78944
  • Hunter of Deer
    #75034
    monkot kezdtem, én is csak pislogtam hogy Masterre kell megcsinálni, de aztán az LTK builddel másodszorra meg is lett lazán.
  • Malachit
    #75033
    A sett Masterre megcsinálásán én is csak pislogtam... Majd ha lesz idegzetem hozzá talán.
  • undY1ng #75032
    XD
  • Lancus
    #75031
    Ha valaki tud, linkeljen be egy oldalt ami megmutatja egy statisztikában, hány embernek sikerül teljesíteni ezeket a season-okat, erős a gyanúm hogy 5-6 Dél-Koreai csalónak fejleszt meg rajzolgat a Blizzard évek óta, ahogy ezeket a set dungeonos küldiket nézem. Mondjuk erről szól az online, az állandó nehezítésről, lebutításról stb.
  • hawkie22
    #75030
    Mondd már meg kérlek, hogy ezen mit nem értettél? Segítek: "T10 felett a játék a sebzéscsökkentésröl szól, hiába küzdesz ellene (mert írtad korábbi hozzászólásomra, hogy nem használod öket)... el fogsz jutni oda, hogy kézvédöd (bracer) Lacumba lesz, a töröd meg Harvester, iszonyat állóképességnövelö a 10 lélek :)" Még probléma? Trollkodni ne itt trollkodj, ha már nem érted azokat az angol kifejezéseket és item-neveket (Lacumba, Harvester, stb.), amik a játékkal rendszeresen játszók számára mindennap használatosak.
  • Lancus
    #75029
    Szia ! Tudsz magyarul is ?
  • Malachit
    #75028
    Bemakkoltam a gyűrűt tegnap. A harmadik körben kiesett, utána továbbmenve még 1x az ACT IV.-ben is. Persze előtte jellemzően nem esett, mert ACT IV.ben írta ki, hogy teljesítettem a 100 BH acsit :D Következő makkom meg az volt, hogy próbaként elkezdtem elnyomni 500+ BS-t a gyűrű után, erre 5. itemnek kiesett a maszk +99% petsebzéssel... Enyi jó után úgy gondolta a rendszer, hogy elég lesz és 50+ övre szinte csak sárga és kék esett.

    Van valami leírás, hogy melyik itemet hol érdemes farmolni?

    Amíg nincs meg a bracer, addig nem is tudom használni. Ha meglesz persze átrakom, addig meg jó a WOD háromszorozó is. :)
  • Lammer
    #75027
    TX felett a játék a damage reductionről szól, hiába küzdesz ellene (mert írtad korábbi HSZ-emre, hogy nem használod őket)... el fogsz jutni oda, hogy a bracid lakumba lesz a tőröd meg harvester, iszonyat toughness boost a 10 lélek :)
  • Lammer
    #75026
    nem :)
  • Vincentcloud
    #75025
    kérdés mert még sose csináltam ilyet, a kockában ha megcsinálom a szintkövetelmény eltörlés a tárgy statja változnak azon kívül?
  • Vincentcloud
    #75024
    meg volt a maszk és egészen pontosan 67 act 1 kört toltam le t10-en tegnap mire kiesett a gyűrű hogy be tudjam "olvasztani" remélem te szerencsésebb leszel
  • Malachit
    #75023
    Kösz. Akkor meg át kell mennem célirányosra minden itemnél :/
  • Jabar
    #75022
    a set csökkentő gyűrű az act1 bounty ládából jön.
  • Malachit
    #75021
    Nem találtam még értelmes olvasztható gyűrűt a beállításhoz, ezért raktam be ezt. Már párszor kiesett... Meg vigyázok magamra :P Persze ami kéne gyűrű, a szettdarab csökkentő, 80+ dropból se esett tegnap. Minden egyéb kiesik már lassan, csak az nem :/

    Váltottam T10-re közben. Jelenleg a felszerelésérzés ezt teszi lehetővé. (Hiányzik a maszk, a fegyver,a barcer, valamennyi olvasztandó item és két gem van csak a ruhában, azok is csak alapok (fejes + gatyába 1))

    Ma átmegyek GR-ről BH-ra, már kicsit unalmas ugyan azokat a köröket futni :/
  • Lammer
    #75020
    "pl. a kutyákat összevontam egybe egy naggyá olvasztott gyűrűvel."

