78965
  • clio1616v
    #70821
    Kruser-em még alacsony paragonnal
  • jocika
    #70820
    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, észrevételeket. Ha felmerül még valami jóság, ne tartsátok magatokban.
  • SLICK
    #70819
    Te vagy a Gabe igaz? :)
  • R4ng3r
    #70818
    Ment a request tőlem is.
  • kigyi
    #70817
    Monk-al azért volt amikor menekülnöm kellett :D :D Igaz Master-en fejlődtem vele egészen eddig és az elit pack-ok közepén 3 játékossal a party-ban kicsit erősebbek a mobok
  • hawkie22
    #70816
    *fekszenek
  • hawkie22
    #70815
    Én nem használtam az Iron skin-t és a Steed Charge-ot soha. Viszont a Phalanx skill Bowmen rúnával 5 secig iszonyat sebzés. :)

    Ledobod a 4 íjászt Heaven´s Fury-val megtoldva, egy elit pack hardon/experten nem éli túl azt az 5 secet. :) Plusz megy mellé a Blessed Hammer is, nem kell oda a menekülés. Legalábbis nálam ez volt a helyzet.

    Most eltekintettem ettöl a skilltöl, amint a karakterlapomon is láttad, ami skillkiosztás van nekem most, az is nagyon jó, lenyomod a Judgment-et a mob-csoportra, hogy minél többet érjen, utána mehet a Blessed Shield (a pajzsom affix-je ugye még ad plusz 6 bounce-ot) és a mobok már fkeszenek is. :) Menekülnöm sose kellett, T1-en/T2-n vagy még feljebb, ha menekülnöd kell, többnyire már késö sztem. :)
  • Lammer
    #70814
    itt van az en karim :)

    HC crus, para325

    nekem ez a variacio jott be, igaz meg erosen felkesz a kari, mert a -szet ringet hiaba farmoltam 10+ oraban 4 napig, csak nem akart esni a cachebol... szoval most meg sima 1h kardot hasznalok, hogy meglegyen a full szet! (majd ha megint erot veszek magamon, akkor nekiesek ujra farmolni a csomagokat) utana kard at fog cserelodni egy tuti 2h fegyora... illetve a fejest levehetem majd es rakhatok helyette Helm of Rulet! (mar be van tanitva) :)

    ami a lenyeg:
    - born szet, fejesben gem, paragonpontbol kovetkezoen ha lejar a heaven's fury, 2-3 sec es mar johet a kovetkezo :)
    - az amulet miatt kirohogom a lezershowt...
    - annyi CC reduce van rajtam, hogy a jailer meg fagyi maximum 1 secig szivat :)
    - fontos szerintem a regen law, mert en T1-T2on szoktam biciklizni :)
    - ha minden kotel szakad, akkor fontos a kilovaglas is, mert eletet menthet! :)
  • jocika
    #70813
    "Laws of Justice-t lecserélném Laws of Valor/Critical-ra"
    A nagy ellenállás miatt szavaztam rá, de most már kezdem érezni, hogy a sebzéshez jobb lenne a valor.

    "Blessed Hammer mehet a Lightning rúnával, Justice-ra meg a Cracked-et"
    Ezeket cserélgetni szoktam, igazándiból volt két olyan cucc, ami a holy sebzést növelte 10%-kal. Plusz még az egyik passzív rúna.
    "Az Iron Skin-t vagy Steed Charge-ot meg lecserélném Phalanx/Bowmen-re."
    Erre kérnék magyarázatot, még nem használtam egyiket sem. Steed Charge nélkül nincs menekülés, ez nem baj?
    "Heaven´s Fury maradhat"
    Ok.
    Még az Akarat Raly páros izgat, de még nem mertem, mert fontosabbnak éreztem a menekülési lehetőséget.
    "A fegyóba kéne socket, de sajna nem tudsz levenni statokat róla, amit átenchantolhatnál"
    Igen, nincs elfelejtve, de csak később érek oda.
  • Hecker007
    #70812
    Én küldtem egy frien requestet, battletagem: Petkoo#2795
  • cleric
    #70811
    Nem lehetsz egyszerre két klánban. Én is SG-ben voltam, de átmentem a FoP-ba (Forum Pannioniae), ami hc klán, mert SG-ben nem nagyon volt hc parti. A FoP-ban mindenki hc-t játszik, nagyon sok open game van, sok a szintező is (a hc jellegéből adódóan :), így könnyű partit találni.
    Fő a biztonság, ne vállald túl magad. Néha nagy a kísértés a gyorsabb haladásra magasabb szinten, de az új elite affix-ek elég rémes kombinációkat tudnak összehozni, és nagyon agresszívak tudnak lenni.
  • SLICK
    #70810
    a klánt zároltam, mert pár külföldi is belépett, van még hely, de csak úgy tudunk behívni bárkit, ha friend listre felvesszük egymást. Sajnos a Blizzard nem oldotta meg ezt a dolgot, hogy simán klánba tudjunk invelni tagokat.
    Battletegem az aláírásomban.


