78935
  • viktor25
    #76388
    Ezek azok a ringek!!!!
    Már azt hittem hogy nem találom meg, mert erősebb fegyverek után kutatok, és ha különös erővel rendelkeznek akkor gáz ha nem találom meg az összetevőt. Így már más hogy régi ring és semmi értelme nincs összerakni őket.
    Sajna még csak közel 600 as szintü vagyok.
    Viszont nagyon örülök neki hogy nem kell külön fáradnom vele az összerakással. Másrészt pedig köszönöm a segítséget, nagyon sokat segítettetek vele.
  • Lammer
    #76387
    Gyerekek: Mert az még a hatvanas Hellfire ring

    Viktor25: Felesleges ráizgulni arra a ringre, ahogy írtam fentebb az még a régi ring volt. :)
  • pjboy091
    #76386
    Nem mond hülyeséget, tényleg van más fajta Hellfire ring, aminek nem esik az alapanyaga.
    Ezekről van szó:

  • morcosqtya
    #76385
    Ez a Hellfire Ring a JÁTÉK SZERINT.
    De nyilván a játék hülyeségeket mutat, mint ahogy hülye mindenki rajtad kívül, a wikia-nál, a blizzard fórumon, az IcyVein-nél stb.
    A kép meg fotosoppolt nyilván... :D

  • morcosqtya
    #76383
    Én tudok Hellfire ringet készíteni, szóval nekem sem gond.
  • viktor25
    #76382
    Nagyon szépen köszönöm a tájékoztatót de nem sokra megyek vele.
    Leírtam neked ezeknek a különös tárgyak neveit
    Vengevul eye
    Devil's fang
    Writhing spine
    e 3 tárgyból kell 1-1 hogy megalkothassam. Van egy hagyományos hlfire ring amihez csak a 4 bostól kiszdett testrészek kellenek.
    Mindegy reggel megpróbálom lefényképezni aztán ennyi ha erre sem tudsz mit mondani akkor is megy tovább a játék, mert ezek nélkül is tudtam vele játszani és ez után is fogok. Csak kíváncsiságból kérdeztem
  • morcosqtya
    #76381
    Senki nem mondta, hogy hülye vagy.
    Itt van egyébként mi kell hozzá, ha nekem nem hiszel:

