78924
  • Lammer
    #76739
    Annyira lassan, hogy meg lett hosszabbítva

    Május 12-ig :)

    Amúgy én is elpörögtem 1484 paragonig sima szezonban, aztán most váltottam kis ideje HC-ra (819 para most)

    Ez a Royalos szezon most annyiból cool, hogy van varia rendesen. :)
  • hawkie22
    #76738
    Jaja, semmi tartalom. A szezonokat dobálják ki egymás után, de gyakorlatilag ennyi. Ezért se léptem már be egy jó ideje, valahogy nem vonz már. Most úgyis Division 2-láz van nálam. :)
  • T800
    #76737
    Lehet ennyi akkor a D3-nak? Mondjuk már évek óta haldoklik... Semmi tartalom nem érkezik már hozzá a szezonokon kívül nem?
  • undY1ng #76736
    Már lassan vége e jelenlegi szezonnak is, szóval nem igazán fogsz (főleg HC-ban). Lehet jobban jársz ha megvárod a kövi szezont.
    Bár ugye a diablofans is bezárja a kapuit, úgyhogy.... :D
  • T800
    #76735
    Sziasztok!

    Mekkora lehet még a játékostábora a játéknak? 1 éve kb. be sem léptem, de most kedvet kaptam egy kis HC kalandhoz. Van esély, hogy low lvl szinten is összefutok ugyan olyan kezdő játékosokkal, vagy felejtsem el? (Power lvl nem nagyon érdekel.)

    Köszi a válaszokat előre is!

    Üdv.
  • undY1ng #76734
    Off: Diablo GoG verziója ugye megjelent nemrég.
    Jó kis nosztalgia volt pár órára, de rémesen idegesítő mai szemmel... főleg a méreg köpködő hülyegyerekek.. :D
  • Carmang
    #76733
    Jaja, kösz, ezt eddig is tudtam. Akkor próbálkozok tovább.
  • undY1ng #76732
    Valami hír erről a forintos Immortal-ról?
  • coolpet
    #76731
    Az alap item számít és a szintje (lvl70)
    olyan rare-ből készíts leget, aminek ugyanaz az alapja amit szeretnél.
  • Carmang
    #76730
    Sziasztok! Az számít egy Canai rare -> legendary uppnál, hogy milyen nehézségen csinálom? Gondolom nem, mert az elég nagy hülyeség lenne, de valahogy mindig ugyanazt a két bunyóskesztyűt dobja.
  • CrashBoostZoom
    #76729
    Nincs érdeklődés és a Curse (az oldal üzemeltetője) szekere sem megy valami jól. Szóval az lett amit vártunk a Blizzcon után, a közösség még nagyobb hanyatlásnak indult.
  • WinT
    #76728
    Minek csinálnák tovább mikor kb. annyi hírt meg friss infót lehet közzétenni három havonta, hogy vége a szezonnak/jön az új szezon? Sok értelme így nincs folytatni.
  • undY1ng #76727
    Mi történt? :( Nem követtem az infókat.
  • TBTPumpa
    #76726
    Bezár a DiabloFans :(
  • TBTPumpa
    #76725
    Igazából már Mike Morhaime sem a Blizzard alkalmazottja. Lapátra tették őt is. :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.02.13. 15:24:56
  • Sheltem
    #76724
    Ezt most nem tudom kihagyni:



  • Lammer
    #76723
    nem haluzta be! :)

    Régebben volt extra ládikó, de most már nincs :)
  • coolpet
    #76722
    Jaja halu :)
  • Count Adyn
    #76721
    Jajah az oké de ugy emékszem hogy ha mind az 5 actot megcsinaltam egy game en belül akkor kaptam egy hatodik ládikót is :) Lehet behaluztam:D
  • coolpet
    #76720
    Az az S15 volt :)

    Mármint hogy duplán kaptad az actonként teljesített 5 bountyt.

