78937
  • PetruZ
    #75829
    1. szinten adventure, master szint, royal quarters, jobbklikk bone spear, balklikk kasza, és 1-es gomb (corpse explosion), nincs is másra szükség jó darabig. :) Hát, ezt szerintem még fogják nerfelni. :P Utána felmentem T1-re is, de nem volt gond. Mondjuk ez nem season még és számított az a ~400 pont, amit leosztottam paragonból.
  • NeoMaN
    #75828
    F1-el egyszerubb.
  • undY1ng #75827
    Még mindig messze a júli 7 fizu. KWA blyat!
  • PetruZ
    #75826
    Megvettem én is paypal-on keresztül, simán ment. Most tölti a patch-et...
  • PetruZ
    #75825
    Pontosabban a Mystic melletti tükörnél. Már elég régóta ott lehet minden ilyet felvenni.
  • TBTPumpa
    #75824
    Mystic-nél lesz az a szárny.
  • Ainz
    #75823
    Hülye kérdés, de mondom belogolok megnézem már a szárnyat amit a 15 hots meccsért adott.. de sehol sem találom.. pedig meglett a küldetés.. most kajak játszottam azzal a szarral feleslegesen ???
  • lwb
    #75822
    Megvettem, de csak este tudom majd kipróbálni. :(
  • Plata
    #75821
    Én is meg akartam venni de köcsög Blizzard store nem fogadja el a kártyám.
    Érdekes minden más játékban elfogadják ennek nem jó,pedig ezzel szoktam WoT-ban LoL-ban is vásárolni.Sőt WoW előfizetést is erről veszem.
  • morcosqtya
    #75820
    Én is. Lvl 7. Jeee... :)
  • Daermon
    #75819
    Munka elött már kipróbáltam kicsit a Necrot. Hát ideje volt, hogy visszatérjen :)
  • TBTPumpa
    #75818
    2.6.0 Patch Notes
  • TBTPumpa
    #75817
  • morcosqtya
    #75816
    kedd 23:00-tól szerda hajnali 1:00-ig maintenance van.
    Addig nem játszható.
  • lwb
    #75815
    Fuck :(
  • Frank99
    #75814
    pm. 11
  • TBTPumpa
    #75813
    EU-ban lesz az szerda is.
  • lwb
    #75812
    Holnap Necromancer? Hánytól lesz release?
  • Nomad90Hun
    #75811
    Ugyan már! Kellő mennyiségű finomított porcukor elfogyasztása után minden azzá válik.
  • Kandurex
    #75810
    Igen, ebből a szempontból az első rész etalon, átlátható mégis remekül néz ki. Ez valami beteg vidámpark.
  • Synchronous
    #75809
    Mindig is ez volt a legnagyobb problémám a játékkal: annyira túlzsúfolt néha a képernyő monsztákkal, meg varázslatok 600 féle irányból, sokszor azt sem látom én hol vagyok. De azért faszául néz ki.
  • undY1ng #75808
  • Jani Hun
    #75807
    najo ez rohadt jol néz ki, aztt meg kell hagyni:D
  • TBTPumpa
    #75806
  • Maak
    #75805
    Meg mindig barátibb ez a 15 meccs a szarnyert mint hs-ban nyerni 100 meccset egy kibaszott hots mountert. Ha csak időben nézem is.
  • PetruZ
    #75804
    Én is meg fogom venni megjelenéskor, amúgy sem valószínű, hogy most nagyon költekeznék a Steam-en (az utóbbi néhány Sale elég vacak volt). Az árba igazából azt is bele kell kalkulálni, hogy a Blizzard havidíj nélkül adja nekünk a battle.net-et. (Kíváncsi leszek, a Destiny 2-nél is így lesz-e, hiszen az "csak" egy looter-shooter.)

    Amúgy a season-öket mindig WD-vel toltam végig, nekem bejött. :)
  • undY1ng #75803
    Ugyanez az érzés... próbálgattam WD-t, jó is volt meg ilyenek, de hamar meguntam mindig...
  • Daermon
    #75802
    Én is első nap megveszem :) Necrot illet berakni, mert a WD nem váltotta fel. Nem véletlen akarták ezt annyian.
  • undY1ng #75801
    Akkor úgy érzem eddig csak számomra éri meg az a 15 suskát. Én szerettem a nekrót... bár tényleg lehúzás, de nekem megvétel lesz.
  • pjboy091
    #75800
    Végül is olcsóbb lett a necro, mint vártam, de valószínűleg így sem fogom megvenni. Nekem valahogy koncepcióidegen az egész kaszt. Lerí róla , hogy kizárólag azért rakják bele, mert a D2-ben sokak kedvence volt és így anyagilag ezt éri meg beledobni a játékba.
    A WD direkt úgy készült, hogy lefedje a necro-t de közben hozzon valami újat is (Pont úgy, mint a DH is, ami az assassin, meg az amazon kombója).

    Valahogy nem tudtam magam meggyőzni arról, hogy ez nem egy felturbózott WD, hiába bizonyítgatja a Blizz, hogy mennyire máshogy működik.
  • Jani Hun
    #75799
    Hogy öszinte legyek, egy kicsit még igyis huzós a 15 euro szerintem, bár a fene tudja... Én most biztos nem fogom még megvenni, minden játékba stealthes daggeres kis ge*i szoktam lenni, szoval ez a necro nem igazán jön be :D, na meg ahogy az elmult 6-7-8 sezonba amikor játszottam, hiába kezdenék valami ujba bele, ugyis a szokásos multishotos DHval fejezném be :D
  • morcosqtya
    #75798
    Nekem júli 15 :(((
  • undY1ng #75797
    Még jó hogy csak július 7-én lesz fizetés... :(
  • PetruZ
    #75796
    Ehh, pont a Steam Sale alatt, kedves Blizzard? Rossz időzítés... :)
  • skinnyman
    #75795
    infok
    Nemtom, amugy nem annyira hoz lazba, talan az uj stash tabok meg amit a leginkabb szivesen latnek..
  • Daermon
    #75794
    És az árat is majdnem eltaláltam 15€.
  • Daermon
    #75793
    Akkor az eredeti szülinapos tippem volt a jó :D
    Aki nem akarja a trailert lesni 06.27. a Necro :)
  • dante3
    #75792
    Jó ez a pet :)
  • PetruZ
    #75791
    Challenge Rifts bemutató
  • extra sensory
    #75790
    Jól megszívatott a hajnali szerver leállás... egy másodperccel azelőtt álltak le, hogy felvehettem volna egy legendary itemet a boss-fightból... most pedig már hiába mentem vissza a helyszínre, természetesen nem volt sehol... pedig egy nagyon jó 2 kezes mace volt... szopás.