78967
  • Agy Halott #75217
    Sajnos ennel nagyobb izgalomra nem is lehet szamitani ebben a jatekban mar.
  • pett3rson
    #75216
    huh, na ez most kicsit kiakasztott. már azt hittem elbaszta a mentésemet a tegnapi áramszünet, de szerencsére csak campaign-ra állította valamiért az egészet, most átraktam adventure-be és már jó, megvan minden. fura volt az egész, mert a cuccok meg megvoltak, még a ládába is berakta amit előtte összeszedtünk...érdekes élmény volt mindenesetre.
  • pett3rson
    #75215
    jó reggelt.

    Volt már olyan valakinek, hogy belépés után a season-ös karakternél nem voltak meg az ACT-ok? konkrétan el akarta kezdeni velem a kampányt elölről...egy adventure módban készített, season-ös karakterrel...ez mi?

    most fut a scan, remélem helyrehozza. van felhőmentés diablo-ba??
  • pett3rson
    #75214
    köszi. a battlelog-ot nem is figyeltem, még évekkel ezelőtt tettem be, ki tudja már milyen okból. Kösz, hogy szóltál, átírom :)
  • dante3
    #75213
    Írtam privit
  • Nomad90Hun
    #75212
    Láthatatlan mob nekem is volt már pont wd-vel asszem, ilyenkor csak imádkozni tudsz hogy a petek leverjék.
  • Nomad90Hun
    #75211
    Amit kovácsolhatsz az is lehet ancient éppen ha mázlid van, de azt inkább 1 amolyan lvl 70 induló cuccnak szokták / szoktuk kovácsolni, ezeket később nem fogod úgy megtalálni, hogy kipottyan 1-1 dögből, ezeken nincs is szett bónusz néhány kivétellel (amik vannak azok max farmolni jók), illetve amiket találsz legó illetve szett cuccok azok többnyire előbb-utóbb ezektől jobbak lesznek. Másik, hogy kováccsal készítettet cuccokat a kockával nem is lehet újraforgatni ha esetleg nem lettek jók az értékek rajta.

    Jah és ha már aláírásba berakod a b.net elérhetőséget nem ártana a számodat is odaírni, név#szám metódussal, hogy fel tudjon venni valaki ha akar mert így max rád tud keresni, és könnyen lehet, hogy másik embert talál meg ugyanezzel a névvel.
  • pett3rson
    #75210
    Az előfordulhat, hogy amit kovácsoltam set - mert Bounty-ból esett hozzá tervrajz (de hülye szó erre) - szóval ezt később megtalálom és az akár rosszabb stattal is jöhet? vagy amiket találok azok mindig jobb statosak, mint amit kovácsolok?
  • Mutans Zombi
    #75209
    Olyan hibával találkoztam, hogy a lény nem látható, teljesen láthatatlan - szóval árnyéka sincs. Nem tudom megütni, ki sem jelöli az egér, közvetlen megtámadni semmilyen formában nem tudom, de az támadhat engem. Csak a követőm és mivel WD-vel voltam az idézett lények tudták ütni. A dolog szépsége, hogy amikor ütik, akkor fröccsen a vér, de nem látszik miből, és hiába az egérkurzor, amit fölé viszek, ott nincs semmi :-o
    Ez többször is előfordult - bár többnyire az act 2-ben volt, vagy olyan terepen rift közben.
    Kicsit most elment a kedvem a játéktól, mikor az ölj meg mindenkit az adott szinten feladatába is bejött.
  • Nomad90Hun
    #75208
    A másik a feldobott dolgokat tekintve, hogy Tyrael máshova küld mint ami a következő bonus az nálam már megszokott bug, a másik az iron wolfos az megesik szerintem lagg miatt lehet, szerintem sokkal rosszabb amikor nem jelzi, hogy hol van a célpont, 3x körberohanod már a térképet miközben pont az épp kihagyott sarokban lapul például...
  • Nomad90Hun
    #75207
    Egyet értek az alattam lévő kollégával.

    Elsőre annyit mondanék neked menj el a boltba, és vegyél xxl kiszerelésű zacskós türelmet.

