78935
  • naburus
    #76307
    Jah értem, kösz.
  • Kojiro
    #76306
    greater rift, amihez a kulcs kell riftből
  • Kojiro
    #76305
    Igazából sztem fegyóra nem éri meg költeni a shardot csak majd ha már nagyon könnyen tolod a T12-13-at meg a magas grifteket.
    Mindig riftelj minél erősebb torment lvl-en, ahogy tudsz és annál könnyeben esni fog az item. Meg persze varázslóval legyél.
  • naburus
    #76304
    Mi az a griftelés? Egyébként csak t3-t4 megy még csak. :D
  • Kojiro
    #76303
    torment 13 riftelés
    60+ griftelés
  • naburus
    #76302
    Új vagyok itt, mi a legegyszerűbb módja hogy hozzájussak ehhez az itemhez? https://us.diablo3.com/en/item/the-grand-vizier-P61_Unique_Staff_009

    Kockába ha bármilyen staff ot upgradelek, vagy ha próbálom kilootolni, melyik könnyebb?
    Utoljára szerkesztette: naburus, 2018.04.04. 10:59:14
  • Kojiro
    #76301
    sima meg hc gameben is már 500+ a season paragonom
  • morcosqtya
    #76300
    Tegnap sikerült soloban a GR 94.
  • morcosqtya
    #76299
    1122
  • tigeroo
    #76298
    sziasztok

    én is múlthéten kezdtem el a játékot, egy witch dokit, most vagyok 60 (+40 paragon), torment IV-en kezdtem harmadjára el a játékot (expert és torment II után), elég táp volt eddik a karakter, mostmár azért kezd izzasztó lenni :) a héten jön a reaper of souls, gondolom 70-es itemekkel könnyebb lesz "újrakezdeni" is.

    nektek mennyi a mostani szezonban a paragon lvl?
  • Mydgard
    #76297
    Csao, en is csak HC-zek. Sajnos a jelenlegi klanom eleg inaktiv, de lenne kedvem tolni egy jo tarsasaggal, ha van ilyen jo lenne tudni. Most fordult eloszor, hogy egy kernelhiba masvilagra vitt, de azota korrigaltam a technikai hatteren. Tegnap felrantottak nekem egy vazsit 70-re igy most kb. master fokozaton bandukolok egyenlore.
  • coolpet
    #76296
    Ma este nem tudna valaki segiteni kifarmolni a Rathma setet?
    3 darab mar megvan belole.

    Az a vacak summon duplikalo gyuru nagyon kellene...
    Circle of Nailuj's Evol
    Valahogy T6 riftnel nem akar esni :)
  • morcosqtya
    #76295
    Inarius addig volt top amíg bejött a necro és az első 2 napban bugos volt a smite-os gem.
  • Hunter of Deer
    #76294
    szerintem addig jó amig kifarmolod a másik szetet vele :)
    Amúgy fogalmam sincs én Monkot kezdtem ebben a szezonban, és nekroból is csak a rathma builddel toltam eddig, de amúgy ott a leaderboard és ott lehet csemegézni, hogy mi a topp.
  • undY1ng #76293
    Pont erre.
  • morcosqtya
    #76292
    Inarius build jó még valamire?
  • undY1ng #76291
    Inarius 95+ Mivel ugye ez volt a season reward, azért ez is élet képes lehet?
  • Hunter of Deer
    #76290
    Rathma Faceroll Summoner GR100++
    itt a build.
    ha vannak skeletal magek lerakva akkor vannak hullák is bőven szóval nem lesz annyira gond az essence téma.
    A magek pedig a Julians Love (játékban Circle of Nailuj's Evol) nevű gyűrűtől tart tovább picivel illetve egyszerre kettőt idéz belőle
  • coolpet
    #76289
    Sleketon mage with singularity rune.

    Így jó? :)
  • morcosqtya
    #76288
    Mágus és a necro Rathma set mit keres egy kontextusban???
  • morcosqtya
    #76287
    frontend fejlesztéshez nem elég 8 GiB ram.
  • coolpet
    #76286
    Én a 8GB rammal is nagyon jól elvagyok, és a 6 éves procimmal :) Semmi nem fogja
  • hawkie22
    #76285
    Boltban alapból benne volt. Ami késöbb általam került cserére, az a 2,5"-os HDD, volt eg felesleges 1TB-s SSD-m, az került bele, majd a késöbbiekben belekerült még egy m.2-es 1TB-s SSD. Az alap 256GB-s SSD-t benne hagytam rendszervinyónak. :) Így lett 2,256TB a tárhelyem. Egyelöre elég mindenre.
    Az a 32GB is elég lesz egy ideig, úgy gondolom.
  • coolpet
    #76284
    Sziasztok!

