78936
  • morcosqtya
    #75948
    + szárny, + a hátra rakható izé
    Utoljára szerkesztette: morcosqtya, 2017.08.15. 09:56:03
  • Malachit
    #75947
    Pet, +2 karakter slot, Láda slot, zászló, portré, ha jól emlékszem.
  • T800
    #75946
    Srácok, mit kapok ha megveszem a Necro dlc-t? Valami egyéb tartalmat magán a karakteren kívül vagy csak ennyi?

    Más:

    Van olyan társaság aki csak hardcore-ban játszik? Szívesen csatlakoznék ha igen! :)

    Köszi a válaszokat,.
  • undY1ng #75945
    DF
  • Maycom45
    #75944
    Kérem a segítséget? milyen felszerelés fegyver és egyebek kellenek ahoz hogy wizard karival szólóban GR70-et meg tudjam csinálni, eddig csak a GR60 sikerült, paragon szintem 900.
  • Maycom45
    #75943
    Érdekelne hogy a különlegesen erős tárgyak (pl. set) esése milyen szinthez van kötve?
  • PetruZ
    #75942
    Még mindig nem érted: én az adventure módról beszélek. PoE-ben nem tudsz szabadon járni a pályákon, csak miután végigmentél egy karakterrel. Aztán a következő karakterrel kezdheted előlről ugyanazt a sztorit. Nem tudsz a saját kedved szerint vándorolni és azt csinálni, amihez kedved van. Ha akarok, riftezek. Ha akarok, bounty-zok, vagy a season challenge-eket próbálgatom. Tele van a PoE is kihívásokkal, és nem tudod, csak sorban megcsinálni azokat. Ez a legnagyobb bajom vele.
    (Én is PoE-zok, de minden alkalommal megunom néhány hét után, amikor új karakterekkel is ugyanazt kell csinálnom és nem dönthetem el, mit szeretnék.)
  • WinT
    #75941
    Viszont mást sem csinálsz mint, hogy annyi riftet tolsz le, hogy számon se tudod tartani. Ez legalább olyan monoton mint amott a sztori mód.
    (Félreértés ne essék - mindkettővel játszom, és kedvelem.)
  • morcosqtya
    #75940
    De D3-ban nem kell minden seasonben story módon végigmenni 50x. Erre gondolt.
  • WinT
    #75939
    "Mindig ugyanazt és ugyanazt kell játszanod."

    És ezt pont a Diablo 3 topicban hozod fel hiányosságként? :D
  • PetruZ
    #75938
    A PoE-nak egy fájdalmasan nagy hiányossága van szerintem: nincs benne adventure(-szerű) játékmód. Mindig ugyanazt és ugyanazt kell játszanod. Az agyam kifolyna és biztosan már rég leszedtem volna a gépemről, ha D3-ban minden season kezdetén kötelező lenne újra és újra végigmenni a fősztorin...
  • Vorrhess
    #75937
    Teljesen egyetértek. Ez már kevés, hiába vettem meg a Necrot új seasonra már nem köt le. Ellenben a Path of Exiile elől alig bírok most felállni :) Tényleg egy új diablo rész kéne és nem kiegészítő. Ezt túl egyszerűnek tartom most, minden seasonban ugyan az, van egy jó build és azt viszed végig. Kevés.
  • SLICK
    #75936
    így volt bejelentve valóban, de most alig páran fejlesztik a játékot. A Blizzard már lényegében nem úgy foglalkozik a Diabloval mint azelőtt. Most dobtak egy csontot a Necroval, de ez már nem elég ehhez. A játék olyan szinten nem nyújt újdonságot, hogy még így is hamar unalmassá válik.
    Jobb lenne, ha egy teljesen új Diablo részt csinálnának, ami kicsit komolyabb hangvételű lenne, komplexebb, összetettebb skill-rendszerrel - tehát, hogy ne egy adott builddel lehessen érvényesülni szezononként, hanem szinte bármilyennel amit a játékos kreál magának. Rengeteg build variáció lenne így, sokkal változatosabb játékmenettel.
    Na majd talán egyszer.... :)
  • PetruZ
    #75935
    Az alapjáték megjelenésekor két nagy kiegészítőt lengettek be, az első volt ebből a RoS, szóval egy még esélyes.
  • Caliph
    #75934
    druida?Amazon? Assasin? sztem ezekből kapunk még biztos
    Utoljára szerkesztette: Caliph, 2017.08.11. 12:43:20
  • T800
    #75933
    Sziasztok! A necron kívül szerintetek várható még újabb karakter, esetleg DLC vagy bármilyen komolyabb update a jövőben?
  • morcosqtya
    #75932
    Mint a Taxi-ban, a másik addig a csomagtartóban alszik... :DDD
  • Jani Hun
    #75931
    najo ez durva... 1695 ös paragonu impale dh-t láttam tegnap. azért ez már nevetséges:D biztos hogy többen játszanak 1 accountal
  • Jani Hun
    #75930
    ha megvan a lvl 70 akkor mennyél riftezgetni, minden item random esik :D
  • Zemanov
    #75929
    Sziasztok!Eléggé kezdő vagyok a játékban,tudnátok segíteni hogy az armor szetteket hol tudom kifarmolni?
  • cleric
    #75928
    A karakterlapon legyen 37% cdr.
  • Mydgard
    #75927
    Marhogy a Dawn fent van tehat 65%-rol indulok, amugy HC.
  • cleric
    #75926
    A seten nincs cdr, a 65% a dawn-ból jön, ha a kanaiba tetted (remélem nem a kezedben van :)
    Két lehetőség van a perma vengeance-hoz: kb. 37% cdr paragonból és a gearból, vagy obsidian ring of zodiac a kanaiba (utóbbinál bukod a convention ringet, viszont gearbe nem kell cdr egyáltalán és a helmbe is mehet vit gem).
  • Mydgard
    #75925
    Udv!

