78939
  • undY1ng #75631
    DMO TANK GR-hez.
    Sima Rift
  • Maycom45
    #75630
    Milyen konkrét felszerelés ajánlott a Wizard számára, esetleg fotót tudnál csatolni.
  • undY1ng #75629
    Wizard-nak csak ez a 2 használható buildje van? DMO és Archon keverék... Én szerettem ezt a firebird buildet, de nem nagyon találok hozzá használhatót diablofans-on.
  • Daermon
    #75628
    Azon gondolkodtam, hogy ha már a Necrot nyárra igérték, akkor juni 29 lesz szerintem a megjelenése, a D2 szülinapján. Bár jobb lenne elöbb :)
  • morcosqtya
    #75627
    NAgyon jó lett a ninja. Bírja a 70-et!
  • Jani Hun
    #75626
    Mi se szoktuk egymás ellen nyomni, én más ellen meg föleg nem, csak most igy hogy beindult a fórum, a kedvem is megjött a játékhoz:D Kiváncsi vagyok milyen lett az impale DH, elvileg soloba birja a gr70et simán
  • morcosqtya
    #75625
    Eddig elég jó a zunimassa set wd-nál.
  • morcosqtya
    #75624
    Én kazuárként haladok a saját tempómban. Most szerintem tök átlagos vagyok a para level 170-el meg a GR 35 soloval.
  • undY1ng #75623
    Soha nem szerettem ezeket a versengéseket... Élvezni szeretném a játékot.
  • Jani Hun
    #75622
    Megy a versenyzés, nekemmeg várni kell hogy haverom visszaérjen Rómából, mer "megin lefogsz hagyni bmeg!:D"
  • Sunrider924
    #75621
    A szezon indulastol szamitott 4ik oranal mar gr35on szintezi a gemjeit :P
  • undY1ng #75620
    Nagyon sz*r. :D
  • Lammer
    #75619
    de rossz :D
  • cleric
    #75618
    Ha a season rebirth-öt választottad, akkor a cuccai nem vesztek el (és ez a lényeg), non-season-ben megkapod borítékban a motyót. A kari meg könnyen pótolható.
    Ha törölted és a helyére hoztad létre a season karit, az más tészta. Hogy volt?
  • Maycom45
    #75617
    Hihetelen nagy marhaságot csináltam: a season 10 varázslót indítottam ,de úgy hogy a meglévő szuper jó varázslómra (GR60) írtam felül a kezdő játékost - mindenem elveszett!
  • Sunrider924
    #75616
    Amire te es a tobbi egyszeru/atlag jatekos (mint en) nem gondol : https://www.twitch.tv/videos/132461143. Na igy.
  • undY1ng #75615
    Ezzel nincs semmi baj, de akkor is, hogy tudsz egyből egy olyan geart összerakni....
    Akkor csak én voltam a béna, hogy az alap szettel amit megkapunk szezonban, alig alig tudtam a T11-et legyűrni? És ezt is csak akkor amikor már a buildhez nem csak a szett hanem fegyver, gyűrűk is megvoltak... Sőt még életemben nem értem el a GR70-et se, pedig már egy jó ideje játszom a D3-al. Persze pár hét után megunom, de ezzel szerintem sokan így vagyunk. :D
  • cleric
    #75614
    Valószínűleg erre az acsira mentek rá, valószínűleg 4-en. Mi kell hozzá? Gear t10-hez? Oda bármi jó, most komolyan. Előre be lehet gyakorolni a boss runokat, ki hova megy, kihez tp-zik, mi a sorrend. Nem állnak le harcolni, csak futás előre. Boss-t leküldik négyen, ennyike.
    Ezzel nem azt mondom, hogy nincsenek csalók, hogyne lennének. De ezt pont meg is lehet csinálni.
    Az egyik season induláskor klánban voltam, ahol hetekkel a start előtt már készültek egy acsira, már nem emlékszem melyikre, de nem volt triviális. Nem lett meg, csilingelt az eu first, rá fél percre csilingelt a klán chat is. Nem voltak boldogok, de akkor is szép teljesítmény volt. Végig közvetítették twitch-en a runt.
  • undY1ng #75613
    Ne csüggedj, én is csak 30 fele járok, de a streameken lassan meglesz az 1000.....Ez nem hiszem el, hogy nem valami exploit amit még PTR-en megtaláltak......................
  • morcosqtya
    #75612
    Most lettem para level 25... :(
  • morcosqtya
    #75611
    Ezen akadtam ki én is. Szerintem ehhez már akármilyen tiszta játék skill kevés.
    Csalásgyanús....
    Nem tudja ezt a blizzard kiszűrni????
    Nem gyanús???
  • undY1ng #75610
    Hax detected.
  • PetruZ
    #75609
    Én azt nem vágom, hogyan lehet 4 órával a season kezdete után HC-n és SC-n is realm first-re megcsinálni a boss mode conquest-et... (TX szinten a játék kezdetétől számított 20 perc alatt leölni az összes fontosabb boss-t) Este 9 körül láttam mindkettőt felbukkanni néhány perc eltéréssel.
  • undY1ng #75608
    Ez hogy lehetséges, hogy tegnap estére már eu realm first volt 2 csávó aki lvl 65-ös legendary gemet csinált? Számomra érthetetlen... Vagy az aki már most 500 plevel.
  • Jani Hun
    #75607
    Jaah aha, szal semmi extra mint pl wowban hogy x teljesitményt el ér a klán és exluziv "pet"et vehetsz.
    Végülis igy is van értelme ha tagja vagy egy összeszokott 4 főnek klánon belül, akikkel minden seasonba tolhatod :D
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.03.31. 18:46:34
  • cleric
    #75606
    Ha a klán aktív, akkor lesznek arcok többé-kevésbé rendszeresen, akikkel pöröghetsz. Jó buli akkor lett volna, ha engedik az item csereberét klánon belül. Szezon elején általában sokan vannak fent, aztán elcsitul a nép és kihalt lesz a táj. Persze ahhoz képest, hogy mindjárt 5 éves lesz a játék, az is szép teljesítmény, hogy még vannak játékosok :)
  • Jani Hun
    #75605
    Am itt van valami elönye is aklánnak, azon kivül hogy lesz egy clan chat? Ne értsétek félre, csak sose csatlakoztam még iylesmihez Diabloba
  • Count Adyn
    #75604
    nekemsincs klanom, megjelenés után fél évvel félretettem a játékot és mostanában néztem rá megint :)
  • undY1ng #75603
    17:00 fele start?
  • pimpi001
    #75602
    az elso guildem az sg forum guildje volt, amikor kihalt atmentem egy masik Magyar-ba de onnan kirugtak mert szovatettem hogy nemnagyon segitokeszek ha valaki segitseget ker season quest ugyben. azota klan nelkuli vagyok :D
  • undY1ng #75601
    Ti egyébként milyen klánban vagytok? Ha vagytok. Nekünk van egy HC (sc :D, bocs a reklámért Hell) ahova nagyon jól jönnének még emberkék.
  • mikromanus
    #75600
    Csak egyenbuildek vannak benne. Aki erre gyúr, annak jó lesz. Meg szintezésre tippként is. Én maradok a Magnum Oposszumos szamurájnál, meg szabad runban amig összejön hozzá a lom. :)
  • dante3
    #75599
    Mazsolázzatok, season elött lehet buildet választani :)
  • Lammer
    #75598
    :D:D
  • undY1ng #75597
    FreddyD-t idézve: "szemrákot kap az ember!" :D
  • Lammer
    #75596
    túl egyszerűűű?

