78966
  • Wootan
    #76901
    Remélem visszahozzák az elementál rendszert a játékba. Pl. kék kavics a fegyverbe és fagyos lesz a támadás, armorba téve meg fagy immun, stb. Legyen manuális stat pont elosztogatás is. Különféle skill/talent buildek (ne tudj mindent kimaxolni egy karakteren). A világ ne csak kinézetében legyen darkos hanem minden tekintetben (pl. halálos csapdák, elátkozott tárgyak, negatív hatásokat adó shrine-ok, stb.). persze bilibe lóg a kezem valószínű.

    Amúgy megerősítették, hogy az Duriel a videóban (a leszúrása nem kivégzés), és valószínű a TÖBBIEK is visszatérnek (ugye a fekete kő megsemmisült a benne lévő lelkek meg kiszabadultak).
  • CalebJoe
    #76900
    dat amulet
  • TBTPumpa
    #76899



    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.04. 09:54:23
  • mucsácsó
    #76898


    Bakker...nem vagyok oda a cosplayekert, de ez odabaszarint :D
  • Daermon
    #76897
    Felpimpelték az enginet, de amúgy nagyon hajaz a 3-ra, bár nem bánom, mivel a D3 az eddigi legjobb Diablo szerintem.
  • jarlaxxe
    #76896
    Én se látom a hasonlóságot sokkal darkosabb, sötétebb tónusú mint a D3 volt.
  • CrashBoostZoom
    #76895
    Engem egyáltalán nem emlékeztet a D3-ra a kinézete. Pl. nem csillog benne minden, szebb/jobb a fény-árnyék arány például. De persze ettől két mező meg barlang hasonlíthat egymásra. :D
    Utoljára szerkesztette: CrashBoostZoom, 2019.11.03. 19:38:21
  • Carmang
    #76894
    Pont nem a tábortűzre gondoltam, hanem a gameplay-re, amiben a fickó kipróbálja a 3 karakter. Pl mikor megy a mezőn a druida, az pont D3, vagy amikor lent van a barlangban. A motor meg olyan amilyenre megcsinálják, de ez nem változtat azon, hogy kinézetre D3.
  • Myke28
    #76893
    No no ,azért mert letöltöd a poe-t és játszol vele az oké ,de ha vmit akarsz eladni vagy nem szanaszét tárolni a dolgaidat akkor biza veszel stash tabot/skint stb ....... (nekem már vagy 120+ EUR van a játék ).
    Ne érts félre nem bántam meg ,rengeteget játszottam/játszok vele csak na ,ennyit az ingyen játékról.......
  • TBTPumpa
    #76892
    Diablo IV Feature Overview, avagy minden, amit a negyedik részről eddig tudunk

    The Art of Diablo Panel
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.03. 13:28:26
  • PiszkosFred
    #76891
    Hja, en ugy tippelek, hogy kb. a jovo evi Blizzconon bejelentik a maradek class(oka)t, elinditjak az open betat es adnak egy megjelenesi datumot 2021 elejere.
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.11.03. 12:45:48
  • TBTPumpa
    #76890
    Én is 2021-re tippelnék, jövőre biztos nem jön, mert ott már fix helye van a World of WarCraft Shadowlands-nek (2020-ban mindenképp jön) és az Overwatch 2-nek (gyakorlatilag készen van, csak finomhangolás + új tartalmak gyártása van hátra). 3 címet meg biztos nem fog kihozni a Blizzard, jó lesz ez 2021-ben is.
  • lwb
    #76889
    Kizártnak tartom, hogy még 3 évig dolgoznának rajta. Az engine, a rendszer a helyén, az alapok tehát megvannak. Innentől ami hátravan, az a kreatív munka, a küldetések és a játék finomhangolása. Az én tippem 2021 első fele, pl. május, mint a D3 volt. De azon se lepődnék meg, ha következő Blizzconon már lenne closed beta az előrendelőknek.
  • TBTPumpa
    #76888
    Ez is jó lesz!

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.03. 12:33:50
  • jarlaxxe
    #76887
    Na álljunk meg egy pillanatra a PoE ingyenes ott belefér, de ha veszek egy játékot 60 euróért ott én kurvára nem tesztelni akarok hanem játszani.
  • CrashBoostZoom
    #76886
    A számtalan értelmetlen report alapján amiket a WoW kiegek bétájában betolnak az emberek én nem tartom ezt túl jó ötletnek. És legyünk őszinték, hányan lennénk akik vállaljuk azt a feladatot (mert lényegében az), hogy a szabadidőnkben amikor játszanánk, ahelyett egy félkész játék bugjaival harcolunk ami sok esetben olyan, hogy amíg nem javítják mást nem nagyon csinálhatsz csak vársz?

