78939
  • Mirk
    #75391
    Tudja valaki miért van szinte minden season WD arachnir setben jade harvester helyett? Ennyivel erősebb az arachnir?
  • Gubberx
    #75389
    Köszi a képet, három óra alatt ki is esett :) Van még esetleg egyéb szárny amit viszonylag egyszerűbb megszerezni?
    Utoljára szerkesztette: Gubberx, 2017.01.22. 20:09:32
  • oneal1
    #75388
    köszi srácok! :)

    Cleric, az útvonal az stimmel :)
  • maladyce
    #75387
    Az is segíthet ha találsz még pár embert akik ki akarják farmolni, és külön pörgetitek a mapokat, van olyan community ami ilyesmire specializálodik, vagy legalábbis régebben volt. Egy próbát megér.
    Illetve nem tudom mennyire lehet videót reklámozni, de akit érdekel support monk szemszögből egy két fös ladder rank 90 az clickeljen rá. :)
    Supp monk rank90
  • cleric
    #75386
    Itt egy kép, menj rajta végig sokszor. Elvileg csak ezeken a helyeken spawnol a láda. A nehézségi szint mindegy, válaszd azt, ahol átfutás közben meghal minden körülötted (akár normál is jó, torment se kell).
  • oneal1
    #75385
    sziasztok!

    Falcon wing-et próbálom kifarmolni, de nem adja egyszerüen a game :D

    van valami trükk amivel esetleg hamarabb adja a ládát?
  • zsotesz
    #75384
    oks, köszi
  • cleric
    #75383
    Mindenre vonatkozik, amit a sentry lő.
  • zsotesz
    #75382
    Hali

    DH-nál az increased sentry damage by xx % az vonatkozik a sentry-k által lőtt cluster arrow-ra is vagy az csak a síma lövésüket növeli?
  • PetruZ
    #75381
    Van még egy havas rész az Act V-ben is (jobb fent a Ruins).
    De valóban, az első végigjátszás után már nem szükséges a kampányt tolni, adventure módban játszik mindenki, ami teljes szabadságot ad az összes térképen.
  • pjboy091
    #75380
    Igazából nem értem a kérdést. Hogy érted, hogy "csak az alapot"?. Ha a fősztorit játszod, ott nincs különbség az alap diablo 3 és a reaper of souls között, csak annyi, hogy a kiegészítővel jött egy ötödik act.
    Egyetlen havas "pálya" az act 3, tehát biztos, hogy voltál rajta, amennyiben végigjátszottad a történetet.

    A végig vitelhez egy megjegyzés: Nem tudom, hogy mennyire mélyedtél bele, de a diablo esetében az a kijelentés, hogy "végigvittem", elég értelmezhetetlen. A játék lényege gyakorlatilag a sztori módon kívül van, az adventure módban, amit a végtelenségig lehet játszani.


    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2017.01.17. 08:58:59
  • Malachit
    #75379
    Lenni írásod kicsit kínai fogalmazás :) Tessék állítani nehézségi fokozat kihívás szint, akkor lenni nem fél délután :D
  • ROBO35
    #75378
    sziasztok meg vettem a diablo 3 egybena kiegészitövel fél délután végig vittem az a kérdés hogy az alapba láttam havas pályát itt nem volt hogy lehet ebben elinditani csak az alapot?
  • Lack
    #75377
    Köszönöm szépen.
  • Maycom45
    #75376
    Lentebb pár sorral van válasz. Old Ruinsban rögtön a teleport kör után van a D1 teleport. A térkép is mutatja
  • Maycom45
    #75375
    Ma van egy olyan gond hogy XI fokon Bountiban egy idő után lefagy és hiba üzenet nélkül kidob a start menübe. Minden elveszik amit addig elértem
  • Lack
    #75374
    Sziasztok! Egy valószínűleg hülye kérdés: Hogyan játszhatok a Diablo 3-ban a Diablo 1 pályáin, hol találom ezeket? Köszönöm.
  • Maycom45
    #75373
    Megoldódott a képi megjelenés probléma. Köszönöm! A videó meghajtó program eggyel előbbi változatát telepítettem újra már tökéletes minden helyszín és nem szaggat, teljesen fel van minden húzva, ja és a Nvidia vezérlő panel globális beállításait is felhúztam.
  • Maycom45
    #75372
    Sziasztok! Ki tudna az alábbi probléma megoldásában segíteni? A SET dungeonról van szó. Ezerszer megnéztem a videókat, de sajnos béna vagyok hozzá, egyrészt nem értem hogy kell a szörnyeket összecsalogatni, vagy elengedni? Másik az idő ezt képtelen vagyok megoldani pedig ezerszer is neki futottam, így viszont a szezon szinteket nem tudom teljesíteni - ez eléggé kitolás velem!
  • oneal1
    #75371
    sziasztok

    egy spanommal akartunk most dio-zni, de miután belép a játékba, azt írja neki hogy amerikai szerveren van fennt.

