78939
  • mooo
    #75471
    "Mert ha valaki összerakja magának a megfelelő geart már most T13-at tudja tolni simán"

    És? Sose az volt a cél,hanem a minél magasabb GR teljesítése.
    Az már egy másik dolog hogy nekem jobban bejött a Diablo 2 rendszere, ha lenne egy felújított változat bizony visszatérnék hozzá.
    Utoljára szerkesztette: mooo, 2017.02.08. 22:24:19
  • Nomad90Hun
    #75470
    Nah nem tudom hallottatok-e róla de lassan nyakunkon a 2.5 ééééééssss tessék kapaszkodni jönnek olyan újdonságok mint az armory, a crafting matik tárolása megváltozik (nem a ládában lesznek tartva hanem külön hasonlóan a goldhoz), de a leglényegesebb amitől páran ki fognak akadni és hajukat tépve kiugranak a tizedikről jönnek a PRIMAL ANCIENT LEGENDARY ITEMEK (még ritkábbak lesznek mint az anci legó cuccok). Ezek a drágaságok az eddig is ismert legó és szett cuccok még táposabb verziói lesznek. Kérdés, hogy ezek minek kellenek? Jön újabb nehézségi szint? Mert ha valaki összerakja magának a megfelelő geart már most T13-at tudja tolni simán ezen cuccok nélkül is, remélhetőleg előbb-utóbb kapunk 1 nehézségi szint rework-öt is mert ha ezeket berakják akkor velük együtt jöhet a T20 is akár...

    Mielőtt kérdezné valaki az armory elvileg a szett itemekre fog koncentrálni, és mostantól nem kell sűrűn káromkodni majd hogy átforgassuk a cuccokat mert kiesett 3x a lábvédő pl. hanem a darabok bekerülnek majd ide és innen pár kattintással rárakhatjuk a karakterekre a cuccokat kérdés, akkor mit kezdünk majd a kockával? Mert ha ezt berakják a rare forgatáson és lego powerek összeszedésén kivűl max az augemtelésre lesz jó.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.02.08. 19:57:10
  • Predaking666
    #75469
    Szarakszik a b.net.
    Dél környélen toltam 3-4 pubos riftet, csúnya lag volt.
  • Maycom45
    #75468
    Lost connection Miért van ez? Jó a hálózati kapcsolatom.
  • Maycom45
    #75467
    Köszönöm! Nagyon sokat segítettél, sajnos még valamiért gyengélkedem, mert max. 250 eminenest tudtam likvidálni, gondolom még fejlődnöm kell, egyelőre szólóban GR62-öt tudtam megcsinálni.
  • PetruZ
    #75466
    Act V-ben tényleg ritka, de ott a pályák kialakítása se nagyon kedvez ezeknek. Szerintem a legjobb az Act I, III és különösen a IV, ott szinte minden részén szokott lenni.
  • Maycom45
    #75465
    A 350 kill cursed chest event-nél milyen feltételek vannak? Mert TX-es szinten az ACT V helyen még soha nem találkoztam a cursed ládákkal. Nagyon sokszor próbáltam, de mindig véletlen szerűen mást tgenerált a program.
  • Maycom45
    #75464
    Köszi! Ha jól értem valamelyik küldetést kell teljesíteni, hogy teljesüljön a feltétel.
  • WinT
    #75463
    Az armory az tárolja is a cuccokat, vagy csak elmenti és a ládából rántja ki őket majd teszi a karakterre?
    Mert ha utóbbi akkor megette a fene az egészet. A tároló karikról pakolhatom vissza a sok lomot a ládámba ha váltani akarok.
  • zsotesz
    #75462
    Még sehogy, majd ha kijön a patch
    "Egy buta kérdés: Írtad hogy 2 darab conquestet kell teljesiteni, mert már csak ez van hátra a láda tárhely szerzéséhez. Ezt úgy értsem hogy kétszer kell végig mennem ACT I- V-ig?" - nem, ha egyszer végigmész, akkor kész van egy conquest (de act I-V-ig kell végezni 1 óra alatt, nem külön az act-ekkel), kell még egy másikat csinálni, pl. gyűjts össze 50 milla aranyat "egyszerre" , vagy a GR45 set item nélkül, vagy 350 kill cursed chest eventnél, meg nem tudom mik vannak még , szóval ezekből válogass.
  • Maycom45
    #75461
    Patch 2.5.0 Ez mikortól lesz, mert nekem még a régi van?
  • Maycom45
    #75460
    Köszi! Nincs semmi gond Magam is sokat nyavajgok aztán megoldódnak a problémáim. Egy buta kérdés: Írtad hogy 2 darab conquestet kell teljesiteni, mert már csak ez van hátra a láda tárhely szerzéséhez. Ezt úgy értsem hogy kétszer kell végig mennem ACT I- V-ig? Az egyes ACT-ket egy órán belül oldottam meg akár easy vagy akár T10-es fokozatban halálozás nélkül erre kaptam bónusz 10 pontokat. Nem tudom ezt figyelembe veszi-e a teljesítéshez a program?
  • Maycom45
    #75459
    Primal ancient ilyet hogyan dob a játék?
  • Maycom45
    #75458
    Köszi! Nincs semmi gond Magam is sokat nyavajgok aztán megoldódnak a problémáim. Egy buta kérdés: Írtad hogy 2 darab conquestet kell teljesiteni, mert már csak ez van hátra a láda tárhely szerzéséhez. Ezt úgy értsem hogy kétszer kell végig mennem ACT I- V-ig? Az egyes ACT-ket egy órán belül oldottam meg akár easy vagy akár T10-es fokozatban halálozás nélkül erre kaptam bónusz 10 pontokat. Nem tudom ezt figyelembe veszi-e a teljesítéshez a program?
  • pimpi001
    #75457
    Ha van most 5 barbim, de csak az egyikkel pakolom be a ruhás szekrényt akkor csak azzal látom, vagy az összes barbimmal?
  • Lammer
    #75456
    "hogy a gemek miért nincsenek benne, az rejtély..."

