78937
  • Daermon
    #75789
    Ugyan így vagyok. Begginner botok ellen 5-7 perc/meccs. De még azt az időt se nagyon akarom rászánni :)
  • undY1ng #75788
    Ghost Kerrigan szárny.
    Kár, hogy semmi kedvem már az ilyen fajta játékokhoz, pedig jó lenne az a szárny....
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.06.14. 09:40:35
  • undY1ng #75787
    Jó "öreg" Trag'Oul szett de jó lett, csak kár, hogy ez a blood ág nagyon nem vonz. :(
  • Daermon
    #75786
    Kinek mi. Nekem tetszik szinte mind.
  • SLICK
    #75785
    ha valamit utálok a Diabloban az az, hogy a legtöbb item dizájnja irtó fos. Nem hiszem el hogy ennyire telik tőlük, az összes Necro set item egy okádék ahogy kinéz. Remélem az alap itemek közt lesz olyan ami kicsit értelmesebben fog kinézni. Még szerencse, hogy van Transmog
  • PetruZ
    #75784
    Nekró class set-ek és néhány új, kapcsolódó legendary bemutatója.
  • TBTPumpa
    #75783
  • morcosqtya
    #75782
    Az nekik miért érné meg? Nagyon nem így lesz...
  • Nomad90Hun
    #75781
    Nem lennék meglepve, ha a kaszt free módion bekerülne, és csak a csicsa-micsa portékeretért, stb elkérnének 10 öjrót.

    2 hét múlva kb. meglátjuk mi lesz.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2017.06.12. 10:16:47
  • morcosqtya
    #75780
    Nem lesz preorder?
  • pimpi001
    #75779
    majd akkor hiszem ha meglátom végre a gombocskát hogy megvehető végre
  • malter
    #75778
    az 1 honapos szunet miatt mindenki arra tippel jon a necro s11el:)


    Season 10 End & Season 11 Start Dates

    You can sort through your rollover rewards and review your progress on the Leaderboards between Seasons. It’s a great time to reflect on the accomplishments you’ve made and enjoy the culmination of your pre- and post-Season loot hunts!

    Season 10 will be ending on the following dates and times:

    North America: Friday, June 23 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Friday, June 23 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Friday, June 23 @ 5:00 p.m. KST
    Season 11 will begin about four weeks afterward on the below dates:

    North America: Thursday, July 20 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Thursday, July 20 @ 5:00 p.m. CEST
    Asia: Thursday, July 20 @ 5:00 p.m. KST
  • morcosqtya
    #75777
    Sajnos szerintem az lesz, hogy mivel nem fognak olyan necro skillt / setet összedobni ami komoly szinergiát ígér ezekkel a nem gyakran használt gemekkel (pl. a toxinos stb.) matematikailag dps miatt necroval is a leghasznosabbak a szokásos Bane of the Trapped, Bane of the Stricken, Bane of the Powerful gemek lesznek.
    Ebben valószínűleg nem hoz változást az új class....
  • Nomad90Hun
    #75776
    Igen.
    A Stash tabok meg karislotok nélkül elmenne olyan 10 ejró környékén (7-8 inkább) ár / érték arányban, de mivel ezeket berakták azért lesz 20. Báár halottam olyan pletykákat miszerint annó cruzihoz hasonlóan megint jönnek majd új mobok, meg 1 új pálya is.
    Más: Napokban azon filóztam necronak vajh milyen legó kavicsok lennének jók. Tippre 1 Sipmlicity-t meg 1 Pain enhacert alapból mondanék neki, esetleg poison-os is még befigyelhet. Szerintetek?
  • TBTPumpa
    #75775
    Nagyon fasza! Valószínűleg akkor napokon belül bejelentik az árazást és az elérhetőséget.
  • morcosqtya
    #75774
    Portrait frame nagyon fasza...
  • PetruZ
    #75773
    A Necromancer Pack tartalma. Ár, dátum még mindig nincs, de már nem lehet olyan messze...
  • morcosqtya
    #75772
    ~20 EUR.
    vagyis inkább 19.99 :)
  • undY1ng #75771
    Lehet még a hónapban Necro? Ár kb mennyi lesz? Szerintetek.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2017.06.05. 19:31:50
  • mokee1_hun
    #75770
    Sziasztok!
    S10 közepe óta játszom a D3-mal ezeket sikerült elérni:
    https://eu.battle.net/d3/en/profile/mokee1-2652/hero/92949380
    Nem minden tökéletes a karaktereknél, tisztában vagyok vele, de már ennyi idő alatt megszoktam, hogy sosem azt adja a játék, amire szükség van.
    A WD csak goblin-farmra van.
    GR70 megvan, GR55-60-at szoktam egyedül tolni, de már jó lenne mással is, aki hasonló hozzáállású, mint én.
    Normál játékos vagyok, értsd ez alatt, hogy nem 5 sec alatt akarom a GR150-et letolni, mint a játékosok szerintem több, mint 50%-a, mert még a végén nem leszünk ott a ranglistán.
    Élvezni szeretném a játékot, nem azon izgulni, hogy XY 0,00000001 sec-el hamarabb végzett a GR**-ban.
    Eléggé kezdő vagyok, vannak hibáim, sőt hibázok is, nem olyan vagyok, akinek az a legfontosabb, hogy Paragon lvl 1000+ legyen a csapatban. Játszunk, fejlődjünk, a többi meg alakul.
    Kösz, hogy végigolvastad.
    Csáó.

