78939
  • Maycom45
    #75431
    Megnyitottam, van legfelül a "Sprinter" ACT I - V -ig egy órán belül. Azt nem értem hogy milyen fokozaton (nehézségi fok) és vissza kell mennem a beállításoknál "campaign" módba és elölről kell kezdeni a játékot? Az achievment menü csak tájékoztat.
  • zsotesz
    #75430
    megnyitod az achievment menüt, ott season fül, bal oldalt azt hiszem a legalsó a conquest, ott meg tudod nézni mikből lehet válogatni
  • Maycom45
    #75429
    Itt tartok: Destroyer Ebből már csak egy hiányzik: Easy Complete 1 Conquest. Ez alatt mit kell érteni?
  • PetruZ
    #75428
    A kb. 45 percnyi üres sz*f*sás lényege kb. annyi volt, hogy "még nem tudjuk, mikor jön és még nem tudjuk, mennyibe fog kerülni". Annyi hangzott még el, hogy a RoS kelleni fog hozzá, de szerintem ez nem meglepő.
  • undY1ng #75427
    Valami érdekesség necro interjúról?
  • Jani Hun
    #75426
    Jah az alap teknikákat ismerem, de most elhagyott a diablo varázs. Kicsit uncsi a invoker cruz, na meg egyedül játszok, nemnagyon játszik senkise d3-mal baráti társaságba
  • Nortai
    #75425
    2 sőt 3 db Conquest is easy, többet lehet szívni a dungeon set-el.
    1. 350 kill chest -> Act 5 bal alsó egyik küldetése adja ahol ezt lazán meglehet csinálni.
    2. 45 solo without set -> szintén easy, ha már t13-at farmolja valaki.
    3. rift t10 2 perc alatt -> kérsz segítséget general chat-en egy DH-tól és szintén megvan, ha a rift is jó amit kifogtok. (nem belső tereseknél egyszerű)
    4. 50 misi rift -> ez sem különösebben nehéz t6 / t7 -en goldos itemekkel -> Fields of Misery helyen.

    Bár így belegondolva egyik sem nehéz, ha valaki eljutott t13-ig.

    ----

    Dungeon Set, szerintem a DH-n a multishotos eléggé szívás. Én direkt kezdtem egy Barbárt - Earthquakes-t és azzal pár próbálkozás után lazán meglett Mastery-n.
    Utoljára szerkesztette: Nortai, 2017.01.30. 16:49:00
  • Jani Hun
    #75424
    Ebböl a 2 conquest a huzós, Én egyszerüen képtelen vagyok megcsinálni még1et:D
    Visszatérve a dungeonhoz, Igen elég szivós szerintem, a cigánykerekezéssel próbálgasd huzogatni öket, (passiv skillbe állitsd be hogy movespeedet kapj utána, és runának rakd be hogy a következö fele annyiba kerüljön
    egyelöre ne masterelni akard, csak csináld meg a főbb pontokat. (ha jolemlékszem mastereléshez idön belül kell megölni mindenkit a dungeonba)
    mooo #75418 Ugyérzem hogy nem rég kezdte a kollega, igy érdemesebb minnél jobb gearbe lennie. De ha te máshogy látod, vagy tapasztalatbol beszélsz - igaz elöbb csak annyit tettél hozzá hogy egyik legegyszerübb, bár nemtudjuk hogy miért - én várom a tanácsaidat, tippjeidet, hiszen én se csináltam még meg ebben a seasonba.
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.01.30. 16:36:54
  • Nortai
    #75423
    Nincs is annál egyszerűbb: katt
    Chapter 1 elejétől eljutni Conqueror oszlop végéig a Season alatt.
  • Maycom45
    #75422
    Ki tudja hogyan lehet plusz ládahelyet szerezni (vásárolni)? milyen küldetést kell teljesíteni?
  • Maycom45
    #75421
    Nagyon igazad van csak részben tudom megcsinálni, mert a min. 20 eminenes ritkán jön össze - itt nem tudom mi a taktika! A 6 db monster legyőzéséhez min. 6 x 20 eminens kell, de hogyan mert általában 11 - 14- 17 db-ot tudok egyszere a multishottal leőlni és ez kevés. Össze kell gyűjteni az eminenseket. Ugyanezen gondom volt a seasson 8-ban az ottani set dungeonban.
  • Vata111
    #75420
    Szombaton harmadjára is nekiálltam a falcon wing farmnak és most iszonyat mákom volt. A 12. run után (kb 50 perc) jött a mystery chest, benne a szárny. Szóval most már tollas a hátam:-)
  • Maycom45
    #75419
    Nagyon köszönöm a segítségeteket ez tényleg egyszerűbb dungeonnak néz ki.
  • mooo
    #75418
    Jaj dehogy kell hozzá fullos gear az egyik legegyszerűbb set dungeon.
  • Jani Hun
    #75417
    Nekem ez a multkor nem sikerült:D lehet csak énvoltam béna, nemtudom. ajánlatos elég jo gearbe menni (teljes sett sapka, tegez midnenestöl a multishotos buiildhez, legalább 5-6 ancient, 60+ os gemek) Annyit ajánlanék hogy a Danetta 1kezes nyilpuskákkal toljad, 2 van belöle, a setbonusz lényeges neked, hatred be fog kerülni a cigánykerekezésed. Azzal tudsz haladni kellö képpen és igy nem költesz el disciplinet semmivel se.
    De itt a lényeg a full gear. Minnél több ancient van rajtad annál jobb.


