78965
  • T800
    #72718
    Sziasztok! :)

    Aktív hc játékosokhoz fordulnék egy kis segítségért! El szeretnék kezdeni egy HC season karaktert,de ahogy olvastam jön a season 2 lassan? Érdemes most még belekezdeni egybe? Vagy még idén kijön a frissítés?

    A válaszokat előre is nagyon köszönöm!


    Üdv!
  • Lammer
    #72717
    sziv! en is csinaltam mar jo parat hc-n, de katasztrofa mind :( eddig talan Bdragon csinalt turhetot igy HC-s ismeroseim kozul... de eleg gaz ja, hogy legtobbje megy a kovacshoz instant :(
  • zozo6726
    #72716
    Köszi a választ Lammer! Eddig 3 hellfire amulettet csináltam már, de számomra csalódás volt mind a 3. Ez a véletlen szám generáló a diablo3-ban igencsak jól el lett találva. Nagyon sokat kell tolni a játékot, hogy ütős karid legyen. Persze tudom ez a játék lényege, de néha, már szerintem kicsit túlzás ez a sok random cucc, aminek 99,9% mehet a kovácshoz.
  • Lammer
    #72715
    Miert jo***?

    Tobbfele valtozat van olyan tekintetben, hogy az alapstatok alapjan generalod meg... es INGYEN*** kapsz egy VELETLEN passziv kepesseget igy mar 5 lesz az amuval egyetemben... csak duplamak kell, mert maga az amunak is jonak kell lennie + legyen szamodra hasznos a passziv is (amit hasznalsz amugy is, igy berakhatsz extrat naturban)....

    Bombard: Amig full rng a game addig valakinek kiesik masodik kattintasra, valakinek meg siman esik 5 perc alatt ketto riftben (pl. nekem)... valamikor meg rakoltod a jovo hetet is kadalanal... evvan... meg kell szokni...
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.12.06. 12:50:28
  • zozo6726
    #72714
    Sziasztok! Ismét lenne egy-két kérdésem a nagyérdemű közösséghez. Az első, hogy a hellfire amulett miért jobb mint a többi amulett és látom, hogy ennek is van többféle változata a másodlagos tulajdonságai alapján? Egy DM karinak, melyik a jó választás? A Greater rift-re erősítenék, de még igencsak harmatgyenge vagyok. A másik kérdésem, hogy a Kadala néninél esett már valakinek Bombadier's Rucksack, mert ez a legendary quiver iszonyatosan ritka. Az építő jellegű hozzászólásokat előre is köszönöm!
  • skinnyman
    #72713
    Na elmesz a picsaba :)
  • solyomb
    #72712
    Pár napja pottyant a DHmnak greater riftbe:)
    http://eu.battle.net/d3/en/profile/Sanci-2368/hero/49858123
  • jazzy
    #72711
    A név ugyanaz marad, nem E-mail cím alapján állapítják meg a tulajt..
  • Gabor032
    #72710
    Nem tudsz új accort csinálni csak a kieg miatt de asszem van lehetőség email cím változtatásra is az meg felér egy új acc kreálással :)
  • msgreg
    #72709
    Sziasztok!

    Olyan kérdésem lenne, ha a Diablo III-at megveszem használtan és mellé a RoS.-t újonnan boltban, akkor készíthetek egy új Battle.net account-ot, vagy kénytelen leszek a megvásárolt D3 accountot használni a Reaper of Souls-al? (természetesen PC-s lemezekről van szó).
    Nekem saját acc-om még nincs a Battle.net-en.
    A válaszokat előre is köszönöm.
  • Lammer
    #72708
    nalam HC-n volt egy erdekes napom... kidobta sadernek a WH-t... meghaltam vele (sajat hulyeseg volt most)... erre kb. 1orara ra dobta masik karinak :DDD

    de szerintem nem kell ralihegni erre az ovre, szerintem egy thorne belt+amu paros jobb csomo karinal :)
    Utoljára szerkesztette: Lammer, 2014.12.04. 08:18:59
  • jazzy
    #72707
    Aha, emlékszem én még vanilla első hónapjaira :D
  • cleric
    #72706
    Igen, nekem esett egy, azóta is rajta van a dh-n. Nem Kadala, sima drop volt, para 250 körül, season 1-ben.Ptr-en viszont egy se esett, pedig volt vagy 2000 leg drop mininum a para 300 alatt (most van 1000+ soul a ládában és ennyit el is vertem upgrade-re).

