78966
  • coolpet
    #76018
    Nosza.
    Most megye Kulla sziveert es vereert.
    Valaki megmondana, hogy miert is jar paragon pont?
    Es hogy a season az miben masabb a normal gametol archivmenteken kivul?
  • coolpet
    #76017
    hat masodik nekifutasra a nekro ubertap.
    ha akarom olyan buildet allitok ossze amihez nem is kell essence, es megis egy hadsereg all a rendelkezesemre csak setalgatnom kell...
    csontik, golem, csatlos, revive, es kb ennyi. act1 most let kesz, majd legkozeleb folyt kov.
  • undY1ng #76016
    Én nem bántam meg a necro megvételét. Csak sajnos nem volt sok időm előző szezonban. Még a lvl 70 se lett meg, de már várom az S12-t!
  • coolpet
    #76015
    Elso ranezesre ubertap. Lvl10-en mar van 7 csontim, magusokat tudok idezni, a hullarobbantas uber, ha mar van 3 hulla a csoportban.
    Imadok a kis vakarcsot, elfutkozik osszeszedni a lovet, nem kell vele torodnom.

    Viszont amit megkerdeznek, hogy hogyan lehet paragon pontokat szerezni, mert ahogy nezem, azokat elosztva tapolni lehet a karaktert.
    Viszont a regi idokbol nekem van 28 paragon szintem, de csak ilyen 5-6 pontokat tudtam elosztani a 4 kepessegfan (vagy micsodan).

    A ladder (vagy season) az uj karakter inditasat megkoveteli?
    Mivel tobb, plusz a sima jateknal?

    Ja es ha vege a seasonnak, akkor megmarad a karakter csak kikerul normalba?

    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2017.11.05. 19:06:44
  • robi3
    #76014
    Várom az élménybeszámolókat!!!! :)
  • coolpet
    #76013
    megvettem slusz pasz :) Nezzuk a nekrot.
  • coolpet
    #76012
    És egyébként mennyiben más a nekro a D2-höz képest?

    Lehet megfontolom vételt.
  • pjboy091
    #76011
    Pont a múlthéten volt akciós. 9.99 euróért lehetett beszerezni.
  • coolpet
    #76010
    hat en megvennem, csak most 15 euro :)
  • Daermon
    #76009
    Várjál csak. Ugye ment a hiszti, hogy legyen vanilla. Lesz. Most jön az, hogy de jó, csak ézért ne olyan legyen mint a vanilla, hanem módosítsanak rajta, meg újitsanak :D
  • TBTPumpa
    #76008
    Hivatalos oldalról még preorder keretében, ellenben pont nemrég (1-2 hete) volt 50%-os leárazásban a Necromancer pack a (Diablo III + RoS) játékokkal egyetemben a Blizzard áruházában.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.11.05. 12:46:06
  • undY1ng #76007
    Hivatalos oldalról. Legalábbis én.
  • coolpet
    #76006
    A rise of the Necronamcer kieget nem lehet megkapni valahol 15 Eur alatt?

    Hol vettetek?
  • undY1ng #76005
    :D Majd ugyanúgy sírnak az emberek, mint ahogy eddig is. Főleg majd amikor nem tudnak repülni... xDDDD Jó sok évnyi wow után egyáltalán nem hozott lázba az se és a kiegje se... :(
  • PetruZ
    #76004
    Tudom, csak reménykedtem, hátha...
  • pjboy091
    #76003
    szégyen, szégyen...de azért a Classic WoW bejelentés odab@szott.
  • undY1ng #76002
    Szégyen, hogy megint minden a kva wowról szól...
  • chris0000
    #76001
    It is unlocked when one character on the account reaches level 60, regardless of whether or not Reaper of Souls is installed. It is broken into 13 different levels, adjustable at will. It can be changed from the main menu, and decreased at any time during the game unless playing a Hardcore character.
    úgy néz ki 60-tól és nem kell hozzá ros.a 13 torment szint közül meg lehet bármelyiket választani,persze ésszerüen...:)
    Torment VII-XIII 70-es szinttől.
  • chris0000
    #76000
    nincs meg még,hamarosan beszerzem...bneten se látom csak a master utáni 13 torment szintet és azok %-os növekedéseit.
    de látom a reaper of soulsban elég sok érdekes dolog és kihívás van,legalábbis nekem még...
    Utoljára szerkesztette: chris0000, 2017.11.04. 17:49:10
  • dante3
    #75999
    Reaper of souls kiegészítőt megvásároltad? Ha jól tudom, csak azzal lesznek aktívak a torment nehézségi fokozatok! Persze majd egy aktív játékos kijavítja, ha tévednék.. :)
  • chris0000
    #75998
    most direkt masteren kezdtem egy új karaktert.torment fokozatra,h lehet lépni?most még nem engedi.a játékot már végigvittem 1x.
    60-tól engedi?thx.üdv.
  • hitman1028
    #75997
    előre megmondták h nem is lesz új bejelentés
  • PetruZ
    #75996
    BlizzCon megnyitót végignéztem(-pörgettem), de egy deka D3 bejelentés sem volt. :( A műsorban sem láttam későbbi D3 panelt, szóval jönnek a Season-ök majd, míg csendben ki nem múlik a játék... Pedig igazán átalakíthatnák rendes MMO-vá, ha ellopnának pár dolgot a Lost Ark-tól (de ezt úgy sem fogják megtenni).
  • coolpet
    #75995
    Innen vettem: www.cdkeys.com
    9.09 Euro, de ha facebookon likeolod a cdkeys.com oldalt, akkor 5% kedvezmenyes kupon meg (bal oldali menuben van az 5%, emailt kell megadni, de csak 2 percig ervenyes a kod. Be kell jelentkezni a cdkeys oldalan elobb es kosarban fizeteskor kell a kuponkodot beadni): https://www.facebook.com/cdkeyscom
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2017.11.03. 23:11:54
  • Jani Hun
    #75994
    WoW, ilyen olcsó a kieg?:o februárba még 10k-ér vette ismerősőm (20ér valojaban mer egyszer b*szott a g2a elküldeni a kulcsot:D)
  • mooo
    #75993
  • coolpet
    #75992
    Hmm.

