78935
  • Jabar
    #76187
    Azért látja a városban mert kockából is lehet nyitni ha bele raksz 1 puzzle ringet.
  • morcosqtya
    #76186
    Nekem monkkal már megy a GR82.. :)
  • coolpet
    #76185
    Ahh vege a seasonnak.

    Beprobaltam a vegere a GR80-at. 1cm hianyzott a Gr Guardian eletebol amikor kiirta hogy koszonjuk :)

    Hat akkor jolvan ez is megvolt.
  • Myke28
    #76184
    Nem kell ahhoz season sima játékban is dobja a kockát :))
  • Myke28
    #76183
    Mondjuk ha megvan a gr 78 .akkor csak is a t13 és nekem csak gr riftben dobta a boss mint írtam gr 60ban és 65 ben is. Gondolom nagyobb az esély ha minél magasabb riftet mész ,bár lehet hogy semmi köze nincs hozzá.
    Kockát már dobott bounty alatt is elit, de sima ill. gr riftben is dobtak elitek és bossok. Volt hogy 1 riftben 2 kocka ,aztán 1 hétig semmi :(
  • coolpet
    #76182
    Köszi!

    A random generátort már tudom mi, csak a rövidítés nem volt tiszta ennél a játéknál.

    Akkor az előző kérdésemre visszatérve: Primal ha megvan a GR70 solo (GR78 solo is), akkor hol potyog? Helyszín vagy nehézség?

    A lyukasztó kockát hol lehet találni?
  • Myke28
    #76181
    Random Number Generator . Véletlen szám generátor. itt mondjuk nem tudom hogy működik vagy hány %, de pl. a World of Tanks -ba +/-25 % . Mondjuk van 100 sebzésed lősz és vagy 75 lesz a sebzésed vagy 125 .és ezt állandóan változtatja lehet több + is egymás után és fordítva.
  • coolpet
    #76180
    Na az az RNG a mi? Sokhelyen olvastam de nem találtam infót róla
  • Myke28
    #76179
    D3planner.com ide betöltöd a profilodat és sok fasza dolgot meg tudsz nézni, pl. milyen sebzésed van ,változtathatod a dolgokat magadon stb...
    Nekem most ez a sebzés :
    Wave of Light
    Explosive Light
    3 or fewer targets
    Cost: 29.53 Spirit
    Damage: 690,083,699,797
    DPS: 1,217,794,764,348
    Breakpoint: 34 frames

    Ha jól jön ki a lépés 1 hit a gr70 riftguardian:D
    Utoljára szerkesztette: Myke28, 2018.02.11. 14:35:07
  • Myke28
    #76178
    Azért látod ott mert vissza tudsz közben jönni :) ,vagy ha végén megölöd a bosst 30 mp és visszadob oda ahol megölted a goblint.
    Primalra 0,1 % esélyed van tehát kurva kevés +rng !

    Az akkor lesz rajta ha pörgetsz (enchant) valamit rajta.

    Tegnap mentem a Falcon szárnyakért, nem hiszed el másodszorra beadta a ládát és ott volt a szárny:D kb 5 percbe sem tellett:DD
    Utoljára szerkesztette: Myke28, 2018.02.11. 14:29:17
  • Myke28
    #76177
    ajánlom a monk Sunwuko szettet ,na az brutális én is azzal megyek most .Ha megvan minden cucc hozzá instant 300-500 milliárd DMG! vagy ha critical nem 1x eléri az 1 Billio+t Durva nagyon.
  • coolpet
    #76176
    Mondjuk akkor nem értem, mert sokszor a városban látom nyitva a Vault portált.

    Primal hol hullik? Van specifikus area, vagy netalántán nehézségi fok? Esetleg parti kell hozzá?

    GR70 már jó ideje megvan de még anci sem hullott azóta.

