78965
  • Zenszkij
    #66601
    Nagyon megéri, jó kis játék.
  • Daell Drow
    #66600
    Ki rantott fel teged?
  • AkAfinucsi
    #66599


    Boost?! :)
  • TurboX
    #66598
    napi 1 órával nem fogod hamar megunni

    simán
  • Thaddeus
    #66597
    Szevasztok!
    Épp uborkaszezon van, aztán nincs nagyon mivel játszanom, úgyhogy gondoltam megkérdezem, hogy érdemes-e most elkezdeni a Diablo 3-at? A trialt végigtoltam, egész tetszett, de nem akarok hc lenni, csak napi 1 órát tolnám max. Érdemes elkezdeni szerintetek?
  • Carmang
    #66596
    Elég egyértelmű. Mindenki azért játszana, hogy űbertáp cuccokat rolloljon össze, hogy AH-ban eladja. Ez így kinyírná az AH-t, tehát szépen megakadályozzák ezt az acc. bounddal.
  • SLICK
    #66595
    De ha egy tárgyon rerollolsz egy tulajdonságot, azt csak egyszer lehet megcsinálni nem? Vagy hogyan fog működni egyáltalán ez? Ötletek, infók? :)
  • UltraZord
    #66594
    meg több jobb tárgy lesz, mert lehet úgy is nézni, hogy melyik itemen van egy szar cserélhető
  • Zenszkij
    #66593
    de legalább nem az lesz h használok vmit és utána eladom, nem lesz olyan telített a piac ergo jobb lesz az ah
  • UltraZord
    #66592
    accbound csak akkor lesz valami ha enchantolod
  • Zenszkij
    #66591
    Bombajó lesz. Account boundos cuccok? Végre! Finoman ugyan de kezdik kiiktatni az amúgy is halott AH-t. Nagyon várós!
  • UltraZord
    #66590
    de legalább még fél évet dolgoznak rajta :D
  • SLICK
    #66589
    "Act 5 mérete körülbelül akkora lesz, mint Act 2-é."

    pfffffffffff ez bizony egy lófasz...
  • Dodo55
    #66588
    Nekem a mai termés:


    Csinálhatnának egyébként pl. status message-re URL filtert azt autoban az alapján, mert ez már tényleg vicc.
  • Zenszkij
    #66587
    semennyire
  • Dodo55
    #66586
    Tényleg, annak idején lehet tudni, hogy milyen configokat részesítettek esetleg előnyben amikor elkezdték az opt-inolóknak osztani a beta-t?

    Mert hogy a random faktor mellett azért biztos nem véletlenül kellett "bevizsgáltatni" a gép configját az opt-inhoz.

    Nekem ez azért lenne érdekes, mert akkoriban alattam egy jó öreg S775 P4 HT / 2GB / GF7 config volt, bíztam benne megnéznék a gépigény alatti configokon mit szól a cucc (mert egyébként szarul de játszhatóan futott rajta, azon húztam még 60-ra a Monkom is tavasszal), most viszont már az aláírásomban látható, elég friss technológiára épülő configom van, kíváncsi lennék ez vajon hogyan befolyásolja majd az esélyeim a kieg betak osztásánál.
  • Daell Drow
    #66585
    Par apro erdekesseg:
    A Crusader kaszt megalkotasakor a legtobb hatassal a Diablo 1-bol a Warrior kaszt volt.
    A Crusader tobb es erosebb varazslatokat hasznal mint a Paladin. Amugy lore szerint egy csoportba tartoznak,de a paladinok elitebb korbe tartoztak, a crusederek pedig utaztak nyugaton tersjeszteni a zakarum hitet.
    A Crusader Wrath (harag) eroforrasa nem keverendo a Barbar furry (duh) forrasaval.
    Josh Mosqueira szerint mar ev vegen elindulhat a kiegeszito betaja. (Bar nem mondtak konkretan milyen, de valoszinu a zart beta fer csak bele idenre, nekunk halandoknak mire belekostolunk mar at csuszik 2014 ev elejere)
    A paragon 2.0 es loot 2.0 még a kiegeszito megjelenese elott megkapjuk patch formajaban. Konkret info meg nincs hogy mikor. (szemely szerint remelem azert meg iden megkapjuk)
    A Gamescom akik kiprobaltak elegedettek voltak, a jatek jol ossze rakot es elore haladott alapotban van.
    1 uj gem lesz a Diamond (gamescomon par kiprobalonak ki is esett) ami az all resistancet fogja novelni.
    Tovabba a gamescomon messze nem mutattak meg mindent a kiegeszitobol, meg sok ujdonsag van amit a novemberi blizzconra tartogatnak.
  • Sunrider924
    #66584
    Egy kis mezesmadzag:

