78965
  • cleric
    #66401
    Bobafett újra akcióban, vigyázzatok!
    Twitch
  • arkantosz72
    #66400
    hogy működig a bid pl egy 100 milás tételre tennék max bidet akkor a tétel attol még mehet feljebb mint 100?
  • kukubenko66
    #66399
    Nekem most act2 VoA a kedvenc hc-n mp3-on. Utána még végigszaladok az oasison és kész is. Ma esett egy Natalya cipő. Kell még hozzá egy Nat Reflection és akkor ez a része kész, lehet fejleszteni a többi cuccot. :-)
  • arkantosz72
    #66398
    Furcsa ha 5 valorral megyek nem esik se ennyi és 2 hete 80% csak gloves esik vagy a nagy kedvenc wizzardhat, már a hajam tépem komolyan.p66 vagyok és a magic igy csak 340. Eddig én is 5valorral mentem és leöltem mindenkit.
  • LocalPatriot
    #66397
    Változó.
    Én is csináltam pár futós run-t, de volt, hogy esett vagy 4 leg, máskor meg 5 run alatt egyse.
    Szvsz jobba teljes run, festering, utána leo, misery(decaying alap), majd weeping.
  • arkantosz72
    #66396
    hali
    Egy aprócsaka dolog hogy tényleg jó Moldran tipje akt i fields of misteryt valor nélkül fartmolni csak végigfutni rata és ölni a mobokat mert állitólag ott baszott sok a legendary. Még csak 2 napja csinálom de nem is nagy gőzzel de vanak olyan futamok mikor csak potyognak és tényleg. 1 perc alatt esett kettő inna gatya amiből az egyik tudott 99 dex 97 int 68 vitet. Na ezek vagy 800e vannak és beáraztam 1,3-ba mert mi ebbe az annyira jó nem értettem de 5 perc alatt kivették és visszarkaták 2 milliárdba. Ki érti ezt az ah-t?Pedig csak mp8 tok farmilni és még is jobb legek esnek valor nélkül. A másik inna gatya az 170dex és vagy 40 vit de nem adtam még el.
  • tarti19
    #66395
    jah félre, sry:P
    No de akkor is az a calamity az büntető:P
  • kukubenko66
    #66394
    Ha a self found azt jelenti, hogy abból élek amit találok, akkor az első hc monkom volt olyan, mivel nulláról kellett indulni. Azóta ez már a nagyedik és persze estek értékes cuccok, amiket eladtam és a goldból is fejlődök. Legalábbis próbálok, de nem egyszerű. :-)
  • Lammer
    #66393
    o"... az nem az en accountom :) szerintem ezt most felreertetted :D
  • Vadnokedli
    #66392
    Vagy odalent

    Tegnap adódott még egy gondom a Diablóval.. Random beállt a játék, és ezután be kellett forcecloseolnom- Nektek is csinált/csinál ilyet néha?
  • tarti19
    #66391
    Honnan találtál te olyan calamytit? SF-be sem láttam még,de hc-ban? Valaki nagyon szeret téged odafent :)
  • Lammer
    #66390
    lefekves elotti HC EF xD

  • undY1ng #66389
    Azta! Elég jól néz ki! :O
    Én már a lvl 60-nak örülni fogok ha addig elérek... :D
    De akkor gondolom nem self foundozol.. (?)
  • kukubenko66
    #66388
    Paragon34-es hc monkom van, jól megvagyok vele. Mp2-3 megy elég simán, de azért itt óvatosabban kell játszani. Egy szivatós dupla elit és lehet kezdeni előlről. :-)
    De ha már volt hc karid, akkor azt is láthattad, hogy a hc ah kínálata töredéke a sc-nek és jóval nehezebb goldból fejlődni. Nem állnak tonnaszámra a szinte azonos legend itemek az ah-ban.
    Indítsd el azt a monkot, lehet hogy tudok segíteni is itemekkel ha szükség van rá.
    Itt a hc monkom adatlapja:
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Misilaci-1165/hero/27210408
  • Dodo55
    #66387
    Maga a battletag az az ingame neved lesz (multiban az látszik sok helyen a karinév helyett), a szám meg olyasmi mint a személyi számodban az utolsó 4 számjegy :D Szóval arra jó, hogy az azonos nevűeket megkülönböztesse.
  • Vadnokedli
    #66386
    Már is van egy gondom, a kurzór nem mozog a játékban... de az egér mozog csak nem látható- így eléggé... hogy is mondjam offos.

    Ötletek?
  • Vadnokedli
    #66385
    Már töltöm is lefele a gammát. Akkor megy SSD-re.

    Még valami. battle.net ACCnál mi ez a Battletag, speciel a név utáni szám?
  • Dodo55
    #66384
    Elvileg csak olvas. Úgy néz ki a dolog, hogy amikor a játék betölt (betöltőképernyő), akkor valójában alig tölt be valamit, épp csak annyit ami elég hogy belépj. Aztán kimész fightolni, majd akkor szépen nekiáll betölteni az épp használt skillekhez és a képernyőn lévő / csépelt mobokhoz tartozó erőforrásokat. Ilyenkor lép fel az úgynevezett "major stutter" (így rá lehet keresni google-n) jelenség, ha winyón van a játék.

