78944
  • morcosqtya
    #75114
    Mik lesznek?
  • Agy Halott #75113
    Ujdonsagok azok lesznek S8-ban, mint ami most volt PTR-en.
  • morcosqtya
    #75112
    LON Strafe-el nekem GR57 most a rekord soloban.
  • Nomad90Hun
    #75111
    S7 is csak 14-ér majd véget, S8 meg 22-én indul ahogy én tudom, tehát S7 végén vagy 4-5 nappal S8 kezdete előtt 18-19-e körül kapunk majd infókat.
  • pimpi001
    #75110
    van mar valami infó s8 cuccokról?
  • dante3
    #75109
    Amennyire én tudom 5- szörözi, tehát egy 100-as kavicsnál 500 main stat, de nem vagyok szakértője a dolognak, biztosan van aki ezt jobban tudja nálam és kijavít, ha tévedek!
  • Hunter of Deer
    #75108
    Minél nagyobb gem annál nagyobb bónusz. Amit Nomad leírt az a minimum szint ami kell hozzá és attól felfele ameddig csak tudod huzhatod, de persze van olyan gem amit csak 50ig lehet huzni, azert ezt nem art elotte lecsekkolni :)
  • WinT
    #75107
    Ha az előírtnál nagyobb gemmel augmentálom akkor nagyobb bónuszt kapok rá? Vagy felesleges erőlködni, hogy például fegyverre 30-as helyett 50-est használjak el, mert ugyanannyit ad?
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2016.10.08. 13:02:33
  • Nomad90Hun
    #75106
    Mindegy a lényeg, hogy fegyvernél rank 30-as, ékszereknél (gyürű, nyaklánc) rank 40-es és páncélnál rank 50-es kell hogy legyen.

    másik:
    A LoN strafe dh akk majdnem ugyanaz mint a Natalya set, nekem az bejött csak arra set-re (Natalya) ráférne 1 kis dmg buff mert GR 30-nál megállt vele a dh-m (LoN-t még nem próbáltam), azóta Shadow-al aprítok de az meg nagyon elite centrikus, és ha beszalad az ember 1-1 nagyobb kupacba akkor könnyen jön a banánhéj....
  • Pityu0
    #75105
    Hali

    Az lenne a kérdésem hogy, mindegy milyen gem-et húzok fel és rakok a Kains Cube-ba hogy legyen Caldesann's Despair-em(intelligence)?
  • Lammer
    #75104
    nagyon beteg ez a lon strafe... én biztos epilepsziát kapnék a sok villódzás után
  • morcosqtya
    #75103
    Nonseason-ben a DH-k között még mindig a LON set (Strafe, Vengeance) a menő úgy látom.
    Meglepő, hogy a Marauder set (Cluster Arrow + masinák) így lemorzsolódott... :(
  • kukubenko66
    #75102
    A 2. szezon volt még ilyen rövid, az 2 hónapig tartott anno. Az 1. pedig a másik véglet volt, az fél évig tartott.
  • malter
    #75101
    valahogy rovid szezonnak is tunt,azt hittem kesobb lesz a zaras
  • Systore #75100
    nem hagytam még ki seasont, de ez most bf1-el egy időben jön. :(
  • malter
    #75099
    :)
    Season 7 will be ending on the following dates and times:

    North America: Friday, October 14 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, October 14 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, October 14 @ 5:00 p.m. KST
    Season 8 will begin about one week afterward on these dates:

