78944
  • Nomad90Hun
    #75074
    Valaki mondta multkor, hogy idézem "a játék T10 felett a damage reductionról szól", nem tudom már ki volt, és lusta vagyok most visszakeresni, de ez sajna ahogy én látom csak az igazság 1-ik fele, sőőt inkább harmada. Mert a demidzsridáksön önmagában kevés, mert van olyan sebzés ami szimplán túlsebzi a sebzéscsökkentési értékét (2.0-a óta sajna ez van) az embernek aztán olvad a hp mint hógolyó a sivatagban, kell még tonnányi hp is meg élet visszatöltés is, a 3 együtt teszi ellenállóvá a karaktert mert sajna 2.0 óta nincs olyan hogy kompletten ignorálni lehet a sebzést (régi szép idők mikor monkkal térdig állt az ember a trutyiban miközben arcane lézerek pörögtek rajta +1-2 aranyosság és meg se mozdult a hp-d cirka 40 millás thoughnessel...), csak lecsökkenteni a bekapott sebzést adott %-al, és még az se ér semmit se ha nincs elegendő hp, ahogy a mgas hp se ér semmit sebzés ellenállás illetve életvisszatöltés nélkül. sajna T10 felett már sebeznek még az utolsó kis nyamvadt tömegmobok is annyit, hogy ha nem figyel az ember akkor kaphat pár csúnya tockost... példa: paragon 540+ wizarddal delsere szettel simán elmegyek convention of elements-el T10-en, de T11-re meg feljebb már át kell raknom magam full arcane sebzésre és pajszozós buildre ami ugyan lecsökkenti a sebzésem cserébe szépen életben tudok maradni.
  • skinnyman
    #75073
    Hm, ugy tunik megint lemaradtam.. En meg inna generator builddel nyomom (amikor nyomom) es nekem tovabbra is jonak tunik, de ezek szerint vannak mar jobbak..
  • Hunter of Deer
    #75072
    ezek most a top buildek
    speedfarm
    GR
  • Shion
    #75071
    Sziasztok,

    Tegnap este leporoltam a Diablo 3-at és újra elkezdtem játszani a barátommal. Nagyon élvezzük és valószínűleg maradunk egy időre. Mivel jó 2 éve nem játszottam ezzel a játékkal (Season 4 volt az utolsó), így szerintem sok újdonságot nem ismerek. Nincs is bátorságom hozzá, hogy megkérjek valakit, hogy foglalja össze nekem pár mondatban.

    Most csak annyit szeretnék kérdezni, hogy újra MONK-ot indítottam Season 7-ben. A Monk esetén milyen buildre vagy gear set-re lesz majd érdemes odafigyelnem? Milyen set-et érdemes most vele használni?
  • bendáj17
    #75070
    De, csak is ancient itembe lehet gemet betörni.
  • Lammer
    #75069
    nem csak anciba lehet augmentálni? :)
  • Nomad90Hun
    #75068
    Van anci set item minden set-ből meg legó cuccókból is van anci elvileg. Furnace-nál az elite-ek elleni extra sebzés fix az a legendary tulajdonsága, azt csak akkor tudod növelni max 50%-ra, ha berakod a kockába.

    A 8-as recept az az augmentáció, ami erősít téged tovább. Pl. fegyverbe ha akarsz rakni Wd-vel plusz intet ahhoz kell 3 db +280-as intes kavics (sárga), 1 db min. 30-as szintű legó kavics (bane of the stricken, etc), meg maga a fegyver ami lehet simán lego, vagy set item, illetve ezek ancient megfelelője. Ha páncélt illetve ékszert (nyaklánc, gyürű) akarsz augmentálni akkor ahhoz kell páncél esetében 50-es szintű legó kavics, ékszerekhez csak 40-es, ileltve az augmentáció által adott érték attól függöen változik, hogy milyen +280-as kavicsot használsz (sárga + intelligencia, piros + erő, lila + életerő, stb).
  • Hecker007
    #75067
    Van anci set, nekem dobálja elég sűrűn csak nem azt amit én szeretnék :D
    Firebird vagy Delsere kéne de az nem esik, csak Rasha meg Vir pottyan.
  • Malachit
    #75066
    T12-őn mászkáltam tegnap a WD-vel. Sebzés elmegy, nem mint kés a vajon, de nem gond. Nincs meg az áldozó kés, így figyelnem kell miből nem állok ki időben, de elvagyok. Igaz tegnap 2x meghaltam vele, mert elaludtam játék közben :D

    Kocka kidobta a Furrance-ot, de csak 44%-os. Módosítással azt is fel lehet pörgetni jobbra, vagy az dobásra fix értékkel jön és nem módosítható? Létezik olyan, hogy ancient sett item? Még sose láttam olyat esni :P

    Még 1 kérdés. A kocka 8-as recije mit ad? Elég sok minden kell hozzá.
  • Lancus
    #75065
    Ez az állandó online varázsa, élvezkedjetek ! Amikor kifogásoltam hogy mi a francét állandó online a játék feleslegesen, mindenki lerecsegett hogy ez a jövő, akkor ne sírjatok !
  • Nomad90Hun
    #75064
    Egen sejthető volt...

