78939
  • Maycom45
    #75511
    Köszi, meg fogom próbálni!
  • Nortai
    #75510
    Aki megunta a D3-at, most épp van CBT2 MU Legend-hez. Fb oldalukon lehet kulcsot is szerezni. :) Elég sok mindenben hasonlít D3-hoz.
  • zsotesz
    #75509
    50 milla összeszedés pedig nem nehéz. Én úgy csináltam, hogy felraktam a goldwrap-ot, goldskin-t, ill. kymbo amulettet, ebbe ment a boon of the hoarder gem (ez mindenképp kell és fel kell upgrade-elni 50-re), plusz paragonból max-ra a gold find. TX-en mentem ruins of corvus pályán. Az a lényeg, hogy először gyilkold le legalább a 3/4-ét a map-nak aztán indulj meg visszafelé. Az nem gond ha pár kupacnyi aranyat felszedsz menet közben, de a javát hagyd ott és visszafelé szedd föl. Arra kell vigyázni, hogy egy idő után eltűnik a lent hagyott gold, szóval időben meg kell indulni visszafelé
  • zsotesz
    #75508
    Próbáld meg a marudert, nekem 3. nekifutásra meglett. Az szerintem nem nehéz
  • Maycom45
    #75507
    Sikerült szólóban a GR45 így már csak a legutolsó küldit kellene megcsinálni, és komplett kész lenne a seasson 9 DH-val.
    Nagyon gáz a cursed chest, mert nem találok megfelelőt, az 50 millió pénz begyűjtése sem megy, mert mindig megszakad a pénz nem folyamatosan növekszik.
    Van egy lehetőség: a puzzle gyűrűt kell a canai cube-ba berakni, ez elrepit egy "vault"-ba, itt hiába szedem össze az 50 millát nem veszi teljesítettnek a küldit (avarice). Bocs hogy hosszú voltam.
  • Maycom45
    #75506
    Én is véletlenül találtam egy társ eldobta
  • Carmang
    #75505
    Nyilván csak poén, de azért jó lett volna, ha találok egy teljes set Marine páncélzatot :D
    Vagy csak nem voltam elég kitartó...
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2017.02.21. 17:59:43
  • WinT
    #75504
    DH-nál melyik a legegyszerűbb set dungeon? Tegnap két órán keresztül próbálkoztam az UE dungeon-el masterre, de a közelében nem jártam a sikernek... annál inkább az uninstallnak.
    (Mellesleg szarjon sünt az idióta barom aki egyáltalán kitalálta ezeket a set faszságokat.)
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2017.02.21. 14:55:47
  • Lammer
    #75503
    jól néznek ki? :)
  • Maycom45
    #75502
    Mire jók ezek?
  • Carmang
    #75501
    Igen, pár évvel ezelőtt.
    Sőt, evezőt is találtam benne, az előző season-ben pedig egy Starcraft Marine sisakot.
  • Maycom45
    #75500
    Valaki találkozott már "canay hamburgerrel" olyan kinézete van mint az emeletes hamburgernek, és fegyverként (egy kezes) használható.
  • Maycom45
    #75499
    Köszi!
  • NeoMaN
    #75498
    Stricken, trapped, Zei.
  • Jani Hun
    #75497
    Nekem 70-75 solo GRen jobban bejött a stricken a boss miatt, amugy én bane of trapped, stricken meg swiftnesst használtam ha jol emlékszem, de igy fejböl nemtudom már
  • PetruZ
    #75496
    A transmog megváltoztatja egy tárgy kinézetét valami más, létezőre. Semmi másra nem jó, mint egyedi, neked tetsző kinézetet alkotni (a festékekkel együtt). :)
  • Maycom45
    #75495
    Igen T10 kell sajnos jó ládát csak egy alkalommal találtam itt 320-ig jutottam, jó kitalálták a min. 350-et.
  • Maycom45
    #75494
    Köszönöm a segítségeteket! Kérdésem hogy DH esetében melyik kő a jobb? "Bane of the Stricken", vagy a "Gogok of Swiftness" A gogok esetében mintha gyorsabban tüzelne (multishot) a karakter.

