78966
  • Noodlee
    #58106
    Ez mennyit érhet?
    Nem igazán találtam hasonlót AH-ban.
  • Noodlee
    #58105
    Nem sokat látni a képből, mert kicsi, és sötét is.
    Azért az ajtónál láthatóan valami nincs rendben.
  • NecroJoe
    #58104
    ww barbnál számít hogy a LoH, lifesteal, crit damage statok a main vag a zoffhanden vannak? Ugyanúgy számít az offhand LoH és leechi is ugyanúgy gyógyít?
  • berlinboy6329
    #58103
    Van már működő megoldás erre a szarra?

    Kezd elegem lenni,hogy nem játszhatok új játékokkal,se semmit nem használhatok,ami GPU-t használ,mert 1000 éves, 9.3-as catalystom van fent,mert mással nem megy normálisan.Nem azért költöttem rá 15000Ft-ot v akár 1-et is,hogy azt nézzem,ahogy a fények pixelesek,hogy olyan szarul megy az egész játék,hogy gyakran annyira pixeles lesz minden kivéve a talajt,hogy egyszerűen eltünök a képről az ellenséggel együtt,hogy minden úgy néz ki,mintha túlmelegedett videókártyával játszanék állandóan.

  • Aspyrin
    #58102
    thx
  • Fpocok
    #58101
    xbow ad passzívból crit damaget.
  • Aspyrin
    #58100
    Sok embernél láttam, hogy crossbow-val nyomulnak bow helyett, ennek gondolom, hogy viszonylag egyszerű oka lehet: esetleg a sebzés?
    A kétkezes xbow jobban érvényesül?
  • Lammer
    #58099
    koszonom! ok, akkor beruhazok ra... volt egy olyan erzesem, hogy WD soloban must need :)
  • Fpocok
    #58098
    Azt nem tudom, hogy hgoy számítódnak a statok... de nagyon hasznos. Hét elején vettem egyet és szinte mindig ott van, mert nagyon sokat proccol. DPSe szerintem annyi, mint a followeré. Viszont szépen tankol néha.
  • Lammer
    #58097
    Szivesen!

    toljad csak! :)

    viszont most en kerdeznek az egybegyultektol :)

    Erdemes elb* piiizt maximusra? megeri a summon ha solozok? Gargantua melle tok cool lenne meg1 minion aki tankol(?) statjai hogyan szamitodnak? merre, hogyan, hany meter? :)
  • denevérember
    #58096
    Valamivel jobb már a barbárom hála neked ! :) köszönöm a tippeket,és a segítséget! Most már csak pénz kell a felszerelésre... :)
  • Lammer
    #58095
    az nem rossz! :)

    kozben elment a vile... de a tobbi nem akarodzik, bar igy is orulok :)
  • Fpocok
    #58094
    120dex
    70all res
    50psyhical res
    22crit damage

    Ez egy gyűrű. Not bad.
  • Lammer
    #58093
    Koszi a bizalmat!!!!

    vegul is, le akarom jaratni magamat, mint moderator, igaz? ;)

    bar nincs kozod hozza, de tessek ket shot a historymrol...





    neveket visszamenoleg megtalalod ;)

    ize: kersz videot is, hogy beloginolok? vagy eleg? :D

    egyebkent kozel 330 ora jatek utan, igen is "megerdemlem" mar vegre... EDDIG ird es mond, SEMMI nem esett! ideje volt mar, hogy kicsit beinduljon, mert mar nagyon el voltam kenodve :)
  • gandrus
    #58092
    Megjavult.
  • Fpocok
    #58091
    Na, mifasz... most két percen belül esett két jó egykezes fegyver... "im on fire"... lássuk meddig tart a sorozat :D
  • Fpocok
    #58090
    Végre megtört a jég, pár hét után. Nem a legjobb, de lehetne sokkal rosszabb is.
  • Psychedelic #58089
    Van most valami bug, hogyha tele az inventoryd, és tradelnek rád 2 itemet, a kezedbe adja, vagy valami ilyesmi, nem tudom pontosan hogy működik, igy aztán dual wildbe tud rakni 2h fegyot.

    Viszont nem biztos, hogy blizzard jó szemmel nézi a dolog kihasználását, ugyhogy én inkább nem erőltetném a dolgot.
  • Rogerke
    #58088
    Srácok

    http://www.diabloprogress.com/hero/migz098-1418/Paris/16458567

    ez hogyapicsába?
  • gandrus
    #58087
    Nem tudom cancelni az ah-ban levő tárgyaimat ma estétől, mert azt írja, hogy bideltek rá. Persze nem bidelt rá senki...