    valszin a több gem tier miatt, design szempontjából lehet most ez így egyszerűbb volt ^_^
  • Jani Hun
    #75455
    Nah, ezeknek örülök.

    Remélem a nekro betételekor raknak be uj szörnyeket, és uj effekteket is az elite pakkoknak, pl a lézer vagy molten stb. Kicsit uncsi hogy nagyobb griften minden elite pakk ugyan azt tudja, mindent:D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.02.01. 20:25:04
  • skinnyman
    #75454

    Ezekbol allt szo szerint a fel inventory-m, ez jol fog jonni :)
    A gem-ek tenyleg kar, hogy nincsenek benne, az igy tovabbra is 8 hely..
  • cleric
    #75453
    Nincs benne a nekró, az a fizetős kiegben lesz. A patch azt tudja, ami a patch notesban van.
    Valószínűleg úgy lesz, hogy season vége, patch, új season. Eddig mindig így volt a nagyobb patcheknél.

    Szerk.: játszhatatlanul laggol a ptr (jelenleg, nekem)
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2017.02.01. 18:56:38
  • cleric
    #75452
    Így néz ki az Armory:



    Így meg az új mati fül (hogy a gemek miért nincsenek benne, az rejtély...):



    A Kanai is automatice lett, a fill gomb berakja a szükséges matikat:



    Utoljára szerkesztette: cleric, 2017.02.01. 18:50:37
  • Jani Hun
    #75451
    Bocsi ha kicsit rossz hangnembe válaszoltam, szar napom volt biztos:D
    Amugy jah, 2 darab conquestet kell teljesiteni a seasonba, ahogy irták lejjebb, talán a 50 milla gold a második legegyszerübb full gold ruhába, + 50es gem of the hoarding(?) gemmel ugye. Googlizz rá D3 gold set vagy valami ilyesmire, Ha sikerrel jársz, vagy találsz valami iylet neten szivesen várom, mostanába nincs idöm ilyenekre, se játszani.
  • morcosqtya
    #75450
    Nem tudom, az lenne logikus ha az új seasonnal jönne be a patch, viszont szerintem egyrészt még eltart február végéig másrészt meg előtte be is szokták jelenteni jó előre a season végét.. ez meg nem történt meg.
    Szóval nem tudom.
    Vannak itt tájékozottabb emberek is.