    Azokat az item csillagokat hol lehet bekapcsolni? :)
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2018.02.11. 14:21:00
  • Myke28
    #76175
    Mondom azt csak 1 goblin hagyja nyitva amikor megölöd jó időben:)

    Ez mondjuk jól esett amikor azzal a szettel mentem: KÉP

    És a többi mihaszna :
    kép1
    kép2
    kép3
    kép4
    kép5
    kép6
    Utoljára szerkesztette: Myke28, 2018.02.11. 14:18:09
  • coolpet
    #76174
    A pénzes vaultra gondolok, aminek a végén a boss van a hatalmas ládájával. És tele van a vault pénzzel.
    Azt faluban lehet nyitni.

    A lyukasztós kocka is kellett volna de ma már vége lesz a seasonnak.
  • Myke28
    #76173
    Arra a vaultra gondolsz ahol a Goblin fővezér lakik? Azt csak 1 goblin hagyja nyitva.
    Nekem úgy ment hogy megszereztem a fegyvert ami kellett ,aztán kb 6-8 órát nyomtam folyamatosan mindent (sima rift /bounty ) és nagy nehezen dobott 1 kockát. egyből bele a fegyverbe mert így nem kell kipörgetni a soketet és elveszíteni 1 képességet a fegyverből.
    Nem kevés időbe tellett mire megszereztem én is , most meg van 15db már.
  • coolpet
    #76172
    Helyes :D
  • coolpet
    #76171
    GR78 most sikerult soloban.

    Nekem meg nem dobott primalt :)
    Se vaultos gyűrűt, amivel lehet nyitni a Vaultot. Lyukasztós témát sem kaptam még...
  • Myke28
    #76170
    ja bocsi benéztem a preparation ad 20 disciplinet passzivba:)
  • coolpet
    #76169
    Bloog vegeance 25 hatredet ad nem 20 displicinet.

    Azzal nem vagyok elobbrebb.
  • Myke28
    #76168
    Gr 70 -et megcsinálsz (1 karakterrel aszem ) és akkor dobhat primal-t bármikor. nekem pl 1 gr 60-on és 1 gr 65-ön dobott primalt ,persze semmi szükségem rá.
  • coolpet
    #76167
    És primal ancient itemeket hol lehet szerezni? T100 GR felett?
    Nagyon sok mindent nem tudok még a játékról...
  • SLICK
    #76166
    Ha Primal Ancient akkor kap egy item perfect rollokat
  • Myke28
    #76165
    mindenképp ,kell a stash tab a ládába:)
  • coolpet
    #76164
    Következő Seasonban is toljátok?

    Úgy olvastam nem lesz feature update csak bug javítás.
    Február 28.

    Ott megpróbálom majd a DH-t jóra beállítani :) 700 paragonom van.
    Anci meg primal cuccok meg csak eshetnek, készíteni nem lehet :)

    Bár azt nem vágom, hogy lehet egy ancient itemen minden max.
    1000 vita
    1000 dex
    8% CD
    Ilyen perfekt item nem is létezik még rollolással sem.
  • Myke28
    #76163
    Blood vengence passziv szkill 20 disciplinét dob :) így nekem 85 = 8500 % dmg
    nekem ilyen
    Utoljára szerkesztette: Myke28, 2018.02.11. 11:50:32
  • dante3
    #76162
    Ott gondolom van paragon is bőven + Full anci kövezett cuccok..., 5 misi csak úgy nem lesz :)
  • coolpet
    #76161
    Mi számít nagyobb multishot damagénak?
    Ha dexet növelek.
    Ha van cuccom area damagéra.
    Ha displicines cuccokat gyűjtök.
    Ha crit chance/damagera megyek rá.

    Ott van még a + fizikai/tüz sebzés.

    Nagyon gyér a damage... Men éri el az 1 millát sem.
    Látom a többieknek 5 misit üti.
  • coolpet
    #76160
    Van PTR a season 13 patch-hez?
  • cleric
    #76159
    Nekem 1 millió fölé megy, ezt a kombinációt javasoltam korábban, de látom a tiéd most más.
  • coolpet
    #76158
    34rol 116 milla lesz a toughness.

