78935
  • LaposElem
    #76548
    Szokás szerint túlárazva. 30 dollár. Ennyi nincs benne, pláne, ha megvan és végigjátszottad már az eredetit.
  • Daermon
    #76547
    Kurva ciki volt az egész :D Cheng is érezte, hogy ez gáz...
  • Ariakus
    #76546
    Tudom, hogy a legtobben fanyalognak ezutan a Blizzcon utan es megmondom oszinten meg is ertem oket DE most neztem meg ezt a remasterel-t Warcraft 3-at es ez brutal jo!!!! Azt hittem az egesz csak annyi lesz, hogy atultetik majd full hd-be meg 4k felbontasba es minden marad ugyanaz, de atrajzoltak az egysegeket es ugy altalaban minden texturat igy hat elegge nagy a kulonbseg. Egy szo mint szaz engem megvettek vele kilora pedig en is vartam egy druidat vagy diablo 4-et.
  • Daell Drow
    #76545
    Ha netan a nagy izgalomban nem tudtok varni a megjelenesig mert annyira jatszanatok vele, itt van par alternativa ugyan attol a kinai cegtol.

    Endles Of God


    Crusaders of Light


    Raziel Dungeon Arena


    Barminemu veletlen egyezes csak a veletlen muve.
    Utoljára szerkesztette: Daell Drow, 2018.11.03. 01:55:13
  • WinT
    #76544
    Akkor ezzel zárnám a mai napot. :D

  • LaposElem
    #76543
    GD lassabb, mesélősebb. Több a küldetés is. POE gyors, pörgős, történet vezetés faék. Mindkettő jó, évek óta játszom őket. A GD-vel várj egy kicsit, köv évben jön új kieg :D
  • sadface #76542
    Személyszerint én jobban élveztem, plusz most jön kieg. :)
  • coolpet
    #76541
    Most tesztelgetem a POE-t rangerrel.

    Most akkor a Griom Dawn jobb?
  • sadface #76540
    Látom már linkelték.

    BigJoke. Ideje újra feltenni a Grim Dawnt. :D
    Utoljára szerkesztette: sadface, 2018.11.03. 00:16:39
  • Wootan
    #76539
    Mikor néztem a bejelentést, és kiderült, hogy a 2 után veszi fel a fonalat, azt hittem, hogy stornózni akarják a diablo 3 elcseszett sztoriját (Rip Cain) / látvány világát, és egy alternatív történet szálat behozni. Aztán jött a gaymplay, és ...
  • LaposElem
    #76538
    Poe, Grim Dawn, Wolcen. Nálam a Diablo jó ideig lekerl most az asztalról. Sokat vártam, ettől az estétől, jó nagy semmi lett belőle. :(
  • jazzy
    #76537
    Igaz, ha már ennyire szarik a communityre a blizzard, akkor én is meg tudom erősíteni, hogy a PoE nagyon jó, érdemes kipróbálni. Több idő megtanulni, mert összetett, de megéri.
  • PetruZ
    #76536
    Egyébként van alternatíva: pl. ott a Path of Exile, vagy a Grim Dawn, mindkettő a "gamer" mentalitásra épít és egész jól megvannak vele (sőt, a PoE mikrotranzakciós, de senkinek sem fáj). Azt sem tartom kizártnak, hogy jön még pár Diablo-klón, csak lesz köztük még élvezhető.
  • jazzy
    #76535
    Nekem nem rémik, hogy valaha hallottam volna fújolást blizzconon, ekkora failt..
  • dantor7
    #76534
    Ooookkkééé.
    Most volt elég, ez volt nálam az utolsó csepp a pohárban.
    Értem én, meg "biztos jó lesz", és tuti fogok vele játszani majd a vonaton, de hogy én hazamenjek és rákészüljek egy jókis játékos sessionre, az tuti nem ez a mobilos fos lesz.
    Nagyon remélem, hogy végre csődbe megy a Blizzard az Activisiont meg viszi magával. Nem járja, hogy -valószínűleg- BORZASZTÓ sok kreatív munka megy a szemetesbe, csak azért, mert pár karót nyelt pszichopata felső-manager JOBBAN TUDJA, mint maguk a gamerek.

    Vesszen mind, és a romokból épüljön fel egy új generációnyi gamer, akik nem fogják hagyni, hogy az ÜZLET legyen az első a szórakoztatásban. Szívvel-lélekkel.
  • SLICK
    #76533
    uuuuuuuuuujjjjjjjjj de kínos.

