78966
  • setuh
    #57666
    Nem ragadtam ki semmit,ezt minden karakter ugyanugy megkapja, ettol meg a monkot nerfelik.
  • MEdievil
    #57665
    Kiragadtál egyetlen apró részletet. Minden karakteren gyengítik a védelmi spelleket de a monk még jól is jár mivel nem nyúlnak hozzá a resistekhez mint pl. a barbár vagy wizardnál.
    Viszont mivel a szörnyek sebzése sokkal nagyobb mértékben csökken mint a nerf így jóval könyebb lesz a játék = buff. Arról az apróságról nem is beszélve hogy így már nem kötelező használnod védelmi passzívokat akár választhatsz valami más hasznosat.
  • Frank99
    #57664
    a baj inkább, hogy a játék lófaxtot nem dob. és nemcsak én rinya gondolom így, egyre gyakoribb az ilyen beírás.

    értelme szinte semmi, hogy játszunk.... lehet itt players 8 + monster szint csökkenés..

    már aki a JÁTÉK miatt játszik....

    csütörtök, TL2.... ott nem AH és RMAH buzikkal kell versenyezni....

  • setuh
    #57663
  • MEdievil
    #57662
    összességében még buffolják is de sebaj..
  • sanyiiiii
    #57661
    Nem érdemes LoHra menni monknak az ára miatt, vagy lpss + spirit regen/attack speed (+life regen opcionális) vagy dual wield esetén lifesteal, ami ugyan messze a leggyengébb verzió de annyival olcsóbb hogy sokkal több lóvéd marad dps növelésére és cd-k mellett bőven elég lesz, valamint gyorsabban is fogsz ölni.
  • setuh
    #57660
    Orulok,hogy am is a leggyengebb karaktert nerfelik
  • j0nNyKa
    #57659
    a mobok sebzését is szénné nerfelik.
    ha minden mob itt hisztizne miatta, nagy gond lenne a topicban
  • radical
    #57658
    1.05 monk: d3huról

    A One with Everything passzív skillhez még mindig nem nyúlnak hozzá, mert túl nagy problémát jelentene a játékosok számára, hisz erre az egy passzív képességre építik a felszerelésüket.
    A Resolve passzív skill sebzés csökkentését 25%-ról 20%-ra csökkentik.
    A Seize the Initiative passzív skill esetében, 100% helyett csupán a Dexterity 50%-t kapja meg a játékos bónusz armoként.


    WTF??? Szénné nerfelik...
  • setuh
    #57657
    Profile
  • setuh
    #57656
    Loh +dex turhetobb aron van,mindent ne akarj mert azok tenyleg megfizethetetlenek,kiveve ha veletlenul gazdag vagy :D

    Most oltem meg infernon diablot monkal,nem volt gyenge harc eppen :D
  • jazzy
    #57655
    Hát nem tudom, amit én toltam wizardot amíg el nem adtam a gearjét azon kellett min 600 allres, minél több armor, min 2,5% life steal, 25-30k hp, 40% crit chance, és nyilván crit damage minél több.

    Nem tudom mi az ami plusz egy meleenél.
  • Dr DeViLKiNG
    #57654
    Mondjuk az elég vicces, hogy még mindig háromszor annyi féle stat kell a meleekre, mint a rangedekre.
  • Lammer
    #57653
    evvel a life on hites tortenettel nagyon "elszaladt a lo" ->$ :((((

    ha elkezdek filterezni, hogy asszondja: loh, crit damage fegyonal, mar millioknal jarunk egy gagyibb dps-nel is (tudom offba nem kell nagy dps)... tudom megeri, de a fene vigye el :) (nem beszelve az armoros loh tortenetet, hogy meg critet is adjon meg rest... meg anyamkinnnyat :D)

    dobjal mar ide plz egy profilt, htxvm in advance :)
  • setuh
    #57652
    Hat nekem buffal,28k dmg 800 allres 7k armor es 1.5k loh-val act 3 -on siman haladok es nem lassan,jo biztos lasabban mint egy dh,viszont az gyakrabban is hal meg.

    Monkot felszerelni az biztos,hogy egy vagyon :D
  • Lammer
    #57651
    haaat :) de akkor fel oraig fog tartani egy pakk majd kesobb, nem? (vilagos, hogy a tuleles erdekeben majd arra kell elmennem) :DDD

    egyebkent anno amikor nezegettem passzivokat monknal, egybol lesokkolodtam, hogy mekkora power a(z) one with everything... meg amikor olcsobb voltak a cuccok, gondolkoztam, hogy elerve 60-as szintet, akkor jol bevasarolok csak egy fele resbol (mondjuk fizikai+nemi allres ha van olcson) es akkor jo nagy lesz a resem, elvileg... osztan hagytam is a fenebe... beindult a tobbi karim es tettem ra... es most megbantam :DDD mert nezegetve a cuccokat, most meg mar ugy elszaladtak az arak, hogy megint lehet farmolni, ehhhh :)
  • setuh
    #57650
    Aldozz be egy kis dmg-et loh-ra,es egy kis armort allresre, sokkal simabb lesz :)
  • Lammer
    #57649
    nah... nekiszaladtam monkkal is belialnak... eskuszom eddig ez volt a legízibb! ujjgyakorlat volt... pedig pont azon agyaltam, hogy melyik masodpercben halok meg :D
    buffolva:
    DPS: 31K
    HP: 38K
    armor: 8611
    allres: 589
    LOH: elhanyagolhato 200

