78965
  • SLICK
    #63880
    Persze, hogy érdemes! Minden új craftolható cuccnak az az egyik alapja.
    Statokra lebontott craftolható cuccok vannak: Shoulders, Bracers, Chest Armor, Gloves és amulet.
    A Chest armorok a kiscsajnál megvehetők, a többi recept véletlenszerűen eshet, de a főbb Bossok MP 5-ön, 5-ös Valorral 50%-ban dobhatnak recepteket.
  • denevérember
    #63875
    Hali skacok! Esett egy kesztyű mondom az értkékeit, mert rászűrtem AH-ba és semmi közelit nem dobott ki... Szerintetek mennyit érhet?

    Int: 220
    vit: 78
    Atk speed:9%
    Crtit hit dmg:20
    Crit hit chance:6%



    Előre is köszi a választ...
  • Ferrari23
    #63874
    Hi srácok!

    Demonic Essence mihez kell? Sivatagban kiscsajnál van 1-2 plan, amit meg lehet venni és ahhoz kell azt tudom, de azon kívűl? Érdemes gyűjteni?
  • mikromanus
    #63873
    Igaz. EZt benéztem. Az ilyen minőségi cuccokból jó alapanyag lesz. Csak a többi közkedvelt legendary drop infernon nem jó tűzlasztinak (az iLvl 58-59-esek).
    Én meg bezúztam legalább négy 60-asat a napokban. Ajjajj, buktam 80-100k goldot vele. No mindegy :)
  • tugyiti
    #63872
    Miért ne adna ?
  • gandrus
    #63871
    Na, ilyen se volt még nekem. Igaz, hogy a legendaryból brimstone lett. :)

  • mikromanus
    #63870
    "köszi, akkor brimstone lesz belőle!"
    Nem, nem lesz. EZ még ahoz is szar (csak iLvl 60)
  • Carlos
    #63869
    köszi, akkor brimstone lesz belőle!
  • devlking
    #63868
    Ez kétszer ennyi dpsel is vendor lenne. :D
  • Lokker
    #63867
    Szerintem semmit. Kétkezes és csak 845 dps-e van. Még az int is elég kevés rajta. De majd az okosak megmondják. :)
  • Carlos
    #63866
    Ér ez valamit, mert ilyen statokkal nem nagyon találtam:
  • Carlos
    #63865
    No, ilyet is először látok:
  • SLICK
    #63864
    mármint 7 portálom :D
  • SLICK
    #63863
    Valakinek később van kedve MP6-os Überezésre? van 7 kulcsom
  • Hedgehunter #63862
    Na igen de en nem az vagyok aki 3 mp-ent akarja nyomogatni a gombokat jatek kozben...
    Az overwave "csak" 24% extra-t ad 3 mp-ent.
    Igazabol en a egy csapatra specialialodott monkot epitenek aki fogja az ellen-t a gyengebb elettel rendelkezo karaktereknek..
    Van egy 35 all-reses Natalya embrace-em 167 dex 66 vit-el ha valakit erdekel...
  • tugyiti
    #63861
    Ma full act1-4 mp3 run kisebb nagyobb afk-vel (főzés ilyesmi),kíváncsi leszek nap végén lesz e valami használható :D
  • Coradiel
    #63860
    Köszönöm a válaszokat!
    Sejtettem, hogy azért annyira nem csúcs, a battle.net-es adatlap alapján, de ez a pár százezer is valami :)
  • esgerus
    #63859
    nincs benne socket, ez eléggé a béka segge alá viszi az árát :(
  • who am I 7
    #63858
    350ezer gold.500ért már 1476-os van és -2 a hotabol
  • Coradiel
    #63857
    Sziasztok!

    Végre találtam valamit ami talán nem csak bontásra érdemes :) Segítenétek nagyjából belőni, hogy mennyibe kerül? Csak mert láttam AH-n pár ezerért is kirakva ilyet, meg majd 10 milláért is.

