78935
  • SLICK
    #76428
    Az hogy a plakáton/banneren a játékaikat "képviseli" egy-egy karakter, még nem jelenti azt, hogy a BlizzCon-on lesz nagyobb bejelentés.
    Ha jól rémlik tavaly is volt Diablo panel, de csak egy kis ficakot kaptak... Talán egy készülő patchet próbálhattak ki, vagy valami ilyesmi volt.

    Kicsivel többet lehet sejteni azután, ha megmutatják, hogy az egyes játékok paneljei mekkorák lesznek.
  • TBTPumpa
    #76427
    Talán mégis lesz valami bejelentés Diablo témában a BlizzCon-on?
  • WinT
    #76426
    Még ezt sem képesek valamilyen módon változatossá tenni.
    Utoljára szerkesztette: WinT, 2018.09.11. 15:11:43
  • dante3
    #76425
  • Daell Drow
    #76424
    Hivatalossan meg nicns semmi, de ha megnezed a Season Overwiew oldalt. Akkor latszik hogy van egy ismetlodo minta ami alapjan tudhato mi lesz. Ergo a Season 11ben levo setek jonnek megint.
  • dante3
    #76423
    Lehet tudni, hogy milyen free setek lesznek a 15-ös szezonban?
  • undY1ng #76422
    Off: Bahh leárazva volt a Grim Dawn...... have no life. :( Dió után kellemesen kellemes.
  • TBTPumpa
    #76421
    14. szezon vége:
    Szeptember 16. (vasárnap)

    15. szezon kezdete:
    Szeptember 21. (péntek)
  • SLICK
    #76420
    A Leah-s rész? Az benne van. Azzal kezdődik az Act 4, ott alakul Diablová
  • PetruZ
    #76419
    A végén van egy jelenet, ami nem rémlik nekem a D3 videókból.
  • Daermon
    #76418
    Én örülök neki, mert így legalább a BlizzConon valami értelmes dolgot jelenthetnek be :D
    Utoljára szerkesztette: Daermon, 2018.08.17. 08:16:34
  • undY1ng #76417
  • TBTPumpa
    #76416
    Elérkezett a Nintendo Switch ideje:
  • WinT
    #76415
    Konkrét emberhez vagy csapathoz csak akkor tudsz csatlakozni ha előzőleg felvetted őt/őket a barátlistára. Itt nincsenek lobbyk (vagy szerverek vagy hogy is volt a 2. részben - már nem emlékszem).
    Illetve ha klánban vagy akkor a tagokra is lehet közvetlenül csatlakozni ha nem tiltották le, hogy boldog boldogtalan belépjen a játékukba.
  • xblades
    #76414
    Sziasztok ismét egy kezdő kérdés.

    Hogy tudok, tudok-e csatlakozni multi játék szobához úgy mint a 2-ben? Vagyis hogy én választom ki hogy hova rakjon be.
    Még mindig normál kezdő szinten vagyok, ha ez számít. Mert ilyen lehetőséget nem láttam, csak random bedobott ha a multit kiválasztottam. És mindig egyedül játszottam.
  • TBTPumpa
    #76413
    Sajnos mindig novemberben van. Nem tolják be október végére Halloween és Mindenszentek miatt, mert Amerikában az buli, olyankor nem akarnak dolgozni. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.08.09. 10:00:42
  • PetruZ
    #76412
    Mivel korábban már voltak jelek rá, az egyik bejelentés nagy valószínűséggel a Switch port lesz.
  • dante3
    #76411
    Akkor valamit benéztem :D
  • TBTPumpa
    #76410
    November lesz az:
  • dante3
    #76409
    Október 25-29
    Utoljára szerkesztette: dante3, 2018.08.08. 20:16:48
  • SLICK
    #76408
    mikor lesz az idei blizzcon?
  • TBTPumpa
    #76407
    Reméljük a legjobbakat!
  • Daermon
    #76406
    Hát csak nem... Az mindennek az alja lenne.
  • dante3
    #76405
    Remélem nem valami mobilos fostaligát jelentenek be...
  • Daermon
    #76404
    Boritékolható valami bejelentés a BlizzConon.
  • coolpet
    #76403
    Tudnunk kellene, hogy mivel játszol

    Sima, ROS, Nekrós kieg.
    Normal vagy season?
    Ha season akkor role vagy adventure mód?

