78939
  • malter
    #75551
    igen es minden szezon utan resetelik,viszont ha megvan egy karival utanna barmivel mesz dobhatja:

    but only after you have completed at least a level 70 Greater Rift. This requirement need only be completed once per game mode (Hardcore vs. Non-Hardcore, or Seasonal vs. Non-Seasonal), which means it will reset with every Season. However, once that requirement has been met, all characters in that game mode will benefit from it. Happy hunting!
  • morcosqtya
    #75550
    Whirlwind barbárral el lehet még érni valamit?
    Van most valami használható ww build?
  • morcosqtya
    #75549
    Igen, de úgy gondolom, hogy ha nonseason-ben unlockolod a 70gr-t akkor a nonseason-ös karaktereidnek fog dobni primal ancit, viszont ugyanezt meg kell csinálni majd season-ben is, hogy ott is essen primal.

  • dante3
    #75548
    De azt NS-ben is lehet, igaz?
  • undY1ng #75547
    Ó, na igen! A Barbi is főkedvencek között van. Na majd még eldöntöm, hogy melyik lesz az. :P
  • pimpi001
    #75546
    utolso 3 sezlonyba wd voltam, de most visszakanyarodok a gyökerekhez. ujra barbi. :P kíváncsi vagyok hogy az újragondolt seismic mennyit dob az ancient spearhez képest
  • undY1ng #75545
    Én már belefájdultam a HC haláljaiba, amikor is az esetek 85%-ban disconnected by server. És nem, nem az internetem gány... Nagyon sokszor rondított bele a blizz.... viszont jöhetne már az új szezon, mert most kedvet kaptam a wizardhoz! :)
  • Nortai
    #75544
    Ugyanannyi mint eddig... :)
  • pimpi001
    #75543
    solo.
    a vicc hogy hc-ban is a 70 solo kell :P
    mennyi uj hc kari lessz hamarosan :D
  • morcosqtya
    #75542
    Primal ancient tárgyak unlockjához a GR70-et soloban kell letolni ugye? Party-ban nem elég?
  • morcosqtya
    #75541
    még 40 perc.
    Az utolsó pillanatig reménykedek, hogy kirakják még ma a patch-et... :)
    Nyilván esélytelen, de reménykedek....
  • Carmang
    #75540
    Na, hát csonti horda + bone spear egyből szimpibb felállás nekem is.
  • undY1ng #75539
    Gondoltam, hogy azért lesz több skill, de azért ha már videót mutatnak, akkor kicsit részletesebben mint anno mielőtt még a D3 meg se jelent. De na, reménykedek, hogy élvezetes lesz vele a játék..
  • Daell Drow
    #75538
    Lesz csontvaz is, azt mar tavaly mutattak, most is mutattak kb 5 skilt a 25bol, lesz itt meg kesobb mas is.
  • Jani Hun
    #75537
    jojo persze, bár nem egy dh szóval engem annyira nem izgat :D Próbáltam már mindegyik kasztot de csak a dh tudott megfogni, abbol is elég 1-2-3 hetente 2-3-4 napnyi diablo:D
  • Carmang
    #75536
    Feltételezem nem csak ez a néhány skillje lesz a végleges kiadásban, mint amit a videóban láttunk :P
    Akkor majd mindenki kedvére válogathat, hogy ilyen harcos féle, vagy summoner akar lenni. Esetleg másvalami.
  • Jani Hun
    #75535
    Hát ez a vér cucc tényleg elég gagyi :DHa a hullákból csapódna ki még megérteném:D a kasza sztem faszán néz ki, remélem lesz olyan runa huzzá hogy eldobja és visszapörög :D + Hamár necro, akkor jah, csontváz, zombisereg, lifesteal(leech), undead lények megbövőle stb szerintem feldobná.
  • undY1ng #75534
    Fuuu, szerintem nagyon gyengusz eddig. :D Hol van a csontváz sereg?? Egyáltalán miből jön a vér? Ez a kasza is ... Eddig nem nyerő számomra, de azért még reménykedek!
  • TBTPumpa
    #75533
    Női Necro:
  • mikromanus
    #75532
    Upgradeltem a korábbi cluster bomber projektet. 7/13 ancient itemmel, ótvarfos ancient itemekkel T IX hozza az elvártat (olyan GR 43-ig kb most megy az 1 hit cél, felette könnyű, de ott már sorozni kell az ellent és ez kívül esik az alapkövetelményen). Tudom-tudom. nem versenyképes GR 314-en, de ez van. Alacsonyak az elvárásaim.
    Diablo 3 - Demon Hunter Cluster Bomber fun build - T IX (GR 40) fast run
  • pimpi001
    #75531
    az lehet hogy ősszel, nade melyik évben?
    az utolsó interjúban még azt mondták hogy sem a szettek sem a csaj kari nincs készen.
  • morcosqtya
    #75530
    Biztos, hogy csak ősszel jön a necro?
  • Maycom45
    #75529
    Köszi! Egyedül csinálom szólóban ez a legjobb megoldás, ha jók a körülmények akkor GR72 is már elmegy, szép lassan alakul a sebzésem már több mint 2 millió feletti CHC 50 körül CHD 500 körül van. Szépen lehet írtani az ellent.
  • cleric
    #75528
    Egyetértek veled, jobb. De publicban nem mennek 80-as gr-t, komolyabb csapatban meg nem látják szívesen a dh-t (hiába a legjobb kari :) ).
    Random csapattal a magasabb gr mindig bizonytalan, fix csapatot ma összeszedni, hát...
    Én nshc-ban tolom, mert nem szeretek szezonozni, konkrétan pár ember van, egyszerűen nincs kivel játszani. Ha egyedül vagyok, akkor ráteszek a 30%-ra is, ha kell.
  • skinnyman
    #75527
    30% vagy azalattira en nem szoktam porgetni, szerintem pazarlas. Akkor mar jobb ha szerzel egy nalad erosebb csapatot akikkel lenyomsz 5-10-el magasabb szintet mint tudnal :)
  • cleric
    #75526
    Kell egy jó csapat. Több az exp, jobb a loot (és van esély egymásnak átadni itemeket), nagyobb a fun.

