78923
  • TBTPumpa
    #76818
    Hogy a Diablo 3-hoz is érkezzen tartalom (a Virtual Ticket mellé jár):
  • lwb
    #76817
    Azt mondta a faszi a porondon, hogy az opening ceremony után lesz egy hivatalos unveiling is a D4-hez. Remélem ott már legalább valami kb. megjelenési időt is benyögnek.
  • dante3
    #76816
    Hivatalos honlap
  • dante3
    #76815
    Igen, azt mondta a csóka, hogy nagy munka volt összedobni a demót.
  • lwb
    #76814
    Állítólag már évek óta dolgoznak rajta. Meglátjuk.
  • mucsácsó
    #76813
    az a baj, hogy már tegnap is késő lett volna :(
    de 2020 vége elképzelhető lenne, de sztem bilibe lóg a kezünk... :(
    sztem 2021 előtt esélytelen...

    szerk: na épp ezaz, hogy alfa simán lehet, az semmit nem jelent.
    pláne hogy lesz mit polírozni rajta, hanem úgy akárják kidobni, ahogy a D3 megjelent anno..
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.01. 19:50:08
  • TBTPumpa
    #76812
    Early build-ból készült demó, szóval hidd el, messze még a megjelenés.
  • lwb
    #76811
    10 perccel ezelőttig 2020 szerepelt a gamespot cikkében, most szedték ki belőle :/

    https://www.gamespot.com/articles/blizzcon-2019-diablo-4-announced-with-first-gamepl/1100-6471089/

    Egyébként nagyon messze nem lehet, a blizzconon lent már játszható a demó a három kezdőkarakterrel.
  • mucsácsó
    #76810
    én se, mert nincs is :D
    max abból lehet sejteni, hogy PS4/XBONE - bár ez nem feltétlen jelenti azt, hogy nextgen konzolokra ne jönne majd egyszerre (még ha nem is néz ki túl nextgennek :D)
  • TBTPumpa
    #76809
    Én sajnos nem találok forrást ilyen említésre.
  • lwb
    #76808
    Jövőre jön ki, annyira azért nincs messze. Konkrétan nem tudjuk, melyik hónapban, de november van, szóval max 1 év.
  • TBTPumpa
    #76807
    A sötét tónus, illetve a gyökerekhez való visszatérés ígérete érdekesnek tűnik. Kíváncsi lettem, viszont a megjelenés még nagyon messze van.
  • Carmang
    #76806
    Eddig jó.

    (nyugodtan lehet egy általános Diablo topic)
  • Ainz
    #76805
    Ez kibaszott gyenge lett. Mondjuk dead blizzardtól nem is vártam semmit.
  • wedge31
    #76804
    Biztos egyedül vagyok vele de én már unom a barbárt legalábbis az elsö háromba nem tettem volna be a druida viszont jó lesz.
  • Kandurex
    #76803
    Jól néz ki, meg minden, hangulatos is, nem is tudok rá rosszat mondani,...de már annyit láttuk ezt a nyamvad izometrikus nézetet, csak jobban örültem volna egy Souls Like Diablo -nak.

    Mindegy, ez jött, ez lesz, remélem ütni fog.
  • TBTPumpa
    #76802
    Gameplay:
  • Kandurex
    #76801
    ,...az én anyámat, hogy mennyire meglepődtem.
  • TBTPumpa
    #76800
    Megtörtént, immár hivatalos!
  • TBTPumpa
    #76799
    Szeretnétek új topikot a Diablo IV számára, vagy átnevezzük ezt (simán csak Diablo-ra) és jöhet ide minden, ami Diablo!