    U.i.: TS van, Discord van, ha gondoljátok írjatok rám, köszi.
    Utoljára szerkesztette: mokee1_hun, 2017.06.05. 18:40:14
  • pimpi001
    #75769
    ha a blizzardon múlik akkor 3 nappal a megjelenés előtt rakja ki a pre-order gombot.................
  • Daermon
    #75768
    Bizony. Plusz most lesz a D2 szülinapja is, szóval pont jó egybe esés :)
  • Vorrhess
    #75767
    Nem hinném, hogy ősszel jön. Most írta ki blizzard facebook oldalára ,hogy közel van Necromancer pack. Én is remélem hogy ebben a hónapban jön :D Mert nekem már egyik karakterral sincs kedvem új Seasont kezdeni csak is a necroval :D
  • Daermon
    #75766
    Szerintem a hónapban. Mivel elvileg s11-el jön. Vagy ez változott azóta?
    Őszig már ciki lenne elhúzni.
  • TBTPumpa
    #75765
    Ősszel
  • morcosqtya
    #75764
    Mikor jön már?
  • PetruZ
    #75763
    Nekró, Act I, kampány kezdet mozik (csak a szokásos "képeskönyves" cinematic, nem in--game): férfi és női karakter.
  • undY1ng #75762
    Off: Nem is tudtam, hogy a Diablo 2-höz ilyen remek módok vannak mind a Median XL és társai.... Amíg nincs necro, addig úgy látom el leszek!
  • Mirk
    #75761
    A főmenüben kiválaszthatod a questet amit csinálni akarsz, úgy tudsz pályát váltani - egyébként campaignban nincs ugrálás a pályák között, csak adventure módban.
  • McFrost
    #75760
    Abban.
  • McFrost
    #75759
    Azt, mondom igen.
  • Mirk
    #75758
    campaignban vagy.
  • cleric
    #75757
    Azt mondod, hogy bent vagy az act4 városban, nyomsz egy m betűt, majd a képernyő tetején az ct iv map level felirat alatti mínusz gombot megnyomod, és nem jön be az összes act térképe?
  • McFrost
    #75756
    Csak az adott világ és annak pályái map van, 2 lehetőség, nincs több. Ezért is vagyok értetlen.
  • PetruZ
    #75755
    A térképen fent a nagyítás - kicsinyítés csúszka.
  • McFrost
    #75754
    Bejön a map, de nem találom mifrászt kellene nyomnom :)
    Nem szedtem össze a kockát :)
  • Daermon
    #75753
    Persze, simán a körrel.
  • McFrost
    #75752
    Act 4ből vissza tudok menni Act 3ba?
  • Mirk
    #75751
    Marauderrel próbáltam eddig, de amúgy megvan az ue set is a vaultban valahol. Csak sem Yangból sem dml-ből nem jött még ancient és így eléggé elmaradt a sebzés a jelenlegi buildhez képest.
  • Lammer
    #75750
    így már viágos! :)

    2 féle build van UE-hez, egyiket sem adta? sem a Yang íjat+DML tegezt sem a Danettákat nem adta?

    farmolj akkor DB-t meg matikat és konvertálj pár sárgát legóra! :)