    Az lenne a kerdesem, hogy a DH Unhallowed Essence setjehez, mennyi CDR-t kell felrakni, hogy folyamatos legyen a Vengeance? Ugye alapol 65%-rol indul a set, meddig noveljem?
  • PetruZ
    #75924
    Könyv készült 10 sikeres játék hátteréről és a kapcsolatos buktatókról, a Kotaku pedig elég hosszú részeket közölt a Diablo 3 kezdeti nehézségeiről, Wilson lelépéséről, a Loot 2.0 megszületéséről, az AH kinyírásáról, és ilyesmikről, amelyek végül megmentették a katasztrófától a játékot a RoS megjelenésekor. Érdekes olvasmány.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2017.08.01. 19:08:32
  • dante3
    #75923
    :) sok idő elment az respawnra? :)
  • sadface #75922


    Gondolom nyomok egy GR70et hogy eshessen primal... hát nem lett elsietve. :D
  • TBTPumpa
    #75921
  • Jani Hun
    #75920
    Igen... amikor a 4föböl én vagyok egy impale dh és a másik 3 necro.. kellemes érzés az a 15 fps ha mind a 3 necro elnyomja a spelljeit és van 2 elite pacck a monitoron :D szegény gépem már nem erre van tervezve, szoval én inkább soloba nyomom, igaz már a 4. augmentnél járok gr85 solo, egész szerencsés voltam eddig loot terén:D (persze sikeresen törtem már be 2 primal ancit is véletlenül, hálistennek 1 goldskin meg egy broken crown volt szal nem volt nagy baj:D)
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2017.07.28. 08:41:58
  • plutoka
    #75919
    Én tegnap csináltam csak karit, meló után. Haverokkal 4 fős csoportba kb fél éjfélig toltuk. Az szintezéskor még csak 2 fősben, 4 rift alatt megvolt. Utána érkeztek többiek és egy óra alatt meglett kezdő set-et, közbe okitás mert szezon előtt nem játszottam necroval. Estére kb 280 paragon összejött :) Nagy elmény még a 4 fős necromanta hordával irtani a szörnyeket. A csontik és magek száma már szinte követhetetlen :P
  • Ainz
    #75918
    Sziasztok!

    Chat channelekre hogy tudok joinolni ?
    Hiába írom be hogy /join Hungary azt írja invalid channel
    De a többinél is ezt írja pl Greater Rifts etc
    Valami ötlet ?
  • Daermon
    #75917
    Telltale veteránt igazolt a Blizzard a Diablo sorozathoz
  • hawkie22
    #75916
    Én csütörtökön negyed 6kor kezdtem a karit, este 8-9 körül lettem vele 70, addigra már a GR25-nél járt a legjobb necro a Leaderboardon. :)
  • PetruZ
    #75915
    Előző szezonban is voltak elég hihetetlen server first idők, megemlékeztünk róluk itt is...
  • Jani Hun
    #75914
    azigen:D:D tegnap olyan 8 körül kezdtünk el játszani és akkkor tünt fel h uj season kezdödött hogy irta ki globalba a server h EU first [achivement] :D mondom biztos 1-2 napja kezdödött, de ezek szerint 4 óra alatt valaki t10 2 percet tolta már.. lucky bastard:D
  • Plata
    #75913
    Marha jó,23-as szinten újabb menagerist goblin.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2017.07.21. 14:10:15
  • Plata
    #75912
    Úgy érzem a mostani season szerencsés lesz,12-es szinten össze futottam egy goblinnal aki megdobott egy pet-el,igaz a pet baromi ronda,de eddig alig esett nekem pet,összes sason alatt 3.
  • PetruZ
    #75911
    A nekróval együtt jött egy nagyobb patch is, ami két új típusú pályát adott hozzá. Illetve valójában csak egyet, mert a másik egy fura kombó. :) Az új tereptípus mocsaras-lápos, ködös jellegű, a kombó pedig az Act 4-ben is előfordul több helyen a nagy térképen (pl. jobb felül). Ezek olyan helyek, ahol többféle térképtípus is összeérhet egy generált pályán.
  • Sheltem
    #75910
    A minap benéztem a játékba, konkrétan egy Greater Riftbe egy régebbi karakterrel és egy olyan Stílusú pályára csöppentem ahol még sose voltam. Igaz 1 éve nem Diablo3aztam.

    Köszi az infókat.
  • dante3
    #75909
    Necron kívül

    Pet
    Egy pár szárny
    Necromancer-témájú zászló (Banner, Sigil, Accent)
    Necromancer Portré keret
    Pennant
    Két karakter férőhely
    Két további táskafül