    Komolyra fordítva szót, diabloban semmi nem jön 2 perc alatt, rengeteg türelem kell, és igen ahhoz hogy valami jobb essen nagy mázlifaktor is kell, vagy ahogy mondani szoktam a lootot tekintve 1 szájbatekert rulett kerék a játék. Elsőre azt döntsd el milyen szettet akarsz összeszedni, és arra ráálni, cuccokat szedni GR a jó, Nephalem Riftet (NR) a kulcsszerzés miatt tolj, sebességileg azt célozd meg, hogy gyorsan haladj de ne legyen minden 1 ütés / lövés, de ha túl erősre teszed és 1 hitelnek a dögök az se jó mert nem haladsz és még a kedved is elmegy. Végezetül nem árt ha felveszel pár embert friend listre, innen akár, illetve ha belépsz egy klánba, ezek azért sem ártanak mert ha esetleg elkezd kiesni a szett akkor megkérhetsz másokat hogy segítsenek ha nagyon nem esik 1-2 darab vagy hiányzó legendary cucc.
  • Carmang
    #75206
    Nálam folyamatosan olyan van Bounty-knál, hogy megcsinálok egyet, és azt mondja Tyrael, hogy a következő New Tristram-ban lesz. Aztán persze máshol van. Mást nem tapasztaltam.

    A farmolásnak az a lényege, hogy a szet miatt, amit kapsz a Chapter-ek teljesítéséért, egyre erősebb vagy. Aztán gyűjtöd a paragon szinteket, attól is egyre erősebb vagy, meg közben persze a Mystic-nél roll-olod a rosszabb tulajdonságokat jóra . Így egyre nehezebb szintre tudsz menni, ahol egyre sűrűbben dobálja a legendary-kat, és szet cuccokat, azaz egyre nagyobb esélyed van arra, hogy kidobja A Jó Cuccot.
  • pett3rson
    #75205
    Játszogatok a diablo-val, megvan már a kieg is, lvl 70 paragon lvl 49 a Monk karakterem jelenleg. Bounty-kat nyomom főleg és már párszor NR-t és GR-t is toltam. Megpróbáltam a Torment 1-et, de ahhoz még túl gyenge vagyok, úgyhogy visszaraktam Master-re, azon még normálisan haladok, bár sokszor megfognak még az Elite-k és a nagyobb Boss-ok.

    Olyan volt már veletek, hogy csináltátok a Bounty-t és az egyik küldiben ki kellene szabadítani 5 Iron Wolf-ot, 3-at kiszabadítok és bebuggol, mutatja továbbra is a harmadik fickó helyét, hogy ott keressem, miközben már rég szabad...hiába lépek ki és vissza, ugyanúgy megcsinálja és ugyanannál. Eddig ilyen gondom nem volt, tegnap nyomtam rá egy scan és repair-t, nem néztem meg, hogy megjavult-e,d e ez így elég gáz...