    A másik komolyabb kérdés: Mire jó a tárgyak "Trasmogification"-ja?
  • Maycom45
    #75493
    Állandóan kidob! érti ezt Valaki! Lost konnection. Egyszerűen játszhatatlan az egész.
  • Jani Hun
    #75492
    10 kelll hozzá, és igen a t10 1 hit már neki szeirntem is:D
  • cleric
    #75491
    Nem egy nagy kaland pedig, csak a jó chestet kell megtalálnod. Nem mindegyik jó hozzá. Állítsd be a nehézséget úgy, hogy egy hit legyen mindenki, és act 5-ben a blood marsh-on keress ládákat. Én egy olyanon csináltam meg, ami ilyen kis pici szörnyeket termelt, de azt brutális mennyiségben (fel kellett menni egy kis magaslatra, ahol egy keskeny lejárat volt csak egy szűk helyen, mellém spawnoltak közvetlenül). UE és mara is jó, nem kell belőle semmi maxos. Odamész oszt' hent :)

    Szerk: lehet, hogy t10 kell hozzá, már nem emlékszem, de ha gr70 12 perc, akkor t10 egy hit úgyis.
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2017.02.17. 23:36:34
  • Jani Hun
    #75490
    Milyen DH? lehet hogy marauder egyszerübb lenne hiszen a mobok automata szaladnak az enemyre, + a turret is magátol csinálja, nemkell annyit pozicionálni, mint a multishotosnál, érted :D csak egy tipp am
  • Maycom45
    #75489
    Ki tudna segíteni, a cursed láda nyítása során 350 db eminest kell kinyírni, eddig 320-at sikerült, milyen alapfeltételek kellenek hozzá. A GR70 -est már simán szólóban megcsináltam 12 perc alatt. DH karival vagyok.
  • Nortai
    #75488
    Season 10 rewards
  • cleric
    #75487
    Nem lehet még tudni. Utóbbi időben kb. 2,5 hónap volt egy, szóval március közepe körül valahol.
  • undY1ng #75486
    Kb. még meddig él a szezon?
  • Jani Hun
    #75485
    Jajaja, szerintem is ez elfogadhato dropchance. Bár haverral 900~ paragon körül is visitunk örömünkbe hogy "és kiesett bzmeeg!!:D",
    Bár ahogy irtam, én jobban örülnék ha kiegészitenék az elite pakkok varázslatait, és szörnykinálatát is. Bár, szerintem max a necro-"kieg" hozhat ilyen ujdonságot legközelebb
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.02.15. 17:46:14
  • Lammer
    #75484
    "El tudom képzelni, hogy ez akkor ilyen 100-bol 1 lesz.."

    Nem is olyan nagy gond! Úgy is el voltunk kényeztetve már, hogy minden sarkon leg esik kb. (most nem a megemelt PTR rate-re célzok) :)

    szerk: szóval meglesz a varázsa és akkor felemeled a hangod, hogy "bakker! PRIMAL!" :)
    (meg lesz böcsülve, no )
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2017.02.15. 15:15:03
  • skinnyman
    #75483
    Solo GR70 azert eleg alap barkinek aki kicsit is komolyan gondolja az endgame-et, szoval az nem nagy kovetelmeny.
    Szoval a primal ancient gyakorlatilag perfect ancient.. Reforge-nal is akkor minden uj tulajdonsag mindig maxos rajta?
    Drop chance: sima ancient sajat tapasztalataim szerint olyan 10 legendary-bol 1 nagysagrend volt. El tudom kepzelni, hogy ez akkor ilyen 100-bol 1 lesz.. Ez esetben kb orulhetek majd, ha 1 vagy 2-t talalok belole ami jo is nekem..
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2017.02.15. 12:49:28
  • cleric
    #75482
    Azt írta a Blizz, "very rare", a very-t dől betűkkel írták, szóval elég ritka lehet. Ezt alátámasztja, hogy nekem ptr-en eddig 0 db esett, pedig elvertem mindent kadalánál, és az összes mati elment háromszor a kraftra/reforgera (character copyval).
  • Jani Hun
    #75481
    jah, ez igy jobban hangzik, márcsak a dropchancere lennék kiváncsi. Ha jolemlékszem 10% az esélye hogy egy legendary/set ancient legyen, ha pirmal is P=1/10 akkor szerintem teljesen korrekt, én azt tapasztaltam hogy 1-2 itemnél kb 4-5 vagy akár 15-20 reroll is kell hogy közel legjobb statot adjon mindenböl, hosszutávon, nagyobb számoknál ez kb 10%. persze ez csak saját tapasztalat, kb 7-800 órányi játékkal.
  • mooo
    #75480
    Nekem tökéletesen megfelel ez a módosítás.
  • cleric
    #75479
    Hát, nem egyhamar. Javában heggesztik a ptr-en.

