78965
  • wedge31
    #66561
    Hagyjuk ezt, 400 óra után se lubickolok a legendarykban...
    Értem én, hogy sokan védik a Blizzt de nem szorulnak rá, a játék loot rendszere el van baxva ez tény.
  • who am I 7
    #66560
    Valószínű nem újdonság, de a tranzakciókból azért rengeteg pénz bejön a blizznek.Megszüntetni nem fogják, nem hülyék, ha így nem, akkor feketén fognak komoly gamerek geart eladni.End geart meg nem lehet venni olcsón, de olyan geart, amivel egy kazuál józsika is elfutkorászik és élvezi, az tényleg nem egy horror összeg.
    Másrészről, ez egy ilyen játék, hogy sokat kell játszani dolgokért.Az is abnormális, hogy x mennyiségű kazuál józsi veri az asztalt, hogy ő neki miért nem áll már halomra, az end gear 50 óra után?Miért nem egyből act I normálon már megvehető lenne 2500 goldért / item, nem?Hagyjuk már :D Normál melóval, normál geart simán össze lehet szedni, ha nem fogyatékos az illető, sok játékkal meg jobbat.Aki pedig ezzel játszik, meg kell értenie, hogy a trade-ről is szól ez a játék, ha ez nem tetszik, akkor mehet mariózni, szabad világban élünk.
  • Lokker
    #66559
    Meg az offline mód hiánya, amit a játékosok 99,9999%-a szívesen venne. A másik meg az a r*hadt sok general és trade chanel, annyira felesleges tizede elég lenne jelenleg. Nem lehet normálisan tradelni mert kb. egy trade chanel-en van 20 játékos jobb esetben, generalon meg 10.
  • jarlaxxe
    #66558
    Az AH kivételének a gamerek 90% fellálva tapsolna. Az, hogy 12 millió játékosból kb fél millió megszedte magát az a kutyát se érdekli az AH rendszere ugy szar ahogy van, szvsz.
  • BlazeH
    #66557
    Igen xp arányos lesz, összeadják a paragon szinteken gyűjtött xp-ket és abból kijön egy új paragon szint ami magasabb mint a legmagasabb közülük, de alacsonyabb mint az összegük.
  • who am I 7
    #66556
    Azért a pár euros feltapolas az nagyon nem ugy van :) Rmah annyira nem halott, nekem 60eur jott be most 1 het alatt, hogy raalltam ujra.
  • Daell Drow
    #66555
    Hat akinek ennyi ideje van, azt nem tudom sajnalni.
  • cleric
    #66554
    Arról nem beszélve, hogy HC-re hogy lehet átültetni ezt. Ha meghal egy magas paragon szintű HC kari, akkor az elosztható paragon pontok száma is csökken? És ha ki van osztva mind, akkor honnan veszi el? Ha már account-wide a pontelosztás, akkor a HC-SC karakterek között is lesz átjárás? Maga szintű SC karik után a paragon pontokat rárakhatom HC karira is? Nagyon kíváncsi vagyok, mit találtak ki.
  • cleric
    #66553
    Ez így van. Nem létezik olyan megoldás, ami mindenkinek megfelel. Nézd meg, tegnap jelentették be, még szinte nincs is konkrétum, de már fikázzák a "rajongók" a kiegészítőt. Miért csak 1 act lesz, kettő kéne, új followert akarunk, pont lovag lesz az új karakter, két új karit akarunk, a loot 2.0 pénzes kiegészítő lesz, hol a pvp, self found módot akarunk, vegyék ki az ah-t, miért lesznek az új cuccok account boundok...
    Pont leszarhatná a Blizzard az egészet, kiadta a játékot, ami szerintem eleve sem volt rossz, akinek nem tetszik, játsszon mást. Sokan kivették valódi pénzben a játék árának többszörösét, legális módon, azért erre sincs sok példa. Meg azért nézze meg mindenki, hogy ezzel a "félkész" játékkal hány órát játszott és hány másik játékkal ugyanennyit...
    De örülök, hogy az első fikahullám lement és értelmes kérdésekről is lehet beszélgetni. Vagy inkább találgatni :)
    Szóval Blizz, shut up and take my money :D
  • Lammer
    #66552
    es aki mondjuk mar regota p100 es 24/7 farmol? :) azota mennyi xpbol "kimaradt" :))
  • Daell Drow
    #66551
    Igen errol van szo, egy p1-2 valamint p78-79 szint kozott megszerzett szint bizony nem egyenlo. Ezert tartom valoszinunek is hogy xp aranyos lesz, mint ahogy lejebb is irtam.
  • Daell Drow
    #66550
    Hat szerintem ugy lenne jo ha, az accounton levo legmagasabb paragon szinthez igazitana az osszes karakter paragon szintjet. Igy a kis cassual jatekosok se lennenek annyira hatranyos helyzetben, es a proknak is azert ott marad a p100rol valo indulas, szerintem igy lenne igazsagos.