    Mit szeretnétek?
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.01. 18:31:25
  • ToCsEk
    #76798
    Main hall 2019 blizzcon leak




    That is likely Diablo 4, there was a leak a few days ago about three playable classes (Mage, Barbarian, Druid) around a campfire
    Utoljára szerkesztette: ToCsEk, 2019.11.01. 18:29:54
  • TBTPumpa
    #76797
    Diablo 4 Artbook Leaked Images



  • CrashBoostZoom
    #76796
    Vagy megcsinálják mindkettőt. Hiszen ahogyan tavaly is mondták, "több Diablo projekt van készülőben" :D
  • Coradiel
    #76795
    Én nagyon szerettem a Hellgate Londont, viszont a Diablo-t nem nagyon tudom elképzelni FP nézetes játékként.
    Ráadásul a közelharcos FP-ek nekem annyira nem jöttek be, a Remnant-tal is a közelharci részek azok amik nem igazán tetszenek.
    Szóval nem nagyon örülök ennek a változásnak, de azért még nem írom le előre, és remélem, hogy valami olyan mechanikát tesznek alá amit élvezetesnek fogok találni.
  • Daermon
    #76794
    Diablo maradjon H&S RPG. Ha mást akarnak akkor új IP-t csináljanak. Ilyen egyszerű.
  • TBTPumpa
    #76793
    A holnapi csalódáscunamit megelőzvén itt az 1 évvel ezelőtt bejelentett csoda:
  • Carmang
    #76792
    Vannak régi játékok, amik úgy voltak jók, ahogy. És ezekből tényleg csak olyan verziót kellene készíteni, ami mai grafikának megfelel, de minden mást hagyni kellene érintetlenül. Pl nagy kedvencem az X-Com sorozat. Elkezdték újragondolni, lett belőle először az After... sorozat, hát.... :D Aztán új XCOM. Az sem nyerte el a tetszésemet, tök alapvető dolgokat változtattak meg, rossz irányba.
    Most jön a FF7 Remake, eddig megvan a hájp, aztán meglátjuk mi lesz belőle. A WarCraft3 Reforged-nek nem tudom akarok-e esélyt adni, az annyira nem régi játék, hogy ne lenne élvezhető még ma is az eredeti.
  • Carmang
    #76791
    Biztos jó játék volt a Hellgate London :) Én nem játszottam vele, mert nem érdekel a stílus.
    Na, egy Diablo ne legyen ilyen. Újítás az jöhet, játékstílus teljes kiforgatása az nem.
  • dante3
    #76790
    Persze, azért is írtam, hogy kiderül, de tetszetősebb, mint egy lövölde.
  • Ainz
    #76789
    Ne nagyon örülj, mert ez a leak is 3 classról beszél, mint a looter shooter verzió.. a falmászás is megerősíti, hogy lehet tps/fps lesz XD
  • dante3
    #76788
    Ez már jobban tetszene nekem, de majd holnap este reméljük minden kiderül
  • mulli1986
    #76787
    Egyet tudok érteni veled is, meg azokkal is akiknek ez nem tetszik. Az emberek imádják az álló vizet és ha megzavarod fel vannak háborodva. A D2-t rommá játszottuk annó, a D3 annyira már nem kötött le, főleg azért, mert állandóan mentek ezek a sezonok benne. Én nem tudtam azzal napi szinten játszani, így állandóan újra kellett aktiválni a karit, meg szezononként indítani egy újat. Nem volt bejövős, a kieget se vettem meg.
    Hellgate Londont imádtam!! Ha tényleg olyan lenne, akkor hajrá.
    Egyébként gondolkoztam azon amit írtál és nekem pld rengeteg játék bejönne főleg a régi időkből a nosztalgiázás miatt és mert egyébként jó volt. Csak kellene hozzá jó pár DLC meg egy grafikai upgrade. Szerintem nagyon sok játékot lehetne így újra kiadni és az filléres befektetés lenne, elvileg.
    Utoljára szerkesztette: mulli1986, 2019.10.31. 15:34:41
  • Árnyvadász
    #76786
    Nem értem az embereket. Szerintem ez a legjobb hír (bárcsak igaz lenne). Hellgate London nagyon jó... lett volna, de nyilván kellett volna mögé egy tapasztalt csapat. Azt tudjuk, ha a Blizzard nyúl valamihez, akkor azt apait-anyait beleadva teszi. Az OW motorja kiváló és remek fizikai motor van alatta. A legjobb választás lenne egy belső nézetes Diablo játékhoz. Bőven van benne potenciál elég csak a Remnant from the Ashes játékot nézni, egyszerűen alig voltak akik bevállalták (nyilván rohadt nehéz és nagyon nagy meló) ezt a fajta megoldást. HL megtette, kurva jó volt, csak Bill Roper önmagában, meg a kis csapata és nyilván a szűkösebb keret is rányomta a bélyegét a játékra. De a kasztok, az ötlet, grafika, kivitelezés is nagyon adta.

