78966
  • who am I 7
    #61311
    nincs alátámasztva blizz oldalról, másrészről, mp1-mp2-n mentem eddig, ha goldban kellene kifejeznem, amit innen összeszedtem, 2-3kkk körül van.Mp7-en is bohóckodtam, de pár run után rohadtúl meguntam, h 1 centivel sem jobbak a cuccok, ráadásul, lassabban is haladok.De ez teljesen mind1, am, csak mondani akartam, h ez az állítás egyáltalán nincs alátámasztva, mindenki úgy farmol, ahogy kedve tartja :)
  • clio1616v
    #61310
    nekem ez a tapasztalatom, amint felmentem mp6 fölé, elkezdtek esni az eladható cuccok
  • Lammer
    #61309
    JEEEE elso legendarynk (pont neki jo, steady strikers) :) ^^

    -dex,vit, experience... pont ami kell, 3 random :)))



    story: mai HC session kezdes, belepunk butcher elott, hogy farmoljunk hozza geart... megyunk fol a lepcson... par feher mob a folyoso vegen... mennenk tovabb... mikrofonbol jon a ba**dmeg varjal mar :DDDD
    cimbinek esett 131 MF (mp10) :) (ledobta, hogy shotoljak)
  • who am I 7
    #61308
    cucc minőség nem mp függő, bármennyire is sokan szeretnék azt.
  • TurboX
    #61307
    jó cuccok terén ill. xp farmban nálam bevált az mp0 is:)
  • clio1616v
    #61306
    ha gyorsan akarok haladni akkor mp5ön tolom 440 körül van az mfem, ha meg jó cuccokat akarok akkor lassan mp8on 560 körüli mffel
  • sz4bolcs
    #61305
    xDDD
  • Lammer
    #61304
    wep: ilvl61 es felette...
  • unusual
    #61303
    Na jól van!!!!! Nekem meg 1hónapja nem esik lego,se zöld......Grrrrr
  • Czdano
    #61302
    Ééértem..szóval follower itemeken és shieldeken kívül nagyjából mindent érdemes megkukkantani..
  • Sunrider924
    #61301
    Aki meg nem ismerne, egy kis humor:
    Add me Maybe
  • Lammer
    #61300
    miota 1.0.5 kinn van, azota en felszedegetem az iLVL58-as armorokat is... mert neha rollol ra olyat, hogy besz*ras... tegnap neztem barbimnak shouldert... 55M volt, jobb vile warddal siman osszeraktad, soot statokban nagy reszet verte (nagyon magas str, jo vit, magas %life, armor sem rossz), max regen nem volt rajt :)
    fegyokbol iLVL 61 vagy felett erdemes... shieldeket kihagyom... max ha olyan kedvem van 63-as johet szoba... follower item szinten skip...
  • Czdano
    #61299
    Hát sajnos ilyesmi nem jöhet nálam számításba jelenleg de azért köszi! :)

    Még annyi kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban, hogy mik azok az itemek amiket "ránézésre" érdemes felvenni? Haverom magyarázta hogy ha ráviszi a kurzort a cuccra és CTRL-t nyom akkor megmondja egyből hogy megéri-e a pénzét :)
  • Lammer
    #61298
    nekem van egy asztalim (alairas)... az fullhdban is csutkamaxon okes...

    es van egy PB laptopom... ha most leirom, hogy egy Athlon II P360 dolgozik benne, akkor mindenki felrohog :D Ami kozmetikazza az egy dedikalt memoval rendelkezo 6650-es Ati kari...
    es most jon a trukk: kib***tam belole a gyari vinyot es betettem egy 830-as Samsungot (SSD)... voala! nincs ilyen vinyorangatos-toltos varas :)
    persze minden minimum es a felbontas 720p, de a toltesi/varakozasi idoket elegge leminimalizalta a szolidsztétdrájv :)

    szoval javasloG neked is ha teheted minimum egy 830-as samut vagy OCZ agility 3/4 kornyeki SSD-t (ha megteheted ofkorsz) :)
  • Lammer
    #61297
    visszamennnye! :D

