78966
  • Sunrider924
    #61231
    Nah, megszolalt a nolifer pickupos csiter kocka
  • Sunrider924
    #61230
    Jah multkor sirankozott generalon egy ww barbi, hogy p63nal dobbent ra hogy meg alig az 1/3 xp van meg abbol, ami a p100hoz kell :))
  • Lammer
    #61229
    meg csak most lett meg? :)

  • sanyiiiii
    #61228
    Ez hatalmas tévedés :)
  • Sunrider924
    #61227
    Muhaha
  • clio1616v
    #61226
    you do not say :D
  • Lacika 79
    #61225
  • Rogerke
    #61224
    az érdeklődést jelent : D
  • setchoo
    #61223
    Félúton! :D

  • gandrus
    #61222
    Ez jó. :)

    Vettem 402029-ért egy Skornt, tettem bele egy perfect square emeraldot (most 60 000 körüli ára van), majd eladtam 2,5 millióért, amiből 2125000-et meg is kaptam. :)
  • clio1616v
    #61221
    szintén Érd?
  • szektor20
    #61220
    Eladó D3 account paragon100-as DH-val. Unbuffed 150k DPS.

    Érd. privátban.
  • Sunrider924
    #61219
    Jah hat ez mukodhet, majd legkozelebb meglatom, ahogy irtad annyira nem kellett a cucc :)
  • sz4bolcs
    #61218
    hüccs farmolni
  • who am I 7
    #61217
    szuper
  • devlking
    #61216
    USA-ban karbantartás van, nyilván hogy az eu ah sem fog menni.
  • who am I 7
    #61215
    AH elszállt...mondhatom szép, még véletlenül sem írnak estimated time-ot..eléggé csúnyán elküldtem múltkor annyukba AH miatt :D szegény supportosok, aztán ki is jött egy kis patch :D lehet véletlen vagy nem...de pont azokkal kapcsolatos, amiatt tobzódtam, de persze nem működik jól még mindig
  • who am I 7
    #61214
    Megnézed a legolcsóbb buyoutos cuccot, és az alá lövöd be(hogy mennyire az most tök mind1), ha nagyon kell..ha nem kell annyira, akkor nem állítasz be maxbidet, hanem keresel egy olyan aukciót, ami akkor ér véget, amikor gép előtt lehetsz és mehet a fight.Ha jó áron akarsz beszerezni cuccot, ez esélytelen, h otthagyod és beállítasz egy cirka maxbidet.
  • gandrus
    #61213
    Aukciós ház teljesen meghalt...
  • devlking
    #61212
    Azért vicces, hogy lehet látni mikor sikerül valakinek megint dupolni. 2 nap alatt megint visszaesett a gold ára 0.25-re, de látszik hogy javították is már, és megy visszafele.
  • MEdievil
    #61211
    Ha megnézed nekem van 900 loh mellette a 1,5 ls ez így elég. 300 kevés, vagy szerezz LS fegyvert(és akkor nem is kell Loh).
  • Sunrider924
    #61210
    Igazad van
  • sanyiiiii
    #61209
    Chantodo a CM set. Másra valószínűleg nem éri meg tekintve hogy a jobb darabok milyen árban vannak. Hogy miért? Mert energy twister elég pofátlan módon scalel attack speeddel. Chantodo wand ugye igen gyors és a source is ad attack speedet.
  • Sunrider924
    #61208
    Amugy a chantodo offhanden nincs elemi sebzes bonus a triumviraten pedig van.
  • Tatyla
    #61207
    mentem egy magda runt m4-en a DH-val de azt hiszem egy ideig ismét nem lépek be...
  • sz4bolcs
    #61206
    a-a. Az najs.
  • Sunrider924
    #61205
    Ez most olyan hogy a 1032 dps, 169int, +0,24 atack speed, 61% crit dmg socketes EF-et nem tudtam eladni 200 millaert, na most akkor ez a te ertelmezesedben szinten szarnak szamit, nemdebar?
  • sz4bolcs
    #61204
    Én nemrég csináltam cm wizardot, és chantodot valamiért gazdaságosabbnak gondoltam, mint a triumvirate+akármit.
  • sz4bolcs
    #61203
    Hát az nagyon nájsz. :D Pár hete sikerült eladon két milláért...
  • Hedgehunter #61202
    Chantodo tul van arazva es csak 7% minus damage against elites nem nagy szam... Vette egy szettem (meg megvan) de hamar letettem...
  • Sunrider924
    #61201
    Crites storm crow, nice
  • böröczk
    #61200
    Amíg nem mentek el a dh cuccai, még aht böngésznem is felesleges :/
    Mellesleg teljesen jól elfarmolgatok mp1-2-n, ami egyedül hiányzik, az a lifesteal, loh, és az is inkább reflecteseknél okoz problémát, nem elég a blood magic.
    Mp6 kulcs farm meg mondjuk simán ment cm builddel, ha többen voltunk, még a 7-es is.

