78924
  • undY1ng #76659
    Srácok, nincs mobilotok?!
  • coolpet
    #76658
    Úgy izgulok :D

    Season 16
  • coolpet
    #76657
    Hát ha az https://account.blizzard.com/games linken nem látod aktívnak, akkor nem tudom hogy miért lenne driver issue.
  • Bandi932
    #76656
    Blizzardtól vettem közvetlenül. Írtam nekik ticketet ez a válasz jött:

    Your ticket has received the following response:

    Hey there Rózsa, Game Master Mhaedarnoe here! Thanks for taking the time to contact me with your issue, I know your time is valuable!

    I understand you were still having some trouble playing Diablo 3 after a recent purchase.

    I did some digging into those report IDs you provided to see what I could find. From the looks of things, this could potentially be driver or Windows related. I've got some steps here that should help you clear that up. If this doesn't do the trick though, please be sure to include your system files whenever you reach back out so we can look into this a bit more closely.

    1. Use Display Driver Uninstaller to remove your current drivers and install them again fresh with the following steps:
    a. Download the Video Drivers - https://www.nvidia.com/Download/driverResults.aspx/141169/en-us
    b. Download the Display Driver Uninstaller tool - http://www.wagnardsoft.com/forums/viewforum.php?f=5 (Go to Display Driver Uninstaller under Announcements, then click on "Offical Download Here")
    c. Open and Extract the DDU.
    d. Click on Clean and Restart.
    Note: Safe mode is not required, but can yield better results!
    e. Restart, then Install the Drivers from Step a.

    2. Create a new administrator account to resolve permissions issues (This step is needed for the next one to work properly): https://battle.net/support/article/34550

    3. Use the new administrator account to do a System File Checker to ensure there are no corrupted files in your Windows instalation: https://battle.net/support/article/25946

    Here's a link to how you can get your system files if the issue still happens: https://battle.net/support/article/12988

    Thanks again for contacting me with your issue! If you encounter anything else we may be able to assist you with, please feel free to give us a shout!

    Click here to review and resolve your ticket. If you continue to experience issues, you can respond to your ticket with additional information.

    If you do not resolve the ticket or provide an additional response within one week, we will resolve the ticket automatically and you'll receive a final update via email.

    Regards,
    Blizzard Support
  • coolpet
    #76655
    Csak kérdés, Honnan vetted és mennyiért? :)
  • jazzy
    #76654
    Írj a blizzardnak ticketet, ők tudnak segíteni. Az error ID alapján meg tudják mondani mi okozza a hibát.
  • cateran
    #76653
    "There won't be a key as it's automatically applied for you to the account when purchased from our online store. The digital client on your Account Management site under the games section streams the game to your drive. It sounds like you may have obtained a copy from another source?"

    Szoval, ha nem a Blizztol vetted es nem fizikai, akkor...atvertek? Lehet menni reklamalni..

    https://us.battle.net/forums/en/d3/topic/5150111493
  • Bandi932
    #76652
    na igen, akkor le sem tudnám tölteni. A vásárlásról az email megvan, de cd kulcsot nem kaptam (sem emailben, sem az accountban nem látom)
  • Daermon
    #76651
    Esetleg nem US/EU régió van elállítva?
  • coolpet
    #76650
    Ja hogy a game sem aktív :)

    De akkor le sem tudnád tölteni a Bliz launcherrel.
    Kérdés: Hogyvásároltad meg?
    Digitális formában, vagy dobozosan?
    Mindkét esetben kellett kapnod cdkulcsot.
    Azt a https://account.blizzard.com/overview linken a redeem code alatt beírva tudod aktiválni.

  • Bandi932
    #76649
    Körvonalazódik a probléma.

    A Games & SUBSCRIPTIONS fülnél a Diablo 3 mellett nem írja, hogy Active Account status. Lehet, hogy emiatt nem indul? Ha igen akkor hogyan lehet aktiválni?
  • coolpet
    #76648
    És mégy egy utolsó:

    Volt akinek azért nem indult el, mert a Blizzard launcherben a beállításoknál a streaming be volt kapcsolva.
    Egy próbát megér a kikapcsolása.
  • coolpet
    #76647
    Eszembe jutott még valami.

    Az XBOX app-ból kikerült a game Bar és a game DVR.
    A Game DVR-t ajánlott kikapcsolni, talán segít.
    Beállítások .> Gaming -> Game DVR

    Póbáld meg úgy.
  • coolpet
    #76646
    Szia.

    Csak egy tipp: Indítsd el adminisztrátor módban. Lehet hogy korlátozott felhasználó vagy, és írni akar valahova ahova nincs jogosultságod.
  • Bandi932
    #76645
    frissitettem a windows-t, a videokártya drivert, újraindítottam 16X. nem tudom, hogy mi lehet a baj.
  • Daermon
    #76644
    Videokártya drivert frissítettél esetleg?
  • Bandi932
    #76643
    " The applicationencountered an unexpected error. + ír egy report ID-t meg hogy írjam le h mi a baj.

    Felugrik a szürke ablak+ a reaper of souls logo, kiirja a BAttlenet, hogy launching, meg hogy game is running, majd visszaáll a gomb a PLAY-re és nem történik semmi.

    Win 10em van.
    Utoljára szerkesztette: Bandi932, 2018.12.27. 10:57:27
  • Daermon
    #76642
    Bővebben? Hiba üzenet? Win10-ed van-e?
  • Bandi932
    #76641
    Sziasztok!

