78944
  • Lammer
    #74954
    ahhoz kell, minnnné több, ha magasabb a GR :) +1 esélyt kapsz a gemuppra :)
  • undY1ng #74953
    Kokk vagyok és soha nem használtam azt a dolgot mióta bent van. :D Mi ez az empowered pontosan? Ehhez kell rengeteg gold?
  • Lammer
    #74952
    empowered GR
  • undY1ng #74951
    Ezzel a rengeteg és felesleges golddal fognak csinálni valamit a közeljövőben?
  • SLICK
    #74950
    azt értem, hogy Josh helyett keresnek új embert. De lehet épp emiatt borulhat az eredeti terv, hogy 2 kiegészítőt kapunk a játékhoz.
  • Nomad90Hun
    #74949
    Hali!

    Annó s6 startkor kezdtem 1 non-hc dilidokit pc-n, de vhol para 60 körül elfogoyott a lelkesedés, viszont a bannert meg a portrét szeretném megszerezni ha vki ráérne majd paragonban húzni 1 kicsit estefele, v kövi napokban megköszönném.

    Nomad#21298
  • morcosqtya
    #74948
    Állítólag még 2 kiegészítővel lógnak a D3-hoz, szóval az még elvileg várható.
  • TBTPumpa
    #74947
    Jay toka Wilson már nem fog, mert lelépett a Blizzardtól hála a jó égnek. Josh Mosqueira (Reaper of Souls directora volt - nagyon rendben is van az a kiegészítő), ám ő is kilépett a cégtől, emiatt keresnek új vezető embert.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.07.03. 13:41:00
  • Plata
    #74946
    Tudtommal csak Reaper.
  • steweee
    #74945
    a reaper of souls -on kivül megjelent más DLC is hozzá vagy vmi kiegészitő ?:
  • pjboy091
    #74944
    Én azt sem tartom kizártnak, hogy egy diablo világában játszódó MMORPG-t kapunk majd. A Titan -t elkaszálták, így nem maradt olyan játék, ami felválthatná a WoW-ot, ami már igen csak túl van a virágkorán.
    Sanctuary világa egyébként is adná magát egy ilyen témához: ronda nagy démonok, változatos kasztok és képességek, rengeteg helyszín, na meg tonna loot. Meg hát, én úgy tudom, hogy a harmadik rész eredetileg is mmo lett volna, így szerintem nem lenne elrugaszkodott ötlet.
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2016.07.03. 11:25:52
  • malter
    #74943
    Szerintem teljesen rendben van.Az uj szezonok,itemek,buildek stb adnak uj élményeket,én imádtam minden részt,de ebbe raktam a legtöbb orát:)
  • SLICK
    #74942
    Nem elképzelhetetlen, hogy mégis inkább egy Diablo 4-et készítenek majd. Olyan gyorsan cserélődnek a nagyobb emberek a projektnél, hogy mindegy lenne, ha már teljesen új játékot adnának ki. De csak abban reménykedem, hogy a következő game director tényleg nem sután nyúl a játékhoz és valami nagyon durvát alkot majd, persze ha engedik.
    Mondjuk muszáj lesz, mert eléggé nagy csorba van a játék hírnevében :(
  • morcosqtya
    #74941
    Szóval közel se biztos, hogy D4 lesz.
  • savior666
    #74940
    Diablo 4: link
  • Systore #74939
    kipróbáltam középszar dh-val t13-at, ment azért az is szépen. nem akkora faceroll legalább, kellett ez már
  • pimpi001
    #74938
    2.4.2 T 11-13
  • Lokker
    #74937
    de ott már 4-es szerepel, érted 4>3 szóval jobban fogyna mert nem 3 :D
    Utoljára szerkesztette: Lokker, 2016.06.15. 09:39:56
  • Jabar
    #74936
    D4-hez ha lenne content akkor nem lehet a 3-hoz hiány szerintem. :)
  • Carlos
    #74935
    Content hiany. A storyt meg lehet folytatni a d4-ben.
  • Carmang
    #74934
    Mivel úgy fejeződött be a RoS, hogy Diablo kiszabadult (Tyrael szerint), miközben Malthael felrobbant, így nem is értem mi a kétely oka :)
  • Noodlee
    #74933
    Biztos, hogy lehúznak még 1 bőrt a játékról.
  • Carlos
    #74932
    Majd kiderül...
    De én nem hiszem, hogy lesz még kieg.
    Bár örülnék ha lenne.
  • Jabar
    #74931
    Az alap játék CE-jéhez mi járt? A ros CE-jéhez mi járt? Ha azoknál megfelelt akkor gyanítom itt sem lesz kevesebb. :)
    Amúgy meg 1 act ha jó nagy és jó tartalmas a story hozzá + 1 class bőven elég egy kiegnek szerintem.
  • Carlos
    #74930
    Azért az új smart loot elég jó volt, plussz kivették az aukciós házat és ugye az új hős meg az új act.
    Most mit lehet még hozzátenni a jelenlegihez ami megérné, hogy CE-t gyártsanak belőle?
    (mert nyilván azt venném meg, meg ugye minden új AAA-s játékukból van CE)
  • Jabar
    #74929
    d2 kiegbe se került több, meg d3 1. kiegbe sem, attól még lehetne jó.
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2016.06.13. 18:53:43
  • Carlos
    #74928
    És mit tudnának belepakolni egy kiegbe? Egy újabb act és 2 újabb hero?
    Ezen kivül ami miatt érdemes lenne megvenni?
  • TBTPumpa
    #74927
    Készülhet a háttérben egy új kiegészítő, viszont baromi lassan. A novemberi BlizzCon-ig közel biztos, hogy nem lesz bejelentve. De amúgy is érik már Diablo-ra a fókusz.
    2014: WarCraft kapott kiemelt szerepet (20 éves WarCraft, 10 éves a World of WarCraft)
    2015: fókuszban a StarCraft 2 (a trilógia és az univerzum záródarabja)
    2016: Diablo 3 expansion?