    Egy Singularity Mage buildet akarnék összerakni, de nem áll össze a kép.
    A Rathma Set-et láttam a karikon, de az összességében nem ad bónuszt sem a mágusok élettartamára, sem sebzésére.
    Csak pár set darab van ami damage bónuszt ad.


    Hogy tudom az essencémet very gyorsan visszatölteni, ha nincsenek hullák tömkelege, valamint a mágusok időtartamát megnövelni?

    Köszi!
  • morcosqtya
    #76283
    32 GiB ramot a boltban vagy utólag pakoltad bele?
  • hawkie22
    #76282
    Azt mondtad, fejlesztöi laptopot akarsz venni. Fejlesztésre több mint elegendö. :) De az 1050Ti is böven elegendö. Elösör én is olyan gépet akartam venni, de mivel épp Fekete Péntek volt novemberben, így sikerült 30%-al olcsóbban megkapnom a Lenovo-t, így arra esett a választásom (munka miatt meg még le is írhatom az adómból, szóval dupla jó üzletet csináltam vele).
  • morcosqtya
    #76281
    Az nem egy olcsó gép... :)
    Jó hát a kérdés akkor nem igazán hozzád szólt mert a pascal 1070 az class1 kártya, jóhogy minden ultrán fut rajta, nemhogy egy D3....

    Nekem nem kellene bele nagy kártya, igazából programozáshoz kell egy új gép, csak e mellett játszom is (de csak D3 és Hearthstone) ezért gondoltam, hogy nem m420-szal vagy ilyesmivel venném hanem egy 1050ti-al.
  • coolpet
    #76280
    Nekem 2600K + 8GB ram + MSI Gaming RX480 8GB van.

    működik rendesen :)
  • hawkie22
    #76279
    Laptopról játszom, mivel az asztali gépem eladtam. A laptop a következö: Lenovo Ideapad y910-17isk, ebben már NVidia GTX 1070 van 8GB-vel, simán fut vele a Diablo a legmagasabb részletességen. Szerintem viszont az 1050Ti is elég lesz. :D
  • hawkie22
    #76278
    Jaja, de még nem esett ki Unity kétszer, valamint még a Templar Relic sincs meg followernek, amitöl nem hal meg. :D
  • morcosqtya
    #76277
    Ez megnyugtató. :)
  • Jani Hun
    #76276
    lol. overkill mindkettő..




    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2018.03.10. 13:01:30
  • morcosqtya
    #76275
    Játszik valaki laptopon?
    Tervezem egy fejlesztői laptop beszerzését 3 hónapon belül és nem tudom, hogy a laptopokba pakolt nVidia 1050Ti GPU vagy már 1060 kell-e Diablo-hoz full beállításokhoz?
    Van különbség árban és ha elég a 1050Ti akkor nem mennék feljebb.
    (proci i7 7700HQ lenne benne + 16GiB ram)
  • Lammer
    #76274
    Ezért :)

    Hawkie22: Sun buildbe ha nem F+R, akkor meg unity kötelező magas GR-be :)
  • dante3
    #76273
    Úgy ahogy a dh tőrös :)
  • coolpet
    #76272
    A monk nem közelharcos? Akkor hogy ütöd ha nem mész közel hozzá? :)
  • hawkie22
    #76271
    Nekem DH mellett egy Monk van most szezonban, a harangozós Monk iszonyú táp, GR70 lazán megvolt a kari indítása után 3 órával. Jelenleg a GR80-at ostromlom, anci cucc talán ha 1 vagy kettö van, a gemek 50-50-30 a gearben. Viszont nem szabad vele közel menni a mobokhoz (nyilván a Zen gem miatt nem is érdemes), mert magasabb GR-en általában 1 ütés elite-töl és halok. Viszont ök is, ha én ütök. :D
  • coolpet
    #76270
    Lehet kezdek új karit.
    A DH-mat nem tudom jól kiegyensújozni. Nincsenek anci cuccai, nem tudom kövezni sem.
    Melyik kari az amelyik stapabíró, és elvezetes?

    Tetszik a summon mage nekro, és a monk is talán.
    Melyikkel lehet könyebben játszani?
  • coolpet
    #76269
    dh
  • morcosqtya
    #76268
    Milyen kaszt?