    A véletlen generálás már nem annyira és a kissé egyhangú pályák, meg a sok önismétlés ezeken, meg persze a rengeteg bug még az elején nem annyira volt szívderítő, de az egy korát megelőző játék volt. Szóval ha valaki a Blizzard ezt nagyon gatyába tudná rázni és kiadni a kezei közül egy minden téren alaposan megalkotott, kidolgozott (balanszot, hagyjuk, mert azon évekig fognak dolgozni még) játékot.

    Ha igaz az, hogy démonok oldalán harcolhatunk meg külön piros pont. Újítanak, ez szerintem jobban is illik hosszútávra egy FPS játékba és lehet az Overwatch 2 PVE része is egyfajta elő demózása a D4-nek. Értem ezalatt ott lesznek képességek, valószínű sokkal igényesebben megalkotott küldetések, pályák, mint a normál időszakos PVE eseményeken. Ezzel leszűrve a tapasztalatokat, amit majd időközben át lehet emelni a fejlesztés alatt álló új Diablo-ba.

    Már bocs, de nekem nem kéne negyedéjére egy újabb izometrikus Diablo. Ez viszont minden kétséget kizáróan. Amúgy is az újítás, az új ötletek és megvalósítások pártján állok. Nekem erről szól leginkább a játékipar nem a másolatokról, amiben csiszolnak a mechanikákon. Persze arról is, mert még mindig ezek teszik ki a játékok többségét, de lépni kell, és merni. Sokan megteszik. Kíváncsi leszek, végül mi lesz. 1-2 nap és kiderül, gondolom azért nem minden részlet.
    Utoljára szerkesztette: Árnyvadász, 2019.10.31. 12:57:27
  • Carmang
    #76785
    Hát ez így az egész Diablo sorozat arculcsapása lesz :D
    Ha egyáltalán...

    Az a jelenet jut eszembe a Gyűrűk Urából, amikor Középfölde seregei felsorakoznak Mordor kapuja előtt, előjön valami követ aki azt mondja Aragornnak, hogy mehettek haza, a Hobbitnak annyi. Elő is veszi bizonyítékül a mithril inget, amit korábban letéptek Frodóról. Szó szót követ, Aragorn lecsapja a követet, majd visszamegy a többiekhez, és azt mondja "én ezt nem hiszem el!".
  • dante3
    #76784
    pff
  • PetruZ
    #76783
    Nagyon jó kis játék volt, csak hiányzott mögüle az a minimális tömeg és szélesebb tartalom, ami beindította volna.
  • Kojiro
    #76782
    Jaja, dekirály volt. De a Hellgate pont úgy született, hogy az egyik diablo 2 leader kilépett és megcsinálta.
    Most akkor lehet, hogy mégis jó lenne az, amit kitalált 10+ éve?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha ez az egész igaz, akkor innen már nem lesz visszaút a Blizzardnak, bármit csinál. Két évig fejleszt még olyan cuccokat, amikről már mos tudja, hogy lehet, hogy FAIL.

    Az egyetlen jó hír a WOW Classic Trilogy!
  • r4pt0r
    #76781
    Én nem hiszem hogy FPS lesz. Még egy pofonba nem szaladhatnak bele mert van egy érzésem hogy a mobilos verzió reakciókat kapnák. Még Starcraftból el tudom képzelni, és még tetszene is nekem, de itt nem tudom elképzelni hogy meglépik.
  • dante3
    #76780
    Kb., akkor inkább D3 season only
  • CrashBoostZoom
    #76779
    Diablo FPS....Hellgate: London, valaki?