    Akartam is mondani, hogy jó kis 5-10 sec-es laggok vannak amibe T10 környékén vígan bele lehet halni....
  • pimpi001
    #75063
    We are currently monitoring a DDOS attack against network providers which is affecting latency/connections to our games.

    basszameg...................
  • Hecker007
    #75062
    Én ilyet nem tapasztaltam, ugyanúgy megy a wizardommal a T11 mint eddig. Viszont olyan az egész játék mintha laggolna.
  • Nomad90Hun
    #75061
    Hm, az létezik, hogy valamit babráltak a statokkal csak nem szóltak róla? Csak azért kérdezem, mert hirtelen 1-ik napról a másikra ugyanabban a gearben ugyanazzal a builddel nem tudom megcsinálni azt amit előtte való nap vagy 2 nappal korábban. Értsd: Monkom is, és Wizardom is vitte T10-et már, Wizzem T11-et is most meg lecsapják őket a mobok mint a taxiórát, kénytelen vagyok velük visszaállni T8-ra mert különben sebzésük sincs, meg az ellen ránéz szinte a karaktereimre és már hasalnak is jóformán. Pedig semmit nem piszkáltam rajtuk direkt, és mennék tovább mert az 530-as paragont kevésnek érzem még....
  • morcosqtya
    #75060
    LON-os witch doki nem divat már?
    (Gargantuanok, firebats, kutyák, soul harvest)
    Játszik valaki S7-ben vele? Eredményes?
    vagy mindenki helltoothozik?
  • Nomad90Hun
    #75059
    Azt igen, csak hát ugye nincs hearth of iron-om még mindig. Amúgy T7-en nekem is döglenek a mobok mint a légy még T8-on is csak nagyon vigyáznom kell mibe állok bele vele.

    A másik amitől a végtermék felszaladt az agyamba, hogy 1-2 napja már ment monkey szettes monkkal T10 is úgy so-so most meg T8-on is szenvedek vele (gyakorlatilag 1 hitelnek az elite-ek) sőőt ráadásul az Uliana szettel jobban is haladok még mint azzal.

    @frecc

    Collectors szerintem már nincs csak a sima.
  • tfrecc
    #75058
    Sziasztok! Bocs a láma kérdésért. A reaper of souls collectors edition kapható még PC-re? Az egyik webshopon láttam, de utolsó ismert ár 16e ft, és nem rendelhető. Köszi előre is: frecc
  • Lammer
    #75057
    nem tudom mit csinálsz, de én KETTES invokerrel haladok T7-en egész szépen. Most raktam össze egy crusadert és még csak 3 item van meg a szetből... úgy, hogy gyakorlatilag nincs semmim... és 2 sárgám is van xD (gemek 11-8-8, majd WD-vel meghúzom őket)

    szóval valamit lehet rosszúl csinálsz :)

    ezt nézted?
  • Nomad90Hun
    #75056
    Nekem meg végre Khule papa jó kedvében volt és adott 1 Furnace-t most az elöbb, be is nyomtam a kockába ahogy illik.

    A Cruzit szerintem leteszem T8-nál megállt akármit csinálok vele az Invoker szett még ami jól sebez de levernek sec-pec vele, oda kéne még thorn sebzés (kavics uppolás) meg valamit a thoughness-ével is kezdenem kéne, az Akkhan settel meg eléggé ölhetetlen lett a kari de azzal meg nem sebez.