    Más problémám, hogy a fejlődés az így fog haladni? Szerencsén múlik, hogy mikor mit dob a gép? Olvasgatok fórumokat, nézem a videókat és erre többnyire az a válasz jön, hogy menjél és farmolj aztán majd dob valamit, RNG van és kész. Ami nem nagy gáz, csak egy idő után unalomba fullad. De lehet azért, mert hamar léptem magasabb szintre és így erősebbek az ellenfelek is, de XP-t is gyorsabban szeretnék kapni...
  • TBTPumpa
    #75204
  • LaposElem
    #75203
    Hali. Nagy kihagyás után kicsit visszatérnék, első sorban szárnyakat és peteket összeszedni. Tudja valaki melyik megszerezhető még?
  • skinnyman
    #75202
    Jah, nem is arra gondoltam, hanem a jo egykezes (masikban nincs fegyver) vs jo egykezes + rossz egykezesre
  • mikromanus
    #75201
    A damon kívüli statok hasznosak (CHD, main stat, legendary effect). Azért az egykezes sebzése nem fele a kétkezesének. Olyan 2/3-3/4 sbezése lehet "nyersen" egy egykezesnek a kétkezeshez képest.
    A damage számításnak is van speciális esete. A thornsos fegyvernél például a damage csak másodlagos. Növeli ugyan a sebzést, de a thorns adja a pusztítás nagyját, így 400 DPS-es fegyverekkel is rohangálnak extra damage roll nélkül sokan. Azért az ilyen ritka kivételektől eltekintve elsődleges a fegyver "nyers" sebzése.
    Utoljára szerkesztette: mikromanus, 2016.11.11. 14:01:22
  • skinnyman
    #75200
    Jah, kb.
    A dual wield fo elonye amugy az, hogy a ket fegyver minden bonuszat egyszerre megkapod minden uteshez.
    Tehat ha az egyik ad csak attack speed-et/dex-et/crit dmg-et/stb, akkor is az vonatkozik a masikra is.
    Bonuszok nelkul amugy altalaban nem is erne meg, csak ha nagyon kozul van egymashoz a ket fegyver fps-se. Legrosszabb esetben ugye kb lefelezi a sebzesed, mert minden masodik utesed haszontalan lesz (ugy csak a 15% AS az elony, amit siman elronthat ha az egyik rossz es igy atlagsebzesben is rosszabbul jarsz).
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2016.11.11. 13:44:25
  • mikromanus
    #75199
    A dual wield az csak annyi, hogy két egykezes fegyvert használsz. Azt hiszem az ütésenkénti sebzés valami ilyen lehet: (1.fegyver sebzés +2. fegyver sebzés)/2
    A másodpercenkénti ütés meg:
    APS= (1. fegyver APS-e+2.fegyver APS-e)/2
    A megjelenő dam a statjaidnál meg a damage és az APS szorzata.
  • pett3rson
    #75198
    áhá, hogy ez így működik. a dual wield azt jelenti, hogy mindkét kézben ugyanaz a fegyver vagy ugyanolyan típusú is elég ( teszem azt két tőr)

    ha jól tudom akár többször is kezembe akadhat ugyanaz a fegyver vagy ez nem igaz?
  • mikromanus
    #75197
    Mert felváltva támadsz. ha az egyik gagyi, vagy nagyon lassú, akkor ez lefele húzhatja az átlagsebzésedet (mvagyis a másodpercenként bevitt sebzésedet). Dual wield-re kapsz +15% AS bónuszt, de a fost ez se alakítja arannyá.
  • pett3rson
    #75196
    Sziasztok,

    Az miért van, hogy ha egykezes fegyvert rakok be Monk-nak és találok egy másik, egész jó fegyvert, berakom a másik kezébe, akkor összeségében kevesebbet sebzek?? Az az elsődleges fegyver nem szereti maga mellett a másikat? vagy ez minden egykezessel így van?
  • TBTPumpa
    #75195
    Diablo 3 Battlechest - a két játék 30 euróért
  • dante3
    #75194
    Az eploding palmot felteszed a mobokra, minél többön van egy csoportban annál nagyobbat robban! Amikor rajtuk van, láthatod a kék tenyér jelet felettük, utána egy másik skillel /tempes rush, way of the..., lashing tail/ berobbantod! Nem vagyok egy monk szakértő, de én így tudom
  • oneal1
    #75193
    lehet tudni esetleg hogy mikor indul a PTR?
  • pett3rson
    #75192
    Segítsetek már megérteni valamit. Az Exploding Palm az active skill a Monk-nál, de ha "rányomok" akkor látszólag nem történik semmi, hiába kattintok utána az ellenre, legalábbis nem látok olyat, mint a többi skill-nél.