    Köszönöm a segítséget!

  • SLICK
    #63856
    azért nem rossz az
  • devlking
    #63855
    Messze van az attól.
  • Carlos
    #63854
    Eddigi legjobb, de ezis gyengébb, mint a mostani:
  • SLICK
    #63853
    Megfogtam az Isten - khm- akarom mondani Natalya lábát :D

  • skinnyman
    #63852
    Arra tippelek hogy rossz skilleket hasznalsz, monknal szinte sose lehet tul sok spirit, 3 masodpercente nyomogathatod az overawe-t (+48% sebzodes minden monsternek a kozelben), csomoszor sweeping wind is, melle pedig blinding flash 15 masodpercente, breath of heaven 45 masodpercente, serenity szukseg eseten. A probb mondkok 90%-ban ugyanazokat a skilleket hasznaljak. Bar patch ota lehet hogy vannak mas mukodokepes buildek is, nem tudom.
    A thunderclap-et amugy a teleportalasi kepessege miatt is sokan szeretik, nagyon hasznos lehet h siman gyorsabb legyel tole plusz tamadasok kikeruleseben.
  • Dondark
    #63851
    köszi a választ, igen a sever lesz a ludas :)
  • Lokker
    #63850
    Én anno konzolon vittem végig a Dungeon Siege 3-mat. Kipróbáltam pc-n a szebb grafika miatt, de a nem igazán volt kényelmes az irányítás, jobban ment controller-el és kényelmesebb is volt. Mondjuk ahány játékos annyi szokás. Egyelőre jobban tetszik a conroller-es megoldás.
  • TurboX
    #63849
    nem lesz nagy kaland akinek már hozzá van szokva a keze/ujja lásd: fps játékok
  • Hedgehunter #63848
    Monkot epitgetek es latom sokan a fist of thunder-t hasznaljak? Miert?

    Tudom hogy az jobban termeli a spiritet de en a spiritet csak a breath of heaven-re meg a serenity-re hasznalom arra meg van eleg minding. A sweeping wind-et (ami "draga") meg csak elitnel veszem elo..
    Nalam a crippling Wave megy tail kick-el (scorpion sting-el)...
  • AkAfinucsi
    #63847
    Megnézném, hogy a hulladék controller-el, hogy fog előre menni egy ww barb :D
  • mikromanus
    #63846
    Van egy item rajta (vagy a kezében) ami "rest in peace" tulajdonságú. A legutolsó ütés (halálos) valami irreális-giga-hiper-szuper nagy lesz. EZ akkro jó ha van life leach a karakteren. Bármennyi élete is van a karakternek tuti maxra ugrik :)
  • TurboX
    #63845
    csak nem ez van a kezében?
  • Dondark
    #63844
    Hogyan lehet az hogy haveromnak 10millás critet irt ki!Nem photoshop és 85K-s barbár..
  • Elusive
    #63843
    20m
  • tugyiti
    #63842
    thx !
  • Carlos
    #63841
    semmit.
  • tugyiti
    #63840
    Urak segitsetek már pls. barbárnál mennyit számít az árban az extra health from globes ?


    nem találok hasonlót AH-ban :/
  • tugyiti
    #63839
    mennyi ?
  • Sunrider924
    #63838
    Nem, akit en lattam az caps lockban arulgatta a gearjet, de a 4 craftolt sloton kivul az osszes tobbi nem ert egy hajitofat se. Persze a dps-t a craft slotok fujtak fel, miutan felkertem hogy unequipelje oket, hat erosen elolvadt az az uber gear.
  • Hedgehunter #63837
    Na ja enyhen tuloztam... De hasonlot valoban a toredekeert..

    Talalkoztatok mar a kovacsolt amut arulo fazonokkal?? Publicban lattam vagy 3-at aki probalta eladni nagyon olcson a jobbnal jobb amukat...