    De egyébként azt néztem a jelenleg kapható SSD-k már elég szépen bírják az írásokat is élettartam szempontjából.
  • Jojobaba
    #66383
    és nem teszi tönkre az ssd-t? olvas csak vagy ír is mindig?
  • Dodo55
    #66382
    SSD-re mindenképp, winyóról nagyon gáz amíg a játék indítása után töltöget, bármilyen géped lehet beáll pillanatokra az egész :S

    A géppel kapcsolatban: elvileg elég, de azért azt nem árt tudnod, hogy VSync nélkül (legalábbis nekem) rángat a kép (bármilyen magas FPS van), illetve a tearing effekt is elég csúnya a scrollozó kameramozgás miatt. Tehát ha szép smoothos játékot akarsz, akkor stabil 60FPS-re törekedj.

    Nekem majdnem max grafikával (smooth shadow kivételével) simán volt nyugiban 80-100, de combatban, főleg multiban le tudott esni 40-50 köré ami ugye már 60 alatt van, tehát a VSync miatt gáz. Lejjebb vettem emiatt kicsit, illetve ajánlott a windowed fullscreen mode, mert akkor a Windows Aero VSync eljárását fogja használni a játék, ami jobban elbánik a pillanatnyi framerate aláesésekkel mint a Blizz féle ami valós fullscreen-ben van.

    A gépeddel kapcsolatban még annyit, hogy a procid kb. 2/3 teljesítményre képes az enyémhez képest, viszont a VGA-d erősebb az enyémnél, szintén (csak ugye pont fordítva) olyan 2/3-ra képes az enyém a tiédhez képest, tehát a fentiekkel így kalkulálj. Ja meg én csak 1680x1050-ben tolom.
  • unusual
    #66381
    Hmm.....Tetszik a WKLed! ;) Az bracer
  • sata75
    #66380
    sztem
    10 az jó ár
    SSD a tuti!!!
    igen
    :)
    sztem
  • Vadnokedli
    #66379
    Sziasztok, szeretném bele kezdeni a Diablozásba- Tudtok ajánlani helyeket hol vegyem meg? livekodok.com-ot néztem ott 10 az új-


    Érdemes SSD-re telepíteni?
    Illetve mennyire elég neki a Q9550 + 8GB + GTX660 2GB? Ezekkel menne Full Hyper Ultra High() beállításokkal 1080-ban?

    "Tenkju előre is
  • Aspyrin
    #66378
    :D
  • unusual
    #66377
    HC-ra Barb,vagy Monk szerintem. Életképesebbek mint a többi,bár dc,lagg,miegymás,és temető......
  • Systore #66376
    wiz
  • undY1ng #66375
    Mivel sokan irkáljátok a HCzgatást, ezért most meghoztátok a kedvemet hozzá.. Pedig már volt egy lvl 51-es Wizz (ugyan nem nagy szint, de nálam eddig ez volt a legnagyobb) és akkor mondtam, h soha többet. :D
    Monkon gondolkodom... minden mást kipróbáltam már. Monkok hogy "boldogulnak" mostanság?
  • LocalPatriot
    #66374
    Az igen! Szép upgrade. WD vagy wiz?

    Különc - xDD
    Mondjuk nem csoda, hogy ilyen itemek esnek neki, hisz sztem több mint 3k órája van d3-ba. Bár lehet sokat mondtam:D
  • Különc
    #66373
    Mindjárt jön Lammer, és linkel egy tökéletes itemet azzal a kommenttel, hogy 0% MF-el és első legtrágyább kis goblin dobta 30 másodperc alatt
  • Systore #66372
    mentem egy kör hc-t, ez esett.
    ias, chd roll nagyon ergya, de így is durva upgrade :D

  • LocalPatriot
    #66371
    WD echo-ja se semmi...
  • LocalPatriot
    #66370
    Megmondom őszintén, hogy tegnap és is nagyot néztem. Ráadásul, ez már a második acca... az első bannolva lett, asszem ott is volt egy p100körüli WD, meg ki tudja mi:D

    lammer - csak kivből, pls írd már le, hogy összesen mennyi órád van a játékban.
    Minden rossz szándék nélkül kérdem.

    Egyébként két napja lett a WD-m p100-as, 290 óra alatt lett meg.
  • pimpi001
    #66369
    nekem van munkam. napi 10 orat dolgozok. van csaladom. veluk is foglalkozom. aludni is szoktam. ami ezen felul van idom, na akkor szoktam tolni a diablot.
    ezzel szemben neki sc-n van 100-as kari 2*, meg hc-n 1, a masik is 86-os.
    tehat ha van meloja es netan meg cslad is log a nyakan akkor nem alszik. tehat mazo.
    vagy nincs family es meloja sem.
    de lehet hulyeseget irok. nemtom.
  • csuuzli
    #66368
    ebben mi az extra?
  • pimpi001
    #66367
    ha tippelni kellene hogy mennyi órát tolt a játékba, azt mondanám ki se lépett belölle tavaly Majus 15 óta.
    lol
    ez egy mazohista lehet :D
  • clio1616v
    #66366
    aha ja

    de lehet nem a dhval találta, azért csinált minden kastból 60ast :D
  • Szaruman
    #66365
    Biztos saját találat mind.
  • Systore #66364
    az a calamity, ice climber
  • Lammer
    #66363
    Evvel a DH-val voltam most egy sessionben mp3-on...

    igen, hc... omg -,-

    katt ide
  • kukubenko66
    #66362
    Én már leginkább csak hc-ban mászkálok, amikor van kedvem hozzá.
    Sc-ben jóformán csak akkor ha überezni hívnak.
    Hozzátartozik persze, hogy több, mint 2200 órát töltöttem eddig a játékkal és a kezdeti lendület már egy hangyányit alábbhagyott. :-)