78965
  • wedge31
    #66521
    Valszeg senkit se érdekelne, hogy van, vagy nics AH ha gyakrabban potyognának a legendary itemek.
    Az meg egyenesen siralmas, hogy 400+ óra után egy darab set item eset nekem...
  • SLICK
    #66520
    azt ne mondd, hogy nem egyértelműen Malthael lesz a fő boss :D Aligha hinném, hogy más lenne, főleg a trailer után.
  • TurboX
    #66519
    hmm most hogy megpillantottam a hivatalos oldalt valóban nem elképzelhetetlen :)
  • Daell Drow
    #66518
    Nem akarok igy latatlanba itelkezni, de ugy latom itt 2X is user erroral van dolgunk.
    Mi az hogy mobil vedelem tonkre vagta? Na meg hasznalt accot nem veszunk.
    Most ezer apro kliset le irhatnak mire kell figyelni vagy hogy lehet vissza szerezni, de farad vagyok hozza most.
  • who am I 7
    #66517
    Mondjuk a hc nem releváns, mert ott a dc miatt, akár mindegyik kaszt is mehetne shielddel.A lényeg, hogy egyik kasztnak sincsa shieldre skillje..ha úgy tudom.Ha ranged kari lett volna, akkor az a baj Nekem am qva mind1, megvárom a startot, megnézem mennyien játszák majd..meg mennyire sikerül a hype.
  • TurboX
    #66516
    hol írják hogy act boss lesz?
  • ricsa008
    #66515
    kb fél éve vettem egy accountot... (mert az eredeti játékot tönkre vágta a mobilos védelem...) most gondoltam elősveszem a vásárolt accountot hogy kicsit bosszankodjak milyen szer lett a játék... ERRE MÁR EZ SEM ENGED FEL!!! SZOPJON LE BLIZZÁRD ÖSSZES GECIJE!!!!
  • Daell Drow
    #66514
    Ha nem is veszik ki, de azert latszik hogy egyre inkabb terelik el rola a figyelmet. (amugy mar most is az megy, pl craftolhato archon cuccok) Ha megnezed az uj itemekrol kikerult kepeket, gyakorlatilag mind account boundos.
  • Daell Drow
    #66513
    Szerintem a kiegeszitobol meg csak a jeghegy csucsat lattuk, lesz itt meg sok mas is.
  • Mydgard
    #66512
    Majd a kovetkezoben lesz valami Adria, szerintem.
  • SLICK
    #66511
    Amúgy érdekes ez a Malthael mint fő boss.. Azt hittem, meg szerintem sokan mások is, hogy majd Adria lesz itt a hunyó.
  • LocalPatriot
    #66510
    Az igen!
  • jarlaxxe
    #66509
    Én hülye meg azt gondoltam kiveszik az AH-t is de nem csak szopjunk vele tovább, persze a konzolosoknak erre se lesz gondja...
  • SLICK
    #66508
    régóta lehet tudni hogy 2 kieg lesz és azokhoz 1-1 új Act és karakter...
  • Sunrider924
    #66507
    Azon mondjuk lehet filozofalni, hogy uj legendarybejelentese utan ki fog meg 1,5 billat fizetni az 1k dps fegyokert, meg akkor is, ha a kieg majd csak valamikor jovore jon ki...
  • setuh
    #66506
    Azt hittem legalabb 2 uj karakter lesz ,dehat gondolom ezt is el akarjak huzni milliard kiegeszitovel,mig veszik az emberek.
  • Wootan
    #66505
    Megjelenés 2014ben, valamikor.

    Az új actben meg Westmarch mellett jó eséllyel a Diablo 2-ből ismert Pandemonium fortresst is bejárhatjuk.

