78935
  • coolpet
    #76468
    Az armor és a resistance mennyire számít?

    D2-ben még %-os alapon volt, itt meg statikus.

    Mondjuk T13 rift-ben ha van 200 all resistance vagy 400 all resistance, mennyit számít?
    Armorra ugyanez. Érdemes e aarmort pörgetni mondjuk egy gatyán, vagy inkább vita? Mennyit dob a latba?
  • dante3
    #76467
    Nagyszerű, akkor még egy kártyás verzió hiányzik
  • TBTPumpa
    #76466
    Azt már bejelentették. :)

    US Gearstore-ban felkerültek Diablo (Dark Wanderer) cuccok (táskák, sálak, pólók). Igazából csak tease, mert csak 1-2 hét múlva lesznek ténylegesen megvásárolhatóak. Nem mintha ilyenekre vágynék, de ez is egy jel lehet a Diablo 2 Remastered-re, nem?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.06. 11:40:24
  • WinT
    #76465
    Azért egy hack & slash játékot is meglehet úgy csinálni, hogy hozzon pénzt: lásd Path of Exile. Biztos vagyok benne, hogy egy Diablohoz is tonnaszámra vásárolnának a játékosok mindenféle kozmetikai bizbaszt. Ládahelyet pl. már én is vettem volna a D3-hoz ha lehetne.
  • PetruZ
    #76464
    Ehh, valóban, a PM elkerülte a figyelmemet. De mindkettőnknek igaza van, meg nem is. A BlizzCon honlapja ugyanis előzékenyen átváltja nekünk CET-re (GMT+1) az időpontokat, de valójában az esemény a kaliforniai Anaheimben a PST (GMT-8) szerint 8 (9? közben télire váltunk) órával korábban kezdődik, vagyis késő délelőtt, dél körül. :)
  • ShaiHulud
    #76463
    A lényeg az, hogy rögtön a nyitó ceremónia után az első stage az diablo témájú lesz. Ez azt jelenti, hogy tanulva a korábbi blizzconos tapasztalatokból, a nyitó ünnepség után közvetlenül azzal szoktak foglalkozni, ami az aktuális blizzcon legnagyobb horderejű bejelentése volt. Tehát valószínűsíthető, hogy nem csak az anime, meg a switch lesz a téma, hanem esetleg egy új kieg, vagy d4, esetleg egy d2 remaster (aminek nem örülnék). Ha ezek után egyik sem lesz ezek közül, akkor az azt jelenti, hogy panel ügyileg borzalmas fos blizzconnak nézünk elébe, amin kb csak az e-sport lesz a lényeg. Ha ez így lenne, akkor különösen bicskanyitogató, hogy megemelték a Virtual Ticket árát.

    Az viszont nem kecsegtető, hogy összesen csak 2 panel van a diablonak. Ami jelentheti mondjuk azt is, hogy még nagyon gyerekcipőben jár az új diablo projekt és túl sok mindent még nem oszthatnak meg a közönséggel. Na meg mondjuk a játék maga sem olyan összetett, mint mondjuk egy wow, ahol lehetne külön panel mindenfélére.

    Az hogy egy időben van a versenyekkel az ne zavarjon meg, mindig is egy időben mentek a dolgok a versenyekkel. Gyakorlatilag két külön rendezvény megy egyszerre. A blizzes játékok e-sport adott éves döntői, és a játékokat érintő panelek.
  • Kojiro
    #76462
    A diablo hoz a legkevesebb pénzt nekik, ne sok energiát feccölnek bele. 5 év alatt jött 2 kieg, a második már fillérekért. Rég nem fontos a diablo már nekik. Hearthstoneból ömlik a pénz, HotS-ban is azért költenek az emberek erre-arra. Wow meg előfizetéses, azt megéri fejleszteni.
  • Daell Drow
    #76461
    Ehhh, mi van reggel?
    Csak mondom ott van mogotte hogy PM CET. Vagyis kozep europai ido szerint este 19:00kor lesz opening, 20:30kor dio whats next. Es nem eloz meg semmit, ceremonia utan rogton az jon.
  • PetruZ
    #76460
    Ott van a schedule képen. :) A Diablo panel 8:30-kor kezdődik, megelőzve mindent.
  • Daermon
    #76459
    Mit raktak reggelre? :D
  • dante3
    #76458
    Lehet, hogy bejelentenek egy Diablo képregényt
  • PetruZ
    #76457
    Érdekes, hogy minden mást megelőző bejelentés lesz. Ez nem túl jó hír, mert korán reggelre rakták, egyidőben a versenyekkel, szóval nem gondolom, hogy nagy horderejű lesz.
  • SLICK
    #76456
    az sincs ellenemre de én azért remélem, hogy Diablo 4 vagy egy új alapokra helyezett Diablos gamet jelentenek be.
    Remélem nem csak az animés bejelentés lesz, mert rosszul leszek...
  • TBTPumpa
    #76455


    Én még mindig tartom azt, hogy ez egy Diablo 2 Remastered bejelentés lesz. :)
  • SLICK
    #76454
    Mégis lesz valami komoly Diablo-s bejelentés?
  • Kojiro
    #76453
    Nekem nagyon jó tapasztalataim vannak e téren. Főleg HC-ban vannak ilyen helper emberek és élvezik. Ha tehetem én is kihúzok egy éppen elhalálozott tök ismeretlen embernek is egy új 70est. Amikor egy season elején legelőször elérem a 70et, rögtön megyek T6ba. Általában van ott egy ember, aki darál, a másik 2 (+én) lootol. És 90%ban tök jó fej mindenki. Az elmult években vagy 10 haver maradt meg így a friendlisten, akikkel néha dumálunk. Orosz, ukrán, lengyel, angliában élő lengyel, spanyol, német. Mindnek segítettem már én is többször. Jó arcok.
  • coolpet
    #76452
    Én is így vagyok vele.