    Beta should begin this year!
    The expansion will not be released at the same time for all platforms
    There are more zones in the expansion than just Westmarch and Pandemonium Fortress
    Hell is in a state of chaos without leaders
    Crusaders come from the same order as Paladins
    Crusaders can use two-handed swords
    Malthael's actions are justifiable
    Ultimately Malthael wants to destroy Sanctuary
    We will be seeing the Archangels in the expansion as well as some of the Evils

    Aztan:
    Nephalem Trials are portals located around the world
    They are challenge-based trials
    Monsters come in waves with increasing difficulty
    Bigger efficiency - bigger rewards, in the forms of Resplendent chests
    They are meant to be trials that the Nephalem made for each other to test their skills

  • kukubenko66
    #66583
    Nekem lvl60-ig templar szokott lenni, utána az összes karakteremnek enchantress van és mindig Maximus-t kap. Nagyon sokat segít a démon, amit megidéz.
  • LocalPatriot
    #66582
    Lesz az több is.
  • Lokker
    #66581
    Az eddigi infók alapján én azt mondanám, hogy 3e Ft-nál nem ér többet. De a blizzt ismerve még hozzácsapnak valami pici tartalmat és 10e Ft körül lesz a standard edition.
  • Wootan
    #66580
    Egy tegnapi interjúban azt mondták, hogy nem lesz 2ik kaszt, csak a crusa, és hogy az ActV kb. olyan hosszú lesz, mint az alapjátékban az ActII. Ezekután nem tudom blizzconra mit tartogathatnak még, de ha a loot2.0, meg a paragon revamp ingyenes patch lesz, akkor ez eddig elég karcsú tartalom (1 class/act +mystic amit ugye már az alapra beígértek) egy fizetős kieghez.
  • BDragon22
    #66579
    Van. Tempest Rush és Wave of Light buildek hez jóó a The Guardian's Path passíval megspékelve tutti spirit regen . Rákeresel vannak jó videók mind 2 ről 1.0.8. verzióra is.
  • Ferrari23
    #66578
    Ezt a PVPbankos ***** lelőhetnék már, elég unalmas belépek aztan 4-5 felkérés van tőlük...
  • Lokker
    #66577
    Monknak van olyan buildje ami kétkezes fegyvert igényel?
  • BDragon22
    #66576
    Én mindig azt az utánfutót húztam, amelyik az aktuális leggyengébb tulajdonságom(crit, armor, ap, spiritreg stb.) tuningolta. MagicF., xp mindre rakhataó .. Személyes kedvencem a scoundrel ( Blinddragon karin 20k + sebzésével eléggé odab*sz*tt )...
  • TurboX
    #66575
    +

    nekem is a használhatatlan legendások garmadából lett elegem, ill. abból hogy nagyon random az egész..

