78965
  • jazzy
    #64721
    Van róla valami info, hogy mikor jönnek új legendaryk?
  • Sunrider924
    #64720
    My little pony
  • Sunrider924
    #64719
    Ez mind szep es jo, de az en szemem meg mindig bantja picit az, ahogy a barbar elvetodik a dolgok elol, vagy a teljesen mas perpspektivaba rakott Belial fight(hanyan szopodtun az elbaszott hitbox miatt azon a fighton)
  • Carlos
    #64718
    e!
  • Carlos
    #64717
    "taken" ???
  • Sunrider924
    #64716
    Ok ez mar csak egy ilyen nap.
  • Sunrider924
    #64715
    Valaki korabban irta egy hozzaszolasaban, hogy a jatek hivatalosan is a kepebe rohogott. Na szerintem ez is egy olyan.
  • Carlos
    #64714
    Pár kellemes pillanat (egyik sem végződött halállal):

  • Carlos
    #64713
    No, bemerészkedtem az mp10 bugyraiba.
    Act1 kulcsozás. Hááát... ugyanaz a szar esik mint mp5-7 alatt csak SOKKAL lassabban tudom levakarni az 52 millió hp-t a bossokról...
    Nem nehéz, csak sokáig tart.
    De legalább dobott kulcsot.
  • Carlos
    #64712
    Matekozd ki hogy jársz jobban.
  • Lammer
    #64711
    ajjjaj... most viszket a tenyerem, mert esett egy jo kis mace...

    scenario1:
    megtartom... jon IK belt helyere egy WH... 3LS ugy is ott csucsul a fegyon
    scenario2:
    berakom, hogy hadd vigyek... csak mennyiert?

  • BlazeH
    #64710
    Olyan nekem is volt hogy mp9-en 3-ból egy organ esett. Azért nem mérgelődtem csak mert előtte ugyanott 3-ból 3 :)
  • Lammer
    #64709
    kis pihi...

    ok megint nem...

    ezt komolyan nem hiszem el... akkor ez mar HARMADIK...
  • Carlos
    #64708
    azigen...
    Én mp5-ön ütögetek. Eddigg 1 legendary esett de a kovács is csak röhögve törte be.
  • Lammer
    #64707
    EZ ULTRAKOMOLYTALAN

    2-es coop: mp8 uber, KETSZER NEM DOBott egymas utan, leave session... szetvag az ideg!
  • Lammer
    #64706
    utana mp9... ment az is... csak vicces volt, hogy bejott a 10% es az 1ik paros nem dobott osszetevot... -.-
  • Carlos
    #64705
    Mon'hatni bejelentették a kieget.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Meg aztán várható volt, mert Adria banyáról semmi hir hogy mi lett vele és egy darab soulstone is leesett a végén a toronyból ami ki tudja kit vágott hókon. :)
  • Sunrider924
    #64704
    LOL, ezt nem hiszem el Diablo's fate
  • Sunrider924
    #64703
    Igy van, de akkor az illeto tudataban van annak, hogy az AH jatekot jatsza, nem pedig a kincskeresoset. En az utobbit preferalom.

    @BlazeH - linkeltem annak idejen a diablofans.com oldal versenyt a Helpful hints of Sanctuary-t. Az volt a lenyege, hogy minden class eseteben a legatfogobb, legjobb guide nyer. A barbar guideban volt egy jelolt aki oszerakta azt az mp10 farmolos ww buildet amihez 400 AR es 40k dps mar eleg. Kiprobaltam, mukodott. De nekem nem az kell, hanem jatekelmeny. Nem utolsosorban jo az ha, van meg valami, amit nem ertem el(mp10 farm), kicsit buta pszihologiai trukk, de attol meg jo.
  • Zenszkij
    #64702
    Igaz, de van aki azért gearelődik gyorsan, hogy aztán nehezebb fokozaton a kieső cuccokból az RMAH-ban pénzt csináljon.
  • BlazeH
    #64701
    A barbárodat elnézve, ha WW-re váltanál már most is menne az mp10 :)
    Esetleg némi cc kéne még.
  • Carlos
    #64700
    +1
  • Sunrider924
    #64699
    Amit most irok az a sajat nezopontom, de lehet megeri vegiggondolni. Ismerem azt az erzest, amikor haladni szeretnel, kell az upgrade de valahogy nem jon. Annak idejen, 1.04 elso 2 heteben cm wizardon 16k dps-el farmoltam mp6on, es sokan kikacagtak, de a dropppok mennyisege engem igazolt. Amikor barbara valtottam es 40-60k dps-el indult a ww karrierem meg elkepzelhetetlennek tartottam, hogy megkozelitsek 150k dps-t, most meg 260k dps-el farmolok mp5-on felig oda se figyelve. Lenyeg, ne foglalkozz az AHval, vagy azzal hogy miert szar megint a dropp, csak jatsz, es akarmennyire is kozhelyes, de probald elvezni hogy jatszol.
    Az AH iszonyat felgyorsitja a gearelodest, de ha mar megvan minden akkor utana mi a cel? mi mozgat meg hogy megtalald/kiessen? Ez az amiert en vegul soha nem bantam meg, hogy kihagytam az AH-t, bar neha nekem is ott figyel a kisordog, hogy tuti haladhatnek mp10en is, ha AHbol beszereznek par aprosagot, nem sokat csak 1-2ot.
    A karaktereid rendben vannak, onnantol hogy legalabb mp1en tudsz veluk i63at farmolni nincs mas hatra mint hogy farmolj. Mindig mindenkinek letorom a kedvet, aki azzal a kerdessel keres meg jatekban vagy privatban hogy mit vegyen. SEMMIT Jatsz es elvezd az eltoltott idot.
  • eloim
    #64698
    uhhh télleg, erre nem is gondoltam, köszi :)
  • BDragon22
    #64697
    máák kraft party : 7. vit es kesztyű kraft om :P
  • Lammer
    #64696
    hat skacok... szenvedtem hotaval az ubereknel... (meg az ehapesabb amuval meg lila gemes helmmel is)

