78939
  • undY1ng #75350
    Inkább márcsak achievment miatt érdemes többször, nem?
  • cleric
    #75349
    Direkt beléptem az előbb, hogy megnézzem, mert én is csak egyszer csináltam meg.
    Ott van a bejárat ugyanúgy, slay the dark lord, azt írja.
  • pjboy091
    #75348
    Január végéig bármennyiszer végig lehet rajta menni. Utána kiveszik és csak jövőre lesz ismét elérhető.
  • undY1ng #75347
    Pedig máshogy írták.
  • cleric
    #75346
    De.
  • undY1ng #75345
    Elég menő volt ez a kis évfordulós event, nekem tetszett! :)
    Most ha egyszer végigtoltam, akkor többször nem is fogja engedni?
  • Sunrider924
    #75344
    Nem ertettem miert problemazol a nagy egerkurzoron de most latom hogy nalad a video beallitasoknal nincs is ott az opcio(erdekes), ebbol gondolom hogy neked automatikusan a nagy egerkurzort adja.
  • mooo
    #75343
    Minden full maxon,de a lowfx meg bepipálva?
  • Maycom45
    #75342
    Van az nvidia kontroll panelben játék optimalizáló, e között a diabló 3 is megtalálható, végig zongoráztam, de semmi nem változik. Egyelőre nem olyan vészes, láttam hasonló videókat itt a fórumon is, lehet hogy kissé nagyobbak az igényeim a minőséget illetően. Mondjuk azt nem értem miért nagyobbodott meg az egér kurzor, Mint írtam a diabló 1 zenéje szól, ezt is a patch hozta?
  • Sunrider924
    #75341
    Elso blikkre vga driverhiba, de mint mondtam nem vagyok kepben GeForce fronton, allitolag van valami gameoverlay funkcio valahol a driverben probald meg kapcsolgatni ki es be es nezd meg mi valtozik. Amit meg lattam forumokon mas jatekokkal kapcsolatban hogy a legfrisebb GeForce driver nem mindig a legjobb, ha elozo verzioval nem volt ilyen problema akkor esetleg megerheti visszarakni(?), nem tudom ha mas jatekban is elojon nalad ilyen problema es egyaltalan mennyit jatszol diabloval hogy megerje emiatt buheralni a geped.
    Amit irtam a 64 bites kliens gebasz az jelenleg is tart, mindenki tukon ulve varja a hotfixet, lehet neked is megerne kivarni hatha az megoldja nalad is ezt a mosodast.
  • Maycom45
    #75340
    Küldöm a fotókat nem a legjobb minőségűek, de igyekszem.
  • Maycom45
    #75339
    Szia! Szép napot kívánok és boldog újévet! Köszönöm hogy segíteni próbálsz! Sajnos sok jót nem halottam a Win10-ről, meg valami kém programokat is tartalmaz, de ez lehet hogy nem igaz.
  • Sunrider924
    #75338
    Tegyuk fel hogy nem szivatsz, tehat: Print screen gomb->Paint->Ctrl+V. Ha nem fullscreen jatszol akkor a desktopodat "fenykepezi" le, de ez csak cache tarolodik ha stabil "fenykepet' akarsz akkor kell a Paint amibe bemasolod majd elmented magadnak tovabbi felhasznalas celjabol.
    @ cleric, kar ide eroltetni a fostiz teoriat, dx11hez nem kell windows 10, dx9hez meg plane nem. ha neked tetszik hasznald de a jatek kliens jelenlegi problemai nem OP renszer fuggo lehet forumozni es nezegetni ki milyen specc alatt utkozik a problema(k)ba
  • cleric
    #75337
    Játékon belül van rá gomb, alapból úgy emlékszem F12, de átállítható. A Documents/Diablo III/Screenshots vagy valami hasonló nevű könyvtárba menti.
    Csak kíváncsiságból: miért nem Windows 10-et használsz? Mára sokkal jobban támogatott, mint a 7. A Windows 7 64 bites verziója sose volt olyan jó, mint a 32 bites.
  • Maycom45
    #75336
    Sajnos nem tudokkészíteni, mert nincs ilyen programom, illetve a "PrintScreen gombbal nem lehet, ha ebben tudnál segíteni előre köszönöm.
  • Sunrider924
    #75335
    Csinalj mar egy ingame screenshotot amikor a jatek ugy nez ki ahogy leirod.
  • Maycom45
    #75334
    A DirectX frissített, és van még egy probléma, hogy a zene teljesen a Diabló 1 es.