    Vettem egy kulcsot, 2600 penz volt.
    aktivaltam a battle.net fiokomban, sikeresen.
    Ott megsem jelent meg a jatek, csak a diablo III van a listaban.
    A battle.net appba amivel telepitem a jatekokat, azon sem latszik, csak az alap D3.

    Most akkor mi van?

    Szerk: Kellett egy logout/login, es mar azt mutatja: Game level: Diablo III: Reaper of souls.
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2017.11.03. 19:58:43
  • coolpet
    #75991
    Sziasztok!

    CD kulcsot ahogy nézem 2900Ft-ért tudok legjobb áron venni. Reaper of souls.

    Ti tudtok ennél jobbat?


  • hitman1028
    #75990
    múlt héten volt leárazás,a necromancer pl 9.99e volt
    meg is vettem egy wow tokenért xd
  • Daermon
    #75989
    A kieg az az. De a necro külön dlc.
    Minden infó: ITT
  • coolpet
    #75988
    en meg a crushadernel elakadtam, nem az a kieg?

    Mennyibe faj most az uj?
  • Daermon
    #75987
    Hát a kieg nélkül értelmetlen már. Úgyhogy megéri. A játék ugyanúgy hentelés-lootolás, mint eddig minden Diablo. A 2-őt fényévekkel veri (csak le kell venni a régenmindejobbvoltretro szemüveget), mert sokkal több opciód van.
    Seasonokben van ladder, de mellette season célok is.
    Sztori után bountyk, riftek, greater rifteket tolhatsz kimerülésig, vagy kulcsokat beszerzed és über.
    Külön van már egy Necromancer dlc, ami a necro kasztot tartalmazza, ez 15€, ha jól rémlik.
  • coolpet
    #75986
    Sziasztok
    Akkor vettem meg meg a diablo 3-at, mikor megjelent, meg papirdobozos formaban van meg.
    A kieget nem vettem meg.

    Volt benne par ora jatekidom, de a D2+exp jobban bejott :D

    most par ev kihagyas utan mit lehet elmondani a jatekrol, mennyire bovult az alap tartalommal, mennyire lenne erdemes feltennem azt a par gigat?

    Vagy ugyanugy statikus monoton henteles az egesz?

    Koszi!

    D2-ben volt ladderr bneten, itt ugyanaz a season?
  • NeoMaN
    #75985
    angol season tracker:
    klikk

  • Daermon
    #75984
    Nem nagyon. Azt, amit minden szezonba. Van a journey, és azt csinálgatod a rewardokért, meg a paragornt húzod. Ennyi.
  • chris0000
    #75983
    hi.
    rég nem játszottam a Diablo 3-al.
    erről a season módról van vmi összefoglaló,h mit kell csinálni,mire kell figyelni,vmi leírás magyarul?
    thx.üdv.
  • TBTPumpa
    #75982
    Season 12 preview
  • Sunrider924
    #75981
    Following the release of the Necromancer, the theme of this patch is (appropriately) balance. We’ve taken a top-down look across all class performance in Greater Rifts, and made several changes to bring as many gameplay styles as close in line to each other as possible. Targeting the most popular or requested builds, we started with Class sets, and you can expect buffs coming your way no matter which hero is your favorite.
    Innen
  • cleric
    #75980
    Figyu hogy balanszolnak :)

    Mara:
    "Your primary skills, Elemental Arrow, Chakram, Impale, Multishot, Cluster Arrow, Companions, and Vengeance deal 1200% 2100% 2400% 2500% 3000% increased damage for every active Sentry" (az utolsó kivételével mindegyik % áthúzva, csak itt nem tudom hogy kell olyat)

    Nata:
    "After casting Rain of Vengeance, deal 500% 750% 2500% 3500% increased damage and take 60% reduced damage for 10 seconds"

    - Főnők, sz@r a nata, nem haladós :(((
    - Mennyi most a Vengeance?
    - 750
    - Legyen 2500!
    - \o/
  • cleric
    #75979
    Régóta nem játszottam, gondoltam benézek PTR-re, mi várható. Nem tudom a többi karival mi a helyzet, de a DH UE buildet durván túltolták. Multishot Jingjangon +200%, Deadmanen +200%, szetten +40 helyett +100 minden discipline pont után... Hőha!
    Beraktam a legelső dropot mindkettőből (szett automatikusan hozta az új statokat), nem anci, nem jó statok (discipline-t pörgettem mindkettőre azért), +15-20 GR alaphangon. GR85 5 perc alatt?
    A bajom az, hogy ezzel a számomra kedves kihívást teljesen eltörölték, nincs már értelme a hardcore-nak. Egyedül GR-ben lehet meghalni, és már ott se könnyű. Marad a disconnect, ami nekem két éve nem volt legalább, vagy a számítógép hibája. A bounty és a sima rift vicc, azt se látom kit öltem meg, csak írja oldalt. Meghalni gyakorlatilag lehetetlen T13-on.
    Jó volt megint játszani kicsit, de nincs már meg az kellemes feszültség a hc miatt, mint régen, mert nincs kockázat.