78966
  • Sunrider924
    #61271
    Bakker es akkor jon a megerosites valamirol, amit meg se mertem kerdezni, nem egyszer volt az az erzesem a ww barbival, hogy kezem alatt valtozik a jatek, ugyanazzal a gear/buildel ugyanott/azonos act egyik pillanatban hihetetlen folyekonyan haladok magas MP-n, aztan kicsit kesobb meg elapad a fury akarmit csinalok, meg akad minden, mintha behuzta volna valaki a kezifeket, b@szhatom a 55% crit chancemet.
    Annyira nyilvanvalo megfigyelheto volt, hogy ugyanakkor orbitalis hulyesegnek tunt a feltetelezes, de akor mi a menykonek varialnak on-the-fly anelkul hogy szolnanak rola? Minek van/volt akkor a PTR??
  • sanyiiiii
    #61270
    Személyes tapasztalatom az hogy magasabb mp-n sokkal több sárgát találok, sokkal több köztük az 5-6 affixes, és több az eladható köztük. Alacsony MP-nagyobb arányban használhatatlanok a sárgák. Legendary terén alacsonyabb mp-n több esik mert sokkal gyorsabban haladok, főleg archonnal, de ami magasabb mp-n esik ugyanúgy brimstone minőség :P Én ebből azt vontam le hogy a legendary rollok tisztán mák kérdése, sárgákra viszont jobb a magasabb mp mert 6 affixesek sokkal nagyobb eséllyel lesznek értékesek mint 4 affixesek.

    Arról pedig hogy variálnak a blizzardosok sunyiban annyit hogy érdemes figyelni hogy milyen sebességgel ütn némelyik mob. Van hogy egyik napról a másikra szemmel látható a különbség. Valószínűleg a dropratel is variálnak, de nem csak azzal.

    Mondjuk már megszoktam a ninja változtatásokat, kedvencem a mass effect 3 multiban a geth pyro, akinek a lángszórója eleinte azonos távolságra sebzett mint ameddig az effect látszot, de ezt szép lassan növelgették (amit természetesen tagadtak) amikor abbahagytam már kb kétszer olyan messzire sebzett (az effect közben változatlan maradt).
  • Sunrider924
    #61269
    Mivel neked mindig igazad van erre mondjal valamit, remelem eszreveszed az elso paragrafus vegen a kulcsmondatot.
  • sanyiiiii
    #61268
    Én nem rmahzok, mégis hullanak a legendaryk folyamat, igaz mind fiery brimstone minőség :P
  • jan5650
    #61267
    Mondjuk ebben lehet valami.... Mert mióta kijött a 1.06 nem RMAH-zok ,sőt sima AH-ban sincs cuccom.... lol ???
  • Lammer
    #61266
    koszonom!
  • Sunrider924
    #61265
    Nezelodhetsz kicsit hc topicokban, hogy a wizardok milyen buildel nyomatjak, de az extreme purist chalenge-nel is egy health phobia wizard jutott a legtovabb, act3 nightmare, a tobbi class meg nightmare elott elverzett. Szoval azonos megkotesek melett a wizard jobban birja a hc-t, world first p100 hc is egy wizard volt tudtommal.
  • BlazeH
    #61264
    Nálam ez úgy néz ki, hogy kijön egy patch hullanak a legendaryk, napi minimum 1-2. Eltelik egy hét és utána SEMMI a következő patchig (na jó múlt héten esett egy witching, de előtte két hétig semmi). Ez eddig minden patchnél így volt. Úgyhogy én várom már nagyon az 1.07-et :)
  • Lammer
    #61263
    ne idegeljetek :DDD
  • BlazeH
    #61262
    Én pont annál a gólemnél vesztettem el a hc monkomat :)
  • Sunrider924
    #61261
    Hogy mit csinal a blizzard? jo kerdes. Ket tipusu jatekos van, akinek minden mindegy, mert igy is ugy is esik neki a legendary, mf/para akarmitol fuggetlenul. Es van a masik, akinek bar esik legendary, marha nagy kihagyasok is vannak, idoszakok amikor ha megfeszul se esik semmi.
    Volt egy erdekes felteves, ami nem egyertelmu , de azoknak akik RMAH-t hasznaljak mintha megnonea szerencsefaktora. Konkretan arrol pusmognak, hogy az RMAH aktiv accountok kapnak egy flaget es lon sok legendary azutan...
    Valahol sajnos logikus is, es ezt az egeszet csak ugy lehetne tisztazni ha a blizzard vegre fellebentene a fatylat az egesz mf mizeriarol, meg az RNGrol, de sajna ezeken a pontokon a blizzard kodbe burkolozik, es ez nagyon nem jo
  • celgene32
    #61260
    Nezd ha es segit en is ebben a cipoben jarok csak nekem nem volt olyan idoszakom amikor "hullott a Legendary ".
  • Lammer
    #61259
    En is mar leirtam parszor... hogy nalam volt egy bizonyos cernaszal ami elszakadt... es elkezdett omleni a cucc (meg pre 1.0.5), azota is tart, tok mindegy a patch... ennek egyebkent borzalmasan banalis oka van/volt: az MF ratet mindig a maxon tartottam (lehetoseg szerint) :)
  • jan5650
    #61258
    Ugyan valaki magyarázza már el, hogy a Blizzard megint mi a retket csinált az Mf/Drop rate-el, mert ez vicc.....

