78935
  • TBTPumpa
    #76508
    Legalább a CGI nem volt rossz, de ugye most jön majd a Diablo 3-as panel (Virtual Ticket kell hozzá).
  • SLICK
    #76507
    na ez volt a totális lehugyozása a Diablo franchisnak...

    ez egy kibaszott vicc baszki
  • sirdond
    #76506
    RIP Diablo franchise
  • TBTPumpa
    #76505


  • Ainz
    #76504
    XD
    Mobil game XD
  • TBTPumpa
    #76503
    Diablo Immortal. A CGI obabasz, de ez valami mobilos cucc lesz. :(
  • TBTPumpa
    #76502
    Diablo a színpadon!
  • SLICK
    #76501
    diablo panelt lehet követni valahol?
  • coolpet
    #76500
    A D3 meg akármekkora felbontásra képes, de mégsem látok a képernyőből annyit amennyit szeretnék :)

    Hiába van a zoom, az nem segít :)
  • pjboy091
    #76499
    Valahogy tovább kell adni a következő generációk számára is ezeket a klasszikusokat úgy, hogy megőrizzék az eredeti látványt és játékmenetet, de javítsanak is rajta annyit, hogy azért ne fusson el sikítva az ember ha meglátja. A D2 például elég optimalizálatlan az új hardwereken, és a felbontás is max 800*600-as, ami azért már durván kevés.
  • undY1ng #76498
    De azért komolyan ennyire kreatívtalanok lennének a játékcégek? :) Miért jó kiadni egy régi címet? Starcraft se lett olyan nagy wastistdas....és tény, hogy azóta "mi" már felnőttünk.
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2018.10.31. 12:25:25
  • LaposElem
    #76497
    Ha faszán megcsinálják a D2 remasterdet, és raknak bele plusz dolgokat (opcionális küldetések, fő küldetések, átgondolt HUD, etc..), még jó is lehet.
    D3 Druid, tuti túlárazott lesz. Amennyiben expansional jön, akkor meg a D2R kérdéses, mert két futó címet bejelenteni, és megjelentetni nem érdemes egy időben. Valamelyiket tolnák szerintem a következő BConra.
  • TBTPumpa
    #76496
    Nekem alacsonyan vannak már az elvárásaim így a videójátékiparban. Tudok örülni minden kis apróságnak, ami Blizzard részről érkezik. Csak ne egyszerre adják ki őket, mert az a hónap akkor mínusz nekem anyagi szempontból.
  • PiszkosFred
    #76495
    > D2 remaster meg vicc.

    Ne legyen vicc, leccileccilecci :)
  • Terawatt
    #76494
    Druid megint egy necro féle túlrázott szar lesz tutira :(

    Median D2 modnak előbb jön ki szerintem a 2.0 változata engine módosítással mindennel, amit bármikor előbb tolnék mint az alapot. /Régen ha nem volt a vanillába 700 órám akkor semennyi./
  • Daermon
    #76493
    HA igaz akkor Diablo egy bukó. A druida kaszt ok, de minimum egy expansionnal.
    D2 remaster meg vicc.
  • TBTPumpa
    #76492
    Huhh, impozáns lista. Én ennyivel is bőven beérném, ha igaz. Lenne mire költeni jövőre Blizzard fronton. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2018.10.30. 10:42:46
  • pjboy091
    #76491
    Kering a neten egy hivatalosnak tűnő lista, amin fel vannak sorolva, hogy mik várhatók a Blizzconon. Azért erős fenntartásokkal tessék nézegetni:Blizcon bejelentések
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2018.10.30. 09:56:13
  • TBTPumpa
    #76490
    Szpojler: Azmodan Pet
  • coolpet
    #76489
    Ahh megvan a guardian.

    Egész délután gyűjtögettem a horadric chesteket, 4 tele inventoryt tettem félre.
    Eltettem a petet, felhúztan a goldos paragon pontokat, majd a láda mellé állva elkezdtem óket nyitogatni.
    Mit kaptam? lagot, archivmentet, meg egy rakás sz@rt.
    Volt kb 10 féle item, ami crap az összes, és az ismétlődőtt. KB 13 full inventory Legendaryt zúztam be ebből volt kb 4db Ancient, 1 anci pandemonium loop gyűrűt tudtam félretenni.

    Kadala is rossz boszorkány volt, kb 15 kört futottam oda is a bloodstoneokat gamblézni, se tegez se íj nem esett, csak 1-2 leg az is crap volt.

