78935
  • Kojiro
    #76347
    2012. május 15 tejóég
  • Kojiro
    #76346
    Ez tipikusan az a téma, hogy mennyire hozzáállás kérdése egy dolog (akár videojáték, de bármi más) élvezete. Anno mikor megjelent a D3, hárman haverok megvettük és elkezdtünk játszani. Ketten tolták kb 3-4 hónapig napi 6-8 órát, én meg már nem tudtam menni velük sehova, mert nagyon nem voltunk egy itemlevelen.
    Ebből az lett, hogy ők lebörnölték az egészet 3-4 hónap alatt, aztán mikor már igazán jó lett a játék, nem is játszották. Én meg azóta is tolom. Seasonök elején mindig, meg hébe-hóba felmegyek. És állatira élvezem mai napig.
  • Daermon
    #76345
    Ez miért meglepő? A 2-ben fele ennyi tartalom sincs, mégis mai napig tolják :)
  • Kojiro
    #76344
    Én elekzdtem egy karit, valahol 35 körül járok HCban (nem nagyon volt eddig időm)
  • Kojiro
    #76343
    Hallottátok? Én egy csoda vagyok
  • Agy Halott #76342
    A 4. szezon ota semmi nem valtozott a jatekban, leszamitva par uj skint meg a nekro karakert. Csoda, ha meg egyaltalan vki jatszik ezzel a jatekkal.
  • coolpet
    #76341
    na akkor ús session :) 14-es. Valaki gamingel?
  • Carmang
    #76340
    És volt bukott angyal is.
  • TBTPumpa
    #76339
    Amíg nem EA/Bioware/Ubisoft fejlesztés, addig nem valószínű. :)
  • Kojiro
    #76338
    Már volt férfi meg nő is Diablo, de homár még nem..., remélem ezt javítják a 4-ben!
  • TBTPumpa
    #76337
    Reméljük Leah is visszatér majd.
  • Kojiro
    #76336
    Na tegnap kivettem a mailből a cuccokat, amit season 13 első 2-3 hetében gyüjtöttem anno. Hát, mit ne mondjak, most majd neki kell ülnöm és rászánni vagy 2 órát csak arra, hog kiszortírozzam az összes mindent.
  • tigeroo
    #76335
    A new Diablo game is in the works

    The Irvine, California-based studio (which also made Overwatch and Hearthstone) is looking to hire a creative director, an executive producer, and various specialized artists (including a dungeon artists) for an upcoming Diablo game.
    Utoljára szerkesztette: tigeroo, 2018.06.06. 13:20:16
  • coolpet
    #76334
    Ez a season 14 sem lesz világmegváltó.
    A gift setek mennyire tápok? Melyikre érdemes gyúrni?
    Én eddig a DH-ban leltem örömömet, másban nagyon nem :)
  • TBTPumpa
    #76333
    Season 14 tudnivalók
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.06.05. 20:50:15
  • dante3
    #76332
    Talán lesz valami, reménykedjünk...
  • Kojiro
    #76331
    Season 13 vége:

    North America: Sunday, June 3 @ 5:00 p.m. PDT
    Europe: Sunday, June 3 @ 5:00 p.m. CET
    Asia: Sunday, June 3 @ 5:00 p.m. KST

    Ha ven még esetleg, amit meg akartok tenni, itt az idő
  • Mydgard
    #76330
    Sziasztok!

    Keresek egy aktívabb magyar Diablo 3 klánt, közös mászkáláshoz.
    - csak HC
    - általában új season elején vagyok aktív
    - idősebb korosztály (38 vagyok)
    - TS3 van
    - magamról annyit, hogy öreg motoros vagyok, Diablo 1-től tolom. Volt régen egy ismertebb klánunk is D2-ben, az Order of the Steelprophet [OS]

    Küldj üzit privátban. Üdv, Mydgard
  • TBTPumpa
    #76329
    6 éves a Diablo 3!