    Aki játszik már PTR-ben az megírhatná pl. hogy benne van-e már a nekromanta, milyenek a setek, stb... :)
  • undY1ng #75449
    És csá season is?
  • morcosqtya
    #75448
    2 hét?
  • undY1ng #75447
    Még egy jó idő mire ez a 2.5 live lesz mi? :/
  • pimpi001
    #75446
    primal anci
  • pimpi001
    #75445
    akkor ez elvileg áprilisba jön? a ruhás szekrény oke, az anci oke, dehogy a necro is jönne az szerintem nagy csoda lenne :D és mint tudjuk csodák csak karácsonykor vannak :D :D :D
  • pimpi001
    #75444
    a remény hal meg utoljára :D
  • cleric
    #75443
    "Legendary and Set items will now have a chance to roll as Primal Ancient"

    Cserélhetek mindent, pedig már majdnem kész volt :)

    "Players may now save up to five different builds per character using the Armory. Saving a build in the Armory will snapshot your character’s current gear, socketed gems, active and passive skills, and Kanai’s Cube powers. Equipping a saved armory build will automatically swap items and gear between the character and stash."

    Egy kis színt vinne a játékba, ha ezt gombnyomásra, gr-ben is lehetne csinálni.

    "Starting with Patch 2.5.0, crafting materials picked up or obtained through salvaging will now appear in a separate storage tab, freeing up space in the shared stash"

    #végre

    A nehézség viszont marad, ami azt jelenti, hogy az egyetlen kihívás továbbra is a magas gr. A t13 vicc, pláne ha primal ancientek lesznek. Lehet viszont újrakövezni a geart, az eltart egy darabig.

    Szerk.: patch notes
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2017.02.01. 08:13:26
  • morcosqtya
    #75442
    2.5.0 PTR elindult.
    Remény a nekromantára has begun.... :)
  • zsotesz
    #75441
    Nekem ma sikerült a TX-es rift 2 perc alatt, public party-ban voltam, felvetettem, hogy megpróbálhatnánk megcsinálni, szerencsére partnerek voltak benne, 3.-ra adott jó map-ot, meg is lett.
  • Maycom45
    #75440
    Nagyon köszönöm eddigi segítséged is, benne voltam a X-es nehézségi fokozatban és közösen sikerült a 2 perc alatti rift, valamint végig vittem az ACT I-V -öt, mindegyiket egy órán belül (ezt írtam) és teljesült a küldetésem, most Destroyer vagyok (ez egy mázli) A köv. küldetésből már csak egy hiányzik: Complete 2 Conquests this Season. Ez azt jelentené hogy komplett két küldetés kell végrehajtani a szezon alatt?
  • momoxp
    #75439
    Vegyél fel ismerősnek és segítek amibe tudok!
    MoMo#2340
  • Jani Hun
    #75438
    de nem kell soloba 2 perc alatt. Mmondtam már, mennyél publicra, ha jó csapatot fogsz ki simán meglehet csinálni..
  • Maycom45
    #75437
    Találtam videót: https://www.youtube.com/watch?v=zypsGLBHJ_8 Sprinter szóló. Gratulálok minden játékosnak akik mecsinálták! Erről sajnos Én lemondok.
  • mooo
    #75436
    Meglehet csinálni egyedül is, nekem DH-val sikerült. Izgalmas volt az biztos,valami fél egy perc maradt a végén...
  • Maycom45
    #75435
    Arra jöttem rá, hogy az ACT 1 - 2 - 3 külön-külön egy-egy óra alatt megoldható, erre ad 10-10 pontot, de összességében nem teljesül a küldetés. Véleményem szerint az ACT 1 -5 -ig küldetés sorozatot egy óra alatt fizikailag sem lehet megoldani, hiszen vannak töltési idők, stb. Végigrohantam az egészen T10-es fokozaton, kb 3 óra alatt, Mit mondjak brutális! Pihentetni fogom. Azért köszönöm hogy segítettél.
    A Rift10-es nekem 3 perc alatt meg volt szólóban. Szép álmokat kívánok!
  • Jani Hun
    #75434
    Azt az 1 órásat én nem eröltetném:D Neten utána néztem multkor 4 embert ajánlanak , 3 szaladgál, 1 áll a városba és adja le a küldetéseket. A 2 perces t10es Rift elég egyszerü, jönni fog magátol ha 10es rifteket tolsz, én nem is akartam megcsinálni, kifogtam 2 multishotos DH-t és 1 wizardot, 3. riftre megis lett, de ahogy néztem az elsö kettö se volt több mint 3 perc :D Ha két jó mapot kifogtok simán meglehet csinálni.
    Énse nyomom napi 3 órába, néha néha előveszem és riftelgetek, csak rakd fel a polcra kis időbe, lehet következö seasonba jobb szerencséd lessz:P
  • Maycom45
    #75433
    Köszönöm! Akkor befejezem 5 év után!
  • mooo
    #75432
    Én a helyedben valami egyszerűbbet választanék.