    Úgyhogy nagy levegővel visszatértem a monkomhoz, és így hogy nyomom a Monkey szettel azon filózok most hogy meglett Furnace elő kéne vennem az Uliana set-et játékstílusra az jött be leginkább abból már szinte a full szett anci ugyan az ep (exploding palm) erősítő fist weapon-t furnace miatt nem tudom berakni, a bracit ami robbanással terjeszti az EP-t azt viszont igen, ahhoz már megvan a SSS-es (Seven Sided Strike) diabo is csapatban amúgy is jobb ez mert összerántom a randaságokat Cyclone Strike-al felrakom Exploding palmot aztán bedurrantja valaki vagy én és komplett szobákat lehet kiüríteni így.
  • hawkie22
    #75055
    Nálam most végre kidobta a Mask of Jeram-ot ancientben a kocka, eddig csak ez az egy esett WD-vel, de a Tasker kesztyü az istennek nem akar esni még normálba sem, hogy berakhassam kockába, aztán mehetne tényleg az ancientekre gyúrás. Eddig Ancient a fejes/chest/amu/fegyver, a többi mind normál, 1,76M dmg, 50M toughness, 1M recovery, eddig GR66-ig mentem fel, majd hétvégén próbálgatom még feljebb, az ancikat be kéne gemelni legalább 50es gemekkel. :D

    Nekem is bajom van a petekkel, hogy legtöbbször hátul ütögetnek, de megoldható a probléma.

    Eddig a WW barbárral mentem, de azzal megakadtam T10-en, most elkezdtem egy crusit, de az még csak 60-as, abból elvileg Bombardment crusit kéne csinálni, de most egyelöre annyira tetszik a WD, hogy maradok annál. A cél a GR75 és a paragon 800 a szezonban. Reméljük meglesz.
  • Malachit
    #75054
    Szoktam is, ha már nagyon unom, hogy hátul szedik a virágot. Vagy másik megoldás, hogy simán átrohanok a tömegen előre egy szobányit, majd amikor a megfelelő helyre portolnak szellemként visszarohanok mögéjük és WOD+Halacskával egybepakolom aa mobokat a peteknek. Egyetlen hátránya az előre rohanásnak, ha szűk a hely és nincs lehetőség kilavírozni a sok mobot előre menetel közben.

    Amilyen gyorsan kiesett legutóbb a fejes+gyűrű+bracer kombó, most lassan nem akar esni a fegyver, +fegyver (2h kalapács), + páncél. :/ Ha meglesz majd minden ami kell, elkezdhetek az ancientekre és a jó statokra menni.
  • Lammer
    #75053
    Ezért kell sajna újraidézni őket az elit és/vagy nagy tömeg arczába :) (kutyákat meg gargákat is) a grave meg pörgeti újra a CD-ket jól :)
  • Jabar
    #75052
    Ha az ember kinéz egy adott fegyvert és mindent arra tesz fel (kadala/rare-ből legendary a ládából) akkor bármelyiket ki lehet szedni hamar. Utána meg ládában a meglévő nem ancientet pörgeted amíg az nem lesz. Az hogy 6000 óra kellett hogy kiessen és a megfelelő classal játszottál, csak azt kadaláztad meg ládáztad az a hihetetlennek már-már a kamu szintje.
    Persze ha ez akkor volt még amikor nem volt láda vagy épp nem arra költötted mindened akkor elhiszem de akkor nem is releváns.

  • Malachit
    #75051
    Nekem meg a dokinál az a bajom néha, hogy a hülye petek leragadnak 1 hülye hátsó mobon engem meg agyonver a horda ha nem figyelek eléggé :D

    Ancient cucc (settet még nem láttam ilyenből) esett már pár darab, csak épp semmire nem használható kategóriákból. 2H kard, pjzs, cipő. Dokival mi a fenét kezdjek ezekkel.... Betörtem mindet a fenébe.
  • Nomad90Hun
    #75050
    Az akkor aktiválódik ha különböző tüzes skillel megütöd azután pl. Disitegrate a a dupla sugaras rúnával, plusz familiar a tüzes rúnával meg mondjuk mellé tüzes hydra vagy tüzes black hole, annyi a lényeg hogy kapjon be 3 különböző tüzesre állított skillből sebzést.

    Én most épp 1 crusival szívok, nézegettem buildeket, de valahogy mindegyikkel bajom van, a Roland jó lenne, de ott meg a wrath fogy el sec-pec ha nem töltöm pl. shield glare-el, az Invoker jött be eddíg leginkább de oda meg még fejlesztenem kell bár T8-on már elmegyek vele 1-2 banánhéjjal, az Akkhan is tetszik, de az a baj hogy az amikor Champion cd-n van 0 sebzésem van vele és a rift olyankor elmegy. Szóval egyelőre sztem maradok invokernél aztán meglássuk.
  • Mydgard
    #75049
    Csao!