    Visszamentem live-ra ptr-ről, hát, nagyon frusztráló, hogy gyakorlatilag 0 a drop. Act1 bounty körben 1 leg, meg 1 a horadric-ból a t6 miatt... Sok olyan rift van, hogy 0 leg. És nem is a számossággal van a fő gond, hanem hogy nagyon gagyi cuccok esnek. Nyilván nem a ptr dropot akarom ide is, de nem esik semmi upgrade hetek óta (és messze nem fullos a kari). Alig esik gem is, nem tudok craftolni. Gold bezzeg rámrohad, nem tudom mire elverni. Remélem a 2.1.2-ben vagy a season 2-ben állítanak kicsit rajta, mert ez így elég gáz.
  • skinnyman
    #72705
    Witching Hour nektek esett amugy ugy egyaltalan valaha a kiegeszito ota? Elotte se volt gyakori persze, de most szo szerint kb 200 szint ota palyazok ra, kadalanal legalabb 100 szint ota minden blood shard-ot ovre verek el, minden mas ovet mar legalabb 5-10-szer lattam sztem...
  • Lammer
    #72704
    nalam maradt minden a regiben... olyan 10-bol legalabb 2-3-ban SEMMI sem esik...
  • SLICK
    #72703
    nekem nagyon ritka volt mikor nem esett 1 leg item sem.... 2-3 átlagnak számított mindig
  • Fred
    #72702
    valamit mókoltak a droppal, mert idáig a legritkább esetben hullott sima rift végén a guardianból felszerelés. Most gyakorlatilag minden rift végén egy vagy két leg cucc esik. nem is olyan rosszak. T6.
  • Lammer
    #72701
    1h: starmetal kukri -> iszonyat ritka
    variansok: Sun keeper vagy ha passziv petezel akkor Doombringer

    2h: Furnace -> nagyon ritka
  • csokicsiga #72700
    A Wd-nak, milyen fegyvert ajánlotok? Egy kezest, vagy két kezest? Kadalánál van olyan, amit érdemes kiszedni ?
    Utoljára szerkesztette: csokicsiga, 2014.11.28. 04:36:24
  • DarkBlade
    #72699
    A Temp mappát rakd át a D -re.

    Sajátgép>jobb klikk>tulajdonságok>speciális>környezeti változók.


    Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2014.11.27. 19:37:23
  • raydee
    #72698
    Sziasztok! Remélem tud valaki segíteni... Mivel leárazták a diablo 3-t és a kieget, megvettem battleneten, és nem tudom telepíteni. A C meghajtón 12 gigám van, a D-n 100+. Hiába állítom át a D-re, azon belül a games mappára az installation foldert, még mindig a C-t nézi, és azt, hogy nincs meg a szükséges 25 giga hely... Mármint kiírja h D és azon belül milyen mappába szeretném, de nem veszi figyelembe, hogy azon van hely... Csak legvégső esetben szeretnék írni a supportak...
  • Nearco
    #72697
    Értem, végre most teljesen :) Köszönöm szépen
  • cleric
    #72696
    Úgy lesz, hogy a S1-es karaktereid automatikusan normál karakterek lesznek, a rajtuk lévő tárgyakkal együtt. A normál ládádat látod majd bejelentkezés után. A S1 ládát tartalmát úgy látod majd, hogy bal alul lesz egy boríték ikon, ott lesz minden tárgyad (listaszerűen felsorolva) ami a S1 ládádban volt. Ha rákattintasz arra, hogy Claim, akkor bekerül a normál ládádba (ha van hely benne). Ha valamelyik tárgy nem kell, már a listából is törölheted. Erre a műveletre 30 napod lesz, utána a lista törlődik, a listán lévő (S1) tárgyak pedig elvesznek.
    A paragon exp hozzáadódik a normál paragonodhoz, de nem a szintek adódnak össze, hanem a két paragon exp összegének megfelelő szintre ugrik a normál paragonod.
  • Nearco
    #72695
    Sziasztok, sry a nem az aktuális témához vágó kérdés miatt, meg biztos 100x le lett már írva, de ha valaki tudja, legyen szíves elárulni nekem, mivel nemrég kezdtem el játszani, hogy a season-ban normalon játszott karakter és a cuccok, ha vége a season-nak, megy a levesbe, vagy átmegy a non seasonosre, valamint a paragorn level exp is? Valahol olvastam hogy igen, máshol hogy nem, ha valaki netán biztos választ tudna adni erre, azt megköszönném.
    Szép estét és jó játékot.
  • Cortinaar
    #72694
    Akkor meg. Meglesem, hogy mit nyújt. :D

    Köszi
  • Lammer
    #72693
    "Barbárral most pl. nem éri meg WW-t használni"

    HA HARDCORE-n a srac viszi vele 34-es GR-t, akkor meggyoztelek?