    A masik variacio: Ha ossze is adodik akkor sem maga a paragon szint adodik ossze hanem a mogottuk levo XP pont. PL: valakinek van p100+p100+p85 karaktere, akkor nem 285 paragonrol indul hanem a mogotte levo XP osszeadasaval aranyos paragon szintrol. Marpedig szintenkent egyre tobb sok-sok xp kell, igy p285 helyett lehet csak p163 lesz osszevonaskor.
    Vagy egy cassual jatekos akinek van egy p78 es p46 karaktere, akkor nem p124 lesz, hanem XP aranyossan lehet csak p92.
    Bar meg mind 2 variacio keplekeny es meg messze van a megjelenes, jelenleg ez 2 modszer kering.
  • cleric
    #66549
    Nekem ez már majdnem cheat lenne :)

    Ha ez egyes karakterek paragon szintjei összeadódnak, az nem jó, mert 1 100-as messze nem ugyanannyi, mint 4 25-ös. De ezt, meg még sok minden mást is, valószínűleg ők is átgondolták :)
  • cleric
    #66548
    Szerintem nincs értelme ennyi információ alapján félrerakni. Egyrészt nagyon soká lesz még kiegészítő, addig sokszor megváltozhat a koncepció. Valószínűleg eleve erősebb itemek fognak esni, ott a reroll... A kieg előtt vagy az indulása után pont ezért lemennek a "régi" itemek árai is ah-ban.
  • eloim
    #66547
    meg mondjuk az is kérdés, hogy ha a paragon szint accountra lesz értelmezve, akkor akinek van 5 db p100-as karija, az 500-ról indul vagy veszi a legmagasabb paragon szintet és azt húzza rá az egész accra?
  • eloim
    #66546
    azért ennyire a Blizz sem nagylelkű... én inkább úgy képzelném el, hogy pl 20 paragon szintenként kapsz 0,5% cc-t...
  • Lammer
    #66545
    Skacok!

    aki olvasta Lylirra valaszait a twitteren, annak tutko nem kerulte el a figyelmet a kovetkezo:

    "But what do paragon points do? can they only be used once on each hero? do they add stats or?
    @Narull It's a customization system. Paragon Points can be spent on various stats like STR/VIT/DEX/INT, movement speed, crit chance, etc."

    Ez a crit chance megmozgatta a fantaziamat... Tegyuk fel egy paragon szintert kapunk 0.5 CHC-t, akkor egy 100as kari utan ugye +50% ami disztributalhato (de meg ha kevesebbet is fogunk kapni, akkor sem lenne rossz)... most akkor kezdjem felrerakosgatni az izmosabb crit chance nelkuli gyuruket, amukat? :))

    mas: lol! nezegettem a kepeket es ihletet kapott a progi, hogy dobjon nekem HC szintezes kozben goblinbol(!) egy intes puzzle ringet nightmaren xD
  • foxxi
    #66544
    Bakker, akkor a sok xar között elkerülhette a figyelmem??! ne mááár! Na majd ma is megpróbálok benyalni valami mp10 csapatba magam és odafigyelek. Köszi a leírást!
  • cleric
    #66543
    Ezt olvasd el
    A Monster Power emelésével nő a százalékos esélyed a dropra (kulcsnál, organnál is) egészen a 100%-os biztos dropig MP10-en. Úgy már jártam, hogy MP9-en semmi sem esett a teljes über kör alatt, még a kör után a kulcs sem, de MP10-en garantált, nincs olyan, hogy nem esik.
  • TurboX
    #66542
    szert: igaz, arra még egy kicsit várni kell..
  • TurboX
    #66541
    hc-n kívül már sok értelme nincs, aki akart már kimaxolt mindent, kereskedés-rmah halott dolog (pár euroból teljesen feltápolható a karakter ill. eladni nem tudsz semmit), másrészről a kieg. actV-ös első fehér kecskebékájából kieső fogpiszkálónak magasabb dépéese lesz mint mostani csúcs echonak
  • foxxi
    #66540
    Sajna mp10-en csak egyszer próbáltuk ( persze én csak mindenki mögött - me gyenge vaok ), de nem esett - pedig azt olvastam hogy kéne neki. Mind1, majd ma megpróbálok megint szerezni bandát.