    A bejelentés pedig 10 évvel ezelőtt történt:

  • morcosqtya
    #76328
    muszaj.hu
  • SLICK
    #76327
    Én pár hete láttam facebookon egy játékokkal foglalkozó oldalon egy videót (talán a Gameology-n, de nem vagyok benne teljesen biztos), hogy a Blizzard egy eddig be nem jelentett játékhoz (Diabloval kapcsolták össze) keres designereket meg még valami más posztra szintén embereket. És ezt levezették, hogy vagy a Diablo 3-al csinálnak valamit vagy egy MMO lesz belőle vagy esetleg egy 4. rész vagy talán egy teljesen új Diablo játék lesz-e belőle.
    Hát nem tudom. Én több 1000 órát toltam eddig a 3. részbe, de tényleg a folyamatos javítgatások ellenére sem érzem azt az igazán átütő erőt a játékban. Számomra már kihunyt a szikra, hogy újra elővegyem. Igaz ilyen-olyan okok miatt már időm se úgy van játszani.
    Viszont én azt gondolom, hogy vagy egy 4. rész vagy egy teljesen új Diablo játék készülhet a háttérben. MMO szerintem nem lesz belőle a WoW miatt. A 3. részhez meg szerintem azért nem csinálnak már semmit, mert ahhoz túlzottan nagy újítás kellene, így valószínűleg csinálnak egy teljesen új rendszert ami még is csak reálisabbnak tűnik.
    Én személy szerint jobban örülnék, hogy komolyabb hangvételű résznek mind történet, mind pedig játékrendszer tekintetében, több személyreszabhatósággal. Értem ez alatt pl a Skill rendszert. Szerintem a D3 egyik legnagyobb gyengesége, hogy minden szezonban egyetlen egy olyan build van kasztonként, amivel Top Leaderboardban szerepelhetsz. Ez egy szar. Számomra 0 élvezeti faktort nyújt, sőt lehet, hogy az adott build nem is tetszik nekem, ezáltal a kedvem sem jön meg hozzá, hogy játsszak. Jobban örülnék egy kiterjedtebb Skill Treenek, ahol Te magad választod ki, mely Skilleket akarod használni, milyen Elementekkel, + az adot skillekhez lehetne gyűjteni mondjuk Charmokat, vagy bármi in-game dolgot, amivel bosstolhatsz rajta persze egy bizonyos szintig, hogy ne legyen túl nagy gond a Balance-szal.
    Így teljesen csak rajtam múlna, hogy mit és hogyan használok.
    Plusz élvezetet nyújtana, ha kicsit a karakterek külseje is testreszabhatóbb lenne. Az hogy ez már nem Diablos elem vagy nem ilyen a Diablo szerintem nem lényeges. A kaszt a lényeg, az meg senkit nem zavar, hogy miként néz ki. Ugyanígy vagyok az in-game itemekkel és setekkel is. Erre is ki lehetne találni valamit, hogy az általam használt build boostolásához szükséges statokkal ruházhassam fel akár egy Cube segítségével, vagy bármi más módon...
    Olyan kurva jól meg lehetne csinálni, csak kicsit el kellene rugaszkodni ettől a Casual világtól. Aki akarja az úgy is meg fogja venni és nyilván egy összetettebb játéknak még lehet nagyobb sikere is lenne. Hiszen ott vannak a stremerek, ennél nagyobb ingyen reklámot meg el se lehetne képzelni. Rengeteg felhasználóhoz eljutna a híre, hogy milyen a játék...
    Na de talán egy más univerzumban álmodozok ilyenről :D
  • Daell Drow
    #76326
    Kivancsi vagyok mit villantanak, blizzconon iden. Jo lenne valami Diablos dolog.
    Valamit muszaly lesz, mert 3 honap mulva a wow kieg is kint lesz utana nincs semmi bejelentett cimuk.
    De ha megint csak skinek es herok lesznek nagy ovacioval bejelentve a stormhoz meg OW-hoz kalapom megeszem, elozo 1-2 con is ez milyatt nalam mar szinvonaltalan volt.
    Amugy nezve a diablot vagy halott a jatek vagy valamire keszulnek. Nezem a wow deluxe tartalmat, es minden jatekhoz adnak valamit csak a diablo nincs ott. Na vajon mert?
  • morcosqtya
    #76325
    Pontosan!
  • PetruZ
    #76324
    Nem hiszem, hogy lesz most még D4. Sőt, nem is hiszem, hogy lesz bejelentés a D3-hoz, talán csak új season - vagy a Druid, amit már lebegtetnek egy ideje. Mindenesetre a D3 nem halott, míg le nem kapcsolják az utolsó szervert is és az nem mostanában lesz (a D2 is bőven megy még).
    Ha lesz is D4, az nem most lesz. Azt várom, hogy más és inkább "MMO/social" irányba indulnak el, és nem fogják másolni az egytucat távol-keleti MMO-kat, de a szóló/mini-party stílust sem erőltetik tovább.
  • dante3
    #76323
    Addig eljutunk season 30-ig is akár :D
  • Vorrhess
    #76322
    Igen mint a 3 esetében :D
  • morcosqtya
    #76321
    Hát ha bejelentik az fasza mert akkor 3-4 év múlva ki is jöhet... :D
  • Vorrhess
    #76320
    Szerintem Diablo 3-nak már nem sok jövője van. Idén Blizzconon számítok egy Diablo 4 bejelentésre.
  • T800
    #76319
    Srácok,