    Ugye a gem upgrade-re 3+1+1 lehetőséged van. Ha azonos gr-t mész, mint a gemed szintje (legyen mondjuk mindkettő 70), akkor az első upgrade esély 60% (arra, hogy a gemed 70-ről 71-es lesz), a második 30% (71-ről 72-re), majd 15%, 8%, és 4% (mert ugye a gr szint állandó marad, sikeres gem húzás esetén annak a szintje viszont nő). Láthatod, hogy van esélyed a szinteden is húzni egy ideig.
    Ha kisarkítjuk, a 70-es gr-rel felviheted a gemet 85-re. Ez nyilván nem gazdaságos, de elméletileg lehetséges (a végén 1% esély van a sikeres 84-85 upgrade-re). Ha látsz játékosokat, akiknek a gemje magasabb szintű, mint az aktuális legmagasabb gr plafon, akkor ők így csinálták.
  • Maycom45
    #75525
    Egy kérdés: Hogyan milyen technikával lehet magasabb szintű GR-ekben részt venni, Én szólóban DH-val biztosan a GR70-et tudom. A kövek fejlesztéséhez viszont már GR80 és e-feletti szintek kellenek. Ezt hogy lehet végig vinni, mert csapda helyzetű ez a játék, ahoz hogy magasabb szintű köveim ez-által jobb tulajdonságaim legyenek a karakterem képességét meghaladó, magasabb GR-ekben kell játszanom. A sima rift semmire nem jó mert időigényes és a parragon pontok is csiga lassúsággal növekednek.
  • Maycom45
    #75524
    NAGYON SZUPER EZ A FÓRUM!
    ITT tényleg sokat tanultam, köszönöm Mindnyájatoknak!
  • cleric
    #75523
    Multiplayerben minden egyes játékos belépésével "nehezebb" a játék. Ez valójában annyit jelent, hogy az ellenfeleknek több a hp-juk, és többet sebeznek. Ha akár egyvalaki a csapatban nem adja le a megfelelő sebzés arányt, akkor lassabban fogtok haladni.
    Ugyanez van pl. split bountyban, nehezebb, mintha szóló játékban mennél, mert a szintet a 4-es partihoz lövi be a játék, és ugyanúgy egyedül mégy, ráadásul follower nélkül. Ezért sokan nem is jók splitben, pedig szólóban szépen farmolnak t13-on.
  • cleric
    #75522
    Maraudert.
  • dante3
    #75521
    Lehet már tudni, hogy season 10-ben milyen free set-et kap a DH?
  • skinnyman
    #75520
    Szar csapatban jatszol :)
  • Maycom45
    #75519
    Miért van az ha csapatban nyomatom a GR pl 70 et jóval hosszabb ideig tart min szólóban? Gyanítom, hogy pl a "Templar" társam értékei szuperponálódnak a saját karim értékéhez. A GR70-et simán 8 min alatt viszem szólóban. Többet már nem is akarok ebben a szezonban
  • Nortai
    #75518
    Nem, nincsen. Guardian az utolsó szint.
  • Nomad90Hun
    #75517
    Necro majd valamikor összel jön, lesz abból Season 12 is szerintem, kérdés kitart-e addíg a community.

    @Maycom45

    Igen van.

    Conqueror, Champion, stb, irja is ha teljesítetted.
    Azon kívül meg farm, farm, farm, és még több farm...
  • Maycom45
    #75516
    A season 9-ben elértem a Guardian szintet, ezen túl nincs más? Tovább lehet farmolni.
  • malter
    #75515
    Pedig vártam hogy a 10es szezon kerek szám és talán jön a necro:(


    Season 9 End & Season 10 Start Dates:

    You’ll be able to sort through your rollover rewards and review your progress on the Leaderboards between Seasons. It’s a great time to reflect on the accomplishments you’ve made and enjoy the culmination of your pre- and post-Season loot hunts!

    Season 9 will be ending on the following dates and times:

    North America: Friday, March 17 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, March 17 @ 5:00 p.m. CET
    Asia: Friday, March 17 @ 5:00 p.m. KST
    Season 10 will begin about two weeks afterward on these dates:

    North America: Friday, March 31 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, March 31 @ 5:00 p.m. CET
    Asia: Friday, March 31 @ 5:00 p.m. KST
  • Maycom45
    #75514
    Köszönöm az instrukciókat simán meg tudtam csinálni.
  • maladyce
    #75513
    Hátha érdekel valakit egy jó kis paragon farmolos ultraspeed video, avagy hogy jön a paragon leggyorsabban. :)
  • morcosqtya
    #75512
    1300 ms latency játékban... jeeee...