    Most akkor ez hogy működik. szinte minden videóban ezt nyüstölik, hogy az így fasza meg úgy fasza. biztos az, csak nem látom :)

    Utoljára szerkesztette: pett3rson, 2016.11.08. 18:13:23
  • kukubenko66
    #75191
    Szia.
    Nem kell feltétlenül minden új karakternél előlről kezdeni de legalább egyszer mindenképpen végig kell vinned a Campaign-t (Story) és ha ez megvan akkor feloldódik az Adventure mod ahol lehet menni riftelni, bountyzni és greater riftelni. A kieget minél előbb szerezd be és próbálj barátokat felvenni a listádra vagy amikor már megvan a kieg akkor bekerülni egy magyar klánba, hogy könnyebben tudj másokkal együtt játszani.
  • Carmang
    #75190
    Olvasom a Launcher-ből megnyíló Day 2 Recap híreket. Jönnek itten jó dolgok a jövőben.
  • pett3rson
    #75189
    Oké, köszi a tippeket, akkor lesz kieg :)

    ha új karaktert indítok azzal is mindig elölről kell kezdeni a játékot?
  • Carlos
    #75188
    Egyetértek. A kieg KELL.
    Ha az alapban kiesik egy legendary akkor azt az első sárga übereli a kiegben. Kieg nélkül játszani tényleg elég macerás...
  • Plata
    #75187
    Minél hamarabb vedd meg kieget,anélkül semmi értelme játszani.Teljesen más a játék kieggel.
  • dante3
    #75186
    Sőt ha megveszed a kieget hozzá, egyből érdemes lesz egy seasonos karaktert kezdeni, feladatok után kapsz egy full setet ingyen!
  • skinnyman
    #75185
    Kiegeszitot szerezd be, mert anelkul nem jutsz sokaig, es 70-es szint elott kb ertelmetlen build epitesrol beszelni (skilleket barmikor egy kattintasra atrakhatod, targyakat meg mind cserelni fogod addig nehany szintenkent). Az igazi jatek meg ott kezdodik majd :)
  • pett3rson
    #75184
    Sziasztok,

    Nemrég vettem meg a játékot - 2 napja :) - egyelőre az alapot, majd talán meglesz a kiegészítő is, jövő hónapban, még nem tudom.

    Néztem egy videót build építésről, de az már nagyon magas színtű karaktereknek van. Igazából az érdekelne, hogy lvl 60 előtt - vagy ameddig enged az alap játék fejlődni - érdemes foglalkozni az ilyennel egyáltalán?
    Vagy elég az amit dobnak a lények meg amit kovácsoltatok?

    Eddig egész jó dolgokat kaptam és basic szintről lvl 17 után átraktam Hard-ba, nem lett sokkal nehezebb szerencsére, ja, Monk-al kezdtem egy karaktert. Próbálgatom, hogy melyik skill-el megy jobban a játék, de ennyi.

    Tetszik a játék, régen sokat nyomtam a 2-vel, de csak a single-t. Eddig nem volt képben, hogy kipróbáljam ezt is :) most már megvan.
  • Carmang
    #75183
    Erről még nem adtak ki részletes infót.
    (tegnap legalábbis még nem, de lesz két új helyszín)
  • Carmang
    #75182
    Kérdés mennyi Mátyáskirályért férünk majd hozzá.
  • undY1ng #75181
    Milyen játékmenet változik az adventure módban?
  • dante3
    #75180
    Nem egészen, ROS azért egy picit többet hozott, az egész játékot megváltoztatta/felturbózta/ ! Adventure móddal jött a
    rift, bounty, rengeteg legendás item, lvl70 stb.
  • Nomad90Hun
    #75179
    Háát jah. Annó RoS-t is sokan megvettük, pedíg az is csak 1 új kaszt meg 2-3 új terület, pár új mob ( ebből jópár létező ami át lett skinezve meg nevezve) plusz a történet amit kb. 1 max 2 óra összedobni. Az igazi palánkon átvágás az új "kieget" illetően, hogy "Rise of the Necromancer" PACK.... Mondjuk a történet most nem lesz folytatva, ami lóg a levegőben ugye jelenleg, hogy erre kapunk-e még 1 kieget vagy majd Diablo 4-ben folytatják az passz.
  • undY1ng #75178
    Számomra is édeskevés ez a bejelentés.... mégis érdekel, márcsak a necro miatt is. Hiába a sokunk "sírása", úgyis megveszik jó páran közülünk.