    esett volna inkább 5-10 run alatt 1db. -ami használható

  • undY1ng #66574
    Rávettem magam, hogy újra belekezdjek egy HC monkba, de kérdés, hogy melyik segítőt ajánljátok? Ezt az egyet még nem tudtam eldönteni... Sokan a Templart ajánlják.. de láttam sokaknál már Ench. is..
  • setuh
    #66573
    Sztem ha ugy hagytak volna az inferno nehezseget mint a kezdetekben volt,es kb egy ev alatt jutottak volna el emberek oda,hogy lazabban farmoljak,akkor meg mindig sokkal tobben jatszananak vele.Ugy lett volna nagyobb ertelme es celja az egesz farmolasnak is,hogy haladsz valahova(az inferno kijatszasa fele),nem hogy csak azert farmolsz,hogy aztan gyorsabban farmolj,hogy aztan meggyorsabban farmolhass...Persze a paragon lvl ugyanugy mar benne kellett volna legyen az is ad valamennyi motivaciot,de csak egy ideig.Az ah-at meg eleve nem kellett volna beletenni,es megcsinalni ugy a multit vagy mint a d2-ben volt vagy mint a poe-ben van,hogy a faluba latod a tobbieket,es ugy kialakult volnna egy korrektebb trade rendszer.
    Na de ennyit a "mi lett volna ha"-bol.
  • kigyi
    #66572
    Én ott bukok meg, hogy sokat vállalok, de ez MP10-en érthető HC-ban amikor SF-es karit húzok és nem bírja :D :D
  • Carmang
    #66571
    Normal-on Act III-ig tudtam menni SF-ben, aztán a vége felé csak estem keltem, miközben alig sebeztem. Megharagudtam, és mentem AH-zni. Mondjuk ez az MP előtti időkben volt.
  • Szaruman
    #66570
    Alapvetően sztem nem az ahval van baj (d2ben is ott volt a jsp a kereskedelemre, meg 1000 más hely), hanem a lootrendszer fos. Az, hogy esik egy EF (vagy akármi, mempo, kutyfasza), és azon múlik, h tri-csilliárdos lettem-e, vagy megy az npcnek, hogy 1 fos statot rárollol-e a játék vagy sem, na ez a gond. Ha a 2ben esett egy shako, akkor az shako volt, max ami változott, hogy 98-141 defense közül mennyit dobott a gép (amit én totál leszartam). Oké, ott is volt ilyen, hogy 1-3 skilles eschuta, de azért ott 33% esély volt a jóra, nem 0.000001% (azután, hogy 0.00000001% esély van eleve, h kiessen az alapcucc).
    A goldos ah sztem maradhatna, engem az nem zavarna, HA normális lenne a játékban a lootrendszer (meg az egész itemroll). Az rmahért meg a kurva anyjukat, az konkrétan gusztustalan dolog.
  • SLICK
    #66569
    nincs tervben
  • setuh
    #66568
    Amugy arrol nem volt szo,hogy esetleg runakat fognak-e bele tenni?Gondolok itt a jo oreg d2-os runakra es runaszavakra.Nem kis csavart tett az is bele anno.
  • Dodo55
    #66567
    Az MP0 nagyon könnyű. Még mielőtt bejöttek az MP szintek azelőtt én érezhetően nehezebbnek találtam a játékot (1.0.3 lehetett akkoriban talán, mikor kölcsön accal volt tavaly lehetőségem kipróbálni). Emlékszem, hogy normal Diablo-t úgy 20-adszorra sikerült leölnöm :D

    Aztán 1.0.6 vagy 1.0.7 idején (ez év május) lett saját accom, hát pár nap alatt simán felhúztam 60-ra a karim akkor már nem túl sok AH itemmel, azóta a többit minimum MP3-on húzom.
  • wedge31
    #66566
    Ez egész biztos, hogy igy lesz kivéve, hogy tökmindegy lesz majd, hogy hivnak és nem 5 hanem legalább 10 fog esni lv60-ig.
  • setuh
    #66565
    Siman ha Lammer-nek hivnak es 5 legendary esik 60ig
  • Lammer
    #66564
    ne hulyeskedj, siman el lehet vinni mp0-an,ha az ember kiismeri a jatekot, akkor mar nem problema... persze kezdetekkor en is "paraban" voltam, de Te is regota nyomod, ehh :)
  • Carmang
    #66563
    Kíváncsi leszek, hogyan fognak a konzolosok Self Found-ban haladni. Én nem tudtam volna elvinni egyik karimat sem 60-ig AH nélkül.
  • jarlaxxe
    #66562
    Ha olyan marha jó az AH akkor konzolos verzioban miért nem szopatják vele a népet?