    Egy olyan kerdesem lenne, hogy: a wizard Firebird set 6-os bonusza, a 3000% weapon damage ignite 1 tuz skillre + 2 barmilyen masra lep mukodesbe vagy kizarolag 3 fire skill sebzesre?
  • kukubenko66
    #75048
    Csak ezt az 1 mondatot idézném:
    "Viszont a #75040-es hozzászólásodra írva nem hiszem el, hogy 500 paragon felett még nem esett egyetlen egy ancient set fegyver sem"

    Pedig előfordulhat. :-) Nekem az első Kukri tudod mikor esett ? Közel 6000 (nem írtam el, hatezer) játékóra után és akkor is hc-ban. Az igaz, hogy a Kukri nem set fegyó, de azért mit mondjak, vártam már, hogy essen végre-valahára.
  • hawkie22
    #75047
    A kihívás itt nem az 5 perc alatti rift, hanem általánosan egy T13 rift. Az 5 perc alattihoz azért kell már jópár ancient item, amiken a megfelelö tulajdonságok vannak. Nekem most alakul a WD-m, tegnap végre kiesett kockábóll egy ancient Soul Harvester (9% dmg, Vit, Intellect meg Socket rajta Gift után :D), most már életképes vagyok T13-on is, még nem megy, mint kés a vajon, de megy. T11 viszont gond nélkül 4-5 perc alatt megvan vele.
    Viszont van olyan ismerösöm (Lammer pl.), aki viszont a WD-jével már átrohan T13-on.

    Viszont a #75040-es hozzászólásodra írva nem hiszem el, hogy 500 paragon felett még nem esett egyetlen egy ancient set fegyver sem. Egyszerüen kizárt dolog. Nekem pl. tegnap esett az ancient Soul Harvester, mint fentebb írtam is. Annyi, hogy nem mob dobta, hanem én pörgettem kockában, amihez nyilván alapanyag kell, azt meg farmolni kell. De most már nem csak a mobok meg ládák vannak lehetöségként, hogy ancient geart kapj, hanem Kadala és a kocka is. Valamint át is lehet konvertálni a legendary meg set itemeket, de ahhoz is mati kell, meg farmolás.

    Nem tudom, ki játszik publicban, de pl. a mi klánunk kizárólag együtt játszik vagy solozik és majdnem mindegyikünk T11-13-on probléma nélkül. Szóval ez az állításod se állja meg a helyét, hogy T10 felett játszhatatlan és csak publicban lehet valamit elérni. A botoláshoz T13-on is kell azért egy olyan gear, amivel a karakter túléli a T13-at, szóval az se olyan könnyü azért.

    Bocs a wall of text-ért. xD
  • Hunter of Deer
    #75046
    francba most lebuktam....
    Utoljára szerkesztette: Hunter of Deer, 2016.08.17. 11:04:09
  • Jabar
    #75045
    Teljes mértékben a szerencsén múlik a drop. Van aki T1-ben felöltözik seperc alatt van aki több száz óra után is fele olyan erős. Nekem pl a legelső kadala cuccom egy ancient set fegyver darab. A párja azóta sem jön se kadalától se drop-ból se cube-ból. Meg úgy egyébként is nehézkésen megy. Csak t6-7 megy úgy hogy ne keljen nagyon koncentrálnom.
    Mondjuk nem is játszottam most olyan sokat.
    Előző szezonban pl kiakasztottam az összes ismerőst mert kb 5-6 óra alatt megvolt minden tárgyam ami kellett a buildemhez és abból jópár ancient és jó rollos.
    A lényeg hogy sok-sok farm és szerencse, de hát ez volt a Diabló mindig is.
    Ha a stílus nem tetszik nem kell erőltetni.
    Bár most nincs még meg mert nem játszom annyit de előzőekben is volt t10 3 perc azt hiszem. Simán public-ban meglehet. Normálisabb csapat és szerencsés (nem eltévedős, jó fajta és sűrűségű mobok) rift kell csak hozzá.
    Utoljára szerkesztette: Jabar, 2016.08.15. 16:41:39
  • Lancus
    #75044
    Ha nem kihívás haver, akkor remélhetőleg nem felejtettél el segíteni "dargelot"-nak a T13-as rift 5 perc alatti-ban...
  • Nomad90Hun
    #75043
    Azt azért nem mondanám, hogy Ancient fegyverek / itemek drop rate-je 0, nekem is van már pár darab pedíg még csak paragon 457 vagyok, a wizarddal már T11 is megy, cuccaim fele kb. Ancient már, és az időközben elkezdett monkomnak is van pár Ancient cucca már. Egyébként én éppen Championt csinálgatom 3 hijján kész. Igen nekem is meg másoknak is van, hogy kadala szó szerint végterméket se dob több ezer BS-ből, vagy épp nem esik ki az item ami kellene az Uliana-s monkomnak pl. tegnap hajnali negyed kettőkor esett ki a fist weapon ami kellett. Ahelyett, hogy koptatod a billentyűzeted és a saját illetve mások idegeit őrlöd, keress csapatot, lépj be 1 klánba, vagy közösségbe, de folyamatosan szidni az egész világot mert nem jön össze valami az nem pálya.... Nekem ez a monk amit most rakosgatok össze már 7-ik mióta diablózok és még mindig nem tart ott ahol akarom, a wizard az 5-ik de ezzel mákom is volt, hogy összejöttek a dolgok. Amúgy ha az 1-ik szettel nem megy próbálj ki 1 másikat, vagy ha a karakter nem fekszik akkor ne told kezdj mást. Nekem is Heroes of the Storm-ban baromira bejött Johanna a Crusader de idegbajt kapnék ha most fel kéne 1-et húznom (nem mellékesen hányok a thorns setjétől meg buildjétől).
  • Predaking666
    #75042
    A jó karikhoz idő kell és sok farmolás. Nekem is sok idő van a WW barbomban és már majdnem kész is egyedül skull ring hiányzik még de nem adom fel.
    T10 alatt is jó a drop, ott szedtem össze a legtöbb ring és gemet+fegyot.
  • skinnyman
    #75041