    Ha új bountyt akarsz és mind az 5 actot megcsináltad nyiss új játékot.
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2019.02.11. 20:18:48
  • Count Adyn
    #76719
    Jah a + skill % meg ezek nincsenek benne :) Amugy a mind az 5 chapter bountyja teljesitése utan nincs bonusz chest már? Vagy azis seasonal volt?:O
  • Andule
    #76718
    Jol sejtem h a sebzeskalkulacio ket targy osszehasonlitasanal nem kepes szamolni a specko tulajdonsagokkal? (Van egy fegyom ami a thorns vagy mi a szosz sebzesem 71%at meg hozzaadja a fegyverehez. Erzesre azzal sokkal jobban megyek mint amire azt irja ki h +7% dam)
  • morcosqtya
    #76717
    Te aztán ráérsz... :D
  • Lammer
    #76716
    Plusz: Bountyban van esély arra, hogy ha megölsz egy goblint, akkor vaultot nyit :)

    (Amúgy nice leírás!^^)
  • dante3
    #76715
    A Reaper of Souls kieg. miatt van adventure mód a játékodban, itt kapott a D3 ActV-öt, bountyt, riftet, paragon rendszert, és nem utolsó sorban bekerült a Crusader kaszt is, lvl70, új setek leegndary cuccok stb! Enélkül már rég meghalt volna a game sztem!
    Utoljára szerkesztette: dante3, 2019.02.08. 23:27:59
  • Andule
    #76714
    Koszi a leirast :) per pill lvl70, para70en allok es csak a bounty-t probaltam torment1en mert azon fejeztem be a kampanyt. (Valszeg fentebb kene vennem mert rohejesen konnyu volt)

    Akkor ha jol ertem rift-ekkel erdemes farmolni h tudjak fentebbi tormentekbe menni, igaz?

    #76713 kieg mit ad pontosan mert tudok nekrot inditani, a kaszas angyalt le kellett gyaknom a vegen szal mihez kell pontosan?
  • coolpet
    #76713
    Jah kieg nélkül nem ér semmit :)
  • dante3
    #76712
    Igen Bovine Bardiche a neve. Hozzáteszem, hogy a leírtak nagy része akkor működik, ha a kieg is megvan az alap játékhoz! Amúgy lvl60 a max, sima D3-al
    Utoljára szerkesztette: dante3, 2019.02.08. 19:49:31
  • hawkie22
    #76711
    Szép leírás, de annyival kiegészíteném, hogy a Cow level-t Cube-ban meg is tudod nyitni, ha egy fegyvert beraksz, egy kétkezes Halberd, asszem Bovine valami a neve, jó régen nem játszottam már Dio3-t, már nem emlékszem az item teljes nevére. xD
  • coolpet
    #76710
    Hmm, én sem tudok mindent, de elmondok pár dolgot.
    Adventure módban a következő játékmódok vannak multiban:
    1. Rift
    2. Greater rift (lvl 70 kell hozzá és keystone)
    3. Bounty
    4. Keywardens
    5. Brawling

    Ezekben csinálhatsz mindent, nincs korlátozva, csak egy megjelölés, hogy az ide csatlakozó játékosok mit játszanak.

    13 alap nehézségi szint van (torment 1-13), ezen felül nehézséget a GR-ben (Greater rift) tudsz még állítani, illetve a játékosszámtól is függ.
    Akkor tudsz feljebb torment szintre menni, ha solo-ban megcsinálod a megfelelő GR-t. Alapból a T6-ig enged fel. Itt szoktak húzni fel új karikat Riftben, kb 5 perc 1-70.

    Rift: Van egy oszlop, ott tudsz Riftet, vagy Greater riftet (lvl70+ és keystone) nyitni. Rift függ az éppen aktuális torment szinttől, a GR csak a választott szinttől. Ezek portálok random generált pályákra több szinten. A sima riftben van loot, és ha eléeget öltél, akkor jön a Rift guardian. Ezt leölve BOSS lootot kapsz, bloodstone-t, és keystonet amit a Greater Rift nyitáshoz tudsz felhasználni.

    Greater rift: Ugyanitt az obelioszknél nyitható, ha 70+ vagy, és van keystoneod. 1 rift 1 key. Időlimites, 15 perc alatt teljesítendő. nehézsége nyitáskor állítható. Multiban a többi tagnak is el kell fogadnia, különben nem csatlakozhatnak. Itt nincs loot, szóval se ládák, se goblinok. A végén rift guardian, aki most nem keyt ad, hanem legendary követ. van vagyy 20-30 féle kavics, ezeket lehet level upolni Ursii-nál, aki a rift guardian leölése után jelenik meg. Ezeket a leg köveket lehet socketes gyűrűkbe, amuba tenni, és azt ad ami rá van írva. Minél magasabb a szintje annál erősebb. Ha belerakod akkor is tudod fejleszteni. Bloodstone-okat is kapsz, azt minden városban Kadal-nál tudod elkölteni, mint gambling fizetőeszköz. Paragon szinthez van kötve mennyi max bloodstoneod lehet, szóval érdemes mindig elkölteni.
    Apropó: Lvl70 után nem szinteket, hanem paragon pontokat kapsz. Ezeket 4 kategóriában tudod elkölteni (P bill) értelemszerűen.