    Papíron szép ötlet, hogy majd a játékosok "segítenek" de valóság az az, hogy a többség csak játszani akar és nem bugreportolni.
  • Myke28
    #76885

    És lehet így jobban is járnának,mindenki játszana vele,mindenki happy lenne ,menne a bug report ,patch miegymás mint a többinél (lásd poe).Csak mondani kell hogy gyerekek ez még nem a végleges de megosztjuk veletek játszatok és jobbá tesszük együtt .
  • wedge31
    #76884
    Két hónappal ezelelött ez teljesen igaz lett volna de most ugy meg vannak rogyva, hogy erösen látszik rajtuk a pánik, igy én azon se lepödnék meg ha kiadnák jövöre félkészen aztán mehet a bétázás teljes áron egy évig...
  • Myke28
    #76883
    Na ja az lehet, de basszus ,ide rittyentenek 1 demot,tehát a játék motor megvan ,csak dolgozni kellene vele valóban és meg lehetne 1 év múlva ha akarnák,mert gondolom nem 3 ember dolgozik rajta minimálbérért :)))
  • Plata
    #76882
    Csak legyen nekró,és ha lehet olyan legyen mint D2-ben,lehessen megint egy tonna csontim.
  • jarlaxxe
    #76881
    Ha kiadnának egy félkész szart ugyanúgy menne a rinya...2021 elött én semiképp se várom a megjelenést de ismerve a Blizzard tempóját a 2022 se lenne meglepö.
  • lwb
    #76880
    Ez kb ezerszer jobban néz ki, mint a D3. Technikailag is (naná, vagy 7 éves a D3), ráadásul a grafikai stílus is kevésbé színes-szagos-képregényes, inkább olyan, mint a D2 vagy PoE, ellentétben a D3-mal.

    Az egész játék sokkal inkább látszik D2-nek, mint D3-nak. Tábortűzzel meg mindennel együtt.
  • Myke28
    #76879
    Na akkor jobb ha összekapják magukat és tényleg 7/24 be dolgoznak a következő évben (ha már 5 évig vakarták a töküket) és kiadják 1 év múlva,mert valszeg letépi a fejüket a community ha nem :)))
  • Carmang
    #76878
    Miért néz ki pont ugyanúgy, ahogy a D3? O.o
    Eléggé elvette a kedvem.

    És persze a zenére leszek még kíváncsi. A hármasnak ez nagy gyengéje.
    Utoljára szerkesztette: Carmang, 2019.11.03. 09:12:42
  • Vorrhess
    #76877
    Az a csóka Rathma az első nekromancer, Lilith fia. Diablo 4 pedig több évtizeddel a Dio 3 eseményei után játszódik.
  • Nomad90Hun
    #76876
    Az a sír tippre Cain-é lehet, a csóka majdnem úgy néz ki mint Ő, vagy volt egy testvére akiről eddíg nem hallottunk / tudtunk. Vagy az is lehet, hogy Cain ezt az ipart egy rend tagjaként űzte, és mikor valamelyikük meghal egy másik a helyére áll.

    A Cinematic trailer is érdekes, tippre azt mondanám, hogy az Old Tristram, és alatta a katakombák, plusz az a csóka nekem gyanus aki beidézteti Lillith-et mondván "hívd Őt haza", vagy ez a csóka is valami lesser demon, vagy lesz megint egy ilyen Magdha féle rend csak most Lilith-el. Bár a tök fekete szemét, stb elnézve inkább démonra tippelnék.

    Másik a Reaper of Souls eléggé baltával félbevágott endinget kapott anno remélem onnan veszik fel a fonalat.
    Utoljára szerkesztette: Nomad90Hun, 2019.11.03. 08:00:59
  • r4pt0r
    #76875
    Az nem Cain sírja? Legalábbis arra gondolok.
  • undY1ng #76874
    Abban ne reménykedj, írták, hogy még nagyon elején vannak a fejlesztésnek (sajnos).
  • Wootan
    #76873
    A gameplay trailerben lehet látni pár érdekes dolgot.