    North America: Friday, October 21 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, October 21 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, October 21 @ 5:00 p.m. KST
  • PetruZ
    #75098
    Megszűnik a Battle.net, mint név és technológia, de mint infrastruktúra megmarad. Elég hülye magyarázatot adtak az okokra: állítólag sokan nem tudták értelmezni, hogy a "Blizzard" és a "battle.net" ugyanaz... Mindenesetre egy huszárvágással hamarosan csak "Blizzard tech" néven fognak hivatkozni rá. A bejelentés itt olvasható.
  • malter
    #75097
    nincs igazad,nyilván aki tobb orát tesz bele,annak tobb cumoja is van és nagyobb esélye is van a ritka dolgokhoz.aki csak néha néha játszik annak nincs is szuksége sztem t13on 2perc alatt lezavarni egy riftet:)a szezon kuldik a szezon kezdetekor kb egy hét alatt megszerezhetök.(azért akkor,mert a nagy tomeg huz magával és hamar eléred a szukséges paragont)melozom én is esténként 1-2orát raktam bele és minden szezonban megszereztem a +stasht is.ok nem volt konnyu de nem olyan lehetetlen kuldetes,mint ahogy itt 1-2 ember leirja.ha olyan egyszeru lenne,mint ahogy elvárod kb a fene nem jatszana,mert nem lenne kihivás.
  • Vincentcloud
    #75096
    Mivel vette a fáradtságot hogy privátot írjon igazából félek hogy nem
  • Frank99
    #75095
    OFF.
    NEM. Ő egy játékos, aki megvette a játékot, és sikerélményekre vágyik. ABBAN igaza van, hogy sehol sincsen leírva, hogy hány száz órát kell belerakni azért, hogy egy jobb cucc essen, senki nem írta le a fejlesztőktől soha, hogy a random-generátor időnként egy fos (sokszor....). HOGY azok, akik néha-néha játszanak, nehogy megvegyék, mert ez nem az Ő játékuk. EZ a kockák játéka. Megmutatta a piac annak idején, tele botos kínai csalókkal, hogy csak az időfaktor -na meg a botok- ami miatt játszották az überek, akkor-és és a mai napig is- jönnek az üzenetek, hogy pénzért adnak aranyat, meg húznak szintet. EZ normális?
    JA, ez a Dió 3. Szegény Lancus későn jött rá, megvette, és morog. ENNYI. Család mellett, munka mellett pár hetente előveszem, csapkodok egy kicsit, és ennyi.

    LANCUS! Ez egy ilyen játék, toljad, amikor van időd, de ezért ne hogy már infarktust kapj!
  • Systore #75094
    de még dungeon masteryre is nézel egy guideot youtubon, azt a legnehezebbet is megcsinálod 1 óra alatt max. én nem értem, hogy tud valaki ennyit szenvedni d3-ban, mikor rég full retard drop rate van ingyen szetekkel, sőt még a set dungeonoket is nerfelték az olyanok miatt mint az alábbi illető. az ilyen állítom megmozdulni nem tudna poeban
  • SLICK
    #75093
    hagyd... ő csak egy buta troll
  • Vincentcloud
    #75092
    imádom az ilyen, aki jobb nállam az csal hozzáállást
  • NeoMaN
    #75091
    A seasonnak nincs mastery fokozata. Ha a SET dungi mastery-re gondolsz, na az tényleg beteg dolog, de egyet /ami a stash tabhoz kell/ azért meg lehet csinálni a kellő cuccokkal P600 környékén.
    Minden más teljesíthető csalás nélkül P700-800 kimaxolva a season set dungeonok mastery-ja kivételével.
  • Lancus
    #75090
    A season mastery fokozata továbbra is teljesíthetetlen, csak az az érdekes, hogy az emberek kb. felének mégis meg van.... Megjegyzem minden eddigi játékban azok akik jobban teljesítettek baráti körömnél vagy nálam, utóbb kiderült róluk hogy csaltak, vagy botoztak, vagy mindkettő. Az online játékok már csak erről szólnak, karbantartási kimaradások, csatlakozási problémák, a bug hegyekről, botozásról, és a folyamatos nerfeléséről a dobásnak, meg a képességeknek. Sajnos ezt a játékot olyanok fejlesztik, akik mások sanyargatásában látnak élvezetet, és fizikai fájdalmat éreznének ha adnának valamit. E közben a játék hemzseg a hibáktól, ha megcsinálnák a Diablo 1 vagy 2 újított változatát, garantálom kakiba verné ezt a tákolmányt. WD-vel sem lehet normálisan menni, mert ellentétben a többi karakterosztállyal, irányíthatatlan hogy mire akarok sebezni. A fő sebzés mérő állatok mennek amerre akarnak, sebeznek amit akarnak irányíthatatlanul. Mára kialakult a teljes káosz és dilettantizmus a pályákon, ahol rohangásznak a mágusok 2 kezes karddal meg egyebekkel varázsbot helyett, mert a kardnak nagyobb a dmg-je és semmi nem akadályozza meg hogy felvegye. Folyamatosan mennek a vissza fejlesztések, a taeguk követ is tönkretették. Apropó legend kövek ! Roppantul érdekelne, hogy a max. 150-es szintre fejleszthető legend köveket létezik-e ember akinek sikerült volna akár csak 120-130-asra felhúznia, mert ha nem akkor azt is nulla emberre fejlesztették, köszönjük !
  • Lammer
    #75089
    nem lesz itt semmi D3/D4 material ami értelmes lenne...
  • Noodlee
    #75088
    Csak egy e-mail-t kell küldeni Blizzardnak, és már vissza is kaptad az accountodat, ebből kifolyólag nem fogja senki megvenni, akinek esze van.
  • pjboy091
    #75087
    Én már annak is örülnék, ha bejelentetnének egy diablo 2 HD /enhanced editiont. De ez elmondható bármelyik régebbi Blizzard játékról...
  • SLICK
    #75086
    Mondjuk a Diablo 4-et, mert a 3 már hanyatlik sajnos és azt szerintem egy kieggel már nem teszik rendbe...
    Esetleg ha tényleg bejelentenék 4-et akkor remélem sokkal komolyabb hangvételű lesz, mint a 3.
  • TBTPumpa
    #75085
    BlizzCon 2016 jóságok:


