78939
  • Lammer
    #75149
    azt már meg sem merem kérdezni, hogy ugye van rajta discipline másodlagosba? (anélkül trash :D )
  • Jani Hun
    #75148
    A 27. multishotos bow reforgolására lett meg az ancient belölre, elég gagyi ancihoz képest, de igyis +14% dmg, kb 30-32 szer reforgeoltam összesen a bowokat, szóval meh, végre meglett :D
    Amugy a ha ténylegesen uj kieg jön, vajon mennyi idő mire ki is adják? szerintem 10. seasont még csak megélné a mostani kieg, nem?
  • SLICK
    #75147
    hát pedig jobban tették volna, ha egy 4. részt csinálnak, mert ezt már teljesen megölték. Ez a 4000+ paragonok már vicc. Elég rossz irányba ment el a játék fejlesztése is. Meg eleve hogy mindig csak egy adott build a menő az adott szezonban kasztonként. Egy általam preferálttal meg esély sincs menni magas szinten mert szétszednek, mint a zacskós kekszet.
    Szeretem a nekromantát de egy alakváltós Druida kasztnak jobban örültem volna, főleg, hogy van már egy Witch Doki helyettesítve a Necrot....

    Kíváncsi leszek, hogy hogyan fogják felújítani a játékot, mert ennek egy teljes átalakítás kellene.
  • Plata
    #75146
    Necro a kedvenceeem.
  • TBTPumpa
    #75145
    Nem Diablo 4 bejelentés lesz a pénteki BlizzCon-on, hanem a Diablo 3 új kiegészítőjét mutatják meg.


    A kép a Diablo 3 jelenlegi művészeti vezetőjének alkotása, ezen a néven futott: d3_exp2_necro.jpg

    Szóval esélyes, hogy mégiscsak kap egy új kiegészítőt a Diablo 3, egy régi-új játszható kaszttal.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2016.11.01. 14:30:36
  • NeoMaN
    #75144
    Nem számít. Ha kell egy anci fegyó, akkor csak és kizárólag arra megyek rá, hogy legyen elég mati a reforge-hoz és addig nyüstölöm amíg be nem jön. Aztán jöhet a következő item.
  • Jani Hun
    #75143
    Akkor csak szerencsétlen vagyok :D És ugyan azt reforgeolod? bár, nemhinném hogy számitana..
  • NeoMaN
    #75142
    Igen, lehet anci és a reforge is lehet anci.
    10-ből 1x dobja be kb. reforge-ra az ancit (van hogy elsőre , van hogy 11-re), sima upgrade-nél ez nálam sokkal ritkább.
  • Jani Hun
    #75141
    Srácok. ha rare-t upgradelek legendarivá, az lehet ancient? 18(!) darab multishotos bowot kaptam eddig a cube-bol upgradelésböl és eggyik -se lett ancient, a többi hulladék se, ha reforgeolom öket, akkor se dob be ancientet, eddig olyan 20-25 reforgenál járok csak a bowoknál, kadaláról ne is beszéljünk:D Ennyire szerencsétlen vagyok, vagy a cubebol nem lehet ancientet kiszedni semilyen módon? Neten azt irták 10% esélye van az ancientnek, eddig statiszikailag nállam megdölt ez az elmélet.

    Vicces mert már majdnem maxos normál lege bowom van, midnen max stat rajta kivéve a poison dmg az talán csak 1380 körül van, szóval más féle ancient bowok is gyakran csak rosszabbak a mostaninál..:D

    szerk, Durva a multishotos dh.. 3 darab ancient cucc van rajtam 1.4 milla dmg, 60 as gr ment olyan 8 perc alatt, szerintem 65ig simán tudnám cisnálni, csak beleuntam :P
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2016.10.31. 20:25:34
  • Carmang
    #75140
    Jah :)
  • pimpi001
    #75139
    lesdd meg a pet-jeid.
  • Carmang
    #75138
    Helló! Néha találok lv 1 "érdekes" tárgyakat. Jobbkattra eltűnnek az inventory-ból. Ezek mik?
  • morcosqtya
    #75137
    Végülis én barbárt indítottam.
    Már régen játszottam vele.
    Whirlwinddel fejlődtem fel, most meg Raekor(6)/Immortal(2) furious charge + boulder toss
    Eddig a gr40-et viszi.
  • undY1ng #75136
    Ott nagyobb volt azért. Twitchen is pl benne volt a top 10-ben egy 1-2 hétig.
  • Hunter of Deer
    #75135
    mivel ugyanaz mint az S7 így persze hogy nincs :D
  • undY1ng #75134
    Rosszul látom csak, hogy egyáltalán nincs nagy hype az S8-nál?
  • T800
    #75133
    Szevasztok!