    http://diablo.wikia.com/wiki/Hellfire_Ring
  • viktor25
    #76380
    Amit elmondtál az helfire amuletthez jó ezekből 3 féle van dex. str. int. és van egy simán csak helfire ring.
    Van egy olyan helfire ring csoport amiből négy féle van dex. str. int. és vitality ring, na ezekből kell 3 hozzávaló, amit nem találok sehol.
    Amúgy mindent tudok hol van és hogy kel bejutni, mint a tristramhoz is, ezeket a portálokat csak ott a helyszinen tudod megnyitni.
    mégegyszer mondom mindent tudok ez az egy kivételével.
    legközelebb leírom a nevüket is. A 2. acton a kislánynál 2 db 5 Milliós van és 1 db 2 Milliós könyv van.
    Én erre a 3 összetevősre keresem a vozzávalókat nem pedig az 5 összetevősre, mert öt kell hozzá 4 alkatrész a bosoktol és 10 lávakupac na meg 50.000 arany. nem vagyok hülye csak figyelmetlen.
  • morcosqtya
    #76379
    Négyet.
    Keywardeneket megölöd Act 1-2-3-4-ben (5-ben nincs).
    Dobnak egy Infernal machine-t. Ezekből 4 féle van.
    Ezekkel elmész New Tristramba a bejárathoz közel van egy faajtó, bevered, bemész, inventory, jobb gomb (use) az egyes infernal machine-okra. Megnyílik egy piros portal. Bemész, levered az überbossokat. repeat 3x. Összesen 4 portal lesz tehát 4 realm-be.
    Minden über boss dob hozzávalót a ringhez.
    A ring receptjét meg kell venni (úgy rémlik pár millió arany) a kislánytól Act2-Hidden Campban áll középen a Miryjam mellett.
    A receptet megtanítod a jewellernek (köves csávó).
    Így le tudja gyártani a Hellfire Ringet, amihez kell 1-1 démoni testrész. Tehát mindenből 1.
    Arra figyelj, hogy a fő attributumodnak (pl. dexterity) megfelelő ringet gyártsd le, ne másik kasztét.
    Thats all folks! :)
  • viktor25
    #76378
    Sziasztok!
    Majdnem végigjártam mindent a diabló 3 ban tudom hol találhatok a cuccok, 1 kivételével ( helfire ring ) ennek az összetevői valamiféle démoni testrészekből jönnek ki legalábbis ezt írja, és 3 alkatrészt kell összeszedni, de még seemit sem találtam. Ezért fordulok hozzátok hátha ti tudtok valamit hogy hol vagy hogyan szerezhető be
  • cikasz
    #76377
    Köszönöm szépen!
  • PetruZ
    #76376
    Nagyjából: minden használt skilled, ami mana generáló (wizardnál pl. az elsődleges skillek) 5 másodpercig +50% dmg bónuszt adnak, míg a mana használó skillek (szinte minden más, amit te aktiválsz, manába kerül és célpontja van) az első találat után adnak 5 mp-ig +50%-ot. A két effekt összeadódik, ha tud és +125%-ot jelent, de egymás idejét nem tolják ki.
    A dh-ról azért beszél külön, mert nekik kétféle erőforrásuk van.
  • cikasz
    #76375
    Mármint a leírására vagyok kíváncsi. Hogy mit is kell tennem vagy mit kell használnom, hogy a szett bónusz érvényesüljön!
  • PetruZ
    #76374
    Bárki használhatja, non-class set.
  • cikasz
    #76373
    üdv megint.
    bocs a sok lámpa kérdésért de annyira nem tudok angolul, hogy megértsek dolgokat.
    Ezt a gyűrű szettet tudom használni wizarddal? vagyis érdemes? ott a wiki a demon hunterről ir valamit.
    köszönöm
  • Kojiro
    #76372
    Na, fasza, iylen se volt még.
    Disconnect miatt megdöglött az egyetlen seasonos HC karim úgy, hogy már 4/6 set-et beváltottam vele. Így most full előlről kellene kezdjem az egészet és set nélkül felmenni T4-re.
    Azt hiszem ezt most kurvára kihagyom, majd a következő seasonban 3-4 hónap mulva :(
  • Jani Hun
    #76371
    lehet azzal keverem, de szivtam vele sokat elég sokat:D
  • coolpet
    #76370
    Nekem is a MS DH-val 2.ra sikerült, mert túl OP voltam.
    Az MS buildel az a nehézség, hogy 6x kell 1 Multishottal 20+ ellenfelet lekaszálni.
    Ha túl kicsi a csoport, vagy szétszórt, akkor nincs meg a 20 ellenfél.
    Ha túl sokan vannak az MS hatósugarában, akkor nem marad akkora csoport egy helyen, hogy a következő 20+ lövésnek elég legyen :)

    Azon a szinten ahol én voltam, már a Vault által kilőtt 2 nyíl is ledarálta a fél csapatot, át kellett állítanom :)
  • Jani Hun
    #76369
    Wizardhoz nem értek, de pl az impale dh-val kellett levennem itemet magamrol, meg gyengébbet berakni mer tulsok volt a dmg:D

    szerintem nézz tutorialt, van 1000 meg egy neten
    Utoljára szerkesztette: Jani Hun, 2018.06.28. 18:04:49
  • cikasz
    #76368
    Wizarddal nagyjából mekkora damage-el lehet megcsinálni? Nekem most 1,193,844, de nem sikerült.
    Utoljára szerkesztette: cikasz, 2018.06.28. 15:52:41
  • coolpet
    #76367
    Ja meg a DH unhallowed dungeon is :)

    6x kell 1 lövéssel 20+ szörnyet ölni, és van rá 2 perced :)

