78965
  • undY1ng #64681
    Ezt én se értem... Havernak HD6950 i5 proci 8gb ram és ugyanúgy szaggat az elején...
  • Lokker
    #64680
    De amúgy mi miatt igényli az ssd-t?
  • devlking
    #64679
    Nem muszáj az SSD, egy 80-100 ezre vga, meg hasonló proci is megoldja.
  • undY1ng #64678
    Régen találtam valami affixeket amik ezt a problémát megoldották, de azokat már nem találom. Nemár, hogy egy rohadt SSD-t kéne ahhoz vennem... :)
  • sanyiiiii
    #64677
    SSD
  • undY1ng #64676
    Már tuti volt téma, de mi a megoldás az "FPS lag"-ra ami mindig a játék elején van olyan 10-15 másodpercre? Azt hittem, hogy ez az ati átka, de az nvidias notebookomba is ugyanazt csinálja.
  • Ashtyra
    #64675
    Szerintetek mennyit érhet kb. a következő kesztyű:84 dex, 80 allres, 6% atkspeed,9.5% cc ?
  • kigyi
    #64674
    A csillag tényleg jó dolog mivel nagyon ritkán látok leg-et így csak 2 napja vettem észre. Kolbászolok a mapon egyedül valaki belép és a map másik felén üti a jónépet erre nézem jé egy csillag a mapon na ilyet nem láttam megnézem :D Hát nem egy leg volt amikor odaértem? :D
  • Sunrider924
    #64673
    Van egy lehetoseg, masnak hasonlo problema eseten:
    Please make sure that you have .NET Framework 2.0 installed. You can search Google for it, and find the download link on Microsoft's website.

  • Totyaman
    #64672
    Na raktam új win7-et,de ugyanazt a hibát irja ki hogy Xenocode vitrual opening system error :F
  • Sunrider924
    #64671
    Mostmar nekem is van dupla leg dropp kepem. Tokjo hogy minimapon is latszik a ket csillag.
  • doggy888
    #64670
    Probléma megoldódott hála blizzardéknak küldött ticketnek, azért kösz mindenkinek aki próbált segíteni !
  • Sunrider924
    #64669
  • Totyaman
    #64668
    Majd megoldom valahogy.Köszi.
  • Sunrider924
    #64667
    A legjobb amit tehetsz, rakj egy sima win7et es azon telepitsd. A netszolgaltato az mashol akadhatna be, nem az op-rendszer szintjen hanem majd a jatekon belul, amikor az authentication alatt kidob, mert megvaltozott a login pattern. De arra valoszinuleg mar tudod, hogy security question-os password reset a megoldas.
  • Totyaman
    #64666
    Max ha nem sikerül rakok egy új rendszert.
  • Totyaman
    #64665
    Igy is ugyanaz.
  • Zenszkij
    #64664
    Az első és legfontosabb, tudom próbáltad, hogy rendszergazdaként indítsd.
  • Totyaman
    #64663
    Win7 alá akarom.
    Eddig fent volt.
    Netszolgáltatót váltottam.
    Játékinditásnál nem töltött be a játék.
    Gondoltam újrarakom.
    De nem engedi hanem ezt a hibát irja ki.
  • Sunrider924
    #64662
    Ehm, pedig neki van igaza. Kis extra hazifeladatot adsz nekunk, de nem segitenel.
    Szoval ha te nem sima windows ala akarod telepiteni a Diablot, akkor ne lepodj meg, hogy nem fog menni. Mert nem fog. Linuxos virtual machine alol se ment. A te xenocode cuccosod alol sem fog. Akkor mar csinalj egy windows-os particiot es arra telepitsd, azon mennie kell.
    A Xenocode cuccos amit hasznalsz erdekesnek tunik, rossznak semikepp dehat ez van
  • Carlos
    #64661
  • Totyaman
    #64660
    Nincs fent ilyen.De ha ilyen a stilusod akkor ne irjál.Kösz.
  • Carlos
    #64659
    Honnan tudjam. Neked kéne tudni mi az a te gépeden van.
  • Totyaman
    #64658
    Az 1 program nem?
  • Carlos
    #64657
    Nem lehet, hogy a xenocode-al akad össze?
    hátha ebben találsz használható infót, nem olvastam el.
  • Totyaman
    #64656
    Diablo 3 installnál ezt irja ki.
    http://kephost.hu/share-DF4B_514AFF0E.html
    Mi a teendő ilyenkor?
    Köszi előre is.
  • sanyiiiii
    #64655
    Egyetlen értelme az hogy act3 farm után beugorhatsz leverni első két act4 bosst gyorsan ha van kedved.