    (amugy diablo nem ügyességi játék, eggyik része sem, ez egy véletlenszerü effekt katyvasz amit grindolni kell szemkifolyásig és vagy amig nem égnek a tudatodba a "cant do that yet, dont have enough hatred, VEN-DZSÖNSZ" idézetek:D)
    szerk: jah és egy classic, "oh i didnt know that i have that thing!"
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.01.29. 18:55:12
  • mooo
    #75416
    https://www.youtube.com/watch?v=gh70HfF6df4
    -Legalább 20 ellenséget találj el egy multishottal (6 alkalommal)
    -Sose essen le a Disciplined 50% alá
    Bónusz: ölj meg mindenkit a megadott idő alatt
    Ja és ne hajolj el.
  • Maycom45
    #75415
    Demon Hunter
    Unhallowed Essence SET-ben vagyok
    Portál: Act 2 Howling Pleatau south Danettas, Cindercoat, don't yolo multishot into big rooms, those
    Nem kérem pontról pontra csak a lényeg érdekelne a logikája az időre történő végigvitelnek!
    Szinte az összes Tomb Raider-rt végig vittem ott tényleg ügyesség és időre történő játék menetek voltak, itt meg nem értem a lényeget - ebben kérek segítséget. Nem tanultam angolt de a szavakat ismerem.
  • Jani Hun
    #75414
    Akkor jársz a legjobban ha felütöd a translate.google.com-ot és forditgatod. Igazság szerint én kézzel foghato szotárral forditgattam a játékokat kb 10-12 éve amikor még nem ment az angol és durván sokat segitett, nyelvtanulásban is.
  • cleric
    #75413
    KETTŐ mondatot kell kábé lefordítanod minden dungeonhöz. Ezt a Google Translate is tudja, ha nem akarsz szótárazni. Kérdés, hogy ha ennyire nem tudsz angolul, hogy játszod egyáltalán?
    Ha részletesebben kell, akkor fordítsd le az angol oldalt (ebből rengeteg van) az automatikus fordítóval.
    Vagy írd ide, hogy épp melyiket akarod, mindig van pár jótét lélek, aki segít.
  • Maycom45
    #75412
    Sajnos nem tudok angolul, magyarul nincs magyarázó lejátszás a SET dungeonról, azon kívül hogy időre megy, mik a feladatok, milyen feltételek kellenek hozzá?
  • PetruZ
    #75411
    Season-ben nem kell farmolni, elég, ha a négy chapter feladatait megcsinálja az első karakterrel, mert akkor kap egy komplett set-et (de a többi karakterrel már nem).
  • zsotesz
    #75410
    A set darabokat ki kell farmolnod, és ha megvan mind, akkor mehetsz a helyszínre, akkor fog megnyílni a portál. Ill. ha megvan a RoRG gyűrű akkor egyel kevesebb darab is elég
    Utoljára szerkesztette: zsotesz, 2017.01.27. 18:11:48
  • robi3
    #75409
    én azt hittem azért megyek oda, hogy megszerezzem, akkor csak úgy dobja a rendszer és összegyűjtöm?
  • Jani Hun
    #75408
    tartozo TELJES set cucc , nem? :D szal nem eleg 1-2 set item, szerintem a teljes sett kell
  • NeoMaN
    #75407
    Csak akkor találod meg, ha rajtad van a dungeonhoz tartozó SET cucc is. :D
  • oneal1
    #75406
    sziasztok! 2 éve használtam egy ilyen overlayt játék közben ami mérte a sebzéseket ponstosan.

    nem emlékszem a nevére, tudja esetleg valaki hogy hívják?
  • robi3
    #75405
    tehát nem mindegy milyen skillekkel kezdenék neki? mert azt tudtam hol kéne, hogy legyenek.
  • dante3
    #75404
    pl:


    mellette a többihez is megtalálod, eléggé szájbarágósak, sok szerencsét
  • robi3
    #75403
    hát csak úgy nagyvonalakba a dokihoz
  • dante3
    #75402
    Melyik sethez keresed?
  • robi3
    #75401
    Haló! amatőr vagyok ebben a játékban és az érdekelne hogy miért nem találom a set dungeon portálokat?
  • Daermon
    #75400
    Nem tudom, de ha nem a necro dátum, akkor nekem érdektelen :)
  • pimpi001
    #75399
    mit gondoltok a holnapi interjú milyen meglepetéssel fog szolgálni?
  • Vata111
    #75398
    azt
  • Vata111
    #75397
    Tehát 60-90 run között valahol, ahogy sejtettem. Tegnap éjjel 11-et toltam le, mielőtt félájultan ki nem kapcsoltam a gépemet. Ehhez el kell mennem egy nap szabira, aszt hiszem.
  • Maycom45
    #75396
    Aki tud az segítsen a SET dungeonokkal kapcsolatos technikában, sajnos az angol végigjátszást nem igazán értem. DH-m van.
  • Maycom45
    #75395
    Sikerült a gr60-as szint szólóban DH-val 620 szinttel
  • Jani Hun
    #75394
    nekem kb 2 óra volt kifarmolni, kb 3 perc/run betöltéssel és kilépéssel eggyüt, t10, invoker crusader, elég komoly gearrel már (1hiteltem midnent és semmi se sebzett meg)
  • Vata111
    #75393
    Hány run volt az a 3 óra? Kb?
  • NeoMaN
    #75392
    beduplázták a peccsben a sebzését