78935
  • cleric
    #76147
    Első körben a kockába tedd be az Elusive ringet.
    A Vengeance folyamatos, vagy van közte szünet?
    Nincs Ramaladni, hogy a socketet pörgetni kellett a Yangra?
    Az egyik gyűrűn és az amun sincs socket? Laza! :)
    Steady aim helyett Ballistic.
    Persze lehet rajta még finomhangolni bőven, de próbáld ezeket, aztán mondd mi lett.
    Szerk: most nézem ancikba nem törtél gemet (igaz nincs is sok).
    Utoljára szerkesztette: cleric, 2018.02.04. 22:33:12
  • coolpet
    #76146
    Sziasztok!

    Egy kis helpet kernek: Huntress

    GR 75 nyogvenyelosen megvolt 4.-re. Soloban

    Barmit kapok, halok.
    Egy zold savas lacuni huntress halala is kinyir.
    Ha jon egy szonyegbombazas, halok. Ha egy beast nekemugrik (az a nagyobb bikafele), halok.

    Van damres, meg resall, de megis.
    Damage sem egetvero, pedig amit tudtam kihoztam belole. Hol a gond?

    Koszi
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2018.02.04. 17:53:20
  • coolpet
    #76145
    Melyik az a karakter, ami akár SOLO-ban is jó DPS-t tud felmutatni azonfelül jó a túlélőképessége?
    Multishot DH-m van, a többi kaszt nem igazán fekszik...
  • Plata
    #76144
    Az még messze van.
  • mooo
    #76143
    02.23
  • Plata
    #76142
    Mikor kezdődik a season?
    Fel kéne húznom végre egy nekrót 70-re.
    Eddig nem volt hozzá kedvem hogy sokat szöszöljek vele,de ha új season talán találok társakat húzásra.
  • coolpet
    #76141
    Az új seasonban ki indít karaktert és milyent?
    Jó lenne ha fennvagytok együtt boostolni.
  • coolpet
    #76140
    Csak hogy a legnagyobbakat említsem:
    Client Company
    -----------------------------------------------------
    Steam------------------Valve
    Uplay-------------------Ubisoft
    Bethesda.net---------Bethesda
    Battle.net--------------Activision Blizzard
    Store-------------------Microsoft
    Itunes/appstore------Apple
    Google play-----------Google
    Origin-------------------EA (Electronics Arts)


    Ezek a kiadók mind egymás konkurenciái, miért használnák a másik cég platformját?

    Ez olyan, hogy a lidl-ben nem kapsz tescos vagy aldis, mülleres sajátmárkás terméket, és fordítva sem.
    Teljesen természetes.

    Ha tönkremegy a CD-t, a kulcsod addig még meglesz, ha el nem veszted.
    De és javaslom a Battle.net-re beregisztrálni, és akkor onnan tudod tölteni a klienst, valamint nem kell a play cd a meghajtóba, hogy rongyá pórgesse.

    Üdv, P
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2018.01.24. 08:17:28
  • zsotesz
    #76139
    Ha elfelejted a jelszavad van jelszó reset, minden másra ott a keepass
    Utoljára szerkesztette: zsotesz, 2018.01.23. 22:39:35
  • repvez
    #76138
    köszi, kár hogy nem müködik , hogy a steam alá mint nem steames játékot beregisztrálom , igy is jóbb csak kár, hogy szinte minden kiadónak külön fiokja van , igy meg hasonló lehet, mint a CD-vel, ha elfelejted a jelszavakat akkor buktad a játékaid.
  • Plata
    #76137
    Elvileg megy,csak full tele van csalóval.
    Ha igaz.
  • T800
    #76136
    Srácok a Diablo2 mennyire megy még? Magyar játékosok vannak? Lehet partit találni?
  • coolpet
    #76135
    A blizzard fiokodban beregisztralod a cdkulcsodat, es kesz. Onnantol onna is toltheted az installert. Es ez minden bliz jatekra vonatkozik.
  • repvez
    #76134
    üdv egy olyan kérdésem lenne, hogy igaz , hogy nem a 3as verziora vonatkorik, de lehetséges valahogyan a steam alá vagy valamilyen online storba felvenni a lemezes diablo 2-t?
    Csak mert igy lényegesen könnyebb lenne managgelni , ha költözés vagy pakolás miatt , nem találom meg a lemezt vagy megsérül.