    most betettem amut, lila gem helmbe... es pikk-pakk osszecsomagoltam ubereket mp8-on soloba... volt olyan paros, hogy berserk CD-je kinnt jott vissza IDzgetes kozben...

    hogy ez mennyire jol ment, nagyon meglepodtem... az utalatos WW... tobbire marad hota

    ja es az 1-ik paros dobott egy ilyet is ^^

    nem mellesleg sikerult egy nem is rossz intes HF-et krealni (keszulok WD-re ^^):
    190 int, 4 CHC, 31 CD, 67 regen, 43 FR :)
  • SLICK
    #64695
    hát pénzt nem dobnék ki ilyen cuccokra, max goldot vennék pénzért. Mondjuk spóroltam pár száz millát néhány saját találású cuccal. De msotanában semmi használható nem esik. AH-ban csináltam még pár fincsi üzletet, pár cuccal és annyi. De a kívánt hatás még nincs meg egyik karakteremnél sem. Na jó talán a DH-nél, de ott is az MP5-ös eliteket kínlódva ölöm meg, sima mobokkal nincs baj. Így marad a MP3.
    Barbárom az akivel bármilyen szintet bevállalok, csak hát kéne nagyobb dps.
    Wizardomnak se szar cuccai vannak viszonylag, de mégis meg tudnak fingatni sűrűn MP5-n főleg a rohadt waller meg lézeres elitek.


    Amúgy holnap valakinek lenne kedve egy kis Act 3-as farmhoz esetleg Act is szóba jöhet. Meg Act 1 is ha valaki kulcsozni akar. Lenyomnék pár über bosst is, mert craftolnék pár hellfire ringet.
    Systore, tugyiti veletek játszottam mostanság. Lenne kedvetek? Meg még bárki jöhetne.

    Amúgy javasolnék egy olyat, hogy szervezhetnénk ilyen SG-s társas farmolást. Megbeszélnénk időpontokat kinek mikorra jó és lehet több csoport is, ha többen jelentkeznek.. Így nem kellene mindig publicban menyétkedni idegenekkel.
    Az az igazság egyedül meguntam az XP és cucc farmolást, hátha van így más is.
  • tugyiti
    #64694
    Ez kb. arra jó hogy vagy mindent leütsz egy ütésre vagy egy ütés vagy egy nagyobb mobnak allres nélkül...
  • Hosszas
    #64693
    Kétlem, hogy szereznék/netalán esne nekik vagy craftolnák ... Inkább egyszerűen megveszik euroert oszt annyi..
  • SLICK
    #64692
    Ezzel a gyerekkel haver tolta publicban, előbb linkelte:

    Demon Hunter

    én mostmár komolyan nem értem, ezek honnan szerzik a bivaly cuccokat.
    Nem létezik, hogy én nem bírok így meggazdagodni, hogy ennyire táp karaktert tudjak kreálni. Kezdek vérszemet kapni.
    Mostmár az lesz elfogadok javaslatokat, hogy az egyes karaktereimen miket javítsak még, hogy legalább 200k unbuffed dmg-em legyen.
  • Lammer
    #64691
    nem bug... a kavics(ok) ami benne van(nak), az csak a Tied! ezt is igy jelzi, ha kiveszi nem lesz az ;)
  • Lammer
    #64690


    kivancsi leszek a sok divatmajomra... runa nelkul fogjak nyomni-e!?
  • Acidlich
    #64689
    Ez mar annyira kemeny, az archont runa nelkul csapatja
  • devlking
    #64688
    A hdd sebessége nem tudja felvenni a versenyt a hirtelen sok effekt betöltése miatt.
  • Ashtyra
    #64687
    Rosszul van optimalizálva HDD-re a játék,gondolom.
  • Lokker
    #64686
    Értem, csak kíváncsi vagyok, hogy mi az ami miatt képes ssd nélkül az elején belagolni. Hiába vársz városban csak akkor normalizálódik a helyzet ha szörnyekkel találkozol.

    Ilyenkor mindig eszembe jut a Cities XL.
  • Ashtyra
    #64685
    Nem kell feltétlenül SSD,elég egy nagyobb pendrive is,hogy fusson szépen (nekem is az van és elmúlt a lag).
  • eloim
    #64684
    a fegyó, a csuka és az armor mitől account bound-os? bug?
  • SLICK
    #64683
    Az én Wizardom fele ennyi dps-nek is örülne :|
  • Hosszas
    #64682
    Költhetett pár 100eurot ez a wizard... http://eu.battle.net/d3/en/profile/rubasznyJOHN-2746/hero/22663032