    Van valami hír a Diablo jövőjéről? Esetleg valami Blizzcon bejelentés?
  • Lammer
    #76318
    Nekem nem kell mondanod. :) Évekig HC-ztam, sőt leaderboardon is topban volt sokáig. :) Ugyanezeket csináltuk mi is. Persze, hogy jó fejebb a társaság. Nekem is az volt a fura amikor átváltottam szoftra, hogy a vadidegenekkel való játékban már sokkal kevesebb volt az önzetlen, jó fej játékos. Ez van. :)

    Nekem sem menne már a HC, ahogy a többiek írták. Baromi keveset játszok és nincs idegrendszerem hozzá.

    Coolpet: Igen paragon és láda shared!
  • coolpet
    #76317
    Egyébként ha HC-ban egy lvl70 P600-as kari elhal, akkor a következő új HC karinak meglesz a P600 alapból?
    A láda HC-ban is shared?
  • coolpet
    #76316
    Nálam az nem játszik, hoyg biztosan tudok 10-15 percig ülni a gép előtt.
    Vagy a telefon csörög a melóból, vagy a gyerek ébred meg és kiabál hogy menjek, vagy más valami van.

    Esélytelen, hogy biztosan tudjak úgy játszani hogy nem bukom el :)
  • undY1ng #76315
    Kár, hogy már nagyon kiégnék ha halnék HC-ban. :( Régen azért annyira nem volt idegesség rajta...De lehet nem is unnám meg 3 hét után a szezont.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2018.04.06. 12:35:40
  • Kojiro
    #76314
    Főleg HCban tapasztaltam azt, hogy a leechelés teljesen elfogadott. Valahogy ott sokkal jobb a community. Ha úgy leechelsz, hogy végig a csapattal vagy, nem csak a városban állsz, akkor nem rugnak ki, még akkor sem, ha század annyit sebzel, mint a legszarabb tagja a partinak :D
    Én még soha életemben nem kaptam ennyi segítséget semmilyen online játékban, mint d3 HC-ban. Állati jó fejekkel találkoztam már. Egyszer felmentem leechelni egy 10 perce 70-es karival T6ba, meghaltam, majd az egyik vadidegen annyira megsajnált, hogy húzott nekem egy új karit lvl 1-től, és mivel ő ugyanaz a class volt még az összes közözen (általa) lootolt setet meg legendaryt is nekem adta.
    Egy másik alkalommal 4-en mentünk valahol T12 környékén (szintén ismeretlen playerekkel), egyik csapattársam meghalt, a csapat azonnal kijelentette, hogy "na akkor kreálj egy T6-ot".
  • Lammer
    #76313
    a leechelés megint más! :)

    Az "örök érvényű" példámat szólóra írtam. :)
  • Kojiro
    #76312
    ok, ha ezt nézzük, hogy érvényesült minél hamarabb bármilyen módszerrel, akkor rákeresel T6 gamere, belész és leechelsz, szaladsz a tömeggel.
    Olyan gamet keress ahol 4-en vagytok T6on aztán mehet a móka :D
  • coolpet
    #76311
    Ha fennleszel este 10-11 fele lehet rola szo hogy fussunk par GR70-et.
    Mjad irj ram ha fennleszek.

    Udv.
  • coolpet
    #76310
    Aztaaaaa
  • coolpet
    #76309
    Vagy privibe behivatod magad GR70-re :)

    Megvan a lvl70?
  • Lammer
    #76308
    Kojiro majdnem jól írja :)

    Szóval riftelj olyan szinten, tök mindegy melyiken, ahol egy rift max 3(4) perc... így az xp/óra és a speed miatt item/órád is a legjobb lesz. :) Nagy számok törvénye alapján dobni fogja előbb vagy utóbb. :)