    esetleg a 3as verziót nem szokták jelentős akcióban árulni? mint a humble bindle oldalon szokták pár járéknál? most a sacred sorozat van 80% körül leértékelve.
  • Myke28
    #76133
    És milyen igaz ,mindig tanul az ember :)
  • undY1ng #76132
    Nem tudod átadni, ha csak nem partyztatok éppen amikor kiesett. Minden account bound.
  • Myke28
    #76131
    Na sikerült felhúzni a karaktert? Van pár crusader cuccom ,ha gondolod átadom szívesen.illetve beviszlek 1 t13 riftbe :) Droid07 a nevem.
  • Plata
    #76130
    Én sem léptem be régen,a necro-t sem húztam fel 70-re,nem sok kedvem van vele megint 70-ig vacakolni.
    Elég strapás meló felhúzni.Mikor megvettem kipróbáltam,de elég nagy csalódás volt ahhoz képest amit vártam.
  • undY1ng #76129
    Nekem nagyon tetszik ez a necro is. Kár már összehasonlítani a D2 és D3 játékokat... Viszont nekem még mindig az a bajom ami volt.... 2-3 hét és csá hypetrain... kb. már 2 hónapja be se léptem (vagy már azt se tudom mióta van az új szezon :D).
  • Plata
    #76128
    Meg a fire druid is kedvenc volt,azt is szerettem.Summon és az elemental volt a kedvencem.
  • Plata
    #76127
    Necro is szar lett.
    Megvettem azonnal de nem azt kaptam amire vágytam.
    Sehol sincs a necro a D2 necrohoz.
    Valszeg druida sem.
    Nekem a lökött petes druid volt a kedvenc.
  • WinT
    #76126
    Amennyire fantáziátlanok (vagy nem azok, csak nem érdekli annyira őket a játék, hogy több energiát feccöljenek bele, pedig annyi mindent lehetne) szerintem borítékolható, hogy ez lesz.
  • T800
    #76125
    Néztétek az új spekulációkat Redditen? Szerintetek tényleg elképzelhető, hogy a következő behozott karakter a Druida lesz? Mondjuk valami tartalmasabb contentnek jobban örülnék, nem az hogy évente hozzánk vágnak 1-1 új karaktert és csá... :)