    Vault nem ad hozza, niuncs elusive ringem...
  • cleric
    #76157
    Szerk: közben megnéztem a karidat és látom átvariáltad, így kihagyhatod a próbát. Allres gem továbbra sem kell a gearbe. Viszont a sárga gemet vedd már ki a kalapból, mert felborul a tér-idő kontinuum és...
  • cleric
    #76156
    A torrenten a letöltések a milliós nagyságrendűek :)

    Ha még mindig a DH-nál tartunk, akkor tegyél egy próbát:
    Állj meg a városban, és hagyd nyitva az inventory ablakot. Ott van a thougness, azt figyeld.
    Nyomd meg a vengeance-t, lőj egyet az evasive-val, nyomj egy vaultot, aztán csak szaladj egy kicsit. Ha égnek áll a hajad az új thougnesstől, akkor megcsináltad azokat a változtatásokat, amiket korábban írtunk.

    Ebben az esetben nem kell allres gem a gearbe. Minden más esetben sem.
  • coolpet
    #76155
    Ha armorba beleteszek 5x78 resist all gemet, az mennyit szamit?

    Nem millios nagysagrenduek torrenten a sebzesek? Vagy ez hogy mukodik?
  • cleric
    #76154
    Én GR70-eket szoktam tolni, 2 perc alatt megvan, 6-8 legó esik minden karika végén. Ha becsúszik a primal, akkor szüret.
    Viszont így nem nagyon van más material, ha kell a Death's breath is, meg az egyebek, akkor rift, lehetőleg 4-es partiban.
    Ha van 4-es parti (ami manapság jobbára klánban jön össze), akkor split bounty is jó, 10 perc alatt megvan egy kör (ha jó a parti), esik minden, és ott van a cache a végén.
  • Sunrider924
    #76153
    DPS wise:
    Chestrol hianyzik 2 pont discipline, olyat keress hogy 12 disciplines legyen, az a 2 pont az 200% multishot bonust ad UE setbonusbol.
    Meg kellene probalni Focus+Restrain-re gyuru parosra atallni, irgalmatlanul nagy a kulonbseg es konnyu a buffokat fentartani.
    Multishotot atraktad fizikaira ami mar nem ad semmit a raketakra ellenben a fire runaval. Nekem nagy konnyebseg hogy allandoan mennek a raketak multishotbol es a hatam mogott a lemarado szornyeket is leszedik, a fizikai runaval helyezkedni kell allandoan.
    Quiverrol lemaradt a Multishot skill buff, es a legendary powerje is csak kozepes, kell torekedni a maximalishoz kozeli ertekre. Ugyanez igaz a Yang-ra is.
    Fejesben rosz a gem, neked cooldownos kell nem resource-os, ugyanigy a shoulderen se resource reduction kell hanem cooldown( amierte az elozo hozzaszolasban a valasz). Ha nincs eleg hatred akkor nem jo utemben hasznalod a generator/spender skilleket. de semmikepenn nem tekersz resource costra az kapitalis hiba.
    Amit mar emlitettek hogy gyuru es amuletre kotelezo a socket, es a buildhez tartozo legendas gem trio, stricken, traped, zei.
    Ancientet konnyu porgetni meg esik eleg gr/gem huzas kozben is. Primal-on nem kell gorcsolni, az totalisan lotto, ha esetleg olyat latsz aki a buildjeben egynel tobbet visel akkor azt is nezd meg hanyezer paragonszintje van hozza es sajat tapasztalatbol rajosz mennyi sok ora van abban, amikor neked is lesz annyi akkor te is primalba leszel oltozve.
  • Sunrider924
    #76152