    Csak most a plvl növelés lenne a cél, meg az effektív farmolás egyelőre.
    Azt sajnálom, hogy ennyi időt már beleöltem a dh-ba, és nem tetszett, valamint nem találtam annyira effektív tömegfarmolónak, inkább single targetre volt nagyon erős, meg persze vele übereztem többnyire.
    Nem volt egy csúcsbuildje, de azért 250 dps ide vagy oda, borzasztó papír volt, és már nagyon elegem lett az örökkévalóságig tartó kite-olásból.
  • Lammer
    #61199
    nekem tegnap reggel egy runban dobott egy eleg jo forceot (meg egy witchinget is :D)

    most runban vagyok, de 'asszem 230 avg dam es 315 int jo crittel... ha erdekel megbeszelhetjuk :)
  • böröczk
    #61198
    Hm, blood magic be van téve, itemből nincs semmiféle lifestealem még (most tettem be ah-ba a DH-m cuccait, és várok a csodára), de a blood magic rém kevésnek bizonyul, alapból ugye nerfelt a lifesteal infernon.

    Szóval azt mondjátok elég, ha az amuletten van egy kis loh pluszban?
    Mennyi kb? 300 elég, vagy legyen inkább 600 körüli érték (múlt héten néztem, akkor még volt, már nincs ilyen tal rasha amu jelenleg ah-ban)

    Chantodo set mennyire éri meg?
  • MEdievil
    #61197
    Most épp archon builden van: Miranda
    Buffokkal kb 205k dps és így 1,5% ls (blood magic) + Loh elégséges RD ellen is. Amikor pedig még volt +2,8% fegyverből akkor pedig egyáltalán nem számított a reflect.

    Magic weapon / blood magic mindenképpen ajánlott.
  • Fanat1c
    #61196
    Hi! valaki segítene überezni! még két kapu van nyitva, mp4? Fanat1c#2597 vegyen fel! köszi előre is
  • sz4bolcs
    #61195
    amuletre sztem mindenképp
  • böröczk
    #61194
    No most akkor én kérdeznék, remélem, valaki tud segíteni.

    CM wizardnak úgy hallottam, nem ANNYIRA fontos a lifesteal, loh, viszont ha farmolni szeretnék vele (agyatlanul végigrongyolni archonban), átskillezem, és azért a reflecteseknek annyira nem szoktam örülni szegény Franciska.
    Kérdés, hogy mire érdemes inkább a lifestealt/loht (és nem utolsó sorban melyik jövedelmezőbb), amulettre, gyűrűre, fegyverre nézni, valamint mennyit?

    Nincs valakinek itt magasabb plvl wizardja, és esetleg szívesen belinkelné az adatlapját?

    Köszi előre is
  • Sunrider924
    #61193
  • sanyiiiii
    #61192
    Van aki csinál ilyet, de ha outbidelt akkor elkurta :D

    Egyébként nekem mindig igazam van, kivéve amikor nem, de azokat az eseteket úgysem vesszük figyelembe. No smiley mert ez halálosan komoly.