78923
  • Daermon
    #76778
    Én remélem nem igaz, hogy az OW gagyi motorjával készült FPS Diablo lesz, mert akkor bekaphatják.
  • TBTPumpa
    #76777
    Mégtöbb leak egy nemrég elbocsájtott Blizzardos alkalmazottól (szpojlerben, az arra érzékenyeknek):

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.29. 09:50:00
  • dante3
    #76776
    Csak necrod nem lesz
  • RatBaG #76775
    valaki pls világosítson már fel!
    ezer éve nem játszottam, nincs meg a necros kieg, csak a reaper. ha most nyomok egy installt a bneten, kapok valami up to date verziót, csak az új karakter hiányzik majd, vagy a többi updatelt funkció is, amik azzal jöttek?
  • TBTPumpa
    #76774
    Újabb Diablo 4 utalás a november elején megjelenő Art of Diablo könyvből:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.10.27. 11:14:29
  • Synchronous
    #76773
    Most próbáltam ki először 144 hz-es monitoron a játékot, 1440p-be... hát besírok... olyan tiszta, recementes és éles... rá tudott venni az új kijelző, hogy újrakezdjem az egész single kampányt az elejétől. Ha már a 4-dik rész is a kezemben lenne, akkor én már tényleg csak egy sört kérnék.
  • Carmang
    #76772
    Nekem ez kamunak tűnik.

    De nemokára meglátjuk :D
  • Daermon
    #76771
    Miért késő? :D
  • Ariakus
    #76770
    Tul keso, valszegszarlesz....
  • TBTPumpa
    #76769
    Apró Diablo IV utalás...
  • coolpet
    #76768
    Már megint új season van vagy mi?
  • pimpi001
    #76767
    ha valaki probalja a 2 uj szettet valami info morzsat dobjon mar hogy milyenek. :P
  • TBTPumpa
    #76766
    Életjelek és mozgolódás a PTR szerveren
  • coolpet
    #76765
    Oh :)

    Tényleg ott COE vagy Eva ring szokott lenni
  • Lammer
    #76764
    Royal ring :)
  • coolpet
    #76763
    Van ez a Captain Crimson DH MS build.
    DH MS S18
    Nem értem mi a lényege, ha a set-ből minimum 2db kell, hogy a set bónuszt megkapjam. Viszont akkor az UE setből kell elvenni, hogy meglegyen, akor viszont bukta a Multishot.

    What?
  • coolpet
    #76762
    Új szezon :)

    Ebben is kötelező játszani egy órát.
  • mooo
    #76761
    Már csapatjuk is,de eddig szerintem ez a legrosszabb szezonális buff.
  • TBTPumpa
    #76760
    Elkezdődött a 18. szezon!


    Jó játékot!
  • krisztajo
    #76759
    Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék.
    Biztos nagyon láma kérés lesz, de nem tudom beállítani a autentikációt.
    Rákattintok a fizikaira, megkapom a biztonsági kódot amit be is írok.
    Ezek után kéri a serial-t amit beírok.
    De utána mit kéne csinálni, az autentikációs kódot nekem kéne megadni agy azt honnan vegyem?
    Mert bármit írok be azt írja ki, hogy a serial-om invalid pedig azzal telepítettem fel a gamet.
    Please help!
  • undY1ng #76758
    Azért írtam, hogy csak a Terraria kedvelőinek (is) szól. :) Hidd el, hogy ez a játék rengeteg AAA-s játékot leköröz a tartalom és újrajátszhatósága miatt és ismét bebizonyítva, hogy nem minden a grafika..
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.06.08. 13:53:20
  • coolpet
    #76757
    Mi???

