78939
  • mikromanus
    #75591
    Kis tesztkör - bemutató. T12 rift speedrun leapquake-avalanche stílusban szlávosan (sok kiabálással). :)
    Ha skillesebben szedi fel a motyót valaki, vagy hagyja a rákba (GR pl), akkor majdnem lenyomható az egész rift 0 cd-s gajdongással és charge-ot használva. Ha nem olyna 0 közeli a globe pickup mint nálam, akkor meg se kell állni.

    Diablo 3 - T12 speedrun - Leapquake avalanche build


    Én valószínüleg bekóstolok egy wizardot s10-ben. No nem a legkedveltebb buildek miatt. Most épp a kardozgatós DMO-s melee wizard van kedvemre. Se nem gyors (mozgás miatt), se nem könnyű összeszedni minden motyót hozzá. De legalább lehet kukacot építeni slow time buborékokból.

  • undY1ng #75590
    Wizz!!! Nagyon varázsolhatnékom van.... ugyan mondtam, hogy a Barbi, de elég volt a melee kasztból (más játékokban is). :/
    Itt még ki nyomja HC-n? "D3 pályafutásom" 85% eddig HC volt és csak nemrég kezdtem el sc-zni, de sokkal jobb itt.....
  • malter
    #75589
    szezonra sztem legjobb a Dh nekem spec azzal ment mindig a kuldetes teljesitese legjobban:)
    viszont vele nem tudok 70fole menni valamiert grben pedig minden anci neztem videokat stb de megis elverzik.barbarnak pl egy gyuru dexes nem str,es az istennek nem esik masik
    tulajdonsag mar modositva van szoval nem tudom atrakni se,de meg igy is joval erosebb mint a Dh-m
  • mooo
    #75588
    Erre én is kíváncsi lennék, mert nekem is ugyanez a tervem.
  • morcosqtya
    #75587
    WD-vel indítok a Haedrig's gift miatt (Zunimassa set lesz azon elvileg erősítettek).
    Próbálta valaki a zunimassát patch 2.5 óta?
    Milyen?
  • Daermon
    #75586
    Nekrot akarok... :)
  • dante3
    #75585
    Régen wizardoztam, most bepróbálom újra
  • pimpi001
    #75584
    penteki napra ki mivel indit?
    en meg vacillalok a wd es a barb kozott. nemtudom.... :P
  • malter
    #75583
    kicsit tartottam tolle hogy elfogy majd a barbar ilyen szinten,de vegulis halal nelkul ment siman:))soloban 77a max epp a 80al kinlodok igy meglepo volt a 4es ptban ekkora szint.primal anci persze eleg ritka eddig 1db esett az sem jo a buildemhez
  • undY1ng #75582
    Én valahogy 300 fele megunom mindig. Nem értem, hogy lehet idáig vinni... :/
  • cleric
    #75581
    EU 5132, World 5952... HC-ban is 4000 felett vannak.
    Hogy ez mennyire bot/shared acc, azt nem tudom, de a 2823 még a top 700-on is kívül van.
    Ettől még persze krézi :)
  • morcosqtya
    #75580
    lvl 2823? Pffff.....
  • malter
    #75579
    ma kifogtam egy elég jo kis csapatot a végére:)
  • maladyce
    #75578
  • morcosqtya
    #75577
    Na, sikerült a GR70.
    Azért botrány, hogy se egy megjegyzés se egy achievement... ami jelezné a parasztnak, hogy mostmár eshetnek primalok....

  • morcosqtya
    #75576
    Igen így tudtam én is.. :)
  • mikromanus
    #75575
    Nem karakterenként, hanem játékmódonként. NS-HC, NS-SC, Season-HC, Season-SC. Season záráskor meg resetelődik a season, így ha seasonozol a következőben, akkor újra el kell érni a GR70-et. Ns-t nem érinti ez.
  • morcosqtya
    #75574
    "Minden egyes karakternél külön-külön meg kell csinálni szólóban a GR szinteket."