    Diablo pet a Diablo 3-ban. Idén 20 éves az első rész, kíváncsian várom bejelentenek-e valamit a Diablo szériával kapcsolatban.
  • savior666
    #75084
    Meguntam battle.net-es játékaim, ezért eladnám.
    Ami van rajta:
    Diablo 2 + kiegészítő
    Starcraft + kiegészítő
    Diablo 3 + kiegészítő
    Starcraft 2 + kiegészítő
    Újonnan az összértéke 25-30k forint.
    Amennyiért kínálom: 50$ paypal számlára való utalással.
    Érdeklődni: [email protected]
  • Lammer
    #75083
    próbáld meg inkább ezzel, ok? :)

    2.4.2-re optimalizált WW/rend
  • Lammer
    #75082
    régi buildeket elő tudsz bányászni :)

    a hunter már csak DH-knak adja azt a bónuszt :)
  • Nomad90Hun
    #75081
    Háát az Inna szetes support monkon felbuzdúlva össze akartam rakni 1 support cruzit is de ezt feladom, viszont az időközben elkezdett barbom alakulgat.

    Valami ilyesmi lesz a végcél:
    link
  • Lammer
    #75080
    köszönöm! :)
  • Nomad90Hun
    #75079
    Nah kicsit keresgettem, találtam 1 buildet wizardra amit részben már próbálgattam.

    link
  • j0rmungandr
    #75078
    Damage reduction az end game alfa és omega-ja. Anélkül (szinte) nincs is build. (GR81 a maxom jelenleg)
  • Lammer
    #75077
    ok, akkor értem miért nem kell neked táff :) tehát nem mész nagyon 70+ :)

    nekem a WD buffolva 134M a taff + necrosisnál még 60% damred... de így is azért ügyeskedni kell 75+
    buli cruza elött lenyomtam egy 77-es GR-t... szerintem 80 is összejönne ha jó a rift, csak totálisan beleuntam a WD-be :)

    hidd el, kell a damage reduction
  • Nomad90Hun
    #75076
    Háát wizarddal soloban ha lerakom a bubit (slow time) olyan 100-110 milló a thoughnessem olyan 8-900k hp-val (Esoteric alteration-el, gyémánttal fejesben). A shieldezős bracer nagy segítség, nem rossz az amikor a cirka 1 milliós pajzsomat ütik a mobok a hp-m helyett, jah és GR50 soloban lement wizarddal, monkkal supportosra rakva csapattal 65-ös Gr-eket tologatunk, monkkal monkey szettel soloban Gr48 a max eddíg. Amúgy épp most próbálkozok 1 support cruzi összerakásával mert nézegettük klántársakkal és azért T10 felett már kell legalább 1 support kari a csapatba, csak sajna a monkom sokszor túl hamar összecsuklik (mondjuk vele vért pössentve is max 50 milla thoughness-t tudok összehozni..), majd meglátom cruzi hogy teljesít.
  • Lammer
    #75075
    én voltam, és sajna 100%-ban igaz... csak a kiváncsiság kedvéért, mennyi a toughnessed buffolva és (szerk:) mekkora GR-t mentél eddig solo?
    (HT wd-nél számít még a LOH, ott a kutyák megoldják)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2016.08.27. 16:36:02