    (Aspyrin! alairas csillagos otos! nagyon tetszik :D)
  • rhazid
    #61296
    "This looks bad." :DDD
  • Aspyrin
    #61295
  • poruljartal
    #61294
    az kamu, sőt baromság, csak annyit állít be, hogy a gépedet alapból milyen kategóriába teszi és hozzá igazítja a beállításokat
  • Systore #61293
    bejöttem mp8-ra ünnepelni, azt ez fogad :DD

  • Czdano
    #61292
    Van a dokumentumok közt elvileg valami config file, amiben ha okoskodok akkor fps-t nyerhetek..

    Anélkül kb élvezhetetlen a játék, rendszeres fps dropjaim vannak egy egy új helyen..
  • sanyiiiii
    #61291
    Jó nagy TV lehetett :P
  • Lammer
    #61290
    Benne voltam a TV-ben, lattam!!! :D

    konfig?
  • Czdano
    #61289
    Így is képregény ha elindul a game..valami konfigot kell majd lőni több fpshez :/
  • Lammer
    #61288
    nem tudod jobb minosegben? nagyon gyengusz :S
  • Lammer
    #61287
    gz!!! :D
  • Sunrider924
    #61286
    Bakker, akkor mar tudom nekemmiert nem esik, hat kifosztottad a szervert aranyapam
  • Systore #61285
    igeen :D

  • Czdano
    #61284
    gondoltam megnézem, hogy bírok d3-at streamelni, akit érdekel nézze! :) (semmi extra, 12es paragon wizard, de építő kritikát szívesen fogadok!)
  • gandrus
    #61283
    Már el is vitték. Lehet, hogy drágábban kellett volna beraknom...
  • gandrus
    #61282
    Eh. Én meg örülök, ha néhány hetente esik egy legendary vagy set, azok is legtöbbször értéktelenek. :S
  • clio1616v
    #61281
    Mai termés ^^

  • gandrus
    #61280
    Esett egy Immortal King's Triumph rohambili, 6.5 millió aranyért elvihető. :)

  • LocalPatriot
    #61279
    Agyam eldobom...
  • BlazeH
    #61278
    Na ilyen nekem is volt, hogy barbárral egyik nap összeszedtem 2-3 kulcsot halál nélkül, másnap meg 2 champ packkonként haltam. Akkor azt hittem hogy csak fáradtság vagy ilyesmi, de lehet hogy tényleg más volt a háttérben :)
  • Hentes75
    #61277
    Hogy lehet pl.: az egér bal gombjára 3 3 skillen kívül másikat rakni?
  • Sunrider924
    #61276
    [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1197808379&no=60955]#60955[/URL]
  • MrAndree
    #61275
    Bizony. Ebből jöttem rá, hogy vannak unatkozó milliomosok akiknek nincs jobb dolga mint diablozni...
  • LocalPatriot
    #61274
    Hogy micsoda? 12ezer euro-ert adtak el egy fegyvert? Képet róla...:)
  • Sunrider924
    #61273
    Ok, hivatalosan nem varialnak, es akkor van pofajuk a szemembe mondani, hogy a hosszu, dropmentes idoszakok az mind RNG?? Hanyfele hulyenek nezik ezek az embert?
    Koltoi kerdes volt.
    PS- erdekes, hogy miutan azt a perfect EF-t eladtak 12ezer euroert, utana hirtelen surubben potyogott az EF mindenkinek 2-3 napig, sunyi blizzard...
  • sanyiiiii
    #61272
    Azért nem szólnak róla mert a hivatalos álláspont szerint nem variálnak.

    Egyébként valamelyik nap olyan is történ hogy a galvanizing ward nem növelte a storm armor időtartamát (szerintem archonhoz kötelező passzív, úgyhogy addig meteoroztam). Pár órával és egy reloggal később megint működött.