    Bár amit néztem videót, azon nem mp10-en ment az ember, mégis esett, a leírás szerint meg mp10 kell és 5 valour.
  • devlking
    #66539
    Valamelyik nap néztem sc2-ben, hogy mennyien vannak éppen battle.net-en összesen. Azt írta hétvégén, hogy 1 millió felett (500k felett hétköznap). Viszont ebben benne van a wow/sc2 is.
    Szóval valószínűleg nem sokan. :D
  • Ragnar360
    #66538
    Hali, kb mennyien tolják még a gamet:) mennyire unalmas most? rég nem követem nyomon. :( sok peccselés meg minden szar, mi a helyzet most...milyen a helyzet a megjelenéshez képest, illetve a magyar közösség nyomja e még komolyabb szinten?! van-e sok magyar esetleg?^^

    nagyon szepen megköszönném, ha vki összefoglalná ezeket:)
  • Lammer
    #66537
    SF*: DH
    non SF: most nevelek fel egy wizardot, az megkotesek nelkuli lesz :)

    *Bdragon mekkorat makolt nekem SF-re: andi fejes 164 dex, 9ias, 8 taken, lik... egy idore helm letudva xD
  • undY1ng #66536
    Lammer, te most melyik HC kariddal tolod? Látok én itt három 60+t is. :)
  • BlazeH
    #66535
    MP10?
  • foxxi
    #66534
    Azt én is... ma a kulcsokat próbáltam kilootolni, 4 óra alatt egy sem sikerült.. fuck yeah!
  • Lammer
    #66533
    nem 2 napja nyomom, de ilyen jo cinderem meg nem volt :)

    HC loot!



    SF DH-m meg talalt maganak egy mantit reggel xD
  • ricsa008
    #66532
    ne fáradj majd letöltöm boxra ... nincs net nincs keverés... szar de teszek vele egy próbát majd konzolon is... addig is Diablo II For4ever
  • LocalPatriot
    #66531
    Zsír. Lesz itt sok újítás.
    Én abban reménykedem, hogy a loot rendszer jó lesz, és az új act hosszú lesz.
  • Carmang
    #66530

    Ez így logikus.
  • TurboX
    #66529
    Every class gets new Skills and Runes
  • SLICK
    #66528
    mintha azt olvastam volna hogy lesz pár új skill és az összes skillhez +1 rúna
  • Carmang
    #66527
    Vajon a meglevő karaktereknek raknak be új skilleket az új szintekre?
  • Carmang
    #66526
    Ó, sejtettem, hogy nagy potenciál van az eltűnt Bölcsesség Angyalában, de erre nem számítottam :)
    Adria csak egy háttérből mahináló boszorkány, szerintem "őrá" nem lehetne Act-ot építeni, csak "vele".
    Én igazából a megőrült Imperius-tól várnék még valamit. De majd a kövi kiegben :)
  • UltraZord
    #66525
    az a plusz 10 szint kúr be nagyon
  • setuh
    #66524
    Ha jovo karacsonyra kijon,sztem orulhetunk.
  • Zenszkij
    #66523
    kiegig sok értelme már nincs játszani, max kedvtelésből, nekem ez a bajom
  • foxxi
    #66522
    Azért az kicsit fáj hogy idén már nem tudják megjelentetni.. és gáz is. Semmi egetrengető nincs ebben hogy az elkövetkezendő 4-5 ( ok, ez már január ) hónap alatt ki nem lehetne adni... Csak annyit akartak elérni hogy a süppedés után mindenki újra okoskodjon ( sikerült nekik.. ebben profik ).

    Nekem meg tetszik a paladin - a monk nem ( meguntam lvl 50en és inkább WD-t tolom már paragonon ).