78966
  • TurboX
    #58146
    azért olyan nagy szám mert 2x olyan gyorsan öl mint a wwbarb akit egyesek szerint nerfelni kell:D
  • LocalPatriot
    #58145
    240k dps SS-el...? Miért nagy szám?
  • Hegi90
    #58144
    közel sem halhatatlan.
    Még Alkaizer is meghalt pár runonként.
  • TurboX
    #58143
    nerf dh pls!
    nerf koeans pls! :D
  • Lammer
    #58142
    durva!

    ahogy elkezdtem nezni, fel perc es yaaay talalt egy legendaryt :DDD
  • mkfdd
    #58141
    A bibi hogy blizzard beismerte hogy az AH változtatja a loot esélyt, és ennek tükrében igenis számít a balansz. Ha sokkal gyorsabban halad valaki a karakter természeténél fogva, több legendaryt üt ki, feltolja AH-ba és csak az én lootomat rontja ezzel. Ha már egy ilyen utat választott blizzard, ahol ha csak közvetve is de hatással van egymás dropjára az hogy egy class mennyire gyors a többihez képest, akkor balanszra igenis szükség van. Vagy az lesz a vége hogy mindenki barbárral fog játszani.

    Vagy tegyenek be fix loot táblát, és akkor nem fog érdekelni hogy melyik class milyen erős.

    Amúgy meg igen, a trail of cinder OP skill volt 1.04-ben és éppúgy megérdemelte az erős nerfet, mint ahogy a halhatatlan ww barbár is megérdemelné.

    Ja linkelhetnétek halhatatlan DH-ról steamet mp lvl 10en ha már említettétek. Érdekelne :)
  • Hegi90
    #58140
    hát igen ez a no comment kategória :D
  • Hegi90
    #58139
    De a Monk se szar ám...
  • Hegi90
    #58138
    óriási plusz!

    egyébként CM wiza közel olyan durván tud fejlődni mint a WW barb. Ha nem indítottam volna egy wizát, amit fel lehet gearelni félmillából hogy farmolja act3-at, sokkal tovább tartott volna összepakolni a WW barbáromat.

    Nincs ezzel semmi baj szvsz.
  • TurboX
    #58137
    :DD

    nézz egy kis twitch tv-t, különösképp ajánlom figyelmedbe az immortal koreai dh-kat, wizardokat akik mellett csak úgy röpködnek a nullák
  • Psychedelic #58136
    Melyik Class is az amelyik, act3-at tudott farmolni filléres 0 gearben, mig a barbárok drága tank gearben szenvedtek? Mi a roszabb, ha kurva jó gearben durva tudsz lenni, vagy ha gear nelkül csinálod meg azt amit mások gearben tudtak.
    Valóban nerfelni kéne a barbárt, mert ilyen gearben megtudja csinálni ezt, amig mondjuk egy szegény caster wizard vagy wd, vagy egy szegény ranged Dh, nem tudja letankolni a fél map-ot...

    Csak engem fáraszt ez a hülyeség? Ha az egyik class tud olyat amit a másik nem, akkor máris hisztizni kell, hogy dehát ő miért tud olyat?
    Mit szeretnétek, mit csináljon a barbár, rangedkent harcoljon az is?
    Nem mellesleg, hiába huzol össze 10000 mobot, amelyik nem ranged, az csak akkor fog ütni, ha odaérsz mellé. Abban a gearben, nincs különbség a között, hogy 20-100-1000 mobot ütsz.

    Barbár igy harcolt a diablo 2-ben is, ezért lettem barbár, mert most is olyan karaktert szerettem volna, ami berombol a tömegbe és szétcsap mindenkit. Ha ranged karaktert szerettem volna, azt inditok, ha caster, akkor meg azt, de az biztos, hogyha wizardot csináltam volna, nem panaszkodnék, hogy miért nem tudom letankolni a fél map-ot, a barbár meg miért tudja...

    Elég a sok szánalmas commentet a video alatt olvasni, akik már visitanak a nerfért, meg hogy szar a balance stb, ne kezdjük már itt is. Használjuk már a fejünket.
  • mkfdd
    #58135
    Az egy dolog hogy 3000 eurós gear, azzal nincs is semmi baj ha valaki über gearben jól tolja, na de melyik másik class tudná ezt utána csinálni akár 3000 eurós gearben?
  • SLICK
    #58134
    nem tudom vett-e valamit RMAH-n keresztül... de neki nem kellett sok és kapásbol gold milliárdos lett, szóval goldból lazán összevásárolt magának táp cuccokat...
  • Lammer
    #58133
    igen, koszi! :)
    tervben van, ha lepek meg annyi szintet, hogy a max MF megmaradjon, de el tudjam engedni a mostani offomat amin MF van :)

    ameddig nem hasznaltam a grave passzivot addig goryban gondolkoztam, hogy majd a knife-al adja a szet bonuszt... de ize, inkabb lesz egy egykezes brutal DPS-u fegyo kesobb + akkor a Deep, igaz?

    Mondjuk amit gaz a grave-re bizni, az a boss/elitpackok elleni kuzdelem... ott nincs ugye konstans CD csokkenes, mint mondjuk a sima moboknal :(
  • berlinboy6329
    #58132
    Vegyé béka legendaryt. Thing of the deep. Ad 20-at.