    a launcherben europara van állatva.

    tud valaki erre megoldást?
  • Nomad90Hun
    #75370
    Az is lehet, hogy tesója szimplán berakta magát (akár véletlen is lehet) "busy"-nek olyankor sem engedi meghívni az illetőt (tapasztalat).

    Am igen az sem mindegy, hogy ugyanabban régióban kezdtetek-e karit, alapból nekem US-re szokta rakni a launcher magát patchek után pl. erre sem árt odafigyelni.
  • pimpi001
    #75369
    egy szerveren vagytok? season minkettotok karija? vagy nonseason? ezekre lesni kell
  • soo277
    #75368
    huu ezt nem nagyon értem
    belépünk a játékba,meg akarom invitálni,de nem lehet
    Utoljára szerkesztette: soo277, 2017.01.15. 16:31:51
  • Jani Hun
    #75367
    kicsit bövebb info kéne, mikor nem tudod invitálni? lehet hogy torment nehézségen van, és még nem oldotta fel.
  • soo277
    #75366
    Sziasztok
    tesoom most kezdte a dio3 at,hogyan tudunk 1üt játszani?
    miért nem tudom invitálni?
    elöröl kezdtem én is 1 szinten is vagyunk stb.....
    köszönöm
  • pjboy091
    #75365
    A Blizzconon 2017 második felét jelölték meg körülbelüli időpontnak. Ha nem is télen, de szerintem ősznél hamarabb nem fog kijönni. Olyat én még nem láttam, hogy a bejelentett időpontnál hamarabb adtak volna ki bármit is, föleg nem a Blizzard.
  • Nomad90Hun
    #75364
    Szerintem nem várnak addig. Tavaly november végén ha jól tudom már fullra kész volt a férfi necro, a nőihez meg már csak a szinkron hiányzott, tippre szerintem március vagy április körül jönni fog, ami kb. Season 10 kezdete lesz.
  • pjboy091
    #75363
    Még nem rakták bele a nekromantát. Az majd csak valamikor év végén fog jönni.
  • viktor25
    #75362
    sziasztok !
    Nemrég újra felraktam a diabló 3 - mat.
    Tudomásom szerint visszajön a D2 - ből a nekromanta, fel telepítettem a hozzátartozó patchet
    de a karaktert nem találom, a boltba sem látom hogy lenne kiegészítője a diáblónak, akkor hogy érhetem a nekromantát.
  • bendáj17
    #75361
    A portál az Old Ruins területen található act 1 de a térkép is mutatja.
  • Maycom45
    #75360
    Sziasztok! Hol található a Diabló1 bejárata, lentebb volt erről szó.
  • Wootan
    #75359
    Közben meglett. Meg kell adni a célszemély email címét, és oda küldik az aktiváló kódot.
  • cleric
    #75358
    Küldtem privátot, hogy azért mégse ide...
  • undY1ng #75357
    Oldalán ne találom, hogy azt honnan lehet leszedni... tudnál pontos linket?
  • cleric
    #75356
    Működik, v7 open beta van a 2.4.3-hoz, de csak a 32 bites klienssel megy.
  • Wootan
    #75355
    Hali! Tudja esetleg valaki, hogy működik battleneten a GIFT küldés? Úgy értem, meg lehet venni digitálisan a játékot, és van ajándékba küldés opció. Mi van ilyenkor, elküldik az aktiváló kódot emailban? Vagy hogy jut el ahhoz akinek adnám?
  • gurubefree
    #75354
    sziasztok

    olyan problemam lenne , hogy ujratelepites utan a lancher-bol inditom a jatekot ( eu region ) akkor is US-re tesz ! Hogy lehet ezt orvosolni ?? Elore is koszonom



  • undY1ng #75353
    Nod az most működik? Vagy mizu vele?
  • pimpi001
    #75352
    akkor mar rendesen mukodik a dx11??
  • cleric
    #75351
    Vagy a feeling meg a zene miatt :)