    Majd meglátjuk, ellenben augusztusig tuti el lesznek foglalva a Legion fejlesztésével.
  • Chaoslord3
    #74926
    Lost Ark-ra lehet várni mivel még semmi info nincs róla csak annyi hogy a béta elindul ez évben vmikor. Szerintem 2017-ben indul el Ázsiában vmikor a játék az hogy lesz eu szerver is az kétséges még nincs megerősítve és garancia sincs rá hogy lesz.
  • Noodlee
    #74925
    Amikor megláttam a kinyitható 4 méteres kardot, sírtam a röhögéstől.
  • Agy Halott #74924
    Csak jojjon ki europaban is a Lost Ark... majd meglatjuk mi lesz a blizzarddal.
  • sztar007
    #74923
    Remélem jól belebuknak és b2p-vé teszik a wow-ot, megérdemelné a blizzard, sok pénzhajhász játékuk van így is.
  • kukubenko66
    #74922
    Szia.
    Ha kell segítség paragon szintezésben, gold szerzésben (Vault), gemek upgrade-jében (grift) vagy csak cuccok farmolásában akkor vegyél fel barátlistára és mehetünk. :-)
    BattleTag: Misilaci#1165
  • TBTPumpa
    #74921
    Kicsi az esélye, hogy új kiegészítő készül, hisz a Diablo 3 stábjának java része besegít a Legion fejlesztésébe. Most az a legfőbb projekt, attól függ a WoW (és a Blizzard?) jövője.
  • Mutans Zombi
    #74920
    Gondolom erre a speculációra gondolt.
  • sztar007
    #74919
    Valahol írták hogy még 2 kieget terveznek, gondolom nem a Diablo 4-et tervezik mert ez online, kb a végtelenségig el tudják húzni mint a többi játékukat.
  • Carlos
    #74918
    Terveznek kiegészítőket?
    Nem hallottam ilyesmiről... Ha a season-ökre gondolsz akkor azok inkább event-ek és ingyen jönnek.
    20 font (8000 Ft) a kettőért pedig szerintem nagyon baráti ár. (tekintettel arra, hogy egyenként 10K volt annó, illetve 20 vagy mennyi ha CE-t vett valaki)
  • sztar007
    #74917
    Van esetleg oldal ahol olcsón meg tudnám venni az alapot meg a kieget? mert jelenleg 20 fontot soknak tartok a kettőért összesen. Pláne ha még terveznek kiegészitőket.
  • Carlos
    #74916
    Mindig ez frissül.
  • Phara
    #74915
    Ilyen guide-t láttam már előző s-ban is.Hol lehet megtalálni seasonok kezdete előtt ezt?