    PL. a duriel utánzat leszúrja a barbárt, majd a hulláját odahúzza magához és felzabálja. + a végén látni egy helyszínt ami eléggé úgy néz ki mint a 3ban a high heavens.

    Na és vajon ki lehet az a fickó aki beszél, és kinek a sírjánál van?
  • TBTPumpa
    #76872
    A Press anyagok közé felkerült a bejelentő videó 2GB-os változata is.
    Hátborzongatóan gyönyörű ez az animáció, egyszerűen nem tudok betelni vele:

    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.02. 19:57:01
  • Myke28
    #76871
    Nos nekem nagyon bejövős,kíváncsi vagyok mikor lesz kiadva ,remélem jövő ilyenkorra................
  • mucsácsó
    #76870
    jaja :) bár ott nem volt nagyon ilyen közös hub szerűség, meg random shared eventek - ez meg amolyan Destiny-feeling- (végülis MMO-elemek, de én ezt totál nem bánom, és remélem lesz majd valami raid/strike szerű dungeon-ök itt is :) akit nem érdekel, az persze kihagyja ezeket, de szerintem engame-hez jelentősen hozzáraknak azért ezek a dolgok
  • TBTPumpa
    #76869
    Ebből a szempontból, akkor olyan lesz, mint a harmadik rész.
  • mucsácsó
    #76868
    Diablo 4 will not have an offline mode, and the game is 'not coming anytime soon'

    The "shared open world" essentially gives Diablo 4 the form of an MMO, so it's not surprising that it will require an always-on internet connection in order to populate the world with other players. You'll be able to play solo, but not offline.
    Utoljára szerkesztette: mucsácsó, 2019.11.02. 17:01:35
  • TBTPumpa
    #76867
    Ennek azért örülök, hogy nem törölték. Ez az ázsiai csajszi küllemmel rendelkező (női) Wizard nekem nagy kedvencem volt a Diablo 3-ban is. Kifejezetten várom ezt is, még ha mobiljáték is. Tetszik, meg ahogy már tavaly is olvasgattam, aki játszott vele, az nehezen tudta letenni, szóval annyira rossz nem lehet. Árnyékot inkább csak az vet rá, hogy nem jó helyen és időben került bejelentésre.
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2019.11.02. 16:55:09
  • PiszkosFred
    #76866
    Tesztelik es teszteltetik folyamatosan a fejlesztes bizonyos szakaszaiban, van visszajelzesuk boven. Mas kerdes, hogy a tesztelok visszajelzese mennyire egyezik meg a te almaiddal, ezt sosem fogjuk megtudni, csak a premier napjan.

    En reszemrol egy kazual diablo jatekot varok, nincs mar tobb ezer oram, sem energiam annyi, mint anno d2 idejen, amikor hajnal 4-kor is meg a porcelan testu full MF sorciddal a kovetkezo bhaal runra rohantal ugy, hogy meg mindig anyaztal mert valaki felporszivozta azt a dropot amit szerettel volna, de ha kestel fel masodpercet emiatt, akkor mar tele volt a kovetkezo session es lemaradtal, kereshettel ujabb csapatot/sessiont. :) Azok az idok elmultak, emlekek csupan, en nyugdijas tempoban fogok szorakozni vele ugyanugy, mitn a D3-mal is tettem, amikor ramjott a "feeling" - evente par hetre mindig megjott, mai napig.
  • repvez
    #76865
    Most is ugyan ugy megváltoztathatják a dolgokat és most csak azokrol a dolgokról tudunk amit hagyják, hogy tudjunk. Egy demonál ,meg minden részletről lenne fogalmad, hogy mijó és mi nem, és ez alapján jobb visszajelzést lehetne addni, hogy milyen irányba változzon meg a kész játék.
    Kevesebb lenne a csalódott játékos és talán mindenki azt kapná amit vár.
  • wedge31
    #76864
    Arról nem is beszélve, hogy mire kijön a játék , kb 2-3 év múlva, totál át is alakulhat jó pár dolog.
  • PiszkosFred
    #76863
    Ha egy trailer es egy nyulfarknyi gameplay utan a uri kozonseg mar szent meggyozodessel tud anyazni barmilyen random jatekot, filmet, zenet, barmit az elmult evekben, akkor minek kiadni demot/promot/barmit? :)
  • Wootan
    #76862
    Ebben a streamben elég sok infó elhangzik
    Utoljára szerkesztette: Wootan, 2019.11.02. 12:53:52