    Ezt figyuzzátok:
    A primal ancient csak akkor droppol, ha megcsináltátok a solo gr70-et (ebből még szarvihar lesz)
    Nem jobb statok lesznek, hanem tökéletes ancient statok
    Ha rerollolod a statot mystickel, az is maxos statot ad
    +még az ancient 3 fs-t, a primal 15 fs-t ad salvage-nél
    Azt nem tudom, hogy a kanai rollolhat-e primalt (vagy kadala) vagy csak dropból jöhet.

    Még nincs kint ptr-en a patch, 2 órája írták kékben a ptr fórumon.

  • morcosqtya
    #75478
    Mikor jön már a patch?
  • Nortai
    #75477
    Ez az, ha azokat a problémákat megoldanák amik lentebb írva lettek, akkor szerintem nem lenne ez sem probléma. Plusz régen az volt az eredeti ötlet, hogy az elite mob rage-elt, ha bizonyos időn belül nem tudtad leütni (1-2 percen belül), akkor utána biztos volt a halál. Csak ugye ezt Adventure módban "kivették" vagyis benne se volt (mert nem is létezett akkor még), de itt lenne helye a végén. Ha nincs geared, akkor ne is szórakozz vele 7-8 percig és addig kikövezett út is nehezebb lehetne. Továbbá így talán a GR szintek is normalizálódnának.

    Így végig gondolva az egészet és a mostani problémákat. Már kezdem érteni miért is az a rendszer volt, amikor megjelent a Diablo 3. Mert ezek után annyira az nem is volt vészes, csak okosabban kellett volna azt tovább vinni... Ha már bejön a Primal lehetett volna lépést is tenni ilyen irányban, hiszen a mostani cuccok úgy sem érnek semmit ha kijön a patch... :D
  • Nomad90Hun
    #75476
    Pláne ha valami olyan karival állsz neki akivel rágyúrtál az aoe sebzésre... Van 1 olyan sejtésem, hogy a most nemrég bejelentett Primal vadmarhaság ezt hivatott kijavítani, csak ugye azt nem veszik észre, hogy ezzel nem kijavítják a hibát inkább elmélyítik mivel nagyobb GR-eket tudnak majd menni az emberek ugyan de a guardiant ott még nehezebb lesz leverni.
  • Daell Drow
    #75475
    Nekem a szint elszalas melett a masik genyosag szerintem a GR bossok HP-ja.
    amikor mar magas (90-100 koruli) GR-eket mesz, arra megy ki az egesz hogy 15 percbol 7 perc alatt meg legyen a mob tisztogatas, utana meg 7-8 percig!!! mast nem csinalsz mint az ezer csilliard HP-s guardian pufolon total monoton.
  • morcosqtya
    #75474
    Bár a mostani szezonban is genyóbb szerintem mint az azelőttiben volt.
  • Jani Hun
    #75473
    Amikor megláttam ezt a primal szarságot.. hát:D kadala mégnagyobb genyó lessz mint volt:D
  • Nortai
    #75472
    Ha nem jön belátható időn belül 4. rész akkor jöhetne egy 3.0-ás patch ahol a nehézségi szinteket gatyába kéne rázni, meg úgy alles zusammen. Azért valljuk be, hogy nevetséges a 17 db nehézségi szint. :D Meg így a játékosok is külön vannak választva ez miatt, meg mostani rendszer sem igényelné ezt. Bőven elég lenne: Normal , Master, T1, T6, T10, T13. Hogy miért?

    A sebzés és az életerő is elszállt a csillagos egekig számokban. A set-ek iszonyat erősek és már már "kötelezik" a játékost ha elakarsz jutni magasabb szintre vagy legalábbis legnehezebben szinten akarsz játszani akkor szépen használd a set-eket adott buildekkel, itemekkel. Oké ezen akartak segíteni a LoN-al, de ez is csak fél megoldás. Pont ezek miatt felesleges több nehézségi szint is.

    A gemek, legek, setek tulajdonságai szintén elvannak szállva. Kéne valami normális egyensúly set és legendary itemek használat közt, akár setek javára de nem a földtől egészen űrig elrugaszkodva mint ahogyan most van. Persze ezeket még lehetne sorolni, hogy min lehetne változtatni. De ez a primal bohóckodás is csak olaj a tűzre. Ja és visszaállítanám a régi eredeti drop rendszert, már csak poén kedvéért is... :D Akkor ott az arany mizéria is. Meg a karakterek képességeinek döntő többsége a 70. szint fölött értelmetlen vagy egyáltalán nincs használva, szintén a fentiek miatt...stb.

    Lényeg, hogy kéne valami nagyobb renoválás a játék rendszerét illetően. De ez csak az én véleményem, lehet én látom rosszul.