    Google keresés a hibára kiderítette, hogy másoknak ugyanez a baja.

    Error 31040.

    Marha jó, emiatt nem tudom eladni a drágaköveimet, hogy egyáltalán esélyem legyen megnyerni egy bidet, amit nagyon akarok. :S

  • vidu01
    #58086
    AHból linkelgetsz? Ami esett neked itt az utóbbi 2 napba azt normális ember 2 hónap alatt nem farmolja ki.
  • LocalPatriot
    #58085
    Szerintetek mennyiért tegyem ki ezt a natalya's sapkát?

    652 def
    157 dex
    81 vitality
    +295 armor
    2,9% chance fear
    health globes grant +2706 life.

    AH-ban 1 sapka van, aminek ennyi a dex-e, és van 51 vitality-je. Buyout nem volt, de vki 23M-et bid-elt.
  • willie83
    #58084
    Nyereményjáték
    3 embert sorsolunk ki
    2 streamen (minden héten változik)
    250 kibontatlan lvl 61-63 rare itemet
    Minden Pénteken
    http://hu.twitch.tv/dworen?utm_campaign=live_embed_click&utm_source=www.diablohungary.hu
  • LocalPatriot
    #58083
    Nem dehogy, csak tippeltem...:)
  • Lammer
    #58082
    tul monkos tanacsok? :)
  • LocalPatriot
    #58081
    Jah értem. Na igen, inkább legyen egy jobb karid, mint sok gyenge.
  • Lammer
    #58080
    mind az 5... de mar csak WD-zek
  • LocalPatriot
    #58079
    Neked milyen karid van? Monk?
  • Lammer
    #58078
    hat en magambol indulok ki (amig barbiztam)...

    -rengeteg allres (nekem eleg volt impunity utan az 1000 kornyeke act3 elejere)
    -1ik passziv miatt legyen sok vit, mert az ugye armort is ad igy (str mellett)
    -2 fegyo ami ad Life on hitet (900 felett a tuti/darab) + crit damaget (+ ha socketes akkor oda meg mehet zold nagy gem)
    -nagy armoros targyak
    -3, 4 targy minimum adjon jo crit hitet (probalj meg gloves minimum 8% hit, 30% folotti dam.)

    kesobb johet attack speed, meg gyurukre, amukra me'g life on hit :) nem lesz olcso :)

    jo microzassal at tudod ugrani (leap rulez) a fagyasztast amikor pukkan, meg helyezkedj sokat deszekralas alol el, es ha szarban vagy, akkor is leap :) ... ez ilyen :)

    mennyi lovettad van? :)
    de en annyira nem ertek hozza :)
  • denevérember
    #58077
    Köszi királyság :) És milyen itemeket aggassak rá?
  • Lammer
    #58076
    raneztem es 1.6M nettoban elment... adom is oda cimbinek, mert ez a gyuru kolcsiben volt a monkomnal :) de mar nem "monkolok" :)
  • Lammer
    #58075
    Nagyon szivesen segitenek, de nem nagyon ertek barbihoz...

    ha build erdekel ami legutoljara bevalt nekem (kemenykedos, beleallos, sosemnem voltam vörlvájnd fan), de ez ugye egyeni stilus kerdese: katt ide...

    vagy:


    esetleg: insanity runa helyett thrive on chaos :)
  • denevérember
    #58074
    Srácok,tudna valaki segíteni? Rosszul buildelem a barbáromat,meg szerintem a felszerelése sem olyan mint ami kéne... Többször próbálkoztam már hogy kérdeztem itt közösbe,de nagyon nem reagált senki... Megpróbálom még egyszer. Utána olvastam már neten is,de valahogy nem okés a dolog. Ha valaki tudna rám szánni egy 10 percet azt megköszönném.


    Üdv,D.
  • Lammer
    #58073
    hatize :D

    nem tudom meddig lesz meg omlesem... de tartsa meg jo szokasat :D

    ma viszont mar estig nem akarok diohoz nyulni, solozni uncsi... majd keso este cimbivel egy kis coop okorkodeZS...
  • skinnyman
    #58072
    Kar h nincs crit chance rajta. De azert igy is elfogadnam :)
  • Fpocok
    #58071
    Na ez már durva :D Még mindig kevés, de több, mint a 10 :D
  • Lammer
    #58070
    ennek mar jo(bb)? :D

  • sz4bolcs
    #58069
    block :/
  • Lammer
    #58068
    tudtam, hogy ra kell gimpelnem +blockot XD
  • setuh
    #58067
    A 10% block miatt eleg gyenge viszont...