    akkor nyomjál LON FOK/Strafe-et... shimizuval... HÁCÉN! :D

    ehhe

    agyf*szt is kapnék ha 5 percnél tovább kellene nézni a permanens vérző képernyőt :D
  • undY1ng #75595
    Nekem a DH nagyon uncsi volt. 1 Season-t bírt és azóta se jött vissza a kedvem hozzá. :( Meg túl "egyszerűnek" tűnik vele minden.
  • Maycom45
    #75594
    Nekem is Wizard-om van és firebird felszerelés, de gyenge meg sem közelíti a DH-t. Nem tudom mit kellene vele tennem de max. GR40 -el tudok szólóban menni vele.
  • mikromanus
    #75593
    Én a Wizardot kb akkor hagytam el jó időre amikor a legnagyobb meteor cd-t kapott. Addig nyomtam resource cost reductionnal a meteor spamet. De meteor showerral, meg mindenféle "könnyítéssel" már nme volt az igazi. Még in-geommal a cd-s meteor spamelését akartam s9 zárás óta kipróbálni, csak nem esett megfelelő célitem. Fegyverben van némi elmaradás, így ezt hagytam. Mondjuk teleportnál a "0" second cd kb 1-2 másodperc. Pedig az jó lett volna a melee wizardnak is. Így ott kiesett az i-geom. A teleportos wand meg nem esik.

    Még jó rég nyomattam meteort. Még RoS előtt. Akkor még volt (?) értelme. Most csak setből potyogósban nyomja a varázslófajzatok többsége (tal set). A nagy badabumm meg, eh (hosszú cd-s).
  • undY1ng #75592
    Ne vidd el a kedvemet a wizz-től!!! :P
    Unalmas buildjei vannak? Én még a Firebird-nél rekedtem meg (ami nagyon tetszett) anno és az már nem most volt. :(
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.03.29. 11:58:13