  • Sunrider924
    #75333
    Ah el van ez a jatekkliens teljesen bacva, elobb orultem hogy vsync kikapcsolassal helyrejott minden es megy jol a multi erre ramcsatlakozott egy jatekos es azonnal kezdodott a szaggatas. Mivel egy mob erosebbnek bizonyult lejjebb kellett venni a nehezseget es mit ad isten azonnal visszakaptam a frameratet, gg blizzard....
  • Sunrider924
    #75332
    Garantaltan valtoztat, nagyon mashogy nez ki a jatek 64 biten, tobb textura/memoria hasznalat ezert is aki kiproblata 64est(dx11) az nem nagyon akar visszamenni 32bitre(dx9). Forumokat neztem ott volt hasonlo panasz amikor a csavo visszament 32bitesre es neki nagyon csunya szinfoltos lett a jatek azt gondoltam nalad is valami hasonlo, ha maradtal 32 biten akkor probald meg atvaltani 64re es nezd meg ugy.
    Ezen kivul esetleg direct x driver frissites, mert ez valtozott alapvetoen a jatekkliensben, mas otletem nincs, gugli/forum(!?).
  • Maycom45
    #75331
    Be volt pipálva a 32 bitest, a bnet game settingsnel, ez nem változtat semmin, ráadásul az egér kurzor is nagyobb lett. Főleg akkor jön elő ez a "füstös" megjelenés, ha nagyon sok a szereplő (harcosok, és szörnyek) akkor akadozás is van, Ez régebben nem volt.
  • Sunrider924
    #75330
    Itt
  • Maycom45
    #75329
    Köszönöm, de ezt hogyan kell módosítani, vagy hol?
  • Sunrider924
    #75328
    GeForce nem az en asztalom en Radeon-os vagyok de tippre valtott nalad is a kliens, a legutobbi patchben megkaptuk a 64 bites klienst es mindenkinek atcserelodott automatikusan es lehet ez kavarta meg a dolgot, vissza lehet kerni a 32 bitest, a bnet game settingsnel be kell piplani a 32 bitest es akkor elvileg minden olyan lesz mint patch elott. Egy probat meger .
  • Maycom45
    #75327
    Tisztelt Forumozók!
    Segítséget kérnék az alábbi probléma okán: Nem régen tapasztalom, különösen a legutóbbi patch feltelepedését követően hogy a diabló 3 játék mező homályos, elmosódott, mintha szmog burkolná a játék mezőt, különösen ha sok szereplő van együtt. A videó beállításokra nem igazán reagál a program a defaultra és a teljesen felhúzott állapotra sem (options menű). A config i5-2500 CPU 3,3 GHz, 8,0 GB RAM, Nvidia G-Force GTX570 videó kártya, KINGSTON 120 BG SSD meghajtó, mely optimalizált (fotó csatolva. A videó driver a legújabb 2016. 12. 11 ez sem változtatott, illetve javított a játék minőségén. Op. rendszer Windows 7,0 Sajnos fogalmam nincs mit lehetne tenni, ezért kérek segítséget.
  • Sunrider924
    #75326
    Ha valakinek szaggat a 64 bites kliens probalja meg vsync nelkul, nekem a communty chat kikapcsolas nem segitett de ez igen.
  • dante3
    #75325
    Ügyes
  • JaSoN HuNTeR #75324
    Rank 1 a Magyar csapat:



    2 meg 3 játékos greater rift
    Conquestben meg 4. 5. 6. hely


    Utoljára szerkesztette: JaSoN HuNTeR, 2017.01.08. 17:59:04
  • Nomad90Hun
    #75323
    A kavics húzásos cuccnak örülök, én nem hc-zok próbáltam de nekem nem jött be (4 karit is elvesztettem, úgyhogy nem csak 1x belenéztem).