    Bounty: Minden Act-ban vannak feladatok, 5/Act, amit teljesíteni kell. Szabaditsd ki, öld meg, csináld meg az eventet. Kb ennyi. Minden actban a teljesített 5db bounty után Tyraeltől kapsz 1 Horadrim chestet. ezt kinyitva az aktuális akthoz kötődően kapsz crafting alapanyagot, leget, bloodstonet, drágakövet stb. 5 act 5x5 = 25 bounty. Ha becsatlakozol egy bounty-s gameba, akkor ne mással menj, hanem válassz egy küldit, mert mindenki mást csinál és előbb megvan. Teljesítés esetén mindenki megkapja a ládát, szóval külön menj. Ezek a nyersanyagok kellenek a kockában a kraftoláshoz. Később.

    Keywardens: Ezek az act1-4-ben található kulcsőrök. Ha leölöd őket, akkor kapsz 2-2-2-2 külön kulcsot, amit act1-ben tudsz aktiválni, ahol bejössz a kapunk jobb oldalt van egy bedeszkázott ajtó. Azt betöröd/belövöd, bemész és jobbklikk a megszerzett kőre. Nyit egy portált. 4 féle kő (4 keywardentől) 1-1 portált nyit. minden portál mögött 4 főboss van, kb diabló2 Über tristam. 1 játékban minden típusú portálból 1 lehet nyitva. ha leölöd az übereket, szerveket kapsz. Ezekből a szervekből lehet kraftolni a hellfire ringet és hellfire amulettet. A receptet Act2 városban a kislánytól tudod megvenni, és megtanítani az ékszerésznek.

    Apropó receptek. Horadrim chestből, goblinból, Rift guardianból potyog recept. Ezeket a kovácsnak és a jewelernek tudod megtanítani. Így tudsz gyártani megtanult leg és set itemeket is.

    Brawling: Passz, sosem néztem, de szerintem PVP.

    Kocka: Előbb meg kell szerezned. Beszélj kulléval, és ha jól emlékszem Act3-ban kell elmenni egy helyre, és ott lehet megtalálni. Ha megvan a cube, akkor tudsz a kockával átalakításokat végezni. Ide kellenek a Bounty chestekből való alapanyagok, kövek, sima, mágikus, rare, leg crafting materialok. Itt lehet egy legendary itemből kiszedni mit tud, és ha ki-extraktáltad, akkor beteheted az Armor-Weapon-Ring slot egyikébe, és a tulajdonság maximumával ad bónuszt. Itt lehet rare itemből legendaryt készíteni, legendary item tulajdonságokat rerollolni, set itemeket (seten belül) konvertálni, köveket konvertálni egymás között (zafírból smaragdot pl), és itt van egy caldessan rank is, ami a Greater rift guardiántól kapott köveket, amiket felfejlesztettél bele tudod tenni bármelyik ancient itembe hogy + dex, vita, str stb tulajdonságot adjon. A receptek fel vannak tüntetve.

    Apropó: Item qualityk:
    Normal-rare-legendary-set-ancient (leg vagy set)-Primal ancient (leg vagy set)
    A primal ancient a legmagasabb minőség, a rajta levő statok maximumát adja, pl van egy öved ami ad 300-500 Dex-et, a primal verziós 500-at ad, tehát maxot. Gr70 solo-t kell teljesíteni hozzá, hogy esély legyen arra hogy essen valami primal.

    Boltosokon kívül 3 boltos van. A kovácsról és az ékkövesről nem beszélek, egyértelmű
    A Mistic-nél egy itemnek meg tudod változtatni az alakját, hoyg nézzen ki némi pénzért. Ugyanitt lehet egy tulajdonságot megváltoztatni. Kiválasztasz egy tulajdonságot, majd rerollolod. A kérdőjellel meg tudod nézni mi lehet belőle. A választott tulajdonságot akárhányszor tudod rerollolni, de csak azt. Minden reroll nyersanyagba, és pénzbe kerül, egyre többe. De így lehet egy majdnem jó tárgyból jót csinálni.

