78935
  • coolpet
    #76267
    Solo GR75 megyeget, a 80 az mar nem. Nem halok, de nagyon lassu vagyok...

    Ma este egy csapatgame?
  • dante3
    #76266
    91-et letoltam, 92 az 5. próbára sem sikerült időben, van hova fejlődni...:)
  • morcosqtya
    #76265
    GR109 kell hozzá.
    Azt még sosem értem el. Most GR 86-on vagyok, stabilan.
  • hawkie22
    #76264
    Csapatban mennek és úgy húzzák fel a gemeket. Az affix pedig cserekor elveszik sajnos.
  • coolpet
    #76263
    para 500, 3 db-om van.

    Ha egy leg kavicsot beleütöd dexként a cuccosba azt mér nem lehet kiszedni ugye? cucc cserekor veszix az affix?

    Láttam, olyan módosítókat, hogy dex +550. Ahhoz ha jól tudom 110-es szintű leg gem kell. Azt hogyan húzzák addig fel?
    Örülök ha 70-ig felhúzom :)
  • morcosqtya
    #76262
    Para 100-ig esett 3. :D
  • Jani Hun
    #76261
    nekem 1 darab esett, para 500:D
  • morcosqtya
    #76260
    Nagyon könnyen adja nekem a Ramaladni's Giftet (lyukasztó kocka) a játék. Öcsémnek meg alig esik.
    Ebben a szezonban eddig 13 db-ot dobott.
  • Plata
    #76259
    Hát ha ma feljutok,megnézem,tegnap nem csináltam semmit sem,csak felvettem cuccokat és mentem szunyálni.
    Egyébként full friss kari csak eddig Coolpet húzott fel.
    De köszi a tippeket,bár ma lehet nem tudok hozzájutni.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.03.06. 20:40:58
  • PetruZ
    #76258
    Semmilyen Essence generáló skill-t nem látok felvéve. Legalább a Siphon Blood-ot kellene berakni a bal egérre, ha már több tárgy is ad rá bónuszt.
    Utoljára szerkesztette: PetruZ, 2018.03.06. 20:33:51
  • dante3
    #76257
    Valami hasonlóra kellene törekedni, amíg nincs meg a set és a fegyó + a cuccok a kockában, addig csak nyögvenyelős lesz
  • coolpet
    #76256
    Nézzétek meg hogy mi lehet a gond: Link
  • Plata
    #76255
    Semmi jó cucc nem volt rajta,16-os szintű voltam,aztán Coolpet felhúztott 70-es szintre meg 201 paragonra,miután elment vettem fel rendes cuccokat és kiosztottam paragon pontokat.
    Ettől megkattant és 0% lett a regen.
  • morcosqtya
    #76254
    Valószínűleg levettél magadról egy olyan tárgyat aminek volt essence regen képessége.
  • Plata
    #76253
    Köszönöm a húzást,így kicsit könnyebb lesz a season és még 201-es paragon is lett,ha jól néztem.
    De azt hiszem valamit elcsesztem miután mentél.Válogattam össze a karinak cuccokat.Kiosztottam paragon pontokat,erre most az essence nem jön neki vissza.Elfogy és kész semmivel nem jön vissza.
    0% az essence regenerálás,vagy mi a rosseb.
  • coolpet
    #76252
    A launcher jobb felso sarkaban van egy emberke a status mellett.
    klikk, majd add friends. A mezobe illeszd be: coolpet#2467. utanna send request.

    Onnan megleszel.

    Udv
  • Plata
    #76251
    Szia,ok mindjárt felmegyek,fejből gőzöm sincs ,mi a battletag,de 5 perc és fent vagyok.
    Nagyon szépen meg köszönném.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2018.03.05. 21:32:50
  • coolpet
    #76250
    Na fennvagyok, mi a battletaged?
  • coolpet
    #76249
    felhuzlak, ha gondolod, meg rantok rajtad 100 para szintet :) fel ora kb
    Este leszek olyan 10 korul, ha gondolod irj ram. Battletagom latod.

    Udv!
  • cleric
    #76248
    Ne egyedül csináld. A szezon elején jó még a közösség.
    Level 70 10 perc, 2 óra alatt megvan a 4 chapter, ingyen set, farmolhatod T1-et, onnantól profit.
    Ha HC-ban játszol, segítek. Ha nem, akkor még egyszerűbb, mert ha elesel, felkelsz. Mehetsz a többiekkel szedni a cuccokat.
  • Plata
    #76247
    Wow érdekes jószág.
    Ma én is elkezdtem a szezon karit,16-os szintig jutottam,egyenlőre eddig jutottam,irtó szar lvl 70-ig eljutni.
  • morcosqtya
    #76246
    Nem nagy ez a pet egy kicsit? :D
  • TBTPumpa
    #76245
    Diablo III: Dominion’s Revenge Pet (Battlecruiser témájú pet) érkezik a játékba a StarCraft 20. évfordulós esemény alkalmából:


    Persze a többi Blizzard játékban is lesznek ajándékok, szóval érdemes lesz azokkal is játszani:
    StarCraft Remastered: StarCraft 20. évfordulós kezelőfelület skin
    StarCraft II: StarCraft 20. évfordulós kezelőfelület skinek és portrék
    Diablo III: Dominion’s Revenge Pet (Battlecruiser témájú pet)
    Overwatch: Sarah Kerrigan Ghost skin Widowmaker számára
    World of Warcraft: Szalutálás animáció
    Heroes of the Storm: StarCraft 20. évfordulós portrék
    Hearthstone: StarCraft témájú Tavern Brawl és 3 Kobolds & Catacombs kártyacsomag

    És pletykálnak egy Diablo-s (ingame) előrendelői ajándékról is a WoW Battle for Azeroth Deluxe/Collector's Edition kapcsán.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.03.04. 16:12:02
  • morcosqtya
    #76244
    9 primal esett eddig ebben a season-ban.
  • Jani Hun
    #76243
    vagy két napja este, mondom letolom már a 70es grt hogy eshessen primal, esett is egy egyböl:D, most 1 honapig megint nem fog esni:D
  • hawkie22
    #76242
    Eshet ott is, ahhoz már nem kell GR70, ha egyszer letoltad.
  • coolpet
    #76241
    Kerdes.

    Ha teljesitettem solo gr70-et, akkor primal potyoghat gr60-on is? vagy fel kell mennem gr70-re hozza fixen?
  • coolpet
    #76240
    Na ma nekem sem volt eletem.
    Felhuztam vagy 7 kiskarit, meg futottam par gr13-at egy sraccal. meg is lett a para 500.

    Most mar csk primal cuccok kellenek :D
  • cleric
    #76239
    Megcsinálták a publikot, ennek örömére toltam pár kört tegnap este.
    Összejött a 4-es parti, két monk, egy nekró, meg én az új shadow imaple dh-val, mind kiskari 100 para körül. Belenyomtunk +200 körüli paragont, és marha jól szórakoztunk, rég esett ilyen jól a játék. Elhagytuk az egyik monkot a nagy arcoskodásban (ment a licit a gr szintre), húzzuk fel gyorsan. Erre kitalálta a másik monk, hogy húzzunk neki is backup karit. Elég papír a karim, t1-2-n karcolgattam előtte, de pont kiesett a travelers amu, így jobb lett kicsit. A nekróval t10-en felhúztuk őket úgy, hogy végig jöttek utánunk! A nekró magára húzott mindenkit elől, én belelőttem a tömegbe, aztán pucoltam a terepet a két monk körül, azok meg szaladgáltak egy szál semmiben a monsterek elől! Rohadtul izgalmas volt kergetőzni így, és nagyon ügyesek voltak, mert 1-70 kb. 15 perc alatt megvolt még így is, hogy vigyázni kellett rájuk.
    Nem akartam szezonozni, de ki akartam próbálni a shadow-t és gondoltam miért ne szezonba, legalább lesz kivel játszani. Hát nem bántam meg.
  • Kojiro
    #76238
    Ja, az lemaradt, hog 16 óra game volt eddig az egész.
  • morcosqtya
    #76237
    Na kész a Curses is soloban.
    Ezzel kész az egész Season Journey.

  • dante3
    #76236
    Nálam is jó a drop, ékszereim gyengusok még és a fegyókat kellene lecserélni ancira, de így is 5perc a gr80! Jah és Monk :)
  • Kojiro
    #76235
    Season starter karakter full nulláról minden, HC kari, chapterek kész, megtaláltam minden cuccot ami kell kanaiba meg a karira, 30-as szintüek a gemek és T11-ben tolom.

    Nincs semmi baj a droppal :)
  • coolpet
    #76234
    Jójó tudom nem T13 GR-t futottam, de akkoris. Talán a mai nap jobb lesz....
  • morcosqtya
    #76233
    Én monkkal kezdtem el, paragon 660, full Sunwoko set.
    Eddig 4 Ancient tárgyam van, ebből 3 augmentálva 74-es kővel.
    Primal ancient eddig csak a maximus nevű démonos kard esett de abból kettő is.... :/
  • hawkie22
    #76232
    én ma reggel kezdtem a DH-mat seasonban, jelenleg 400 paragonon vagyok. Natalya Set 5db, Marauder 3db, a teljes Shadow set megvan, emellett a teljes Unhallowed Essence set, meg kismillió leg ezek mellett. Szerintem csak szerencsétlen napot fogtál ki. :D
    Ja, és még nincs meg a Season Journey 3. és 4. állomása. :)
    Utoljára szerkesztette: hawkie22, 2018.02.28. 22:52:02
  • coolpet
    #76231
    t2 solo rift 10x, nem esett 1 leg sem a 10 run alatt.
    t6 4player rift 8x, itt sem esett 1 leg sem...

    Micsoda egy szar ejszaka.

    Megcsinaltam 2x az osszes act bountyt, ott volt 2 leg, de mind a 2 szutyok volt, meg extractolni sem lehetett, mert nem volt leg tulajdonsaguk...

    Gondolom nektek potyognak a setek :)
  • morcosqtya
    #76230
    Primal Ancient -ben a szaros kétkezes démonkard esik. Beszarok....
  • mooo
    #76229
    Greater rift-re gondolt, nem karakter szintre...
  • coolpet
    #76228
    nincs is lvl75, 70 a max :)