    @mooo:

    Én meg Cruziban bizonytalanodtam el, Monk lesz a vége valószínűleg bár a megújított Rabid Strike-ról nem olvasok jó véleményeket sajnos, mondjuk szerencsére a Monk kezdő szettjével anélkül is össze lehet rakni 1 ütős szerelést.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.01.07. 08:40:22
  • cleric
    #75322
    "Players will now get an extra chance to upgrade their Legendary Gems if they do not die in a Greater Rift"

    Kíváncsi voltam ez hardcoreban is benne lesz-e, és igen. 3+1 alap, empowereddel 3+2, ez azért felgyorsítja a gemezést.

    Kár, hogy mindenki eltűnt non-season hc-ról, még mindig elég buli a játék.

  • PetruZ
    #75321
    Nekem valahogy csalódás volt az, hogy "csak" egy 16 bites filter, meg sprite-oknak ható átugrott animáció az egész, néhány újféle tárggyal (a régi legendary-k kék változatban), de egyébként a D3 pályaelemeit és lényeit használta. Letoltam én is (T6-on), meg majd egy 1. szintűvel is végignyomom újra, de szerintem ennek nagyobb volt a füstje, mint a lángja. (Viszont végre találtam egy bandit shrine-t egy szűk helyen és az egész képernyőt beterítette, ami kihullott belőlük - bár persze jórészt csak zúzdába való volt.)
    A Diablo font viszont tényleg maradhatna, sokkal olvashatóbb. A GUI többi része és az ocsmány filter viszont nem hiányozna nekem.
  • mooo
    #75320
    lvl 70 alatti karinak T6 a max, szóval ilyen probléma nem áll fenn...

    Elbizonytalanodtam a Wizardban, nem tudom mit kellene indítani
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2017.01.06. 15:25:32
  • skinnyman
    #75319
    T13-on nalam a legtobb szorny azert tobb volt egy utesnel full Inna setben is - par masodperc alatt persze hullott mindegyik igy is :)
  • TBTPumpa
    #75318
    Torment 12-n is?
  • mooo
    #75317
    70-es fegyverrel tormenten is egy ütés mindenki, tehát ugyanolyan gyors...
  • skinnyman
    #75316
    Ha a gyorsasag a cel, akkor egyaltalan miert torment-en mesz? Ugyanugy jo peldaul normal is nem? Ugy pedig gondolom nem okoznak nehezseget a szornyek sem.

    A fokarimmal amugy letoltam tegnap T13-on, nem volt rossz, de sokat hozzatett volna ha a palyak tenyleg ugy neznek ki mint az 1-ben, nem csak ujrafelhasznalt d3 palyak lettek volna, legalabb atszinezhettek volna oket, ez igy kisse illuziorombolo volt.
  • T800
    #75315
    Sziasztok!

    Van itt olyan játékos, aki csak HC módban tolja? Esetleg csapat is érdekelne.

  • WinT
    #75314
    Hát ha nektek az a cél, hogy minél gyorsabban végigrohanjatok rajta, csak hogy megegyen a pet, ne csodálkozzatok rajta, hogy nem élvezitek. :)
    Én szépen komótosan két óra alatt mentem végig, nagy szintű kövek, follower, meg ilyesmik nélkül és abszolút bejött a nosztalgia faktor. Bár ez nálam inkább a régi zenének köszönhető (ezeket bent hagyhatnák véglegesen), meg a régi grafikai elemeknek (klasszik diablo font, régi ikonok), mint a játékmenetnek. Nem mondom, hogy nem lehetett volna ez jobb is, de évente egyszer jó lesz.
  • lich
    #75313
    Elfogadja. HF ring-amulet kombó 70-es fegyver GOE kővel torment fokozaton 30-35 perc alatt végig lehet rohanni és kb 45-48-as szinttel fejezed be.
  • pimpi001
    #75312
    a d1 dungit lv1 friss karival kell letolni hogy legyen butcher pet.
    namarmost ha hf ringet adok neki meg lv70 fegyoba a levelrefes kavicsot hogy gyorsabban lemenjen az csalasnak szamit es nemszamolja friss karinak? vagy a lenyeg csak a friss karin van?
  • mooo
    #75311
    Végig, de semmi extra. Többet vártam.