    "játszhatatlan, és élvezhetetlen"

    Amugy tenyleg az, mert egy jobb builddel semmi kihivas nincs T13-on sem. Tehettek volna bele akkor mar T15-ot is legalabb. De az igazi endgame ugy tunik tovabbra is csak GR-en van.
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.08.15. 11:42:27
  • Lancus
    #75040
    Ezzel a legutóbbi patchel jelentősen tönkretették a játékot. T10-es dropja átkerült T13-ra, T10 már semmit nem ad gyakorlatilag. T10 felett pedig miután játszhatatlan, és élvezhetetlen a játék nincs más mint publicban menni, beszállni a káoszba és rohangászni mások után szedegetni a dobást a botosok mögött. Ez így volt a játék megjelenésekor is, akkor fél évig vagy egy évig egy teljes Act játszhatatlan volt. Addig arra vártak hogy majd a pénzes ah-ból felerősítik magukat hozzá az emberek. Ez nem így történt hanem úgy hogy tömegével kezdték vissza vinni és követelni a pénzüket a boltokban az emberek mert sz@rt kaptak. Érthetetlen az üzlet politikájuk, főként hogy fix áras játékról beszélünk. Gondolom most majd jönnek a recsegések, hogy már pedig milyen szépen dob a gém, ezektől kérdezném hogy Ancient kategóriájú szett fegyver hol, s mikor mennyi esett eddig ? Para 500 felett vagyok és 0 db-nál tartok. Ez annyit jelent hogy gyakorlatilag le van tiltva a dropja !
  • dargelot
    #75039
    Hali, Wizardal tolom s segítséget szeretnék kérni a T13 Rift 5 perc alatti feladathoz. Előre is köszi! dargelot#2439
  • Hecker007
    #75038
    Semmit adók a jutalmak ez tény, statisztikát keress magadnak ha annyira érdekel.
    Egyébként egyik se teljesíthetetlen csak tudni kell hozzájuk játszani, nem véletlen a Master elnevezés, nem a hétvégi játékosoknak találták ki (én is ide tartozom többnyire), DE ha megnézel 1-2 videót arról hogy hogyan lehet megcsinálni plussz lenézed a buildet hozzá akkor néhány próbálkozás után meg lehet csinálni, persze ha nem teljesen kétbalkezes hozzá az ember.
  • Vincentcloud
    #75037
    Őszintén nem tudom mit háborogsz rajta, hiszen ahogy írtad neked a chaptet 4 az event vége gondolom addig meg már eljutottál. Amúgy meg a képlet egyszerű, eszméletlen mennyiségű farm. Ha erre valakinek nincs affinitása mint neked akkor marad a háborgás.
  • Lancus
    #75036
    Elnézést kérek, azt hittem itt vannak hozzá értők, nem csak Chuck Norrisok, akiknek már akkor kész volt ez a season mikor a Blizzard proggerei még a poros udvarukon tologatták otthon körbe körbe a csattogós szárnyú lepkét. Megjegyzem az event teljesítési statisztikáról felettébb hallgattok... De gondolom Blizz is miután nem túl fényes gondolom az az egy jegyű százalék akinek rajzolgatják ezeket a seasonokat most már pár éve ugyanazzal a semmihez semmit adó jutalmakkal.
  • Lammer
    #75035
    DÉL-KÓREAI CSALÓ VAGY!!!!4