    Bad series. Nem érdemes horadric chesteket gyűjtögetni hacsak valaki nem akar cubeolni sokat.
  • Daermon
    #76488
    Vegyünk vissza a Diablo hypeból, üzeni a Blizzard
  • TBTPumpa
    #76487
    Diablo-s dizájnnal ellátott Nintendo Switch:
  • WinT
    #76486
    Hát... azért én egy D2 remasztira úgy érzem csúnyán rá tudnék gyógyulni. Kérdés meddig tartana ki a nosztalgia.
    Azért szurkolok, hogy ennél azért többet kapjunk, de ha be is jelentenek egy új részt, megöregszünk rendesen mire abból lesz valami.
  • PetruZ
    #76485
    Dettó. Ha akármilyen D1 (vagy 2) remaster lesz, rakjanak mellé bármit, biztosan nem érdekel és nem fogom megvenni, de még letölteni sem.
  • morcosqtya
    #76484
    Diablo 1 esetében faszság a remaster.
    Vannak játékok amik annyira el lettek anno találva hangulatilag és játszhatóság terén, hogy volna értelme remasternek (pl Baldurs Gate, Wizardry 7, Fallout 3) de a Diablo 1 nem ad annyit, és nem is volt annyira jól kitalálva benne pár dolog (arany gyűjtés, tárgyak, újrajátszhatóság szintjei, játék hossza stb.) hogy egy grafikai remaster segítene rajta...
    Én biztosan kihagyom.
  • TBTPumpa
    #76483
    Pedig sajnos egyre több a jel arra, hogy egy korábbi részt vesznek elő és azt remasterelik. StarCraft Remastered is bejött nekik.
    Nem valószínű, hogy Diablo 4 lesz az...
  • Sheltem
    #76482
    Pedig esélyes 1 első rész remastered(sajnos) szerintem tuti az lesz.
    Utoljára szerkesztette: Sheltem, 2018.10.15. 08:21:24
  • pimpi001
    #76481
    vajon ez?? :D
  • Daermon
    #76480
    Vagy kieg vagy 4 legyen. Remaster ne.
  • pjboy091
    #76479
    Ezt láttátok?: New Diablo Blizzcon Leak
    Az egyik bevágott képen egyértelműen az első rész diablo-ja van. Még a soulstone is látszik a fejében.
    Lehet, hogy Diablo 1 remastered lesz az egyik nagy bejelentés? Remélem nem. Akkor már inkább a második részt újítsák fel. De az is lehet, hogy valami előzmény sztorit feldolgozó játékot kapunk. Én mondjuk attól félek a legjobban, hogy az első rész androidra felújított változatát jelentik be, de akkor szerintem fel is gyújtják a rajongók a csarnokot.
  • zsotesz
    #76478
    Én pénteken lecraftoltam kb. 35-öt, 4 volt használható, többi kuka, persze ancient egy darab sem
  • coolpet
    #76477
    Új ládahely valamint új familiar vagy mi ebben a szezonban hogy szerezhető?
  • Daell Drow
    #76476
    Nem csak te, en se, meg vannak meg joparan klanban es ph-n is akik max 1 hetig se toljak.
    KI maxoljak a Guardian acsit, aztan viszlat 3 honapig.
    Johetne mar valami uj, 3 het es kiderul.
  • undY1ng #76475
    Úgylátom akkor csak én maradtam az, aki már 1 hetet se bír eltölteni az új szezonnal, csak jön a hypetrain. :(
  • Kojiro
    #76474
    Én pl elkezdtem keywardeneket ölni. Megölöm mind a négyet és kilépek és újra be és megint. Aztán mikor összejön 30-30 kulcs, keresek csapatot, akikkel T13-on letolom mindet, aztán elkezdek kraftolni amuletteket. Állati jók jönnek ki néha.
  • Count Adyn
    #76473
    jajah pontosan:)
  • Myke28
    #76472
    Kell valami cél ,nem bolyonghatok csak úgy :)
  • coolpet
    #76471
    Tehát DH-nak magas a dex-e, ami beleszámít az armorba, szóval inkább resistet kell tolni neki?

    Myke: Mire jó az 1000 Horadric Cache?
  • Count Adyn
    #76470
    attól függ mivel:) elvileg ugyvan hogy
    Int based classes Armor > Resist All
    Dex/Str Resist All > Armor
  • Myke28
    #76469
    Basszus , tök mókás dolog ,hogy vadidegen emberekkel megyek, sőt még 1 klanba is meghívtak .Most pl segitettem 1 török embernek lvl 70 re húzni a karit és nyomtan neki 250 paragont is . Jó lenne innen nyomni esetleg.
    A célom most 1000 Horadric Cache -t összehozni . és betenni a cube-ba mindent.