    Na ha full kieg + season+adventure mod, akkor keress boost klánt, aki felránt lvl70-re, és menj riftelni :)
  • Jabar
    #76402
    Nem csak season-be enged egyből Adventure-t?
    Régen nem lehetett normalban csak ha végtoltad 1x.
  • Carmang
    #76401
    De mehet egyből Adventure-be (csak értelme nincs).
  • xblades
    #76400
    Be lehet állítani, mielőtt belépsz a szerverre. Change quest, ott kell mindig az utolsóra állitani. Vagyis ezek szerint a küldiket végig kell tolni kilépés előtt, mert a köztes feladatokat nem menti el ha kilépsz.

    Azért köszi
  • WinT
    #76399
    Nem mehet adventure módba amíg egyszer végig nem tolta a sztorit ha jól rémlik.
    Hacsak nem olyan accon van amit már játszott más korábban.
  • Daermon
    #76398
    Véletlen nem Adventure Modban vagy?
  • coolpet
    #76397
    Rosszul csinálod.
    Lvl7? az már durva.
    kb 15 perc alatt lvl 70 + 100 paragon :)

    Megvan a reaper + skeletonos kieg?
  • xblades
    #76396
    Jó ez így nem játék, már 7-es szinten vagyok kiléptem majd másnap játszanék de újra a legelső kezdőpontra dobot, és minden küldetést lenullázott. És nem állítotam semmit át.
    Pedig többször mentem át checkpointon és a küldetéseket is befejeztem. (már megvolt Cain)

    Ezzel mit lehet kezdeni?
  • xblades
    #76395
    köszi
  • WinT
    #76394
    Kísérőket Act 1 és 2-ben fogod majd megtalálni, elvileg nem tudod kihagyni őket szóval csak told végig a story módot és meglesznek.
    Ha a storyval végeztél megnyílik az adventure mód, ahol a bounty nevű játékmódban (Es talán síma riftben is? Ebben nem vagyok biztos.) kis mákkal találhatsz olyan goblinokat amik a peteket dobják ha leölöd őket.
  • xblades
    #76393
    Sziasztok még kezdő vagyok, de érdekelne hogy mikortól és hol vagy kinél tudok kisérőt fogadni?
    És a pet-et hogyan tudom megváltoztatni vagy lecserélni?

    Kösz
  • Daell Drow
    #76392
    Tul bonyolitod, azert van mert mar 2012ben bekerult egy contett patchel, amikor meg kieg sehol se volt es lv60 volt a max szint. Kieg megerkezese es a 70es szintel lett HFamu is, elobbi meg maradt mert van aki csak a sima alap jatekkal tolja (van meg olyan?)
  • morcosqtya
    #76391
    Viktor, bocs a felhördülésért, lényegében igazad volt. :)
  • morcosqtya
    #76390
    Akkor Mea Culpa, tényleg létezik egy olyan ring, én nem találkoztam vele.
    Peace!
  • PetruZ
    #76389
    Ezeknek az alapanyaga csak lvl 60-69 között esik az über boss-októl. Gondolom azért marad meg ez a verzió is a listában, mert a felfejlesztett ékszerész minden season account karakterre megmarad. Az elképzelés az lehetett, hogy 60-tól 70-ig lassú a fejlődés, addig is legyen valami tápos gyűrűje az embernek, de értelmetlen, mert manapság egy kicsit gyakorlottabb játékos sima sárgákban is megcsinálja a 70-et torment szinteken max. pár óra alatt, nem áll le szöszölni ilyesmivel.