    T13-at toltam egy srácnak, sima rift. aztán egyik közben köszönés nélkül lelépett pedig ő kérte hogy húzzák.

    Volt ellenpélda is, de a public GR-ek nagyon gázak. Csak ki-be lépkednek az emberek, nincs egyetértés
  • morcosqtya
    #76451
    De paragon 1000-1100 felett én gyakran megunom a magas nagyrifteket meg a solozást és kimegyek public T6-T10-re, és segítek a kicsiknek kissé nagyobb rifteket menni, esszenciális legókat keresni, támogatni húzni őket.
    Maslow piramis ugye.
    Egy idő után igényli az ember a jótékonykodást.
    :)
  • morcosqtya
    #76450
    Minél magasabb GR-t mész annál több (darab) tárgy esik.
    Statisztikailag tehát magasabb az esélyed kifogni egy jó cuccot mondjuk 10 tárgyból mint ötből.
    +xp (paragon level).
    + e-pénisz növelő ha eléred a Gr 99-et.

    kb ennyi.
    Végülis egy szezonban az endgame erre épül.
  • coolpet
    #76449
    Sziasztok!

    Van értelme a GR70+-nak azonkívül, hogy legendary Gem-eket lehet upgradelni, meg jobban jön a paragon?

    Van olyan item ami nem droppol T13-on?
    Esetleg jóval nagyobb az esélye az Ancient avgy Primal ancient cuccoknak?

    Köszi!
  • attika1979
    #76448
    Nektek volt olyan problémátok,hogy amikor be akartok lépni a blizzard kliensbe a jelszó beírása után az authenticator küldi a kódot elfogadom gondolkodik majd visszadob a belépésre.Ezt többször egymás után megcsinálta.Volt amikor elsőre sikerült belépni.Ezt kb. az új season óta csinálja.Mi lehet gond?Most pl. nem is tudok belépni pedig tolnám már egy kicsit :)
    Köszönöm.
  • morcosqtya
    #76447
    Nekem meg egyetlen COE gyűrű sem esett, T13-on vagyk paragon 550, és semmi bazze.
  • Kojiro
    #76446
    Nem tudom, a magicfindon vagy min változtattak, de most season 15ben egyszerűn nem dob annyit setet mint eddig. T6-on játszottam vagy 30 riftet és esett 2 set item, de vagy 100 legendary.
  • TBTPumpa
    #76445
    Diablo animációs sorozat érkezik Netflixre
  • TBTPumpa
    #76444
    Yep!
  • coolpet
    #76443
    Akkor ma season 15?
  • dante3
    #76442
    season 15
  • morcosqtya
    #76441
    Tiltott név. :D
  • morcosqtya
    #76440
    Nem engedi a játék a karaktert Marichuy-nak elnevezni... :D
  • SLICK
    #76439
    annak idején pedig 2 kieget terveztek hozzá, de hát pár fejes ugye lépett a projektből azóta, ki tudja milyen tervek vannak még ezzel a résszel.
    Én nem hiszem, hogy tudnának egy esetleges új kieggel akkorát dobni a játékélményen, hogy én újabb 1-2 évig érdemileg foglalkozzak vele.
  • undY1ng #76438
    isten ments az mmo részétől....
  • TBTPumpa
    #76437
    Diablo 3 nekem is nagy kedvenc, csak már nem hinném, hogy 4,5 évvel a Reaper of Souls után még kiegészítőt kapna.
  • PetruZ
    #76436
    Én még mindig tartom, hogy a D3 játékmechanikája és lore-ja nagyon rendben van, nincs szükség D4-re, csak egy jobb, tágabb, MMO-san dinamikusabb világra.
  • SLICK
    #76435
    Ha mégis lesz nagy bejelentés, és mondjuk ez a D2 Remastered lenne, azért valahol csalódott lennék. Mert bár imádom a D2-t, de a mai trendekhez megfelelve egy összetettebb/komplettebb játékkal kellene előrukkolniuk. Én bízom egy Diablo 4-ben, ami túlnőne végre a casualitáson és pár újítással tényleg nagyot robbantana a Blizz..
  • dante3
    #76434
  • undY1ng #76433
    D4 pls. Bár ha a D2 és D3 közti időre tekintek, akkor inkább majd úgy 2022-23 környékén...
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2018.09.13. 11:39:48
  • TBTPumpa
    #76432
    Ma hajnalban is mondták, hogy már alig várják a BlizzCon-t, mert lesz valami, ami a Diablo rajongóknak tetszeni fog.
    Csak nem a Diablo 2 Remastered készül?
  • Daermon
    #76431
    Biztos, mivel egyik videóban mondta a csaj, hogy BlizzConon lesz valami.
  • TBTPumpa
    #76430
    + BlizzCon jóság csomagban egy kicsi Diablo figura van, ami nem hasonlít a harmadik rész Diablójára.


    Talán mégis lesz valami bejelentés.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.09.13. 10:17:43
  • tigeroo
    #76429
    overwatch-ban sombra kapott demon hunter skint... tényleg jönne valami nagy diablos bejelentés idén?