    17 Euro egy pixelgraf gaméért, ami C64-es felbontású? Ez 20 évvel eklésett :)
  • TBTPumpa
    #76756
    "A Blizzard leállított egy StarCraft FPS fejlesztést és az erőforrásait a Diablo 4 és Overwatch 2 projektekre fektette."
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.06.06. 22:29:35
  • undY1ng #76755
    Talán az engine az ugyanaz, de számít ez valamit? Lehet kéne neki csinálni egy külön topikot...
  • Wootan
    #76754
    Sokkal inkább hasonlít a starboundra, mint a terrariára, és rengeteg diablo elemet tartalmaz (random loot, gemek, skillfa, kasztok stb.) Még Diablo utalások is vannak benne, pl. Deckard Cain testvére + a sírköve.
  • PetruZ
    #76753
    Ez nem Diablo, csak Terraria 1.5, annak viszont nagyon vaskos koppintás. Bár az irányítás és a kezelőfelület jobbnak tűnik, szóval valahol érthetők az értékelések is.
  • undY1ng #76752
    Egy kis off de mégse off:

    Napokban jött ki az It Lurks Below ami egy Terraria + Diablo keverék. Nagyon jók az értékelések és aki imádta a Terraria-t na és persze a dájáblókat, garantált függőséget okozhat!
    Azt aligha kéne megemlítenem, hogy David Brevik (akit akár a Diablo atyjának is nevezhetünk) a kreálója?! :)
    Utoljára szerkesztette: undY1ng, 2019.06.05. 23:21:23
  • undY1ng #76751
    Erősen gondolkodok a HC karin, hogy gyors meghalhassak vele és delete game.
  • coolpet
    #76750
    Hú új szezon van? Miért em szóltok :D
    Ennyire pörög a topic?

    Már indítom is az új karit.
  • hitman1028
    #76749
    diabloba is mint a wow-ba visszalehet hozni a törölt karaktereket,azt newm tudom h itt mennyi a szinthatár,ami alatt nem lwhet
  • Romeo One
    #76748
    Hát nem állítottam, hogy pótolhatatlan veszteség ért... :))))))))))
    Inkább csak a kíváncsiság miatt kérdeztem. Én is az elévülésre gondoltam, 2-3 évről beszélhetünk....

    Azért köszi...!
  • coolpet
    #76747
    Megkérsz valakit, 10 perc alatt felránt lvl70-re, futtok egy két t13 riftet, és azt sem tudod hova pakold el a rengeteg legendary-t.
    Strterben amúgy is Act1 talán 1/3-ág mehettél, meg talán lvl20-ig.

    Ha átgondolod, nem volt semmid :D
  • WinT
    #76746
    Nem kizárt, hogy elévültek ha már nagyon régen történt a starter pakkos játék. De nem gondolnám, hogy starterben olyan felszerelést meg karaktereket gründöltél volna össze amit élesben ne űberelnél sokszorosan akár fél óra játék után. :)
  • Romeo One
    #76745
    Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Régebben toltam a Starter Pack-al. Akkor arról volt szó, hogy a karikat, cuccokat lehet vinni a megvásárolt játékba is. Hosszabb kihagyás után most megvettem a BattleChestet. A régi karaktereim, felszereléseim sehol. Elcsesztem valamit, vagy bizonyos idő után törölték őket?
  • TBTPumpa
    #76744
    Patch 2.6.5 Patch Notes

    Úgy tűnik a Blizzard még mindig nem adja fel és foglalkozni akar ezzel. :)
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.05.14. 19:29:32
  • TBTPumpa
    #76743
    Május 17-én kezdődik a 17. szezon!

  • pimpi001
    #76742
    utobbi 10 seasont wd-vel toltam szal most valtok. necro inarius mennyire eletkepes mostansag? blizzcon ota nem voltam csak a szezon kezdesnel 1 hetet. szal uj patch s17-ben eletkepes az inarius?
    koszi a valaszt
  • dante3
    #76741
    jaja kár, hogy nem ma, még el is hinném :D
  • undY1ng #76740
    Végreeee!!! D4 A láthatáron! Év végére jön!!!
  • Lammer
    #76739
    Annyira lassan, hogy meg lett hosszabbítva

    Május 12-ig :)

    Amúgy én is elpörögtem 1484 paragonig sima szezonban, aztán most váltottam kis ideje HC-ra (819 para most)

    Ez a Royalos szezon most annyiból cool, hogy van varia rendesen. :)