    2 napja vettem meg a diablo 3-at, és nem indul. valakinek van/volt hasonló problémája, esetleg tudtok valami megoldást?
  • PetruZ
    #76640
    A Blizzard már fizet, hogy ne náluk dolgozzanak az emberek...
  • T800
    #76639
    Tökéletesen igazad van, k***va unalmas már hogy normális content nem érkezik a játékba, és sajnos kilátásban sincs semmi... Lehet akkor újabb fél évet várok a nagy "visszatérésre..."

    Köszi a válaszod!
  • CrashBoostZoom
    #76638
    A mobilos cucc bejelentése nem tett túl jót a "közösségnek". Ennyi év várakozás után ezt mutatják csak fel és ez nyilvánvalóan nem hatott túl ösztönzőleg a játékosokra, hogy továbbra is csak az üres, semmitmondó szezonokat játszák.
  • T800
    #76637
    Hallottam a mobilos témáról, de nem tudom, hogy az mennyire nyírta ki a D3 közösségét. Van valami infó erről?
  • CrashBoostZoom
    #76636
    Nem nagyon követted a híreket az elmúlt 2-3 hónapban a játék körül, ugye?
  • T800
    #76635
    Van még élet a Diabloban? Érdemes most belevágni új kariba, vagy majd jövőre a szezon induláskor?
  • Myke28
    #76634
    Akkor 2019.Január 6 a season vége ,jó tudni :)
    Nagyon pörög a topik :)))
    Utoljára szerkesztette: Myke28, 2018.12.18. 17:27:09
  • Myke28
    #76633
    Most akciósan megkapod 6400 huf ért (még a necro kieg. is benne van),szerintem nagyon megéri:)
  • savior666
    #76632
    Van köztetek olyan, aki már régen ráunt a játékra?
    Egy D3+Reaper kieg accountért cserébe tudnék adni egy Black Desert Online accountot.

    Ha valakit érdekel, akkor írjon egy privátot.
    Utoljára szerkesztette: savior666, 2018.11.22. 18:17:20
  • PetruZ
    #76631
    Most akartam linkelni az eredetit. Érdemes elolvasni, mielőtt a magyar értelmezést nézné az ember.
  • Daermon
    #76630
    Diablo 4, DI, Warcraft GO, Activision befolyás, spórolás, egy hosszú és érdekes cikk
  • soundsonic
    #76629
    Diablo mobile gameplay
  • WinT
    #76628
    PTR Patch Notes mekkora szánalom?
    Elképzelem a hatalmas brainstormingot...
    - Mit csináljunk gyerekek?
    - Hát... tegyünk hozzá még egy nullát minden X00% sebzésmódosítóhoz, aztán majdcsak ellesznek a lemmingek vele egy darabig.
  • Wootan
    #76627
    Ha már képbe került a Diablo...

    David Brevik (Blizzard North alapító, diablo/diablo 2, stb kreátor) szokott sztrímelni tviccsen a feleségével (ő is exblizzardos). Rengeteget sztorizik régi időkről a Blizzardnál, vagy éppen mai dolgok (immortal, Morhaim lelépése, stb.). Kb. bármi kérdezhető tőle chaten, max a nagyon nem oda illő kérdésekre nem válaszol.

    Jelenleg a saját kis játék fejlesztő cégében készít egy játékot, It lurks below a címe, és lényegében egy terraria/diablo szerelem gyerek.

    Akit esetleg érdekel: klikk Élőben kora reggel nézhető az idő eltolódás miatt.
  • PetruZ
    #76626
    Szip, szip, a régi szép emlékek...
  • foxxi
    #76625
    PS4-en valaki játszik? Vegyen már fel :) - Foxxika - PSN
  • Myke28
    #76624
    Kérem szépen ,megvan .Sir William és a rainbow portré . 1 hét kb 300 futás és beadta .
    Pont előtte sikerült a seasont kifullozni.
    Most már csak a Cosmic Wing van hátra ,na az 1 kicsit nehezebb lesz :)
    De nem adom fel:)))
  • jazzy
    #76623
    Az korrekt, sokkal nagyobbat nem is tudsz összehozni ha normális geart szeretnél. Nekem -60, mégis elvagyok, a többi legyen maxos.
  • dante3
    #76622
    Hát igen, el is baxtam elsőre a witch-emnél, minden resistem egész jó lett, kivéve a Chaos! Az valahogy -30%-os lett :D
  • Alexzel
    #76621
    Tényleg bonyolult, könnyen lehet 'glass canon' karaktert csinálni. A védelem is sok részből áll (armor, evasion, energy shield, blokk, 4 féle resistance) amit meg kell gondolni (pl. full evasion esetén jó eséllyel kikerülheted a támadásokat, de ha eltalálnak akkor elszenveded a teljes sebzést, mert nincs armor ami csökkenti).
    De elég érdekes kombinációkat is ki lehet alakítani a skilleknél, pl. ball lightning + knockback support + lesser poison support esetén a ball lightning tolja visszafelé az ellenfelet (közelharci ellenfelek ellen jól jön varázsló esetén) és 40% eséllyel meg is mérgezi, ha még poison support-ot is adsz harmadik support gem-ként, akkor mindig mérgez.
  • undY1ng #76620
    Feleslegesen bonyolult. 500 óra játék után is csak a játék mechanikája tetszik és nem a skillrendszere miatt.