    A játékot egy Barbár karakterrel kezdtem még anno a megjelenés napján, és azóta is 99%-ban csak azzal a karival játszom. Több 100 óra játékidő után azt vettem észre, hogy a patchok után mindig szopat a Blizz...

    Mikor elértem annak idején a lvl 60-at elkezdtem Infernot farmolni.... Amint át tudtam lépni ACT II-re (ugyebár akkoriban egy barbárral ACT II-zni elég kemény volt :D ) egyből elkezdtek szó szerint potyogni a legendary-k.... Töménytelen mennyiségben... Természetesen jól meg is szedtem magam, és azóta szinte ugyan abban a cuccban nyomom amit abból a pénzből szedtem össze... Aztán egyszer csak jött egy Patch. Nem tudom már, hogy a 1.03 vagy az 1.04, de mintha valami megváltozott volna.... Egyszerűen egy Legendary sem esett... Mielőtt bárki kérdezné MINDENT ugyan úgy csináltam, ugyan ott farmoltam, ugyanabban a cuccban, és ugyan annyi időt töltöttem a játékkal.ÉS persze az 5 Valor is megvolt Egyszerűen semmi.... Több hétig farmoltam keményen, aztán egy idő után meguntam. Kihagytam egy pár hetet, és megjött az 1.05 patch... Gondoltam visszanézek, mert sok újítást ígért. És csoda történt.... Már MP1-en is hullott a Legendary mint a szemét... Szokásos run köröm :
    - Festering -> Cemetery -> Leoric manor -> végig Butcherig (MP3-on)
    Egy run alatt általában 6-7 Legendary/Set esett, nem ritkán több mint a fele SET volt. Gondolom nem kell mondani, hogy nagyon élveztem :D Ez elég sokáig így volt, aztán kijött ez a 1.06 és megint visszaköszönt a Legendary mentes időszak... Megint nem esik SEMMI.. ÉS ezt ne úgy képzeljétek el, hogy csak 1-2 esik egy kör alatt, hanem szó szerint SEMMI :(

    Én nem tudom mit állítgatnak, de ez vicc, több napja próbálgatom, futom a köröket és semmi.
    Sok mindent lehet a szerencsével magyarázni, de szerintem ezt nem.
    Akkor meg mégis mi a fene történik ?