    Demonhunter tradicionalisan glasscanon, korabbi jatekverziokban(patchekben) foleg Smoke screen skillje volt hivatott ezt ellensulyozni aztan az Unhallowed Essence set uj eszkozt adott a jatekosok kezebe, a setbonus 60% damage reductiont ad ha tartod a szornyektol a 10 yard tavolsagot. Ehez 2 dolgot tehetsz, vagy vaultolsz( ekkor jon a kepbe az Elusive ring, aminek a buffja 50% damage reductiont ad minden vault utan) vagy/es megtanulod a dh tancot a kiteolast. Ha nem tudnad mirol van szo akkor ajanlom lessel meg par videot Wudijo-tol, legugyesebb dh szerintem es nagyon latvanyos ahogy csinalja.
    A masik komoly segitseg, hogy ne csapjon szejjel az elso szunyog ami szembejon, hogy kihasznalod Vengeance skill Dark heart runajat. Ahogy irtak mar elottem ezt folyamatosan fent kell tudni tartani, amikor nem figyelsz es leesik akkor megfekszel. Hasonloan az Elusive ring buffjahoz. Ahoz hogy a Vengeance folyamatos legyen kell kb 39% cooldown reduction+a Dawn hand crossbow legendary powerje kockabol es ekkor eljutsz oda hogy mire lejarna a skill hatasa a karidrol mar vissza is kapod a skillt es elnyomhatod ujra( korabbi patchekben lehetett overlap-et csinalni de igy tul erosek voltak a karik a Blizzard szerint es annyit valtoztatott hogy csak akkor tudod elnyomni a skillt ujra ha mar eppen lejart, hamarabb nem.
    Az utolso felszereles ami megint segit az Wraps of Clarity bracer, ez damage reductiont ad minden alkalommal ha hatred generatort hasznalsz( Evasive fire pl)
    Lehet hogy ez igy hirtelen soknak tunik amire folyamatosan figyelni kell, de szerencsere az Unhallowed Essence build-el ezt eleg konnyu muvelni: nyomod a vengeance-t, vaultolsz, losz egy generatort(evasive fire) utana 3-4 multi, mehet az egesz elolrol. ha a tul sok vaultolastol elkezd fogyni nagyon a discipline akkor kicsit tobb generatort lojel, UE bonusbol az disciplinet is termel nemcsak hatredet. Es ha minden kotel szakad akkor ott a preparation, elnyomhatod azt is.
  • coolpet
    #76151
    Forgotten souls forras mi a legjobb?
    Mert ha szetbontok egy legendary-t, akkor csak 1-et kapok. Az nem uzlet :)
  • cleric
    #76150
    A Vengeance folyamatos kell, hogy legyen. Ezt hívják úgy, hogy permanent/perma (=folyamatos). Ha nem megy a cooldown csökkentéssel, akkor a Convention gyűrű helyére Obsidian ring of Zodiac-ot tegyél (vagy Elusive-ot, amelyikből jobbat találsz, a másik menjen a kockába).
    Nem kell az ancient gemezéshez 100-as gem, már a 60-as is sokat számít, később tehetsz bele nagyobbat.

    3 lehetőség van az ancientre:
    - találsz :)
    - csinálsz (rare upgrade a kockában, olcsó, de nagy a szórás)
    - upgradelsz (reforge legendary a kockában, gyors, de a világ összes forgotten soulja kell hozzá)
  • coolpet
    #76149
    Na már vágom mi az a Ramaladni. Sosem volt ilyen dropom...
  • coolpet
    #76148
    Felét nem értem amit mondasz :)
    Mi az a Ramaladni?
    Vengeance csak a fele a masik a cooldown.
    Mi az hogy az ancikba enem tortem gemet? Az a cube power 10?
    Mert ahhoz fel is kene huzni par gemet legalabb 100ra :) Na meg olyan itemek kellenek hogy erdemes legyen.

    Egyebkent sima legendary/set-bol hogy csinalok ancientet, vagy primal ancientet?