    #70809 jocika: csak egy klánban lehet lenni egyszerre. Az SG klán nincs meghatározva hogy HC vagy SC klán, vegyesen vannak benne a tagok, bár tény kevesebben HC-znak ott. Nem tudok róla hogy megalakult volna külön HC klán az SG-ről.
  • jocika
    #70809
    Az említett hc klán sg-n belüli vagy külön álló? Én most az sg klánban vagyok; ha külön álló, akkor lehet két klánba is tag a delikvens?
  • jocika
    #70808
    Vaciláltam rajta, de a kiscsaj a kedvencem. de hc-nál a célszerűség az elsődleges szempont. Mondjuk az megnyugtató, hogy a templar skilljei egyeznek a tietekkel.
  • Akficfucker
    #70807
    Ha a karktereimet az elejétől experten húzom, soloba, néha partyba, hogy jobban fejlődjön, vagy tök fölösleges, maradjak meg normálon?
  • Strayhand
    #70806
    Egyszerre gyógyítgat és tankol. A sebzést úgyis te csinálod (de azért felcuccolva meglepően szépeket tud ütni). Bár a másik 2 segítő sem rossz, mert jó a CC-jük, de a templar healje elég jól jön. Pl. tegnap volt olyan event (WD-vel), amit nem tudtam megcsinálni enchantressel lvl58-on Masteren (a Ram Act5-ben). Most pihenésképpen normal karit szintezgetek, ha ez HC lett volna, kezdhetném az új karit.:) Master elég gonosz tud lenni szintezésnél, szóval ne is erőltesd, majd 70-en feljebb veszed ha már gearelődgetsz.
  • kigyi
    #70805
    Na meg az, hogy neki esik a cucc mivel ős is strength-el dolgozik.
  • kigyi
    #70804
    A life :D
  • jocika
    #70803
    Mi az oka, hogy mind a ketten templar-t használtok segítőnek?
  • kigyi
    #70802
    Nem tud menni Bounty-kat, mert nincs még 70-es kijátszott karaktere sem és ezzel is csak Diablo előtti részig jutott el max.
  • jocika
    #70801
    Az alap elképzelésem, ahogy írtad, a kovács és az ékszerész aktív használata. Folyamatosan csiszoltatom és készítettem az eszközöket. Sajnos, ellentétben az eddigiekkel, a fegyverben nem lett socket, de a sebzéshez így 50%-ot adott kb..Adventure mód még nem lehet, mert a hc-k nem mentek még végig. Szólóbani játék nem elhatározás, de sc-khez nem mernék beállni. Azt nem tudtam, hogy van külön hc klán is.
  • hawkie22
    #70800
    Nekem is adhattok ötleteket, hol lehetne még fejleszteni a karimon, bár nem hiszem, hogy olyan sok helyen lehetne változtatni rajta, de ki tudja. xD
  • kigyi
    #70799
    Az, hogy OP volt az csak annyi, hogy hihetetlen életerős volt és úgy lehetett vele haladni mint egyetlen más karakterrel sem (persze a wizard most kivétel amíg nem nerfelik ). Minden körülményhez alkalmazkodott és gyorsan estek hozzá az upgrade-k :D

    karakterem
  • hawkie22
    #70798
    Az én karim: Doki

    Lehetne jobb is, de nem nagyon esik upgrade, se Kadalától, se craftból, se rift/bounty közben. De azért elvagyok vele Torment I-n elég jól, igen életképes. Feljebb menni meg csak a drop rate növelése miatt szerintem nem éri meg. :)
  • jocika
    #70797
    Köszönöm. Esetleg megnézhetném a karakteredet?
    Azon mit értesz, hogy hihetetlen op volt? Csak a para szintektől, vagy valami egyéb is bejátszott? A skill leosztásomhoz valami vélemény?
  • hawkie22
    #70796
    Ahogy kigyi kolléga is mondotta, érdemes alacsonyabb szinten is már partyban menni, ott lehet, hogy kicsit több dmg kell átlagban, viszont jobban védve vagy, mint soloban. És az xp is sokkal gyorsabban jön, ráadásul ha mondjuk haverokkal mész és van a partyban barbár vagy crusader, akkor a nekik kiesett cuccok közül, ami esetleg nekik nem kell, öltöztetheted magad.

