104
Guardians of Ember (MMORPG)
  • Cassell
    #104
    Na ma én is rálestem eme gyöngyszemre jááj de keserves ez tényleg vicc ezt gondolják 2019-ben újra kiadni csúnyácska darabos meg kb totál vacak azon viszont meglepődtem a kezdő zónában voltak páran még rajtam kívül - bár gondolom azok is kb level 10-ig húzzák:D
  • Sunrider924
    #103
    Guardians of Ember first impressions
    Lvl 15 ranger/priest karim van sajnos csak egyeterteni tudok mindennel amit a csako mond, ez a jatek hihetetlenul primitiv/sz@r meg egy Titan Questhez kepest is(ami nem mai darab), nemhogy egy Diablo3 vagy Path of Exilehoz kepest, allandoan az motoszkalt a fejemben hogy ezt igy hogy kepzeltek, ki fog erre elbaszni akarcsak egyetlen oracskat is? Tokmindegy hogy closed beta, mert mar meglevo funkciok mint a houseing, a craft, a dual class is el vannak baszva, elkinlodtam magam lvl15ig hogy meggyozodjek rola, ez a jatek ez egy elso probalkozos indie bagazsnak is keves lenne referenciamunkanak....
  • TTspirit
    #102
    Ha valaki tolja goe-t vegyen fel friendbe ... 14 -es szintű vagyok. Ign: Tirian
  • Cassell
    #101
    Majd egyszer, mikor beírtad vagy 3 hónapja, hogy ingyenes lett a játék azóta sem lehet új accot csinálni a face oldalukon sincs még körülbelüli dátum sem feltüntetve a relaunchnak...
  • savior666
    #100
    Régen meg kellett venni, de most már ingyenes lesz.
  • Bandeeka
    #99
    Sziasztok!
    Elkezdtem a bétát és azt szeretném kérdezni ha megtetszik a game akkor ez ingyenes vagy vhol meg kell venni Köszönöm
  • savior666
    #98
    Itt lehet betázni: link
  • Cassell
    #97
    Még rá is néznék, de ha jól látom per pillanat csak letölteni lehet accot nem lehet csinálni?
  • savior666
    #96
    A Gameforge kezei alatt lett ingyenes a játék: link
  • savior666
    #95
    A Wild Buster ingyenesen elérhető, csak a neve más: Champions of Titan.
  • savior666
    #94
    Úgy néz ki, hogy manipuláltak a Steames értékelésekkel, ezért a játékaikat eltávolították a Steamről.
    Aki megvette őket, az továbbra is tud Steamen keresztül játszani velük.
  • Nearco
    #93
    Meg van eladó diablo accountom is ha érdekel, szerintem meg tudnánk egyezni. Battlenet account és nem csak az van rajta, Heroes of The Storm is 1-2 érdekesség ha érdekel szólj és megbeszéljük. Cserélni nem tudok mire, mert Wild Buster-t játszom, LoL-t, SW: Battlefront2-őt meg várom az RF eu remake-t. Ennyi.
  • Nearco
    #92
    Én játszom a Wild Buster-rel. Ha esetleg valaki tolja még csak szóljon.
  • savior666
    #91
    Wild Buster-t itt lehet most igényelni: giveaway
  • savior666
    #90
    A cég másik játéka a Wild Buster ingyenes hétvégét tart.
    Egy Steam béta kulcs hozzá:
    IITTX-0V2CH-TIDP9
  • savior666
    #89
    Ingyenes hétvége van a játékban, szóval bárki ingyen kipróbálhatja.
  • savior666
    #88
    Van egy eladó Delux Edition kódom. Az ára 20$ PayPal-ra. Akit érdekel, az írjon privátot.
  • savior666
    #87
    20.-án megjelenik.