  • BlazeH
    #64654
    Érdekes. Barbár-DH párosként Magdháék mentek le legkönnyebben. Siegebreaker enrage-elt és mikor felkapott bebuggolt és haltam, de aztán ők se voltak vészesek. Ghomnál és Rakanothnál az volt a gond, hogy ha ghommal kezdtük Rakanoth enrage-elt, ha Rakanoth-al kezdtük akkor meg előbb utóbb bekapott egyet a DH és azon ment el a dolog. Úgyhogy ellenük magamra pakoltam még 40k dpst némi ehp-ért cserébe és úgy már lementek enrage előtt. A realm of chaos nem épp DH friendly hely :)
  • BDragon22
    #64653
    hi. csak felszerelés próbavolt, nv nélkül. elsőre lement Rakanoth and Ghom, síma volt.
    Siegebreaker and Zoltun Kulle ból siegenek maradt 32%, első próbára, zoli feküdt. Maghda and Skeleton King páros volt legerősebb, skeli 60% körül , magdi teljes hp n maradt. hajnal fél 3 ra fejeztem be 1-1 próbát, szal ma este megy a totál, remélhetőleg mind3 páros lemegy. hf ring bennmaradt figyelmetlenség miatt, szal 10k + dps -em lesz.
    Kérdésedre válaszolva nem halt meg mind 3 páros, de a feeling je nagyon jó volt. :p
  • BlazeH
    #64652
    Szóval azt mondod, hogy a monkoddal egyedül lenyomtad mindhárom übert?
  • BlazeH
    #64651
    Critical Mass Wicked Wind
    A klasszikus perma freeze wizard.
  • Sunrider924
    #64650
    Nem, tehnikailag meg tudod csinalni, hogy megnyitod akarmelyik act utolso kuldijet, szetfarmolod az adott actot visszafele, es full stack nv-vel atmesz a kovetkezobe, a legelejere. Nem tudom ebben igy mi a fantazia, de mukodik.
    Gondolom az alap elgondolas az lehetett, hogy ha quest mode-ba haladsz akkor viszed magaddal az nv-t actrol act-ra.
  • jocika
    #64649
    Csak a gyengébbek kedvéért: mi az a CMWW wizard ?
  • BDragon22
    #64648
    Én is azt hittem mp10 über szóló esélytelen, de hajnalban kiderült, hogy nem az :p... nekem eddig ez volt a legnagyobb "kihívás" a játékban... para100 lehet cél de nem mozgat túlzottan...
    marad hc... meg pecsverés/várás .
  • Carlos
    #64647
    de ez csak előrehaladásnál van nem?
    (amikor szépen csinálgatod a küldetéseket)
  • Sunrider924
    #64646
    Most meg nem lehet, de targyaltak mar rola.
    Jelenleg csak azt lehet, hogy elore atviheted az nv5ot egyik act vegebol a kovetkezo elejere.
  • Mutans Zombi
    #64645
    Hááát én csak annyi "újítást" szeretnék, hogy azért lehessen már a wp-n szabadon menni az act-ok között, mint anno a dio2-ben. Szóval, ha act 3-t kipucoltam, akkor ne új játékkal tudjak már visszamenni act 1-2-be (vagy csak én néztem be valamit marhára, de akkor árulja el valaki, hogyan lehet visszamenni, mert nem jöttem rá).
  • Sunrider924
    #64644
    A droppfilterrol olvastam valamit, meg nem tudnam mondani hogy pontosan mit, de ez akar hotfixben is megoldhato. Nagyon sok quality of life feature eseteben az volt az erzesem nekem (es meg mas forumozoknak is) hogy ezek gyakoraltilag mind keszen voltak mar reg, csak valamiert nem kerultek elesitesre. Mindegy, jobb keson mint soha.
    AH filter lasd elozo pont. Multi ID/craft, check.
    Szemely szerint en mar mindent elnezek nekik, csak ne huzzak az idot, ide 1.08-at aztan go ptr 1.09.
  • Hosszas
    #64643
    Elvileg lesz több gem legyártása egyszere meg all indentify, a többi meg elválik a továbbiakban ...
    De ha ilyen ötleteid vannak miért nem teszed fel a kérdést nekik? Ha a többiét elolvasták tiedet is elfogják csak nem biztos, hogy válaszolnak is rá.
  • skinnyman
    #64642
    Hat jah. Az egy gombos osszes targy identify-olasa is rohadtul hianyzik, nagyon faraszto tud lenni az inventory-t vegigkattintgatni es kozben csak varni es varni.