    Okosodj :)

    minden info a linken... videoval miegymassal ;)
  • Cortinaar
    #72692
    Eleinte barbárral toltam nagyon sokáig, majd áttértem a Crusaderre, ami nagyon tetszik, most is ez a kedvenc karakterem és nem a Phalanx tetszik annyira, hanem a shotgun Crusader, nekem ez fekszik és elég nagyokat is sebzek vele. GOndoltam csinálok monkot a változatosság kedvéért, de akármilyen buildet raktam össze, sem a sebzéssel, sem a túléléssel nem voltam megelégedve. Nem tankot akartam, hanem hatékony buildet, de még a Flying dragonnal is betérdeltem elég sokszor és jóval gyengébb szinteken mentem vele Griften, mint a Crusaderemmel. Nem értem, hogy a monkot miért nem csinálják meg ugyanolyan hatékonyra, mint a többit. A barbárnál meg ki vagyok attól a ping-pong buildtől, lehet velem van a baj, de baromi nagyot sebez, az oké, de térdelek is rendesen és amikor beakadok vele, akkor cseszhetem. Még a Leap barbár is jobban tetszett, de az sem volt valami szívós. Barbárral most pl. nem éri meg WW-t használni és Ancien sem az igazi. Megint nem lehet egy harcos karaktert igazi közelharcban használni...
  • Lammer
    #72691
    meg mindig support az a varians... ne varj tole nagy sebzest...
  • Cortinaar
    #72690
    Szegasztok!
    Megcsináltam az Icepick Assassint és nem igazán értem, hogy más hogyan tud vele hatékonyan játszani? Nem vagyok monkos, de előtte a Flying dragonnal sem voltam megelégedve, de ez nagyon gyenge. Tény és való, hogy nem haltam vele T6-on és szinte alig sebeztek belém, de amígy egy elit pakkot lenyomtam, lement a nap... :D Oké, egyelőre csak próbaképpen rápakoltam a cuccokat, kicsit alakítottam rajta, de kicsi a sebzés. Természetesen ezen lehet még növelni 300-400k-t, de a monk nem valami táp, valahogy kicsi a sebzése.
    A védelmem felmegy huszonakárhány millióra, az nagyon jó, de a sebzés kicsit.
    Gabiwan#2271
  • skinnyman
    #72689
    Es Monk SWK milyen, arrol valami info?
    Utoljára szerkesztette: skinnyman, 2014.11.23. 21:20:42
  • cleric
    #72688
    Azért ne temessétek a sentry buildet, eszméletlen durva lett szerintem. Lehet hogy nerfnek nézd ki papíron, de próbáljátok ki. Teljesen más stílus, de über lett. HC gr27 7 perc... És még be sincs lőve, azzal megyek ami live-on megvolt...
  • foxxi
    #72687
    Végre!
  • Lammer
    #72686
    jaja
  • undY1ng #72685
    Pont a szezoncucc miatt is. De hamar felhúzható PTR-en, nem?
  • Jani Hun
    #72684
    jazzy #72677
  • Stief
    #72683
    Mi az PTR? Bocsi csak szeretem diablót viszont nem vagyok valami gyakorlott. :)
  • Lammer
    #72682
    ha nem kell a szezoncucc es van meglevo, akkor felesleges...
  • undY1ng #72681
    Kiakarom próbálni a barbit PTR-en. Gondolom felesleges HC-n felhúznom, ugye?
  • Lammer
    #72680
    "de az új setek még nincsenek benne (vagy nekem még nem esett)"

    ha inditasz S2 karit, akkor lesz!
  • jazzy
    #72679
    Igen törlődik minden. Én már jó ideje nem PTR-ezek, de régebben úgy volt, hogy nem is volt mindig PTR, hanem fellőtték amikor új patchet kezdtek nyíltan tesztelni és mindig frissen másolhattál, vagy kaptál karaktert.