    Ha elfogynak buktad :)
  • morcosqtya
    #76366
    A set dungeon ráadásul fix nehézségű, hiába veszed le T1-2-re a szörnyek maradnak T6-T8 körüliek. Nem is ez a nehézség hanem az időre menő killall és a feladatok. Crusader Invoker kivételével mert az egy vicc.
  • cikasz
    #76365
    Köszönöm már sikerült egy bejáratot találni, de gyenge vagyok még oda. T6-7 az megy, de ez nem sikerült :(
  • Vincentcloud
    #76364
    Ez tény, de ha az is kérdés hogy mit kell csinálni, nem hiszem hogy masterelni fogja
  • morcosqtya
    #76363
    Sőt érdemes egyúttal masterelni is mert úgyis az lesz a feladat a későbbi season journey-ben...
  • Vincentcloud
    #76362
    Rajtad van valamelyik teljes set, youtube-on rákeresel hol van annak a set dungeonnak a bejárata, és megcsinálod az ott lévő questet
  • cikasz
    #76361
    Sziasztok.
    Van ez a Set me free a Slayer-nél.
    Azt , hogy kell megcsinálni? Wizard-al vagyok.
    Utoljára szerkesztette: cikasz, 2018.06.26. 16:22:20
  • Daermon
    #76360
    Igaz, benéztem.
  • coolpet
    #76359
    Én úgy értelmezem, hogy minden egyes rajtad levő Anci item után kapsz +100% damage bónuszt és 4% damage reductiont, ha az a 2 részes set van csak rajtad ami ezt adja (mármint a setek közül).
  • zsotesz
    #76358
    Pontosabban, ha ez az egyetlen szetbonus, akkor minden ancient legendary item +100%-kal növeli a damage-et ill. 4%-kal csökkenti a kapott sebzést
    Utoljára szerkesztette: zsotesz, 2018.06.25. 19:14:28
  • cikasz
    #76357
    köszi!
  • Daermon
    #76356
    Ha nincs más ste bonusod, akkor +100% dmg és 4% csökkenti a kapott sebzést.
  • cikasz
    #76355
    Sziasztok. Ez a szettbónusz mit jelent pontosan? Meg tudja mondani valaki? Köszi.
  • Jani Hun
    #76354
    2 mentett szetted van, ebböl az eggyik rajtad. amikor lecseréled akkor a rajtad lévö cuccok a másik sett helyére kerülnek. ergo, ha a fegyver a zsákodbavan de a többi a ládában akkor a rajtad lévö fegyver a zsákba kerül a többi a ládába. Legalábbis én igy emlékszem, igaz, fél éve nem játszok.
  • coolpet
    #76353
    Van az az armor rack a falukban.
    Elmenthetem vele a buildet.
    De ha cserélek egy másik mentett buildre, akkor hova kerül rólam a cucc? Bele a ládába? Össze vissza az első szabad helyekre?

    Vagy hogy is műkszik ez?
  • Pyotr
    #76352
    Sziasztok , HC klánt keresek pár sc season után visszatérnék a gyökerekhez .
  • PetruZ
    #76351
    Az se lenne baj. Még a Des2 random co-op/solo event-jei is jobbak lennének, mint mindig ugyanaz.
  • Daermon
    #76350
    Blizzconon lesz valami biztos, egy kieg elférne.
    Ha valóban méginkább online felé mennének, akkor nem hiszem, hogy MMO lesz. Inkább a fénykorukat kezdeni élő online-rpg-shooter/looter (Destiny 2, The Division, Anthem) féleség. Csak Diablos h&s kivitelben.
  • PetruZ
    #76349
    Én az s13-mat nem fejeztem be (hiányzott a Chapter 4 is), és inkább a Destiny 2 / GW2 megy nálam, de tegnap belenéztem az s14-be és rutinból kezdtem egy witch doctor-t. Nem tudom, lesz-e erőm/kedvem befejezni, mindenesetre én nem D4-et várok/akarok, hanem valami MMO-sabb jelleget a D3-nak (ahogy korábban is írtam: több social/world event-jelleget bele, központi városok, esetleg dungeon/raid, ami nem rift, fesztiválok, váltakozó háború a démonok ellen, területfoglalós/ostrom események (emlékszünk még az első D3 videókra, ahol a Siegebreaker tök más, értelmesebb helyszínen volt?)), esetleg új területet (mondjuk Kingsport és környéke, ha már a meta utalgatott rá). Van egy furcsa érzésem most, hogy a dupla goblinok "kiárusítást" tartanak a világon és ez lesz az utolsó season...
  • Daermon
    #76348
    Azt hiszem 4 szezont csináltam végig, pedig megfogadtam, hogy nem fogok :D
    Most is szemeztem vele, de se idő/se kedv. :)