  • savior666
    #86
    Ha valakinek meg nincs meg, de szeretne vele jatszani:
    Steam Key 1: M9YYQ-XGX8L-52EMJ
  • savior666
    #85
    Guardian of Ember steam accountomat Diablo 3 + RoS accountra cserelnem. Erdeklodni privatban.
  • savior666
    #84
    Volt egy bugfix, amiben a hibas kuldiket javitottak. Elvileg most februarban jon az act 4.
  • Ramanon
    #83
    Sziasztok. Eltelt egy hónap az utolsó hozzászólás óta. Játszik még valaki ezzel a játékkal? Történtek változások? Van még kieső idő az aktivált képességek lenyomása és megjelenése között? Megéri befektetni a játékba?
    Köszönöm előre is a válaszokat.
  • savior666
    #82
    Egy magyar cikk a jatekrol: ipon
  • savior666
    #81
    Jelentkeztem en is. Majd vegyetek be.
  • foxxi
    #80
    Igen, megvan. vagy rám írsz vagy majd amikor a tutorial végén adja, ránk tudsz keresni és inviteot kérni :)
  • pimpi001
    #79
    most telepitem. ez a Magyar klan meg megvan? kiscsajnak lehet irni?
  • Frank99
    #78
    eddig jónak tűnik.
  • foxxi
    #77
    A HungarianHeroes várja csépelni vágyó Hőseit! - megkötés: emberi nyelven és kulturáltan szórakozz.
    Kialakítás folyamatban, segítséget is szeretnék egyuttal kérni, a jövőbeni jó csapat szervezéséhez
    Friend - KisCsaj - Whisp: KisCsaj
  • pimpi001
    #76
    na skacok? megeri megvenni? nemlessz kidobott penz?
  • Krysszh
    #75
    Sziasztok! Írna valaki nekem Magyar Guild-et, ahol van aktivitás? Köszönöm
  • savior666
    #74
    Mostantol elerheto az act 3 es az uj level max 40.
  • savior666
    #73
    Mar Demigod verzio is elerheto a jatekbol a steamen.
  • foxxi
    #72
    A HungarianHeroes várja csépelni vágyó Hőseit! - megkötés: emberi nyelven és kulturáltan szórakozz.
    Kialakítás folyamatban, segítséget is szeretnék egyuttal kérni, a jövőbeni jó csapat szervezéséhez
    Friend - KisCsaj - Whisp: KisCsaj
    Utoljára szerkesztette: foxxi, 2016.12.17. 09:24:11
  • Mydgard
    #71
    Csao, a Steam-en 51%-os az ertekelese, ami eleg sovany vagy meg erosen beta allaptu a jatek. Kivancsi lennek en is velemenyekre, erdemes-e megvenni. A "sohamegnemjeleno" Lost Ark helyett en is erre gondoltam, hogy kiprobalom.
  • savior666
    #70
    Nekem tovabbra is tetszik.
    A dragabbik tobb founder orbot ad, mountot, kosztumot, titlet, stb.

    Utoljára szerkesztette: savior666, 2016.12.14. 10:34:38
  • pimpi001
    #69
    skacok. velemenyek?
    illetve tartalmilag mi a kulonbseg az olcsobbik es dragabbik kozott?
  • xyz123xyz
    #68
    Már megint nem megy ez a retek szerver.... :(
  • savior666
    #67
    Mu Legends is ilyesmi jatek lesz.
    Nekem tetszik a jatek, csak van par hiba, meg az fpsem se tul magas.
  • xyz123xyz
    #66
    Én tegnap kezdtem el,nekem annyi gondom van vele hogy sokszor későn reagál a karakter a parancsokra 1-2 másodperccel.
    Human-Knight-ot kezdtem.lvl 16-os szint,alapjában véve én elvagyok vele,sajnos mostanában nem bővelkednek a hack'n slash játékokből.
    Bár a Lost Arkal,vagy a Lineage eternalal jobban ellennék :)
  • undY1ng #65
    Abban a kevés időben vélemények?