    "From the sprawling streets of Westmarch to the ancient walls of the Pandemonium Fortress, battle with a host of deadly new enemies throughout the all-new Act V of the Diablo III storyline."
  • SLICK
    #66504
    úgy látom ez is Spiritet használ mint a Monk...
  • Mydgard
    #66503
    Szerintem kiraly, paladin reloaded. Kivancsi vagyok mit hoz majd a tobbi kieg. :D
  • SLICK
    #66502
    Hát én egy Druidát vártam, de akkor baszhatjuk ezt is. Ez a karakter lesz a következő Str-es... Amúgy kurva jó a cinematic, viszont remélem az új Act nem egy rövid szar lesz, amit hamar ki lehet tolni...
  • Lammer
    #66501
    mondjuk ja, druida feleseg jo lett volna!
  • foxxi
    #66500
    Ciki, de ez a HC "szépsége"
  • Aspyrin
    #66499
    Szerintem ez a kaszt hiányzott a legjobban (bár alább olvastam valakitől, hogy hc-ban mindenki pajzsot hord :P ), és remélem, hogy nem a harc irányában fog fejlődni elsősorban a karakter, hanem a "szent varázslatok" felé. :)
  • wedge31
    #66498
    A francba én nekrót vagy druidát szerettem volna...
  • Lammer
    #66497
    monjuk evvel a mikrolagokkal csinalhatnanak valamit, neha zavaro... disclaimer: MINDEN online alapu jatek nalam tokeletesen megy, hire-hamva sincs olyan anomaliaknak amit ez a jatek produkal...

    tegnap sajnos leterdelt a p62-es archon wizardom hcn... igy visszaemlekezve konkretan az esetre:
    nyitottam pubot mp3-on, amig nem szoktak jonni elkolbaszolok defiled crypt es chatedral kornyekere... sarga fat zombie pakk, mondom leveszem arccal (archon nelkul)... olyanokat demidzseltek ram, hogy pislogtam, altalaban megoldottam sign spellekkel (195K dps) valahogy odaig keveredtem, hogy csattantam, mindenkit hatraloktem, mondom iszkiri... de nem, mikrolag es a fonok lasthitelt... WTF?
  • Wootan
    #66496
    Remélem nem ez az összes újdonság, mert ez eléggé kevés eddig. Sok dolognak, amit az alap játékba ígértek, még most sincs se híre, se hamva.

    Ráadás ahogy látom ez a loot 2.0 egy nagy nulla lesz, mivel a rendszer alap betegségei (primary stat alapú tárgyak/dps-ből sebző skillek...) továbbra sem változnak.
  • who am I 7
    #66495
    Mester, a videók és a játék eddig is dárkosak' vótak.A játék rajzos/artos engine-je és színvilága nem dárkos', ennyi.Nézd meg a PoE-t, ettől még jó, csak ez is egy nézőpont.
  • Carmang
    #66494
    Ütős.
  • TurboX
    #66493
    én is remélem

    bár a céget ismerve...
  • devlking
    #66492
    Sokmindennek el lett ez adva az elején, ami mégsem volt.
  • ErrOrHUN
    #66491
    ettől még úgy lett eladva, hogy lesz pvp...
  • devlking
    #66490
    Nemrég megmondták, hogy ez egy pve game, nincs értelme a pvpnek. (szerintük)
  • LocalPatriot
    #66489
    Na, az azért rendesen be....szna..:D Remélem nem lesz igazad:)
  • ErrOrHUN
    #66488
    azért a lényegről nem szóltak, még mindig nincs PVP...
  • TurboX
    #66487
    kizárt

    szvsz jó esetben jövő nyár(vége)
  • LocalPatriot
    #66486
    Köszönjük az infót!
    Brutális! Idén megjelenhet még?
  • Lammer
    #66485
    Na, tok szuper! :)

    loot 2-nek meg rerollnak kulon orulok! :)

    paladin meg meh (ok, kotelezoen kifullozom majd xD)... en is necrot vartam :) (tudom, van WD)

    es mikor jon? vagy vak vagyok, vagy nem irtak? :)
  • TurboX
    #66484
    akarom! most!
  • devlking
    #66483
    monk 2.0
    Látom ez megint csak egy ah tycoon lesz számomra...
    Pedig annyira reménykedtem, hogy nem.
  • Deviome
    #66482
    Ez büntet megint! :D
    Várom. Én továbbra is kitartok az mellett, hogy kell még egy kis idő hozzá, hogy kiforrja magát a játék és végre teljesen kerek legyen. Minden szempontból.

    A trailer meg pfff...Aki azt mondja, hogy ez nem dárkos. Az meleg.
    Fekete, kék, füst, halál. Ennél dárkosabb már nem lehet. Istenkirályság lett. Várós!