    Vagy ha soloban akarsz továbbra is fejlödni, akkor irány hard bounty, esetleg expert. Nekem a teljes 5 act hardon rengeteg szintet adott, lvl51-ig egy teljes 5 acton átivelö bounty + 1 rift. Utána lvl51-lvl66 volt még egyszer hard bounty (a teljes 5 act + rift). 66-tól meg már találsz publicot minden szinten. Én így fejlödtem.
    Ha van gold meg crafting mati, akkor fejlödés közben craftolni kell, abból elég jól túlgearelheted az adott nehézséget.
    Nem egy papír karakter, én a Laws of Justice-t lecserélném Laws of Valor/Critical-ra.
    Blessed Hammer mehet a Lightning rúnával, Justice-ra meg a Cracked-et raknám. Több ellenre hat. :D Az Iron Skin-t vagy Steed Charge-ot meg lecserélném Phalanx/Bowmen-re. Heaven´s Fury maradhat. A fegyóba kéne socket, de sajna nem tudsz levenni statokat róla, amit átenchantolhatnál.
  • kigyi
    #70795
    Én a crusader-t annyira nem félteném, bár experten már keményebb a játék, de egy elég erős karakterről van szó. Mivel nincs nagyon para szinted sem így inkább normalon vagy csapatban nyomd és gyorsan eléred a 70-et mi a HC klánunkban csapatban szoktunk mozogni így gyorsabb több az xp és hangulatosabb is nekem most pont van egy hasonló szintű monk-om :D Bár Master-en haladtam eddig, de a paragon szintjeimnek köszönhetően azért biztonságosabb a karakter mozgása magasabb nehézségen is.

    A crusaderem úgy nőtt fel, hogy hihetetlen op volt szóval van benn erő és bírja az ütéseket is.
  • jocika
    #70794
    Szeretném megkérni a tapasztalt hc karakterrel rendelkező fórumtársakat, hogy az alant belinkelt karimat nézzék meg és fűzzenek hozzá észrevételeket. Ez az első komolyabb hc kari, ami már 2.0-ban indult, a mellette lévő másik kettő még 1.0-ás. Koncepcióm az életben maradásra a nagy ellenálláson alapul. Én úgy szoktam játszani vele, hogy bemegyek a tömegbe és az elementáris és egyéb bekapcsolható ellenállásokkal együtt indítom a hammer-t. Így egész jól tud haladni a karakter. De még csak experten van, az act4 végéig nem is tudna feljebb menni, meg egyébként sem lenne értelme túl vállalni a karaktert, és act3-ban. Hol van még Diablo és Matyi?
    Tehát ha a sokat látott kollégák tennének észrevételeket, azt megköszönöm.
    Molly
  • tugyiti
    #70793
    Sg forum :DDDDD
  • Hecker007
    #70792
    Mire keressünk? :)
  • tugyiti
    #70791
    Nem kell senkit kirakni kész a community ,free to join nem kell hozzá inv csak rá kell keresni
  • Laza
    #70790
    Engem egyelőre kirakhattok (LazaHunter), most Divinity:OS-t tolok (kiba jó), péntektől meg itt a Dark Souls 2 :)
  • Daell Drow
    #70789
    Ugy tudom telt hazunk van, a 150es limittel. Bar most meg lestem 148 ember van a klanban, nem tudom hogy oda a 2 helyre befernetek e? De majd valamelyik officers megmondja.
  • Hecker007
    #70788
    Én is jönnék ha lehet :)
  • R4ng3r
    #70787
    Van a topicnak klánja a játékban jól tudom igaz? Hiába keresem nem találom..... Valaki segítene? Szeretnék csatlakozni.
  • Jabar
    #70786
    az a buff ami van dh-n az mi? nem láttam (vagy nem tünt fel) még azt az ikont ill néha bevillan 1 öv-et ábrázoló ikon is, az mi? :)
  • TBTPumpa
    #70785
    Diablo 3.hu-ról:
    "A küldetés lvl 70-en Xp Pool-al 82m xp-t és 420k goldot ad.
    Torment 6-on, Act 4-ben kell keresni a Clear Hell Rift nevű bountyt."
  • Frank99
    #70784
    nyehe.
    13-15 millát adott egy kör

    62 milla hiányzott a 70-hez, 5 kör alatt megvolt.

    Két alkalommal nem jött utánam, agyon kellett verni(veretni...)

    így 35 perc alatt megvolt....
  • Sunrider924
    #70783
    OPWIZZARDha valaki akar nevetni egy jot.
  • McHaals
    #70782
    folyamatosan lőni kell, akkor utánad megy... a trükk lényege az, hogy menj ki a városból, lődd, és ne a városba szaladj vissza, hanem le délnek, addig amíg a kapuval egy vonalba nem ér a mother. Na ekkor szaladj be a városba, és utánad megy ha lövöd. Csak arra kell vigyázni, hogy köpködni is szokott, az nagyot üt.