    Hát ez tényleg a Biggest FAIL Ever a Blizzardnak

  • sirdond
    #76532
    wow, legend :D
  • coolpet
    #76531
    A druida = Witch doctor (állati szummonok, természet irányítása)
    Az assasin = Monk (teleportrúgás meg ilyenek)

    Mi a gond?
  • jazzy
    #76530
    https://clips.twitch.tv/TawdryHonestFlamingoCoolStoryBob
  • WinT
    #76529
    Ok, fiatalember jól bekérdezett. :D
  • TBTPumpa
    #76528
    Diablo Immortals minden infó egy helyen
  • TBTPumpa
    #76527
    Kérdezz-felelekben eléggé megy a fejlesztők izzasztása. Szerintem már alig várják, hogy vége legyen. :)
  • TBTPumpa
    #76526
    Nem, csak a további karakterek fognak majd pénzbe kerülni. Tervben van a Druida és az Assassin class is.
  • WinT
    #76525
    Na jó... végül is megmondták, hogy ne legyenek túlzó elvárásaink, de azért ez még így is kemény volt.
    Egyébként műsor közben nem figyeltem annyira, de jól rémlik, hogy a közönség sem csapott túlzottan nagy ovációt a nagy bejelentés hallattán? Nagyon gáz ez, nagyon gáz.
  • coolpet
    #76524
    Destiny 2 free gift

    A launchert újra kell indítani hogy aktiválódjon.
    A Blizzcon nem ért meglepetésként, d2 remasteredre tippeltem volna, de a mobilos történet sem volt annyira meglepő.
    Majd 1490Ft-ért árulják, és a seteket meg lehet venni krediten.
    Meg a Horadric chesteket meg gyémántokon :) Van benne lóvé.
  • Plata
    #76523
    Mobilos diablo?
    Hát dögöljenek meg,vagy tolják fel a mobiljukat a jó xxxx xxxxxxxxxxx.
  • sirdond
    #76522
    Ha jobban belegondoltok nincs ebben semmi meglepő. A blizzard már rég nem a játékosokról szól, hanem a pénzről. És befektetés szempontjából melyik a legnagyobb platform a világon jelenleg? A mobil.
    Kit érdekel,hogy a régi motoros-ok nem mobilon akarnak játszani? Hát a befektetőket biztos nem...
  • PetruZ
    #76521
    Még kivárom a BlizzCon végét, de ha tényleg ennyi volt, akkor a D3-mat uninstallálom, a szezonok már nem érdekelnek.
  • pjboy091
    #76520
    Ennél még az is jobb lett volna, ha hivatalosan elérhetővé teszik a D1-et, vagy valami. Inkább be se jelentettek volna semmit...
  • TBTPumpa
    #76519
    Már más a cégvezető, szóval az irány és a nézőpont is más lesz. Üdv, szép, új jövő! :)
  • dante3
    #76518
    Legalább dobtak volna össze egy Druidát, az is többet ért volna..., dögöljenek meg
  • ToCsEk
    #76517
    d2 remaster infó akkor kamu volt?
  • SLICK
    #76516
    én esküszöm nem térek magamhoz... Komolyan nem gondoltam volna, hogy ezt meg merik lépni. Egy percig se hittem, hogy mobilra készítenek majd játékot, főleg hogy az a picsa felspanolta az embereket a videóban, ezért is gondoltam hogy ettől azért nagyobb dologra lehet számítani...

    Kár hogy a székeket nem dobálták fel a színpadra
  • TBTPumpa
    #76515
    Chris a betegsége miatt lépet le. Mike pedig már öreg és pihenni szeretne. Legalább is a hivatalos közlemények ezek voltak.
  • Vorrhess
    #76514
    Hát ez kínos volt :D És ahogy láttam nem csak nekem ,hanem a diablo-s csóka is néha azt se tudta merre van :D
  • Myke28
    #76513
    Akkor irjad mi lesz :)
  • Ainz
    #76512
    A faszi majdnem bebőgött XD
    A blizzard azóta kb kuka mióta kiadták az OW-t amiért elkaszálták a Titant
    Nem véletlen lépet le Mike meg Chris is
  • pjboy091
    #76511
    Hú b@sszátok meg, ez Iszonyatossan kínos volt. Mobil játék? KOMOLYAN??? A közönség is kb néma kussban ült az egész bejelentés alatt...
    Utoljára szerkesztette: pjboy091, 2018.11.02. 20:49:33
  • SLICK
    #76510
    nem lesz a 3-ból se semmi már... Végleg lefőtt a Diablo zsírja
  • WinT
    #76509
    Áh... nem is írok inkább semmit mert kibannolnak.