    pedig a leeching beast rúna baromi hasznos tud ám lenni, minnél több a Life on hited, annál jobb :) amikor (3)-4-(5) kutya nyaldossa vissza a HP-t azért nem rossz ;)
  • Nomad90Hun
    #75019
    Ez annyit tesz, hogy nem tudott téged beléptetni, és felajánlja, hogy offline elkezdj játszani majd amikor tud kapcsolódni akkor bejelentkeztet. Velem is csinálja hébe-hóba, aztán majd helyrejön az agya.
  • attika1979
    #75018
    Üdv,pár napja ez fogad a bejelentkezéskor.Rendesen beírva e-mail,jelszó.Az érdekes az,hogy másodszorra viszont be tudok lépni.Találkozott valaki hasonlóval?Mivel nem vagyok nagy angolos nem értem,hogy mit javasol a problémára.Előre is köszi a választ.

    Utoljára szerkesztette: attika1979, 2016.08.09. 17:43:24
  • Nomad90Hun
    #75017
    Egyet értek.

    Én ebben a szezonban wizardot kezdtem 3 nap után paragon 147 GR40 solo megy elég jól, de még én is messze járok a kitűzött céltól (full +280-as kavicsok, augment, etc), legfőbb célom ebben a szezonban nekem az 500-as paragon.
  • Malachit
    #75016
    Tegnap mentem 7-8 kört GR40-en az új petes összeállítással. Az elején szokni kellett, meg lassabbnak éreztem, viszont biztonságosabbnak tűnik :) Mivel még csomó minden hiányzik, pl. a kutyákat összevontam egybe egy naggyá olvasztott gyűrűvel. Persze semmi olyan nem esett ami igazán kellene.

    Nézegettem az infernal bossokat is. Diablo-t éreztem a legnehezebbnek párosban. Igaz azt még nem a petes, hanem a fél harvest beállítással csináltam. A dobott anyagból próbaképp csináltam 2 nyakast, de sok értelmüket nem láttam. :/

    A kihívásokat nem csináltam még, mert az meg T10 lenne, de először kéne még 1 kis upgrade. :)
  • Vincentcloud
    #75015
    én 40-en szívok egyszerűen semmi nem esik ami normális upgrade tegnap 20 kört futottam a bountys gyűrűért és nem volt hajlandó kidobni
  • skinnyman
    #75014
    Hat eleg buzis ez a torrent13 is mar igy az elejen. Ami nem csoda, mivel ugye csak GR60 szinvonal.. Nem ertem akkor mar miert nem nyujtjak jobban ki legalabb GR70-ig a torment szinteket..
  • hawkie22
    #75013
    Már megint itt vagy? Sokadjára mondjuk neked, ez a játék nem neked való. Nálam 3 nap játékkal paragon 357, GR45 solo simán megy WW barbárral, pedig a gearem még közel sincs kész és a set dungeonök se olyan ördöngösen nehezek. Csak oda kell figyelni és nem ész nélkül menni.
  • Lancus
    #75012
    Blizzard látványosan nem tud eventet írni, sokadjára is betette ugyanazokat a teljesíthetetlen szar set dungeonokat. Így Chapter 4 az event vége, ami gyakorlatilag ugyanazt a szettet adja, ami amúgy is kiad a pálya idővel, magyarán nincs event jutalom ismét. Youtubon persze rohangászik pár sebezhetetlen kapitány akinek másodpercek alatt van kész, ezeknek rajzolgatják az eventet, ami a játékosok kb. 1%-át teszi ki. A maradék 99%-ról Blizz úgy érzi "nem tényező"...
  • Malachit
    #75011
    Kösz a tippet a spellek kirakásához.

    T9-en járogatok, de a Lakumba szükségét még nem annyira éreztem. Csak nem kell a susnyásba berohanni, meg mindennek a közepén állni mint 1 fax :) Magasabb szinten meg majd meglátom.

