78965
  • Skill
    #66361
    havernak veszem.
  • LocalPatriot
    #66360
    Be is b@szna.
  • Aspyrin
    #66359
    dehogy :)
  • undY1ng #66358
    *ban
  • undY1ng #66357
    Itt már csak mindenki HC-ba nyomja? :(
  • Lammer
    #66356
    priv
  • unusual
    #66355
    Üdv mind. Partytársat keresek mp5+ farmhoz,über-hez stb stb......
  • Különc
    #66354
    Nocsak, banoltak megint botolásért, vagy mit csináltál?
  • sz4bolcs
    #66353
    Lammer: Hány csillió goldért árulod azt az innát?
  • clio1616v
    #66352
    nem is keveset
  • shaba23 #66351
    Köszi, hogy megmagyaráztad ;)
    A jelentéssel tisztában voltam, csak azt nem értettem, hogy miért pont piros kővel akarja upgread-elni a karit, ezzel az erővel intellectel is lehetett volna (ha jól emlékszem az ad resistet).
  • Skill
    #66350
    WTB d3 acc. occó kell.
    nem érdekel a paragnon és a felszerelés!
    üzenetbe írjon aki eladná.
  • Lammer
    #66349
    sold
  • Lammer
    #66348
    +1!

    ---
    hc loot:
    valakinek nem kell egy likas 0.24 iAS, 17.9-es feares, 150 str, 67 vit, (101 dex) 1033.2 dps-es EF? felraktam, de szerintem annyiert nem fog elmenni (38.9), ha valaki ad erte 30M-ot, akkor viheti azonnal :) privatban erd. xD
  • kukubenko66
    #66347
    Az erő (str) barbárnál damage-t és armort is növel, más karakternél csak armort.
    Oké, ha több az armor, többet bír, de a monknak elsődlegesen dex-re kell gyúrnia. Neki ez dmg-t és több dodge esélyt ad.
  • clio1616v
    #66346
    hát attól erősebb

    a strenght azt jelenti, hogy erő
  • shaba23 #66345
    Azt nem pontosan értem, hogy a piros kövektől mit kellene bírnia:)
    De az a +240 vit gearből tényleg elég gyenge.
  • kukubenko66
    #66344
    Szia.

    Piros kövek nem kellenek monknak, viszont alig van life-od, ezért lila köveket rakj a socketekbe, hogy 45-50k life legyen Inna setből elég 2db, az egyik a gatya legyen (movement miatt) a másik a fejes vagy a chest. A többit add el vagy salvage. Vállas, amulett, bracer borzasztó gyenge, craftolnod kéne jobbat. Gyűrű is kevés. Tehát úgy nagyjából teljes gearcsere 2 Inna set item kivételével.
  • who am I 7
    #66343
    Ja, nem biztos, hogy a firebats marad úgy.Az kissé, tényleg el van szállva :D
    Főleg brawlingba idegesítő.WD-k konstans haunt-jinx-firebats-be tolják, spirit walkkal.Ahol wd van, lépek is ki, elég unalmas úgy unbalanced.
  • zritya
    #66342
    Itt van , a piros köveket már azért raktam a ruhába hátha jobban bírja, de így is elég szánalmas.
  • Lammer
    #66341
    ez igy nehez lesz, dobjal inkabb egy bnetes profilt, hogy ra tudjunk neznia a karidra :)
  • zritya
    #66340
    Sziasztok!
    Tudnátok nekem ajánlani valamiféle armor , és fegyver kombot monkra?
    Most egy teljes set inna's van rajta a fegyverrel együtt, de nem valami jó mert még egy egyszerű mob is 1 ütéssel le fél hp-z. Ha valaki tudna segíteni azt meg köszönném.
  • Acidlich
    #66339
  • sz4bolcs
    #66338
    Ja, aha... :D
  • Systore #66337
  • Zenszkij
    #66336
  • Különc
    #66335
  • Lammer
    #66334
    hehe, ez most pottyant HCn, lof*sz MF-el szinten xD