  • Lammer
    #61257
    Koszonom! ^^ ugy lesz :)

    kicsit visszamentem barbival egy laza korre :)

    nezem-nezem a lootot... mondom berakom doktrinamnak, nem adom el oket^^



    igen, a skorn nem kovel esett
  • Sunrider924
    #61256
    Huzd a craftot, amilyen haszontalan sc-ben, olyan hasznos lesz neked hc-ban.
  • Lammer
    #61255
    igen, tokeletesen igazad van... hova is rohanok :)

    csak megint jon az uncsi farm :D

    csapatban meg most nincs kedvem :)

    akkor farmra fel :)))
  • gandrus
    #61254
    Már nincs meg, 21 milliós biddel vitték el.
  • Sunrider924
    #61253
    Add2: hc monkomon toltam Kulle valamilyen testreszet kelett felvenni, es annyira betompultam, total elfelejtettem a Golemet, mp10en egy orokkevalosagnak tunt hogy lefaragjam a hp-jat es akkorakat vert belem hogy ott radobbentem, ekkora marhasagot nem lehet buntetes nelkul meguszni, folyamat a serenityre kattogtam, a dodge mantra az kb 50%ban nem jott be, poti cd-n es jon a kovetkezo utes es a kovetkezo, elfutni nem tudsz, mert utoler es kozben is ut. Vegul nem haltam meg, de leckenek jo volt.
  • Sunrider924
    #61252
    A jelenlegi helyzetedhez sokat nem lehet hozafuzni ha ragaszkodsz hozza hogy ezen a szinten oljed meg a Butchert, az gondolom meg se fordult a fejedben hogy farmolj meg par szintet/geart, es esetleg mas skillek es paszivok is elerhetove valnanak kozben, ugyebar ez hc nem versenyfutas, az a lenyeg hogy eletben maradj es minel tovabb.
    Gear ugyileg hp/life regen elsodleges. A life regenrol megy az adok kapok, sokan kopkodnek ra, de akinek megvan a 2k liferegenje kibirja az 50secet amig dc-bol relogol a tobbiek meg megdoglenek, ez van.
    Az a mp10 infernoig az nem kis falat, ugyanis mar nightmare szinten eleg durva dps kovetelmeny kell hozza foleg egy Belialhoz, szerintem ne eroltesd csak azert mert, ahol kezd kemeny lenni ott nyugodtan engedj az mp-bol, mint mondtam ez nem versenyfutas, ha lesz egy dc immunis 60as hc karid, amivel paragont farmolsz, az tobb mint amit en remelhetek(irto szar a netem kurva sok a dc meg sc-ben is)
    Tehat rust in piece es sok sikert !
  • Lammer
    #61251
    most viszont kernem azok segitseget akik tenyleg kicsit ertenek a temahoz***
    ameddig nincs erdemben hsz, nem merek nekiszaladni bácsernek :DDD

    mp10 normal... varazslo lvl20, butcher elott

    -nincs kedvem meghalni... igen, hc***!
    -mit "vegyek" ahbol? van 37K aranyam
    -build okes?
    -mp10-bol infernoig nem engedek, ezt szeretnem betartani! ennyi a "szabalyom" :)

    [URL=http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ocsisajt-2219/hero/23166963]Klára a varino"cim :D[/URL]
    teh melee build
  • tugyiti
    #61250
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bassza szájba az anyját az AH is ,echoing fury sold persze össze fossa magát az ah és sehol nincs se a pénz se az item ,hogy rohadjanak meg a félkész szarukkal.
  • Lammer
    #61249
    tenyleg :) (nemezalenyeg :D)

    btw:

    eeeeeeeees igen!

    kidobta a harmadik entagling shotos amugy egesz jo tegezt (as 19%, ch9.5, nagy vita)!
    YES!

    (hogya******hosszusip)
  • Sunrider924
    #61248
    Ehm, credit card bard
  • Sunrider924
    #61247
    Az a kep marha regi, meg a legendary rewamp elottrol van, nezd meg az Andarielt
  • Lammer
    #61246
    ha elkezdunk olvasgatni a topicban ez a kep tarul a szemunk ele:

    kepkent, mert nagy...