    Itt olvastam: https://www.reddit.com/r/Diablo/comments/7r5c83/ptr_secret_muddied_parchment_further_hints_at/
  • Mirk
    #76124
    Ha ráérsz ma este 11 után felhúzlak. Mirk vagyok a játékban is.
  • T800
    #76123
    Próbáltam tegnap egész este, több Community-be is írogattam, de nem foglalkoztak velem. Egyedül szépen lassan nem tudom összeszedni a dolgokat? T1 esetleg T2 megyeget még, igaz nem túl gyorsan, de tudok haladni.
    Itt is úgy kell farmolni mint D2-ben? Hogy 1-1 tárgynak van specifikus helye, ahol esetleg "jobban" esik? Vagy hogyan kell ezt elképzelni, ha nekiállok összeszedni 1 set-et mondjuk?
  • Mirk
    #76122
    Jobb alsó sarokban find Clans and communities, szűrőnek beírod, hogy boost.
  • T800
    #76121
    Hol tudok keresni ilyen "Gearboost" partikat?
  • Mirk
    #76120
    Keress gearboost partykat addig amig össze nem szedsz egy setet. A legtöbb set olyan erős, hogy torment 6 már menni fog akkor is ha más rendes itemed nincs egyáltalán. Utána soloban csinálj rifteket, amíg össze nem jönnek a sethez való legendaryk, GR-ek a gemekhez és így tovább.
  • T800
    #76119
    Mondjuk ha megvan a lvl 70, mellé 230 paragonnal, onnantól mit ajánlasz? Mi legyen a következő lépés? Crusam van, 500k dmg 8milla ellenállással. Torment 2 megyeget, nem gyorsan de biztonságosan.
  • Mirk
    #76118
    Szerintem meg nincs is olyan, hogy "kezdő".
    Csinálsz egy friss karaktert, egy boosting communityben felhúznak 70-re 15 perc alatt, aztán egy gearboost partyban felszedsz 300-400 paragont pár GR alatt és még itemeket is kapsz mellé. Gyakorlatilag bármilyen karakter bármelyik setjét ki lehet farmolni egy nap alatt. Bármilyen karaktert felhúzol max 10 órányi játék alatt GR70-re.
    Én azt mondanám inkább onnan kezdődik a kihívás. Gemek felhúzása, ancik összeszedése stb.
  • Myke28
    #76117
    Na ez az ,csak legenary aincent van de abból rengeteg!
    soul már van 2000 és egyéb finomságok, de azt a rohadt fist weapont ne akaraja beadni amiből kellene az aincent (monk sweeping wind 7).
    A franc megeszi ezt az rng-t.
  • PetruZ
    #76116
    Szerintem ne tarts meg semmit, ami sárga, vagy rosszabb, zúzd be őket. A legendary-kból és set-ekből is zúzz be mindent, ami nem ancient. Felesleges tárolni őket, nem fogsz használni belőlük semmit. A gem-eket, az alapanyagokat, és az ancient-eket érdemes csak átvinni, meg a ritkaságokat (pl. kulcsok, demonic parts-ok, potion-ök, ilyesmik).
  • coolpet
    #76115
    Szerintem mindent at lehet vinni.
  • Myke28
    #76114
    Köszi. Az faja lesz hogy 7 tabból kiválasszam ami kell ,na mind1.
    Viszont nem tudom hogy szoktatok e kereskedni a dolgokkal mert van pár primal cuccom amit a büdös életben nem fogok használni ,de elégetni meg nincs szívem.
    Tényleg ki kellene találni a kiadónak erre valamit mert ez így elég rossz,hogy bezúzod a legértékesebb eszközt mert nem tudod használni.
  • PetruZ
    #76113
    Pontosabban a season végén a karaktered és a rajta lévő cuccok átmennek non-seasoned karakterré, a season-ben szerzett XP hozzáadódik az összes karakter XP-hez, valamint a láda tartalmát az első belépéskor in-game levélként kapod meg, és kiválogathatod, mit akarsz áthozni, és a többi az törlődik. A bontatlan levél viszont csak 30 napig létezik, utána automatikusan törlődik.
  • coolpet
    #76112
    Nem veszik el.
    Non season lesz a vegen a karakter, es az osszes targyad ottlesz amit gyujtottel.
  • Myke28
    #76111
    Üdv.
    Újabb hülye kérdés. Azzal a sok dologgal amit gyűjtöttem a ládába ,na azzal mi lesz elveszik? vagy megmarad valamiképpen?

  • T800
    #76110
    Kár... Elég kihalt így a játék (a kezdőbbek számára).
  • coolpet
    #76109
    Mert mindenki lvl70 paragon 2000 szinten van es a szintkulonbseg miatt nem tudsz csatlakozi, csak ha behivnak.
  • T800
    #76108
    Sziasztok!

    Kezdtem egy új Season karaktert. Lvl 16 körül vagyok. A kérdésem az lenne: Miért van az, hogy próbálok bármilyen public játékba csatlakozni, azt írja esetenként, hogy 150-200 játékos is most éppen játszik, elkezd 30 másodpercig keresni, majd kreál egy üres játékot ahol csak én vagyok...

    Van erre valami magyarázat?