    :O
  • who am I 7
    #57648
    nekem már 4-5öt dobott abból a moslékból, "kedvencem" am a spectrum volt a póni pályán...
  • radical
    #57647
    P2es WDvel bementem pug partyval A3ba 200körüli MF semmi NV, első mobpack dobott egy Ivory Towert sockettel...
  • Oriza
    #57646
    Próbáltam, nem lett több siker, maradtam Act 3-ban. Ott tegnap találtam az első legendaryt, aminek értelme is volt (Vile Ward). Előtte 1-2 haszontalan vacak esett, mentek a darálóba. Set item még nem jött, MF 200 felett kicsivel, éljen a random, ez sajnos ilyen, van akinek bejön.
  • vidu01
    #57645
    Nekem 160 óra után esett az első, egy ilvl54es fos quiver act2be. Azóta semmi, set itemmel sem találkoztam még.
  • Skill
    #57644
    én visszamentem act 2-t farmolni mf gearben. hátha több sikerem lesz itt mint act3-ban
  • pimpi001
    #57643
    leporoltam d3 lemezem, ujra beleptem mondom meglesem mi ez a paragon valami.
    hat most mar 101 oram van a barbaromban inferno act2 -farm ezerrel, mondom hatha.
    de meg igy sem esett legendary. hihetetlen hogy 101 ora utan sem esett meg az elso.
    csodalkoznak a blizzek hogy elveszik az ember kedvet.
  • Prince23
    #57642
    Lezárolta a Bliizzard az akkontomat, és 2 órája szenvedek itt vele.
    Legutóbb júniusban játszottam vele. És most újra felraktam. A felrakás után már a battle.net-re sem tudok beloggolni.

  • Skill
    #57641
    valaki act 3 farm? skill#2715
  • poruljartal
    #57640
    kedden lesz akkor update, vagy csak karbantartás?
  • Ytar
    #57639
    köszi, akkor invesztálok bele
  • j0nNyKa
    #57638
    igen, meg
  • Ytar
    #57637
    Mberek!

    Hogy van ez a Hardcore karis dolog?
    Ha meghal akkor megy a kukába a kari, a rajta lévő cuccokkal, addig világos.
    De mi történik a ládában lévő cuccokkal, illetve a fejleszetett kováccsal, a "hc gold" mennyiségével, stb .. ? Ezek ugye megmaradnak?
  • sanyiiiii
    #57636
    Amíg az adóhivatal meg nem tudja :P
  • setuh
    #57635
    1,9 :),de meg igy is megerte
    Am ah-bol vettem olyankor tudtommal nem lehet osszemerni a statokat.
  • Looooser
    #57634
    a jobb oldali ringet tedd át a bal oldali kézre és akkor azzal fogja össze mérni a statokat :) btw olyan 1,8K dmg minusz
  • phappa
    #57633
    Hali!
    Most kezdem diablot, aki akar multizni írjon nevet ;o
    Diablo előző szériáját rongyossá játszottam :D
  • setuh
    #57632
    A bal oldalso ring kb.mennyivel csokkentene a dmg-em(monk)?A loh-ert kene meg az mf-ert,kis dmg csokkenest hajlando vagyok bealdozni de tob 1000-et nem.


  • jazzy
    #57631
    Átutalom a Paypaljára és ő utalja ki magának. Paypalen a gift ingyé van.
  • sanyiiiii
    #57630
    Miért lenne AH tycoon ingó eladás amikor az itemek nem voltak, nincsenek és nem is lesznek sem a te tulajdonodban, sem azéban aki fizet neked érte?

    Ha jóindulatúak vagyunk és feltételezzük hogy dolog és ingó az item ami bekerül az ahba, mivel a cucc mindig a blizzardé marad, ezért legfeljebb használati jog eladásról beszélhetünk. Ennek pedig feltétele ugye hogy elismerje a jog dologként az ingame itemeket. Ha nem akkor nem tudom mi van:D

    @jazzy: ha más számlájára kiutalsz 750ezret anélkül hogy te ellenszolgáltatást kapnál akkor az ajándékozás, amiért a megajándékozottnak illetéket kell fizetnie (mentesség és kedvezmények az Itv.-ben le vannak írva)
  • Bender86
    #57629
    Üdv

    Nemtudom találkozott e már valaki azzal a hibával, hogy a gép ujraindul 10-15 perc játék után. Az ismerősöm megvette a játékot , és nemtud vele játszani hosszabb ideig mert mindig ujraindul. A videokártya egy gts 450es , és nem nemmelegszik tul se a kártya se a proci, uj illetve régi driverrel is tesztelve volt, a rendszer ujra lett rakva..stb. A blizz forumon szintén sokaknak van ez a hiba..csak azért irtam hátha valaki tudott valamit kezdeni ezügyben.
  • eLiXir
    #57628
    hi
  • Különc
    #57627
    Négy