    teljesen igaz!
  • Sunrider924
    #61245
    Nyilvanvalo volt, hogy ha Blizznek bevalik, akkor masok is sietve "atveszik" a nagy otletet, ki az akinek nem kell a talalt penz?
  • sanyiiiii
    #61244
    Már mindegy a dolgát elvégezte, a blizzard hülyesége fertőző tehát jön a steam rmah. Ja meg 21én amúgy is világvége.
  • Sunrider924
    #61243
    Is D3 dying? erdemes elolvasni a velemenyeket pro es kontra. Ez egy kulturaltabb forum mint a tobbi es nem csak anyazas megy, hanem ertelmes eszmecsere is.
  • Lammer
    #61242
    most ez a 70K forintban, jol jott... megszakadt a szivem nekem is :S a barbim meg kezd jo lenni... 121M aranynal jarok ugy, hogy 1 itemem ojrosban van, meg par jo cucc ahban :) es 152,6K* dps(, 43K hp) a barbim songoku nelkul :D

    *WDtol a fegyo megmaradt, nem ment el ojrosban igy visszakerult "Taksonyhoz" :D
  • Sunrider924
    #61241
    Lehet csak en vagyok ilyen maradi, de amig azt el tudom fogadni hogy felreteszed a magas paragon karidat, mert tul nagy elkotelezetseg idoben, azzal nem tudok egyeterteni, hogy akkor pucerra vetkoztetted, eladtad a gearjet, es most kezded megint elolrol. Nekem attol sajat/unique a karim hogy talalok neki ritka/jo cuccost, de ha eladnam akkor az egesznek a varazsa odalenne(szamomra)
  • Lammer
    #61240
    ":P"

    "dehat beled kar, mert ha talalsz vmi zsibbasztoan jot azonnal eladod."
  • Sunrider924
    #61239
    "kar, mert ha talalsz vmi zsibbasztoan jot azonnal eladod"
  • Lammer
    #61238
    :P

    "kicsit jobban oltozott mondjuk"

    1 jateknap alatt hoztam ossze, no :)
  • Sunrider924
    #61237
    Az enyem WD kicsit jobban oltozott mondjuk, szinten talalt cuccosbol, dehat beled kar, mert ha talalsz vmi zsibbasztoan jot azonnal eladod. Valami 96k dps-nel tartok, Acid raines/futkosos/xp gyujtogetos, csak neha tul gyors a kari nekem, siman ertem miert hoztak fel a WD-t a barbi melle, mint a 2ik leggyorsabb farmer, bar szerintem nem lasubb semmivel. Mp0-1en nem tudom folyamat fentartani a sprintet a fury miatt, de a WDvel meg nincs mana problemam, szoval csak futok(cast/move/cast/move).
    Ez a pick up range meg eleg beteg mehanika, nekem meg csak 20 yard de mar ez is durva, viszont Projax topicjat olvasgatva van aki 58 yardon tolja, allitolag offscreenrol is megkapja a health globeokat
  • imcsuka
    #61236
    Sziasztok!

    Tudom trade topikos téma, de itt is megkérdem, ha nem baj:

    Vennék dió3 goldot (amerikai szerveren játszom), valaki tudna ajánlatot tenni korrekt áron?

    Priviben várom az üziket. Előre is köszi és bocsánat az offért.
  • gandrus
    #61235
    Ez a szépséges csizma esett.
    Eladó, mert nem barbárkodom. :)



  • szektor20
    #61234
    Én úgy tudom, hogy már régóta (több hónapja) úgy van, hogy idén már nem lesz pvp.
  • devlking
    #61233
    Még szerencse, hogy a nagyon MÉG ÉV VÉGE ELŐTT MINDENKÉPPEN pvp patchnek még nyoma sincs.
    Katasztrófa ez a fejlesztőgárda...
  • Lammer
    #61232
    :DDD

    pont akartam irni, hogy ez a py orgia tokre hianyzik... 3X yarddal meg azt is felvettem amit nem akartam, nulla yarddal tenyleg csak a nagy kupacokat szedem fel :D

    szerk: WD-re kezdem atpakolni azokat a cuccokat amiket talalok es fel tudom ra rakni erdemben (most meg eleg gagyi, de ahogy jonnek a cuccok, ugye... :) ... megmarad funnak... most 42K dps vanik, ellenben 58.5K hp :DDD
    ezt a hp orgia style ihletet az egy runban eso fegyo es shield adta xD
    talalt targyak osztalya xD