    Azzal tolom én is.
  • Lammer
    #58131
    Mas: ez a grave injustice mekkora tap! :D keepben mekkora mass gyakast lehet rendezni! jezusom! :D spammelem a spirit+ zombie chargeot kozelrol (meg harvest neha)... gargantua is tok hamar visszajon, ha legyakjak... megeri pickup yard extender targyakat megvenni??? mert igy nagyon tank szagu... kellene meg HP meg res :D
  • Lammer
    #58130
    pedig ossze lehet szedni annyit :)))

    mondjuk nekem WD-vel nem jon ossze, mert ha spiritelek, akkor "lehagyom" oket :D
  • LocalPatriot
    #58129
    Figyeltem mit mond, de nem hittem volna hogy ennyi mob van azon a részen...
  • Lammer
    #58128
    ha figyeled mint mond, akkor mondja, hogy osszehuzta a mobokat...
  • Hegi90
    #58127
    nem megmondtam?
    ezután szólítsatok csak JÁTÉKMESTER-nek.
  • LocalPatriot
    #58126
    Szerintetek mennyiért tegyem AH-ba?

    http://kepkezelo.com/images/7p1ceebtbkqjovkmtbt6.jpg
  • Cortinaar
    #58125
    Pont ezt akartam írni, hogy nem nagy kunszt pár ezer euróból kihozni egy ilyen karaktert, ne ezt vedd alapul...
  • LocalPatriot
    #58124
    Szóval akkor a monster lvl növelésével nem csak erősebbek lesznek a mobok és jobb a loot, de több mob is lesz?
    Mert a videóban jóval több volt ott, mint 1.04-es verzióba.
  • Davidus
    #58123
    3000 eurós gear
  • Lammer
    #58122
    Reggel jottem haza es mielott bejottem volna hallottam, hogy ilyen lancos-kulcsos zorges jon fentrol folyamatosan...

    mondom, neeeee mar megint fire chain!!!444

    aztan csak az egyik szomszed volt az

    na jo, megyek aludni
  • mkfdd
    #58121
    http://www.youtube.com/watch?v=beZXYhihXfE

    ennyit a barbár nerfről...
    Ha így megy tovább a végén tényleg mindenki csak barbárral fog játszani :D
  • gandrus
    #58120
    Most vettem észre, hogy int-es, de a Wizard, az Enchantress és a Witch doktor nem képes használni. :)

    Akkor nem ér sokat, ha egyáltalán ér valamit.
  • gandrus
    #58119
    Azon gondolkodom, ez eladható-e, és ha igen, mennyiért? Van ötlete valakinek? Az, hogy 49-es szinttől használható, szerintem sokat növel az értékén.

  • Aspyrin
    #58118
    ok, nekem meg gecire nem esik semmi :)
  • gandrus
    #58117
    Nekem meg 214-es mf-el nem esik legendary mostanában, set meg még sose. :)
  • radical
    #58116
    lol és 6 perc után ki is esett a következő legendary. tzo kirin's gaze...
    103mf 1NV
  • radical
    #58115
    igen tuti hogy állítottak, mert múlt hét óta esett nekem is legendary meg set is ami eddig nem nagyon jött.
  • Lammer
    #58114
    haat ezek a rumorok nem tudom mennyire igazak :)

    nah most mekkora makom volt... Azmodan lairje elott volt egy frenzy shrine :D gyorsan neki is rohantam... meg is csinaltam... act4, juhuuu (haha nagyon keves vagyok hozza xD)
  • gandrus
    #58113
    Hasonlítsd össze ezzel. Nemrég adtam el 500 000-ért.
  • mkfdd
    #58112
    Szerintem most hogy sokan írták hogy ptr-es droprate tükrében elvesztették a kedvüket hgy 1.04ben játszanak, blizzard suttyomban felcsavarhatta kicsit a legendary dropot mert nekem is kb jó félóránként/óránként esik egy legendary igaz normal act2ben leoric signet farm közben (ahol azért gyorsabban megy az írtás).
  • hatalomxy
    #58111
    Köszönöm, akkor oké:)
  • gandrus
    #58110
    Nem. Én is használom a kezdetek óta, meg sokan mások is. Elvileg a Blizzard oldaláról is meg lett erősítve, hogy azért nem bannolnak.
  • hatalomxy
    #58109
    Hello!

    Ha letöltöm és használom a d3 dark mod-ot akkor kaphatok ban-t?
  • Lammer
    #58108
    delelott ota tolom a szisztematikus takaritast act3 solo...

    most heart of the damned... hulking phasebeastbol rarebol hopp egy narancs(barna) :) (376 MF)

    de mar amikor meglattam a pajzs alakjat tudtam, hogy megtalaltam a masodik ivory toweremet... haat, nem er semmit szegeny :) de megvan a legendas adagom, remelem nem hagyja abba^^

    felezett kepmeret (ma lusta vagyok vagni :D):


    basszus ezt nem birom eladni...
  • Hegi90
    #58107
    nem számít melyik sloton vannak.