    Van egy Cow level is a játékban, ami nem tehenes, hanem póis, meseországban. Felhőcskék, nyalókák, és ömlik belőle a pénz, drágakövek, itemek. Egy speciális goblin megölésekor nyílik, meg, nagyon ritka.

    Van ezen kívül egy Vault nevű hely, ahol szintén ömlik a pénz, és tele van goblinnal. A végén ott van Greed, a boss, a tulaj, le kell ölni, ad pár itemet, de nekem sosem volt jószerencsém vele. A puzzle ring-el lehet nyitni oda portált ha beteszed a cube-ba, és aktiválod. Szóóval a puzzle ringeket ne zúzd be :)

    Elfáradt a kezem, ha kérdésed van még tedd fel :)
  • Andule
    #76709
    Udv,
    Egy total noob-nak aki csak most fejezte be a campaign-t tudnatok adni vmi linket ahol logikusan el van magyarazva az amirol itt lentebb irtok? :) Cube-ozas meg ilyenek. Meg csak ma mentem az elso koromet adv modban es barmennyire is hulyenek erzem egy csomo aspektusat a jateknak meg mindig fun es kikapcsol :)
  • Kojiro
    #76708
    Én egynél többször még sosem haltam meg egy guardiannál sem.

    Ezért jó a HC
  • coolpet
    #76707
    Nem kell resetelni, csak átkapcsolni :)

    GR90 az kb megy, de ha kapok egy rossz Guardiant, akkor, vége. Most pl egy teleportálós, korongokat dobálóst kaptam. 5x haltam meg alatta.
  • Count Adyn
    #76706
    icy veinsen :)
  • undY1ng #76705
    Erről van 1 leírás, hogy followernek mit érdemes tenni? Én is csak az unity kombót vágom. :(
  • coolpet
    #76704
    Na mik ki nem derülnek.

    Hogy lehet resetelni a follower skilljeit?
  • Sunrider924
    #76703
    A folower nem a statjai miatt erdekes hanem a skilljei/oculus buff miatt. A templart azert szoktak hasznalni mert 4bol 3 skillje hp regent ad a 4ik skillje meg resource regen buff. Azert gyurjak at szinte minden itemjet atack speedre hogy lehetoleg elerjek a 2 attack per sec-et mert akkor szinte allandoan kint lesz az occulus gyuru buffja csak bele kell allni, es azert kell a thunderfury fegyo neki hogy lehetoleg allandoan debuffolva legyenek a mobok.
    Lehet hasznalni az enchantresst is mert o a cc folower, lecsirkezik mindent csak akkor nincs resource regen buff, itemeket tekintve nagyjabol ugyanaz az elgondolas vagy ha nem thunderfuryt adsz neki akkor a 2h demonidezos kardot lehet meg megprobalni. A scoundrelt az ugyesebbek hasznaljak mert adsz neki windforce bowt lehetoleg 40% folotti ertekkel es akkor a mobok nonstop knockbackelve lesznek.
    Ertelemszeruen a folowernel kotelezo a folower cannot die tokenje.
  • coolpet
    #76702
    A Diablo 2-ben a kísérő MF-je hozzáadódott az enyémhez, ha ő ölte meg a boss-t.

    Itt minden a kísérőre tett cuccos mint CHC, CHD, Cooldown, ilyenek is vonatkoznak rám?
  • coolpet
    #76701
    A kísérőm a templar, de csak azért volt eddig hogy legyen :) szerintem annyira van equippelve, hogy meglegyen a season archi :)
  • Lammer
    #76700
    Apropó!

    Ha ínyenc akarsz lenni, akkor a kísérőnek:
    Enchanting Favor (+block kötelező)
    Thunderfury kard
    Freeze of deflection, minél magasabb fagyi értékkel (1.5)
    Oculus Ring, Wyrdward (85% a tuti illetve 35% a másiknál)
    The Ess of Johan (80% proc only!)

    Mindenhova CDR és Attack speed (pajzs + block)
    +likas itemek ahová a gemeket tudod rakni: Zei és Poisonos legyen.

    kb. :)

    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2019.02.03. 17:27:52