    A mostani seasonnel indult magyar HC klán? Mert ha igen szívesen csatlakoznék :)
  • Agy Halott #75132
    Nomad90Hun altal irt utolso 6 szoban minden benne van.
  • Nomad90Hun
    #75131
    Tényleg nem volt PTR most (pénteken indul a szezon ugye), de nem is nagyon kell ezeket a szetteket ismeri már mindenki plusz patch-et elvileg most nem kapunk.
  • morcosqtya
    #75130
    ??
  • mikromanus
    #75129
    Azt hiszem a kezdeti verzióban még nem kellett az utolsó két szinthez death's breath. Ez változhatott. Vagy csak olyan ritkán csináltam, hogy nem emlékszek rá?
  • Agy Halott #75128
    Mivel PTR nem volt igy konnyu kitalalni...
  • NeoMaN
    #75127
    nem változott semmi, nincs hozzá materialod
  • Stan76
    #75126
    Sziasztok!
    Valami változott a Gem készités körül mert most nem tudok Flawless Royal Gemet készíteni, pedig már egy jópárat legyártottam!
  • Nomad90Hun
    #75125
    Jó lenne valami már új terület is rég volt.
  • Nomad90Hun
    #75124
    Esetleg lehet launcherben elállítottál valamit, illetve még ha winfos tűzfalán kívül használsz másikat a winfos-é is bekavarhat ha nem kapcsoltad ki.

    Másik ami lehet, hogy launcher időnként meghülyül gép restart illetve játék avagy b.net launcher újratelepítése még szintén megoldhatja. Jellemzően egyébként patch-ek után szokott hülyülni 1-2 napon belül megjön az esze, bár patch most nem volt csak season 7 ért véget.
  • undY1ng #75123
    Eléggé karcsú.... tényleg kéne már valami nagyobb content.
  • lich
    #75122
    Köszi, de ez sem oldotta meg.
  • Nomad90Hun
    #75121
    Ez jellemzően tűzfal vírustartó probléma szokott lenni (nálam). Nézd meg ha használsz ilyesmit akkor nincs-e véletlen letiltva, vagy engedélyezett programok között szerepel-e, a játék gyökérmappáját sem árt engedélyezni, de b.net launchert is kell.
  • lich
    #75120
    Kis segítség kellene. Megvettem (jobb későn mint soha), de játék helyett "the game connection has been lost your client has been disconnected from the server" ezt kapom. A starter edition működött, a teljeset képtelen vagyok elindítani. Valakinek valami ötlete?
  • Nomad90Hun
    #75119
    Na és ki mit gondolt ki magának, mivel kezdi el S8-at? Én személy szerint Dh-t fogok szerintem húzni, báár megvallom Natalya szettre ráférne némi buff szerintem, bár Gr30-ig simán top speedfarmer volt nekem S7-ben.
  • malter
    #75118
    Season 8 Prev
  • dargelot
    #75117
    Sziasztok!

    A <Hun> Hungary Team klán csapattagokat keres. Családias hangulatú klán, s kezdőbarát. Főleg SC játékososokból áll a csapat, season kezdetével főleg az megy s utána NS dominál. Sajnos az útibbi időben megcsappant a játékosok száma, jelenleg 71fős a klán. Fontos hogy rendelkezz a Reaper of Souls kiegészítővel, de ezentúl nem szabunk nagy kritériumokat, bátran jelentkezzen, aki szeret csapatban magyarokkal játszani, casual játékos, avagy csak most kezdte a játékot. A klánchatben lehet segítséget kérni, segítőkészek vagyunk. Megtalálhatsz minket a klán keresőben az English (British) régióban, avagy felvehetsz barátnak s rajtam keresztül be lehet jutni. dargelot#2439
    A season vége felé eléggé kevesen vagyunk fent, de amint indul a új season jönnek vissza a csapattagok, légy köztük te is! :D

    Klánunk a Diabloprogressen:
    http://www.diabloprogress.com/clan/20288_hun-hungary-team
  • mikromanus
    #75116
    Igen. Agyatlan bunkó set bónusszal jól le is lomboztak. Inkább rend buildben gondolkoztam sokáig, erre "Kötelezően" összemosták a búgócsigával. A WW és a kapcsolódó itemek az egyik legerősebb barbi buildeket adják most ha jól tudom.
    Sebességben lehet picit lassabb most. Régen össze lehetett hozni "speedrunon" 250-300% movement speedet pörgés közben... Bár lehet semmi se lett nerfelve ...
  • morcosqtya
    #75115
    Barbarian Whirlwind build életképes még?
  • morcosqtya
    #75114
    Mik lesznek?
  • Agy Halott #75113
    Ujdonsagok azok lesznek S8-ban, mint ami most volt PTR-en.
  • morcosqtya
    #75112
    LON Strafe-el nekem GR57 most a rekord soloban.
  • Nomad90Hun
    #75111
    S7 is csak 14-ér majd véget, S8 meg 22-én indul ahogy én tudom, tehát S7 végén vagy 4-5 nappal S8 kezdete előtt 18-19-e körül kapunk majd infókat.
  • pimpi001
    #75110
    van mar valami infó s8 cuccokról?