    ne már..
  • Maycom45
    #75573
    Köszi! Rájöttem erre kell szerencse is a GR70 szinthez. Minden egyes karakternél külön-külön meg kell csinálni szólóban a GR szinteket.
    A ruhás szekrénynek nem sok értelmét látom.
    Ami gond a matériákat külön-külön kezeli az egyes karaktereknél régen a ládában tartottam így minden karakternél tudtam használni amennyit éppen kellett.
  • cleric
    #75572
    Semmi nem jelzi külön, kapsz.
    A gr nehézség függ a pályától, az ellentől, meg a pilonoktól is. Van könnyebb meg nehezebb is azonos gr szinten.
  • Maycom45
    #75571
    Ezt nem hittem volna! DH-val megcsináltam még season 9-ben a GR70 et most a patch után újra meg kell csinálni, és kissé nehezebbnek is tűnik a GR70 szólóban is.
    Megcsináltam a GR70-et de akkor mi jelzi hogy okés, kapok-e majd primal ancient tárgyakat?
  • WinT
    #75570
    Ez tiszta sor. De te szerintem bank alatt a ládát érted, míg én nem, hanem külön tárolási célra létrehozott karakter(eket)t.
  • Jani Hun
    #75569
    Azt vágod hogy ha van 3 szet beáállitva az armoryba, majd bennvan minden a bankba akkor csak váltogatni kell az armoryba és ennyi? többször nemkell belenyulni, csak ha változik a meta vagy esik jobb cucc.
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.03.22. 19:52:44
  • WinT
    #75568
    Hát ez az... akkor nálam most a "gyors spec váltás" így fog kinézni:
    - belogolok bankos karival
    - addig sakkozok, míg találok annyi helyet a ládámban, hogy elférjen a cucc
    - megkérem az armoryt, hogy legyen szíves felruházni az épp aktuális karit a mentett cuccokkal
    - visszarámolom a fölös vacakot a bankos karihoz
    Nekem ez majdnem annyira nyűgösnek tűnik mint korábban... no majd meglátjuk.
  • cleric
    #75567
    Csak a gear + active/passive skill + kocka kombót jegyzi meg, és csak akkor teszi fel, ha minden a ládában van. A legó gemeket nekem nem pakolta fel rendesen, de ptr-en láttam utoljára, lehet h bug volt. Follower itemeket nem tárol, paragont nem oszt.
    Ha tárolná is a geart, nem volna jelentősége a bónusz tabnak a sezlonyban, sokan csak azért csinálják.
  • WinT
    #75566
    Az armory nem tárolja az elmentett cuccokat, csak feldobja a karira ha a ládában vannak? Azt hittem oda el is lehet pakolni. Jó, hogy az összes vackot bank karaktereknél tartom, most szarakodhatok megint a helymenedzseléssel a ládában.
    Ez nekem olyan nesze semmi fogd meg jól...
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2017.03.22. 14:59:39
  • cleric
    #75565
    Progi a szürke zónából, ami olvasta (de nem írta) a d3 memóriáját és csudasok információt rátett layoutként a d3 alap hud-ra.
    Sokan ezért szerették, mert a kis mapot felpimpelte és sokkal több látszott, mint alapból, én hasznosnak tartottam a build kisérletezéseknél, mert azonnal számolta és írta a statok változásait. Néhány dolgot, mint például a legó gemek szintének kiírását, vagy az anci itemek jelzését "átvett" a Blizz is.
    Persze én sose használtam, csak hallottam róla.
  • Jani Hun
    #75564
    Bocs a hülye kérdésért, mi az a nod?:D
  • cleric
    #75563
    Lehet a Blizz is noddal játszott, komolyan nem is értem, hogy hagyhatták eddig.
    Kíváncsi lennék, hogy a top gr-ek hogyan változnának nod nélkül. Nem csak a maphack, az elite spot (vagy a látható density) is nagy segítség amikor határon tolja valaki.
  • cleric
    #75562
    Elvileg 4,5 óra múlva kezdődik a karbantartás, régen 2-11-ig tartott, most nem tudom hogy néz ki.
  • morcosqtya
    #75561
    Holnap hajnalban?
  • Lammer
    #75560
    yep
  • cleric
    #75559
    Egen, valószínűleg szerda hajnalban jön, ahogy szokott, csak megzavart, hogy látszólag updatelt, és a bnet kliens is azt írja, hogy live in europe. Azt gondoltam előrébb hozták.

  • undY1ng #75558
    Mmint a nod?
  • Maycom45
    #75557
    Nekem még a régi patch van nem ír ki semmit!
  • Lammer
    #75556
    Na akkor én tényleg abba is hagytam... Okosság fórumát lelőtték sajna... Készítővel priviztem pár fordulót PH!-n (magyar ugye)... Így ő is abbahagyja... És nem a maphack miatt, leszartam volna ha kiveszi komolyan... MINDEN olyan CSUPASZ! nagggggggyon gáz nélküle a játék! :(
  • morcosqtya
    #75555
    nálam nem.
  • cleric
    #75554
    Live az EU-ban is a 2.5.0.

    Szerk: elkezdett tölteni valamit, de továbbra is 2.4.3 van, ugyanakkor azt írja a Battle.net kliens, hogy 2.5.0 is now live in Europe for PC...
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2017.03.21. 18:54:11
  • TBTPumpa
    #75553
  • morcosqtya
    #75552
    Ámmerikában már csapathatják. Nekünk még nem jár.: :-(