    Akkor megint csavarhatok a kiosztáson, mivel nem a kutyákat használom. A sett küldetés megcsinálása meg eléggé kifárasztott. Nem is ezt csináltam meg, hanem egy másikét. Hogy a fenébe lehet megölni 1 WOD-al 20 ugrabugrálót, mikor 10-es csapatok vannak, és míg nagy nehezen összekaparok 2 csapatot alapból meghal közülük 2-4...
  • Lammer
    #75010
    ez lesz a BIS...

    katt ide a buildért :)
  • Lammer
    #75009
    már nem kell :)

    ez "kell"

    lakumba bracinak
    +
    sacred harvester fegyónak

    ez a kombináció BIS aktívban
    hogy legyen taffnesszed TX+ :)

    igen valóban a WOD felbuffol illetve proccolja a zöld gemed bónuszát is, de nem az fog sebezni, hanem a kis 3 cleaves (!) garga meg az Area damage :) ezért kell mindenhová garga damage meg AD ahová lehet :)
  • Nomad90Hun
    #75008
    Az elective mode még csak 1 dolog. A helltooth lényege abban van, hogy WoD-al (Wall of Death) nyit, ami felbuffolja az ezután elsütött összes skillt (panha, garga, stb), még önmagát is, mondjuk a helltooth-hoz szerintem kell a Jarem's bracer is ami engedi 3x letenni egymás után a WoD-ot.
  • Jabar
    #75007
    options-ban kapcsold be az elective mode-ot és szabadon pakolgathatod a spelleket.
  • Malachit
    #75006
    Valaki tudna linkelni S7 Doki build+felszerelést? Lehetőleg olyan kéne ami EU-s, mivel amiket találtam az mind NA volt és persze használhatatlan az olyanok miatt, hogy rakd ki a WOD-ot meg a Pirahna-t egyszerre. Vagy én nem tudok valami fontosról?
  • Jabar
    #75005
    azóta megjavult.
  • Nomad90Hun
    #75004
    nekem reggel / hajnalban semmi gond nem volt, de lassan megyek úgy is felfele majd megnézem, kéne már az a lvl 70.
  • Jabar
    #75003
    Nektek megy rendesen most a játék?
    Nálam játszhatatlanul lagol.
  • Nomad90Hun
    #75002
    Az nem rossz.

    Tegnap tologatom a kis season wizardomat, erre valamikor este 11-kor (6 órával season start után) kijelzi, hogy eu 1st gyerek letolta a no set Gr45-öt... Nem tudom az ilyen noliferek mikor kezdik / hogy tolják, de csinálják csak nyugodtan 1-2 hét alatt megunja lelép aztán megy a forumokra hőbörögni, hogy milyen szar a season, semmi értelme tolni meg egyebek...

    Én lassan 60 leszek a wizardommal (hajnalban nem igazán tudtam aludni igen), elvagyok egyelőre kitűzött cél nekem az 500-as paragon elérése, csinálgatom season journey-t, bár a free set valszeg megint ládában fogja végezni, aztán 1-2 hét után megy a zúzdába.
  • dante3
    #75001
    A HT WD, ha jól emlékszem.
  • Phara
    #75000
    És ptr-en melyik class volt legnagyobb gr solo-ban?
  • Chaoslord3
    #74999
    Videó link
    Ebben a videóban össze van válogatva az összes class használható buildjei.
    A barbáré a :Reakor-IK Charge, Earth Leap valamint a LoN Thorns buildek vannak amik használhatóak. ha ezek közül érdekel vmelyik akkor a videóban feltűnik majd az adott build bemutatásának a link és ott megtudod nézni részletesebben magát a buildet (vagy egyszerűen beírod a youtube keresőbe ahogy tetszik).
    Utoljára szerkesztette: Chaoslord3, 2016.08.04. 13:03:55
  • pimpi001
    #74998
    barbi első látásra milyen builddel életképes? sajna melózok leghamarabb szombaton leszek játék közelben igy nemtudom kipróbálni .
  • Lammer
    #74997
    erre tessék!
  • Phara
    #74996
    Nincs S7 starting guide Drahque-től ahogy eddig is szokott lenni?
  • Chaoslord3
    #74995
    Adventures modeban találsz csak ilyen goblint (story mode-ban nem) és season és non-season-ben egyaránt megtalálható.
    Utoljára szerkesztette: Chaoslord3, 2016.07.28. 10:05:27