  • LocalPatriot
    #66333
    Kipróbáltam én már mindent... nem az én kasztom a barbár:D
    Azért thx.
  • clio1616v
    #66332
    Itt az én verzióm a barbárra.
  • mikromanus
    #66331
    Benne van a videók leírásában. Egyébként meg: Mikroman#2277

    Ami most van a karakteremen, az már picit más mint a viodeókon. Bár valami hagyományos runra van most skillezve, így jó eséllyel nincs semmi fura item rajta (Pl weapon Throw skilles WH öv)...
  • LocalPatriot
    #66330
    Jah, közbe megtaláltam.
  • LocalPatriot
    #66329
    Jól karcol. Nekem asszem full buffban, (BR+berserker) volt 388k dps. 450+ al már biztos haladnék.

    Ám dopsz egy karakterlapot?
  • mikromanus
    #66328
    Te dolgod. A retro barbim 211k unbuffeddel egész jól halad. Magas MP-n a VotA run annyira nem klényelmes némelyik karakterrel. Barbiból is van olyan ami minimális védelmet se viszi. Az gyorsabb, csak jobban inog az élet. No, egy kis retro:
    http://www.youtube.com/watch?v=77pl2LuFWBk

    Ez 211k unbuff, 466k full buffed sebesség és faceroll módszer (semmi elől nem kell kitérni kb)


    Ez meg a 253k unbuffed, csak skornos. Ez azért kicsit jobban karcol már. EZ kb a te alap sebzésed a Tyúktolvajjal:
    http://www.youtube.com/watch?v=lfiUkS3pve0
  • LocalPatriot
    #66327
    Igen, azért az való igaz, hogy a WD-m táposabb. A denevérekkel kicsit olyan érzésem van, mint anno a DH-val, mikor az egyik skillje (valami gurulós volt) véletlen rosszul lett beállítva, és brutál erős volt. Viszont ez elvileg marad így, szóval jó.
    A lényeg, hogy a barbi cuccaiból fejlesztem tovább a busman-t.
  • mikromanus
    #66326
    Jó, de mondjuk azon van +56k unbuffed DPS. Ugyan a barbi szép buffot tud kapni skillekkel, de azért számít. Meg life majdnem a fele a barbinál. Ha nem halsz és ne kell mindenből kiállnod, akkor nem gáz, de az 50k dps az azért kb a csiga és a ferrari közti különbség már. Barbin ez minimum 2,2-es szorzó a buffoltnál és a jelenlegi buildedben nincs igazán jó területsebző skill sem. A WD ebben is nagyon jó. Főként a szép izmos denevérekkel. A barbárnak középtávú, vagy kis hatótávolságú skilljei vannak. A hammer és a rend azért elég hatásos. Ha van elég sebzésed...
  • LocalPatriot
    #66325
    Próbáltam a HOTA buildet is rend-el, de valahogy nem haladtam azzal sem...:S hasalni nem nagyon szokott, mert van 6 LS, csak a bajom az volt, hogy lassú.
    Mondom a WD-m valami brutál. Befutok spirittel a tömegbe, és olyan szinten gyilkol, hogy vicc. MP10, 4-es partyt múltkor egyedül vittem. Halni kb lehetetlen vele. Azt jobban is élvezem, úgyhogy nem erőltetem a barbárt. Azért köszönöm!
  • mikromanus
    #66324
    Hammerhez ennyi elég. persze minnél több, annál jobb. Vagy nem kell mp10-re menni... Nekem is volt 150k, (ennyivel übereztem is) de azt hammer-rend kombóval nyomtam. Nekem most olyan 259k DPS-em lehet barbival unbuffed (neked 183k van). A resisted nem túl izmos... A többi szerintem jó. Mondjuk ha hasalós fajta, akkor kellhet némi vita, de ennyi is elég ahhoz, hogy a keményebb támadások se egyhiteljenek...
  • LocalPatriot
    #66323
    Ja, szerintem nem láttad, hogy egy korábbi hsz-emre válaszoltam, és abban volt a karim. Mivel bonyolult volt, linkelem neked a karim, ami szerintem, nem olyan gyenge...
    kari
  • LocalPatriot
    #66322
    Mégis mekkora dps kellene?